Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Práce ve vile

Kapitola 36: O tři měsíce později

5. února 2012 v 21:49 | Kated
Tak vážení a milý...., hlásím se vám s posledním dílem týhle kapitulovky. Vím že je těžký se s něčím loučit, ale vždy musí přijít nějaký konec. Bez konce by to ztrácelo smysl :)

Věnování: všem co mě pohostili svými názory na mou povídku :D snad se tam všichni najdete :)

Miky, DeeDee, alla, Eclair, Hachi, ChrisTea, Mysticia-sama, tsuky, UFO, Akiko-san, Konduto, petratetra, Yuki-cat, Kyorosan,Yuuki,Tolly-chan, eSmy, Mia-san , MiK, Swooki, bronwyn, Kyorosan , Haru, Ilay , Boo, Mio, Wendy, LoLo, Rozeta, tess , Aylen, Aji-san , Niniel , yamada , naru uzumaki uchiha , Miwako , K. -> Kuroi , segguchimikki, Nana, Widlicka, alenka15987788 , Mae-Ri^^ , gaga , Baka Tyki Mikk , Yukiko , Terry , Doshiko トシコ , Jánčá , Mausi , Airu , Jojo , paks, Lampgirl, Hachi, Pajčas, Satiras, Benjiro, petratetra , gabi , fifon , Poži , Kyoro-chan , Celestia, _j.a.n.i.k_, Lilu , Nyu ,Požina, Yoku, Rhea, Kaoru, Lilu , Seme , kiki-chan a chiyoko

Užijte si ji...snad se bude líbit +18
Zbytek pod perixem

Práce ve vilce 35.díl

14. ledna 2012 v 18:08 | Kated
Tak jo lidičky...moc jsem se chtěla omluvit že už jsem sem šíleně dlouho nepřidala další kapitolu...a navíc takhle před koncem T.T ...ještě jednou se omlouvám...teď poslední dobou nestíhám...maturita, příprava plesu, šaty, učení, čtení(mat.knížek) a psaní ....nemůžu nějak všechno skloubit dohromady T.T ...ale budu se snažit :D

Věnování: Miky, DeeDee, alla, Eclair, Hachi, ChrisTea, Mysticia-sama, tsuky, UFO, Akiko, Konduto, petratetra, Yuki-cat a Kyorosan.....děkuju moc za komentíky i za to že stále čekáte :D

PS: Chci upozornit že toto je nejspíše předposlední díl :)
Zbytek pod perixem

Kapitola 34: Vítej doma

12. prosince 2011 v 17:20 | Kated
Tak jo....je to už dlouho....anno vím. Sem čím dál víc horší. Jen doufám že se to lepší...jako mělo by když za chvíli tu jsou vánoce xD....no nic. Jak už název dílku napovídá Naoki a Riku se vracejí domů.

PS: Dílek věnuji hlavně DeeDee protože mě tak uháněla XD ...ale také Miky, alla, Mysticia-sama, Eclair, Kyorosan, Hachi, Yuki-cat, Akiko a tsuky :D děkuju moc za komentíky :D
Zbytek pod perixem

Kapitola 33: Hádka

20. listopadu 2011 v 16:38 | Kated
Dobře, dobře.....napsat tuhle kapitolu trvalo snad nejdýl....tedy teď nemyslím samotnou kapču. Spíš myslím interval mezi minulou kapčou a touto. Moc se omlouvám že mi to trvalo tak dlouho. Jak už jsem říkala, škola a únava dělá svý...ve čtvrtek se mi dokonce motala hlava tak že jsem nevěděla jestli se ještě udržim na nohách....sem si šla mejt hlavua myslela že ve sprše sebou seknu o ty naše krásný skleněný dveře xD

ps:chci upozornit, že tato povídka má také svůj konec xD.....a už to nebude za dlouho :-)

No ni dílek bych chtěla věnovat těm kteří mi ještě zůstalia to těm o kterých vím jen díky komentíkům a to: Kikuš, Aji-san, alla, Eclair, Tsuky, Kyoro-chan, Yuki-cat, akiko-san, DeeDee a Mysticia-sama....děkuju moc za podporu :-)
Zbytek pod perixem

Kapitola 32: Odhalení

28. října 2011 v 9:59 | Kated
Ahojky lidičky. Slíbyla jsem do 10 další dílek a tak je tu. Nějak jsem to skoro nestihla doopravit. Mamka po mě furt něco chtěla xD.....no snad si ho užijete.
Už podle názvu je zřejmí co se v dílku stane. Snad se vám takový odhalení bude líbyt víc než kdyby za ním/ní přišel a řekl já jsem Riku.
Věnování: tentokrát to věnuji jen a jen jedné osobě která leží v nemocnici a to Akiko-san :-) uzdrav se brzo :-)
Zbytek pod perixem

Kapitola 31:Jmenuji se Kaname

4. října 2011 v 20:29 | Kated
Tak jo slíbila jsem že to vydám v pondělí nebo v úterý tak jsem se k tomu konečně odhodlala....no neni to podle mích představ a to jen a jen díky mé bolesti v krku....naštěstí to zatím nejde slyšet na hlase, ovšem to škrábání je děsný xD.....nechci si vzít prášky páč moje zkušenost je taková...vezmu si prášky a nastartuju tím nemoc xD....no nic snad si díleček užijete víc než já když jsem ho psala xD :-)

Věnování: Kyorosan, Eclair, Tsuky, Alla, DeeDee a Akiko-san :-) to se nám to zúžuje co xD...., ale jsem ráda že se to aspoň někomu ještě líbí :-)
Zbytek pod perixem

Kapitola 30: Večeře??

28. září 2011 v 18:07 | Kated
Ouky....už to bylo zase dva týdny co.....oh promiňtééééééééééééééééééé....Nějak sem neměla nápad jak je z toho vyhrabat aby to nebylo někaj moc blbí. Nakonec už asi i vím jak to ukončit.....Takže je zatím možný že za takový tři čtyři díly bude konec.... + určitě nějaký speciálek :-)
Jinak díleček věnuji všem co mi napsali komentíček takže : DeeDee, Haru, _j.a.n.i.k_, alla, Eclair, akiko-san a tsuki ...děkuju moc za podporu :-)
Zbytek pod perixem

Kapitola 29:Nákupy

12. září 2011 v 21:11 | Kated
Ano, ano.........děsný zpoždění jako vždycky, ale tentokrát by to mohlo být odpuštěno jelikož byli zmatky díky tomu že jsem ve čtvrťáku a nemohla jsem se rzhodnou z čeho maturovat. Nakonec si asi beru Čj, Aj, Ess a prográmko........tý jo ale toho prográmka sebojím T.T

PS: No nic díleček věnuji jediný osobě která se mě zastala před těmi tyranami s bičemi (XD) a to ALLE :-)
Zbytek pod perixem

Kapitola 28: Co takhle zkusit plán B

28. srpna 2011 v 22:22 | Kated
Tak jo lidičky.....slíbyla jsem další dílek....tak tady je. Abych řekla pravdu spoždění mám jen kvůli tomu že jsem nedkozala vymyslet nijak zvlášť dobrý plán pomsty....no jo prostě nejsem mstitel a hlavně se mi nechce tolik mstít na postavách co nejsou zas až tak zlí....kdyby to byl nějakej blbeček prohnilej tak bych mu to dala sežrat i s navijákem, ale Noakiho otec zas až tkaová svině není takže jsem nic nemohla vymyslet.....no nic ....konečně po skoro dvou týdnech mám kapču na světě...hurá xD

Věnování:ChrisTee za spřátelení a její povídku :-) a Akiko-san za to že nechá bič ve skříní (úúúúúúúúplatek xD )

Zbytek pod perixem

Kapitola 27:Ďáblíkovo dovádění

16. srpna 2011 v 17:17 | Kated
Tak jo zase se spožděním, ale přeci jenom xD.....sem nějak neměla nápad jak to napsat tak aby to nebylo jako přímo.....no nic to bych vám řekla až byste si to přečetli jinak budete vědět co se stane :-)
Jinak takhle kapče je převážně o tom jednom a tom samém...dalo by se říct. Vůbec to děj nepošouplo dopředu ale to nevadí. Pro milovníky Sasakiho a Inariho....už jsem napsala i něco co se děje zrovna u nich :-)

PS: Bacha na omezení +18 xD
Zbytek pod perixem

Kapitola 26: Akce Noaki

7. srpna 2011 v 18:00 | Kated
Tak jo...tuhle kapču ani nevím jestli mám gramaticky dobře protože jsem neměla moc času na opravu....takže se předem omlouvám za případné chybky. Jinak sem si vědoma toho že už mám zase týdení spoždění. Myslela jsem že jistihnu napsat ještě minulý týden, ale to byl omyl. Myslela jsem že pojedeme do ústí večer, ale mamka mi rano oznamila ze mame vstavat a ze jedeme rano...takže jsem neměla možnost nic napsat. proto se moc omlouvám.

PS: tuto kapču věnuji Haruce za to že mi udělá lekce češtiny xD....ty voho haru ja to ale potrebuju jinak budu mit ze slohovky dalsiho bura T.T
Zbytek pod perixem

Kapitola 25: Zdravým tě New Yorku

24. července 2011 v 0:03 | Kated
Tak jo....po tejdením zpožděn sem přidávám další dílek. Teď byste mi to i mohli rpominout protože kvůli tomu malování nic nestíháme......no naštěstí jsme to dnes dodělali -) teda zkoro :-) ještě pár věcí a je to :-) jinak.....zítra odjíždím na týden na chatu a pak rovnou do ústí.....no tak nevím kdy přesně to napíšu :-) ....jojo je nejpravděpodobnější že během příští soboty tady bude další dílek :-) páč snad v pátek večer ojíždíme a do ústí pojedem až v neděli :-) Tak jo....bylo kecání až až. Užijte si díleček :-)
PS:pod článkem je kdyžtak překlad.....pro ty co neumí anglicky ale např. německy :-)
Zbytek pod perixem

Kapitola 24:Kde seženu peníze??

8. července 2011 v 23:51 | Kated
Tak jo jak jsesm dnes slíbila, je tady další dílek Práce ve vilce. No počítám, že teď dokavaď se Naoki a Riku neuvidí nebudu psát z Naokiho pohledu xD....bude to jakoby pro urychlení dalšího schledání.
V tomto díle se Riku konečně dozvý kde je Naoki.
zbytek pod perixem

Kapitola 23: To nemůže být pravda

29. června 2011 v 16:59 | Kated
Tak jo...heuréka. Skoro jsem to stihla v termínu Xd...no jo....sice jsem to už něla včera napsaný, ale díy mé mamce a tomu že nechtěla abych za ní datlovala do pc jsem to neměla možnost opravit. Tak jsem se na to vrhla dnes a voalá....a je to. Moc děkuju Akiko za to že mi chtěla pomoct, ale když jsem dneska viděla co tam mám za slova Xd...no i já musela lovit co to vlastně mělo být za slovo a i ty věty některý bsolutně nedávali smysl XD
Věnování: Akiko-san
PS:hihi Akiko.....to s těmi pouty a katanou si to nemyslela opravdově že ne......bojim bojim.....XD
Zbytek pod perixem

Kapitola 22: Agresivní Naoki

19. června 2011 v 18:08 | Kated
Takže jak už jsem včera řekla....nestíhala jsem....sice dnes to bylo z počátku úplně to stejný, ale teď před necelými dvěma hodinama odešla mamka za tátou a tak jsem mohla psát. Heuráka a je další dílek na světě.
Abych řekla pravdu to co se stane mezi Naokim a jeho otcem jsem nějak neplánovla a...prostě mě to napadlo....hnaaa možná to je díky mí momentální náladě XD....tak jo víc vám říkat nebudu.
PS:tento dílek věnuji biči který určitě nechala Akiko ve skříni...že joooo :-)
Zbytek pod perixem

Kapitola 21:Kdo je to???

8. června 2011 v 18:28 | Kated
Tak jo...slíbila jsem že vám vydám další dílek dnes takže tu je.....Dílek jsem psala i přes blbou náladu a přes to že mě zrovna ségra už celé dvě hodiny pije krev. Doufám že si ho užijete:-)
Dílek věnuji kámošky kočičce Micce, kterou tady nikdo neznáte....
Zbytek pod perixem

Kapitola 20:Dobrý den

30. května 2011 v 19:08 | Kated
Heuréka....tak jsem dopsala další část :-) Snad se vám bude líbit. Byla to má první část na novým PC takže doufám že tam nebude tolik chyb. Taky sem dávám věkový ohraničení +18
Jej ani ste neviděli jakou akci jsem tu dělala.....mamka sem totiž přišla a chtěla si to přečíst...naneštěstí jsem to měla zrovna v TÝ části T.T ...myslela jsem že mě omejou XD
Zbytek pod perixem

Kapitola 19:Setkání

16. května 2011 v 21:41 | Kated
Tak jo je to sice doba...no mám dojem že týden a dva dny XD...lae přesto to tu už mělo být v neděli. Tenhle týden bych možná i stihla napsat něco víc a taky to uveřejnit přesně ve správný den XDno uvidíme :-)
Už podle toho jak se tento dílek jmenuje vám musí být jasný o čem především bude XD.
Věnuji ho pouze dvoum lidem a to mí anglický Miky :-) a taky Akiko s dlouhým bičem, kterýho se už začínám bát :-)
Zbytek pod perixem

Kapitola 18: To vám nemůžu říct!

1. května 2011 v 18:57 | Kated
Tak jo....zase tu je zpoždění....vím....no jo ale říkala jsem si.....jen 9 komentíků ...a z toho 7 lidí+já....to už to asi nikoho mo nezajímá....buu....no jo spíš bych se měla zaměřit na ty co tu zůstali a neodvrhli mě. Tak vám to věnuji :-)
Děkuji za vaše komentíky moc potěšili :-) a omlouvám se že sem nic moc nepřidávám....mám nějaký potíže s PC furt se mi restartuje takže nemůžu moc psát :-(
Věnování:Doshiko, eSmy, akiko-san, Satiras, Hachi, DeeDee a Rozeta
Zbytek pod perixem

Kapitola 17:Probuzení

22. dubna 2011 v 21:54 | Kated
Tak jo už jsem si vám stěžovala jak jsem připálila brambory zroivna když jsem psala tuhle povídku....jojo jak už jsem řekla stalo se mi to poprvý.....určitě se mi pomsilo štěstí páč když táta připálil brambory predtím tak jsem se mu smála....no jo .....belo by mi to jedno, ale máma mě zabije T.T
I přes to doufám že se vám ta kapča bude líbit :-)
Zbytek pod perixem
 
 

Reklama


Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania