Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Never Again

Pravidla & sliby

23. dubna 2012 v 18:33 | Kated
Autorka: Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Tááákže, je tu další dílek. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho. Nejdřív byl problém než jsem se dokopala k tomu, abych ho napsala a pak asi týden ležel na mailu :D
Chtěla bych ho věnovat Kated za úspěšné složení první části maturity ;)
P.S.: Chtěli byste něco jako druhý díl mé povídky na pár Catlasher Nepřestávej prosím...?
Zbytek pod perixem

Škola

1. dubna 2012 v 19:56 | Kated

Autorka: Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Další díleček je tady. Je to divný, obvykle ho píšu po částech, ale dneska jsem si prostě jenom sedla k počítači a napsala ho celý najednou. To se mi snad ještě nikdy nestalo :D A ještě netradičně je celý jenom z pohledu Shiga. Užijte si ho a komentujte ;)

Zbytek pod perixem

Nový domov

19. března 2012 v 20:03 | Kated
Autorka: Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Další díleček je na světě. Doufám, že se vám bude líbit a neukamenujete mě za to, že je zase až po takový době :D :)

Zbytek pod perixem

Konec festivalu

3. března 2012 v 22:13 | Kated
Autorka: Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Já vím, jsem úplně hrozná. Vždycky napíšu jeden díl a potom nejsem schopná se znova dokopat k tomu, abych začala psát další a pak zase když už si k tomu sednu, tak mam jeden díl napsaný třeba za den... Snad mě díky tomu neukamenujete. Část dílku je z pohledu Shiga, jelikož jsem ještě chtěla nějak ukázat jeho povahu a pak už se posouváme trochu dál :) Doufám, že se vám bude líbit ;)

PS od Kated: Miky ještě jednou se omlouvám, že tenhle díleček vydávám tak pozdě /(_ _)\
Zbytek pod perixem

Nebýt alkoholu

21. ledna 2012 v 22:03 | Kated
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Tááákže, díleček.. no… prakticky se tam nic, co by posunulo děj, neděje ale i tak doufám, že by se vám mohl líbit *hihi*
Jinak bych ho ráda věnovala Kated k narozeninám ;)
Zbytek pod perixem

Já se ho snad nezbavím

8. ledna 2012 v 17:41 | Kated
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Moc bych se chtěla omluvit všem, kterým se tahle povídka líbí, za to, že mi to tak hrozně dlouho trvalo. Nejdřív to bylo kvůli tomu, že jsem jela fotit na festival do Zlína akorát ten víkend, co jsem chtěla tenhle díl dopsat ale uznejte, že z Plzně do Zlína to naní zrovna blízko a tak ten víkend dim byl úplně zabitej. Ale teda festivalúžasný. V tomhle díle budou dvě písničky od skupiny, kterou jsem tam slyšela - Blowsight. Hodně se mi naživo líbili a dokonce jsem si šla se zpěvákem promluvit a mam od něj trsátko, které se momentálně nachází na mém krku jako přívěšek - takže ohromná radost. Pak byly testy ve škole, vánoční prázdniny a já se něja pořád nemohla dostat přes jednu část povídky (kousek už jsem měla napsaný). Pak jsem si pevně stanovila, jak to tedy bude (sice to tak nakonec tak není, tto co jsem chtěla dam až do dalšího dílu) a le tenhle je už konečně napsaný. Takže mě, prosím, neukamenujte za to spoždění a já se budu snažit do příště polepšit :)
Zbytek pod perixem

Tajemní ChiRoS

17. listopadu 2011 v 21:57 | Kated
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Tady je další dílek, i když až po nějaké době. Omlouvám se předem, protože nejsem až 100% spokojená. Asi to bude tím, že se všechno strašně popisuje a zatím jsou rozdělený. Příště už to bude lepší ;) Na závěr písnička, kterou zpívá Sciny a typ pózy, za kterou se honí fotografové - vlastní zkušenost (a i vlastní fotka). Snad se líbí.

Zbytek pod perixem

Pohroma

16. října 2011 v 14:47 | Kated
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Takže další díleček. Poslala jsem ho Kated o něco dýl než jsem slíbila, protože kamarád slavil 21 a já byla strašně nervózní. Ne teda z tý oslavy ale protože tam měl být (a i byl) kluk, co se mi líbí. Nemohla jsem se kvůli tomu dostat k tomu, abych zbytek tohohle dílku přepsala do počítače.
Jinak bych chtěla něco zavést. Texty, které se budou v občasných dílech objevovat jsou z písniček různých skupin. Budete tu mít odkaz na danou písničku a já bych chtěla vědět, jestli se vám líbí :)

PS od Kated:Moc se omlouvám že jsem tento dílek zveřejnila až teď. Díky tomu že jsem nebyla na mailu má tato povídka zpoždění celých 8 dní......omlouvám se T.T
Zbytek pod perixem

Nebylo ty vody už dost

27. září 2011 v 21:28 | Kated
Autorka:Miky
Žánr:hudební, yaoi, romantica
Takže, v tomhle dílečku se dozvíte, kam má Kim namířeno. Vzhledem k tomu, že tak nějak vím, jak to takovýhletěch místech chodí, tak se to pokusím nějak vložit do téhle povídky.
P.S.: Nejsem si jistá, ale je možný, že jsem trochu změnila styl psaní. Dočetla jsem knížku Kafka na pobřeží od Haruki Mirakamiho, takže je to dost možný. (Kdo tu knížku nezná, tak vřele doporučuji. Stejně jako Norské dřevo od stejnojmenného autora.)
P.S.S.: Omlouvám se, že díleček není nijak závratně dlouhý, ale poslední dobou jsem nějak mimo. Další už je ale skoro napsaný, tak to s nim nebude tak trvat jako s tímhle...

Zbytek pod perixem

A zase u něj

25. srpna 2011 v 9:31 | Kated
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, romantika, škola, hudební
Takže, máte tu další díleček. Tady se ještě nedozvíte, kam má Kim namířeno ale už dostanete nápovědu a myslím, že by to už někoho mohlo napadnout. Ještě k tomu v žánrech stojí taky ' hudební' což už prakticky mluví za vše.
P.S.: Kated, nenapovídat! :D :P
Ať se líbí :)
Zbytek pod perixem

Prokletá hospoda

16. srpna 2011 v 9:01 | Kated
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, romantika, škola, hudební
Druhý díleček je na světě, radujte se :)
Věnováno Kated :)

Zbytek pod perixem

Lékařský předpis

30. července 2011 v 12:09 | Kated
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, romantika, škola, hudební

Tak tady je nová povídka. Nemám tušení, jestli se vám bude líbit. Prostředí pozdějších dílů mi je, alespoň doufám, známé a tak jsem na jeho atmosféře povídku postavila. Dějově tam budou i mé vlastní zážitky, trapasy, poznatky atd... To uvidíte sami :) Tak ať se líbí! :)

Zbytek pod perixem

 
 

Reklama

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania