Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Kaichou wa Maid-sama-recenze

Kaichou wa maid-sama recenze

9. července 2010 v 22:10 | Kated
Název:Kaichou wa maid-sama, Class President is a Maid!
Počet vydaných episod:26
Status:dokončeno
Datum vydání:2.dubna.2010-???
Produdkce: J.C. Staff
Žánr:komedie, romantica, shoujo, školní
Délka na episodu:24 min.

Děj:
Celý příběh se motá kolem hlavní postavy jménem Misaki Ayuzawa. Misaki je předsedkyní školní rady na smíšené střední. Tato škola dříve bývala pouze klučičí školou a tak se není čemu divit, že zde vystupuje víc kluků nežli holek. Misakin úkol je jasný. Snaží se získat dívky na jejich školu a tím vyrovnat obě pohlaví.
I když je Misaki předsedkyní třídy složené z ¾ kluků tak kluky z celého srdce nenávidí. Její hlavní důvod je, že je opustil jejich otec. S tím se Misaki nechtěla smířit a tak si svůj vztek vylévá na svých spolužácích. (např. zamítá jim jejich nápady atd.)
Ovšem nebyl by to tak zajímavý příběh, kdyby se nenašel kluk, kterému by se líbila. Usui je krásný a nadaný kluk, který chodí na stejnou školu jako Misaki. Díky Usuiho kráse na něj letí mnoho holek. Avšak Usui je zcela chladně odmítá. Až s Misaki se to změní. Usui se do ní zamiluje na první pohled a celý příběh jí ochraňuje a dělá si z ní srandu.

Můj názor:
Tenhle rok je to to nejhezčí anime co vydali. Sice to není mé oblíbené téma Yaoi, ale to nevadí………Po grafický stránce, a i po příběhový ho můžu hodnotit jenom kladně. Taky si uvědomte, co tenhle rok vyšlo za děsy.
 
 

Reklama

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania