Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Hana wa Saku ka

Hana wa Saku ka 5

16. července 2017 v 15:44 | Kated
Hi my guys...
Hihi k tomuhle dílečku bych akorát řekla dvě věci. Nejdřív to, že jsem ho přeložila celý jupííí :D a pak, že trochu víc pochopíte Youa. Tím myslím to, proč se chová jak se chová :) ale víc neřeknu ani popel :D :D ...
Hehe no jinak... to byl zas týden. V úterý nám celý den a noc nešla elektřina a prakticky od téhož dne nesvítí večer v celé vesnici pouliční osvětlení :D :D takže je tu tma jak v prrr... :D :D :D tak si říkám, kdy s tím starosta něco udělá a někam zavolá :D :D :D (nwm jestli není třeba na dovolený) ahhh no nic :D dnes vás už nebudu zdržovat od čtení :D užijte si to :D
Věnování: kabriolet, Faya, Rin, Kagero, Tara, Hatachi, Woo a Sall
Zbytek pod perixem

Hana wa Saku ka 4 (part 2)

9. července 2017 v 18:16 | Kated
Hi my guys... Dnes budu asi stručná :D
Ahhh takže už máme po operaci a už ležíme v obýváku a snažíme se běhat a skákat ačkoliv to máme zakázený od doktora :D :D Stále si nedá říct a tak za ní musím běhat jako drak co je na provázku a nadlehčovat ji ťapinu :D Samotné psaní tohohle článku jsem už musela 3x přerušit protože se šulina chtěla zvednouta jít se projít po bytě :D No divím se po tom měsíci a něco, že mě to ještě překvapuje :D hehe no nic.
PS: konečně jsem odpověděla na všechny možný komentáře :D :D úúplně mi to zabralo přes hodinu a tak už jsem grogy :D :D a mám strašlivý hlad... teda chuť na vajíčka :D :D :D ňááám :D a taky mám chuť něco přestavovat protože jsem se do toho překládání koukala na spektrum home :D :D hehe ty pořady jsou tak inspirující :D ... no nic přeji krásné počteníčko :)
Věnování: Itami, Hatachi, TT, Woo, Sall, Saruma, kabriolet a topka
Zbytekk pod perixem

Hana wa Saku ka 4 (part 1)

2. července 2017 v 13:52 | Kated

Hi my guys...
Momentálně nemám slov... Ahhh tak ve zkratce. Mám dvě špatné a jednu dobrou zprávu. Nejdřív začnu asi dobrou... vzali mě na magistra na obor "Ájina a Občanka pro ZŠ" takže jéééj, mám radost, ale i strach... No a teď k těm horším zprávám. První špatná zpráva je, že Nelča musí znovu na operaci :( ... ta dlaha kterou má v noze praskla a tak musí ven protože se ji tam ted může kdykoliv dostat zánět :( tak nám držte moc moc prosím v úterý všechny palečky, aby to dopadlo dobře... Ahhhh a teď ještě k té horší zprávě. Dnes ráno z ničeho nic umřela strejdova dlouholetá přítelkyně. Byla mladá... ještě jí nebylo ani 35... fakt k tomu nemám slov a čučím jen do stěny a říkám si "Cože? To není možný. Proč?"
Ahhh...
PS: Na poslední stránce poslední bublina patří k dalšímu ději, ju.
PS2: Na komenty jsem stále neodpověděla. Dnes nemám na nic energii. Děkuju za pochopení :)

Věnování: Hatachi, TT, Pavla, kabriolet, Faya, Gina, Sall, Tara a Woo
Zbytek pod perixem

Hana wa Saku ka 3

25. června 2017 v 20:22 | Kated
Hi my guys...
Tudutuduuuu...tutututuuu... konečněěěě to má hotové :D ... nějak jsem tenhle tden nic nestíhala :D ... měla jsem ty příjmačky (nevím jak dopadly a nebudu to vědět asi ještě měsíc :/), dále pak mamka byla v Americe a tak se její šichta v podobě hlídání Nelči a nákupu jídla přenesla na mě, pak jsem ještě vařila obědy, účinkovala jako hlavní fotograf na jednom půldením koncertě několika kapel, vytvářela videoklip z jedné "akce/rozloučení" a teď ještě do toho všeho připravuju poslední hodinu pro dětičky :D aaaa ještě to nemám hotové... a ještě mi bylo řečeno od mého šéééfika, že mě čeká večerní :D (chce abych sepsala do pc pár faktur a rozpočtů)
Ahhh takže jsem se po celý týden nenudila :D ... naštěstí jsem si alepsoň jeden den užila spolu s kámoškou, která teď za pár dní odlétá do Vietnamu :) takže jsem ráda, že jsem ji zastihla ještě před odletem :)
ps: omlouvám se, ale na komentíky k minulé kapitolce odpovídm až zítra :) ...dnes už to asi kůli fakturacíma přípravě na hodinu nestihnu :)
ps2: v úterý jedeme s Nelčou konečně na rentgen, tak držte palce ať vyjde dobře :)
ps3: Doufám, že se vám TENTOKRÁT CELÁ KAPITOLA bude líbit :D

Věnování: kabriolet, Sall, Hatachi, Tara, Itami, Faya, Saruma, topka, Gina a Woo
Zbytek pod perixem

Hana wa Saku ka 2 (část 2)

18. června 2017 v 20:00 | Kated
Hi my guys...
Ou jééé už za dva dny jdu k příjmačkám a cítím se, jako bych nic zásadního neuměla. Projela jsem si ve dvou dnech státnicový otázky a jako jooo zhruba si to pamatuju, ale když se mě zeptají na něco do detailů tak budu asi tápat. No doufám, že až tak šíleně to snad nebudou chtít vědět. Průser je ten, že se tam hlásí momentálně 15 lidí a berou jen max 5 a i to se nemusí stát a můžou vzít pouze 2 jako loni :/ ... fakt nechápu proč jen ájina musí mít příjmačky :/ ... no asi s tím nic nenadělám. Tak mi držte v úterý palce ať se tam neznemožním a ať se jim líbím :)
ps: pardón za minulý překlik v názvu dílku :D skutečně se jednalo první část druhého dílku :D :D :D
ps2: na zbytek komentů odpovím buď dnes a nebo až po příjmačkách :)
Věnování: mitsuyuki, topka, Faya, Saruma, Kagero, Sall, kabriolet76, Gina, Tara, Hatachi, Woo a TT
Zbytek pod perixem

Hana wa Saku ka 2 (part 1)

11. června 2017 v 20:07 | Kated
Hi my guys...
Ahhh ani nevíte jak moc se mi do ničeho v poslední době nechce :D .. a to mi přitom už přišla pozvánka k příjmačkám který budou sakra těžký a který se budou konat prakticky už za týden (20.6)... ááá nechci tam!!! Zítra bych se už asi ráda podívala na nějaký zápisky abych si to oživila... tak fakt doufám, že si to od státnic ještě pamatuju :D ... ale jako je to děs to vám musím říct, protože jako jedinej můj obor má příjmačky...ostatní obory berou do magisterskýho automaticky :/ Ach jo... navíc na ten můj obor berou jen max 5 lidí kteří sjou prostě dokonalí :o (minulý rok vzali třeba jen 2 :o ) to enpotěší... prostě plesk...to bych se na to musela učit sakra dlouho aby mě vzali :/ ahhh enchci být pesimistickáááá... No tak raději řeknu je "uvidíme".
Jinak jsem zase přežraná :D :D včera jsme slavili tátovo narozky a grilovali tunu masa a já se zase úplně přecpala :D :D No ukázala bych vám fotku, ale to byste hned slintali :D :D :D a to vám nemůžu udělat :D :D
PS: Zatím se teprve rozjíždíme a tak bych řekla, že tenhle půldíleček není tak zábavný :) aaaaale tak to vy určitě chápete :D :D
PS2: Ty spamový komenty mě vážně sejřřííííí :/ ... proč mi sem sakra furt v komentech dávají reklamy na viagru :D :D :D
Věnování: topka, Sall, Liia, Woo, TT, Faya, A. Moony, Saruma, Itami a kabriolet76
Zbytek pod perixem

Hana wa Saku ka 1 (part 2)

4. června 2017 v 14:10 | Kated
Hi my guys...
Ahhh je neděle a vy víte co to znamená :D ... hihi samozřejmě za vámi přiletěl další díleček :D No...zatím jsme stále na začátku tak nečekejte, že na to hned hupnou :D :D hihi i tak ale doufám, že se vám bude líbit :D ... líbit alespoň víc jak dnešní počasí :D takovou sprchu jsem opravdu nečekala po tak slunným týdnu :D (noo už to ale bylo zapotřebí)
Jinak co se týče Nelči tak to bylo něco :o ... v úterý ji z ničeho nic začala téct krev z ucha (jakože měla v něm úplný brouzdálko) no a tak jsme museli do Brandýse... no jo ale co se nestalo...den předtím odvezl táta auto do správky a tak jsme museli shánět auto s klimoškou + dálniční známkou... což byl problém, protože když už ho někdo měl tak už byl v práci a nemohl ho tak půjčit. No po dvou hodinách táta jedno sehnal aaaaale to bylo taky strašný, protože na cestě zpátky to chcíplo na dálnici a už to nešlo nastartovat :o takže jsme museli v tom strašným vedru (31 u silnice) šlapat k nejbližší pumpě (1-2 km). Přičemž Nela i když nešlapala tak dýchala jak o život. No bylo to šílený. Domů jsme se dostali až v 8 večer protože jsme museli čekat na jednoho kámoše kterej nás odtáhnul (přičemž jsme zjistili že to auto který nám kikslo má odmontovanej ten krám za kterej se auto mělo táhnout a tak jsme to museli zavázat o něco ostrého a tak se to lano furt přetrhávalo) No šílenost :D ... jinak co se týče přímo Nelči tak už nám sundali obvaz a teď už ťapká bez něj (jakože máme ji v kšírách a pomáháme ji ale jinak má ťapat sama :) ... a ouško už je taky lepší :) asi měla zánět )
No nic tenhle týden se toho událo hodně aaaale já vás tu nechci úplně zdržovat a tak už vás propouštím ze svých spárů :D :D hihi tak šupejte :D :D
ps: haha zase mi bylo řečeno, že mi je 17 :D :D :D to potěší :´D :´D
ps2: na komenty budu teprve odpovídat :) promiiiňteee, že mi to tak trvá :)
Věnování: Woo, BlueBee, Kagero, TT, Liia, Sall, Danulik, Crazynotor, Faya, Gina, A. Moony, Saruma, kabriolet76, topka a Lucifer
Zbytek pod perixem

Hana wa Saku ka 1 (part 1)

28. května 2017 v 17:09 | Kated
Hi my guys...
Tak a je tu další manga :D ... původně jsem chtěla přeložit celý díleček, aaaale jelikož mě tlačil čas (babička, máma a ségra slavily svátek - rodinný oběd a tetky přítel slavil narozky) a jelikož jsem zjistila, že má skoro 50 stránek, tak jsem se rozhodla přeložit jen půlku :D ... snad vám to tolik nebude vadit.
No uvidíme, co mi na ní řeknete. Já doufám, že se vám bude líbit :) Tentokrát jsem vsadila na manga, která je delší než skoro všechny co jsem přeložila. Délkově bych ji přirovnala asi k The Summit. Má totiž necelých 40 dílků :) takže tu s námi bude delší dobu :D to je další důvod proč doufám, že si ji oblébíte :) ... Hihi plusový body si už ode mě získala z toho ohledu, že díky své délce snad nebude nikde až moc zrychlená :D :D
No už nebudu zdržovat...tak šupejte...
PS: Na komenty k poslednímu dílečku HH bych snad měla stihnout odpovědět ještě dnes :) :)
Věnování: Tentokrát lehce netradičně. Jelikž se jedná o 1 díleček tak ji věnuji všem, kteří si ji právě čtou W(#^o^#)/
Zbytek pod perixem
 
 

Reklama

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania