Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

21 Guns: Guity

21. GUNS: Guity (7.část-závěr páté řady)

5. července 2010 v 23:00 | Konduto
Kabuto seděl na plánované schůzi vedle svého pána. Poslouchal každé slovo, které by se mu mohlo v budoucnu hodit. Orochimaru hovořil s jedním ze svých spojenců z vedlejšího města. Už celou hodinu mluvili o jednom stejném problému. Tím problémem byla láska Naruta a Sasukeho. Zástupce vedlejšího města navrhoval, aby se objekty oddělili a pozorovali samostatně. Orochimaru nesouhlasil, měl lepší plán.
"Co je podle vás lepší?"řekl jeden ze zástupců. Orochimaru se na něj pousmál.
"Příteli, je mnoho způsobů jak lásku těch dvou využít."
"Například?"řekl druhý.
"Proč je rozdělovat, když můžou pozorovat utrpení toho druhého."odpověděl Orochimaru a usmál se od ucha k uchu. Jako had, kterému vychází polapení myši. I jeho společníci neměli s tohoto pohledu dobrý pocit.
"Dobrá. Ale co přesně……………?"Ťuk, ťuk, ťuk! Ozvalo se zaklepání na dveře. Bylo to zvláštní, nikdo nečekal návštěvu. Kabuto se zvedl a otevřel dveře, připraven zaútočit. Naskytl se mu zajímavý pohled na zraněného Zetsua. Usmál se, ale nic na to neřekl. Ustoupil, aby jejich špeh mohl projít.

21. GUNS: Guity (6.část)

29. června 2010 v 18:02 | Konduto
Vedle mrtvého těla Hidana seděl Kakashi a kontroloval stav oběti. Prohledával mu kapsy a díval se na stav zbraně. Byla vynikající, perfektní práce. A její střelba byla unikátní. Kolem něj pobíhali zbylí policisté a prohlíželi ostatní lidská těla. Těla padlých vrahů, kteří byli najati Akatsuki. Kakashi vzdychl nad touto situací. Dozvěděli se toho hodně. Dokonce si říkal, že až moc………..
"Pane?"řekl Shikamaru a podrbal se na hlavě. Kakashi se postavil a plně ho vnímal.
"Co se děje?"
"U nás se situace uklidnila, ale na zbylých frontách se pořád válčí. Umírají lidé, pane."Kakashi přikývl a zahleděl se směrem, odkud stoupalo několik sloupů kouře.
"Rozumím. Nedávají nám tedy na výběr."
"Myslíte to opravdu vášně? Madam Tsunade říkala, že ta zbraň je ještě v plenkách."otázal se Shikamaru a čekal na reakci. Kakashi byl ale klidný jako vždy. Otočil se na svého podřízeného s vážným obličejem.
"Myslím to smrtelně vážně, Shikamaru!"jmenovaný se postavil zpříma a poslušně se optal.
"Vaše rozkazy, Pane?"velitel si ho prohlédl a opět pohlédl na zkázu města.

21. GUNS: Guity (5.část)

22. června 2010 v 9:00 | Konduto
Itachiho štvalo to, co se dozvěděl! A ještě víc to, že zaslechl v telefonu střelbu. Hidan je mrtví to bylo jisté! Znamenalo to ale i, že Akatsuki mají už jen pět členů. A jestli je pravda, že tři členové jsou na Orochimarově straně tak………….Jsou proti nim v přesile! Itachi se rozhlédl po místnosti. Kakutsu se posadil do jednoho křesla a spokojeně si četl noviny. Telefonát ho vůbec nezajímal. Nebo to tak alespoň vypadalo. Itachimu bylo jasné, kdo je s ním a Kakutsu to rozhodně nebyl.
"Špatné zprávy."oznámil Itachi a sledoval reakci svého společníka.
"Jaké?"řekl Kakutsu a vzhlédl od novin. Itachi pozoroval každý jeho pohyb.
"Policisté zabili toho idiota Hidana."chvilku se nic nedělo. Ani jeden neprojevil nic neobvyklého. Kakutsu odložil noviny.
"Co uděláme? Zbavují se nás jako otravného hmyzu."Kakutsu hleděl na Itachiho a čekal na odpověď. Něco mu ale říkalo, že jí nedostane. Něco v Itachiho pohledu bylo jiné než před tím telefonátem. Dozvěděl se pravdu?

21. GUNS: Guity (4.část)

15. června 2010 v 15:59 | Konduto
Před největší Správou policie byl klid. Sem tam něco hořelo a všude byly střepy z rozbitých oken. Auta byla zdemolována a omítka budovy nesla následky ostřelování. Bylo ticho…………Hidan tuto scénu dlouho sledoval, než mu došlo, že přišel pozdě. Nasadil výraz zklamání a přitom se podrbal na hlavě.
"To si za mě děláte prdel?"řekl a kleknul si. Nudila ho i představa, že sem šel zbytečně. Pak ho ale něco napadlo. Rozhlédl se. Nikde neviděl policii,………..ale ani zbylé muže dvou čet, které sem jeho šéf poslal. "To je divné."usoudil a postavil se. Nebyl nervózní, jen se mu na tomto místě něco nezdálo. Byl stále ostražitější a obezřetnější. Jeho instinktům nesmělo nic ujít. Odjistil, jen pro případ, kdyby…………….

21. GUNS: Guity (3.část)

8. června 2010 v 12:42 | Konduto
Podle posledních zpráv, které Itachi dostal, šlo vše podle plánu.
Jednotlivé budovy Správ se hroutily a policisté umírali při jejich obraně. Přesto mu tu něco nesedělo. Dokonce dvojnásobné něco! Policie nejvyšší Správy sice stále odolává útokům, ale nevykazuje známky protiútoku. Mají snad nějaký plán? A proč už tu není Konan?! Měla se u Itachiho hlásit před hodinou.
V šeru místnosti, kde Itachi seděl, nebylo nic k vidění. Ve stínech, kterých bylo dost, se ukrývali jeho společníci. Nevěřil jim! Teď už ne! Mezi nimi je zrádce, který se brzo sám prozradí. Itachi se usmál. Těšil se, až tomu drzounovi ustřelí palici.
"Ta ženská! Trvá jí to!"přerušil ticho Kisame a dál se věnoval leštěním své mohutné zbraně.
"Ty toho na kecáš, rybičko."řekl posměšně Hidan. Oba dva se zřejmě hodně nudili, protože si nevšimli pohledu, který si vyměnila dvojce Kakutsu a Zetsu. Itachi ale tak nepozorný nebyl.
"Nějaké nové zprávy? Nebo vás znepokojuje něco jiného?"řekl jejich směrem. Hidan a Kisame ztichli. Zetsu věděl, že není správná doba na likvidaci zbylých zástupců Akatsuki. Pořád to bylo tři na dva. To znamená moc riskantní! Vzdychl a zavřel oči.

21. GUNS: Guity (2.část)

1. června 2010 v 22:01 | Konduto
V prvních liniích už byli nějací mrtví. To se najatým vrahům líbilo. Útočili na několika frontách a všude policii překvapili svým rychlým vpádem. Stříleli na všechno, co se hýbalo a náramně si to užívali. U té největší útočící čety s 55 muži stál světlovlasí muž a dával důležité povely. Svou stříbrnou zbraň svíral v ruce. Útok vedli proti menší Správě ale i tak měli ztráty. Muž ale tento fakt nevnímal. Vyčkával, až jejich postup přijde zkontrolovat jeden s členů Akatsuki. Moc dobře věděl, kdo přijde. Poradil mu to jejich spojenec Kabuto a dal mu proto důležité informace.
"Tak pojď, má milá Konan."řekl si šeptem pro sebe. Jako by ho bůh vyslyšel. Z čista jasna se za ním objevila žena s tmavě modrými vlasy. Dávala si pozor, tak hloupá nebyla.
"Takže jak?!"zeptala se rozkazovacím hlasem. Světlovlasí se k ní otočil čelem. Usmál se.
"Vše jde podle plánu, madam. Policie se brání ale moment překvapení a výhody je na naší straně."
"Dobrá práce! Zajistěte, aby nikdo nepřežil, jasné!"řekla a už se chtěla dát na odchod.
"Nikdo nepřežil. To nebude problém, zrádkyně."řekl světlovlasí muž tak, aby ho slyšela. Konan se zastavila. Její najatý vrah věděl, že je jeden ze zrádců Akatsuki? Blbost, od koho by to věděl?! Počkat! Třeba jí jenom zkouší? Ano určitě dostal příkaz od Itachiho! Znamená to, že on něco tuší? Otočila se zpět k muži velícímu této četě, která byla navíc.
"Říkal si něco?!"

21. GUNS: Guity (1.část)

27. května 2010 v 12:21 | Konduto
NAZDÁREK SEM TU ZPĚT S NEW DÍLKEM. ZAČALA VÁLKA! NARUTO A SASUKE SE DOZVÍDAJÍ PRAVDU! JAKÝ BUDE JEJICH OSUD?
"Čety byly na místě! Stačilo jen poslat signál a všichni najatí vrazi a zabijáci by na můj rozkaz zaútočili na Správu. Nikdo nepochyboval, že nám něco nevyjde. Já měl však pochyby! Žraly můj klid a pořád měly větší hlad. Nikdo s Akatsuki nevěděl, co mi běhá hlavou a to bylo dobře. Vše bylo připraveno! Já však stále vyčkával. Proč? To opravdu nevím…………………"

Kakashi šel dlouhou chodbou. Už od dnešního rána tu byl zmatek. Lidi, policisté lítali sem a tam! Nosili sebou haldy papírů nebo jen seděli za stolem a zvedali jeden telefon za druhým. Proč? To bylo jednoduché………..Dneska ráno poslal Naruto dopis. Jeho obsah dostal všechny přítomné! A není se čemu divit, jejich člověk, kterého s této věci schválně vynechávali, je upozorňuje na útok na Správu. Kakashi si to stále pročítal do kola. Nedokázal pochopit, jak Naruto ví, co Akatsuki zamýšlí? A taky jak Akatsuki svůj vojenský útok na Správu uskutečnili tak rychle? Co bylo……….nebo je jejich hlavní prioritou? Jsou to opravdu oni, policisté? Nebo tento jejich útok má odvrátit pozornost od něčeho horšího? Anebo se pletl?! Akatsuki jim jenom chtějí zamotat hlavu a ženou se za pomstou, aby ukázali svou sílu?........................Moc otázek na jednu hlavu! Tohle nezvládne sám. Musí se poradit s radou starších!
"Pane?"řekl jeden s členů policie. Měl delší vyčesané vlasy svázané v culíku. Nesl nějaký papíry jako všichni ostatní. On jediný se však netvářil tak vylekaně.
"Co se děje, Shikamaru?"mladík se podrbal na hlavě a rozhlédl se. Pak se naklonil blíž ke svému veliteli.
"Víte, máme tu menší problém."
"Jaký?"
"Ten útok, o kterém nás Naruto informoval, ………….jak to jen říct?"zase se podrbal na hlavě. Nevypadal na to, že ho to nějak zvlášť trápí. Kakashi to na něm nesnášel. Byl chytrý ale ta jeho nechuť!
"Co je s ním, řekni to!"rozkázal a Shikamru na něj pohlédl s vážným výrazem.
"Právě začal, Pane!"Z čista jasna se ozval výbuch! Přišel otřes a tlaková vlna! Ta rozbila všechna nejbližší okna. Levé křídlo budovy Nejvyšší policejní Správy bylo zasaženo!
 
 

Reklama

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania