Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Srpen 2017

Hana wa Saku ka 9 (part 1)

27. srpna 2017 v 16:41 | Kated |  Hana wa Saku ka

Hi my guys...
No tak jsem u zubaře ještě nebyla. Sestřička mě objednala teď na úterý, takže jsem musela týden počkat... tak jen doufám, že jsem si do toho zubu něco nezanesla a nebude mě kvůli tomu moc vrtat. Ahhh fakt se netěším :D ... no na zápisu bylo fajně :) zjistila jsem že se mnou (na můj obor) budou chodit celkem 3 lidi a že všechny znám :D :D haha tak už se těším až někdy někdo z nás bude chybět :D Jinak jsem včera konečně navštívila ExitGame v Praze :) Bylo to skvělé :D Všichni jsme si dělali srandu a užili si to tam :D naštěstí jsme navíc nebyli až tak špatní a zvládli se dostat ven + zvládli vyřešit spešl úkol v podobě najít sériového vraha :D No zjednodušeně... doporučuju to zkusit :) ;)
PS: jak tak na to koukám tak sjem ejště na minulé komenty neodpověděla... takže to dnes nebo nanejhůř zítra napravím :)
PS2: asi o tento víkend pojedeme znovu do Brandýse na kontrolní kontrolu kde nám konečně řeknou snad už závěrem jeslti je vše v pořádku nebo jak to je. Minule totiž když jsme byli na rentgenu tak Nelča na tu ťapku ještě neťapala (měla ji furt zafačovanou) teď už na ni ale lítá a tudíš ji zatěžuje tak uvidíme ja to bude vypadat teď po měsíci od minulého rentgenu :) ... no držte palce stejně jako s tím ať mě to u toho zubaře nebolí :D

Věnování: TT, Woo, Hatachi, Konduto-sama, Sall, kabriolet, Faya, A. Moony a Tara
Zbytek pod perixem

Hana wa Saku ka 8

20. srpna 2017 v 14:12 | Kated |  Hana wa Saku ka
Hi my gusy...
Olalááá a už je to tady :D :D :D Konečně jsem přeložila další díleček :D ... hip hip huuurááá :D :D
Hihi jinak má 2 novinky. Jednu dobrou a druhou pro mě špatnou. Kterou chcete slyšet první? Tak tu dobrou :D ... Zítra jdu na zápis do 1 ročníku Mgr. Už se docela těším jestli tam uvidím známou tvář a nebo poznám úplně new lidi :) ... A ta druhá zpráva... ahhh teď před 20 minutama mi vypadla plomba :/ prostě plesk :/ takže zítra volám zubařovi a už se k němu fakt těším. "Sranda" je, že už delší dobu uvažuju, že tam za ním půjdu, protože se mi ta plomba nezdála :D protože mě někdy když jsem jedla v zubu zabolelo ale stávalo se mi to jen někdy a jen když jsem kousla do něčeho tvrdýho a tak jsem to neřešila... no a tak teď už mám důvod tam jít :D :D tak jako doufám, že tam půjdu brzo a že už to bude okay :) No...držte palce ať mě ten zákrok moc nebolí :D :D (nesnáším ty jejich vrtačky :F :D )
PS: Děkuju Magicmax, TT, Emeth, Itami, Hatachi a Woo za vaše tipy na anime ;) celý týden je postupně sjíždím :D :D :D
Věnování: SuBaru, TT, Woo, Sall, Faya, kabriolet, Hatachi, Tara a A. Moony
Zbytek pod perixem

Anime? Nějaké tipy?

16. srpna 2017 v 19:30 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Hojda lidičky... mám pro vás netradičně takhle přes týden jedno AMV na sportovní anime, o kterým by jsme se mohli pobavit jeslti se spíš nejedná o shounen-ai :D :D :D
S tím se vás chci zeptat ještě jednou jeslti nemáte nějakýho tipana na anime, který bych měla vidět.
Díky za tipy a už se těšte na neděli :D :)

Pecora - Chyť mě

13. srpna 2017 v 16:31 | Konduto |  Pecora
Věnování: market, topka, Lusy, petratetra, Jenny, Saruma, Hachiko, Momo, KATKA, app, karmilkalove, Crazynotor, Ash, dadainka, zakuro, Normy, Ayumi, Jája, Lucka, Yuuki a Will.

19. Kapitola
Chyť mě

Vystoupil jsem na jasné přírodní světlo, což mě na malou chvilku připravilo o zrak. Zvláštní, dnes byla stanice metra obzvlášť temná. Možná proto jsem vnímal tolik ten rozdíl v osvětlení a teplotě. Nebo jsem si prostě a jednoduše nechtě přiznat, že mě Sasuke strašně naštval. Ten srab se na poslední chvíli stáhl zpět do svého světa zapírání a vysokého ega. Přejel jsem si ústa jemně svými prsty a nespokojeně vzdychl. Čekat na něj je strašný utrpění, to vám tedy povím, ale rozhodně jsem mu to v ničem nechtěl ulehčit. I když tohle všechno nejspíš ubližuje jen mě, co na to víc říct, jsem prostě velkej masochista.

Ééééé

13. srpna 2017 v 11:20 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Ahhh... moc se vám všem omlouvám, ale dnes nic nevyjde. V pátek jsem věděla, že v sobotu budu mít celý kvartýr pro sebe a tak jsem si řekla, že budu překládat v klidu v sobotu. V sobotu ráno se to ale celý změnilo a doma byla půlka rodinky a tak jsem musela kmitat... ahhh no a večír... večír už jsem neměla sílu na nic. Plus navíc jsem byla do 3 do rána vzhůru s Šušu :D Táta nebyl doma a tak byla jak na trní do doby než přišel (zvučil na koncertě)... no a já tak díky tomu hlídala a koukala jsem přitom na Sex ve městě :D :D :D no a dnes jsem se teprve teď dostala na pc a už teď vím, že to dnes nestihnu a tak raději píšu rovnou. Takže se ještě jednou omlouvám.
PS: Cháááá už jsem byla v bazéně na chatě ou jéééé :D sice ta voda měla 18 stupňů, ale i tak jsem tam skočila :D :D :D snad jste taky do nějaký hupli :D :D :D

Hana wa Saku ka 7

6. srpna 2017 v 20:06 | Kated |  Hana wa Saku ka
Hi my guys...
No tak už jsme po rentgenu. Zatím to vypadá dobře. No jelikož ji doposud nezatěžovala tak se ani moc nedivím. Rozhodující spíš bude ten další rentgen, který nám udělají za měsíc :) ... takže teď jen stačí udržet ji v klidu...což jak už vítě jde docela těžce :D :D :D
Jinak přes týden jsem byla konečně taky jednou za dlouho pryč celej den :D :D sešla jsem se s kámoškou, která byla celý měsíc ve Vietnamu a dostala jsem od ní tooolik jídla a dárečků, že jsem si říkala, že snad jsou Vánoce :D :D :D hihi já si samozřejmě ještě předtím než jsem se s ní sešla taky udělala radost a koupila si nějaký nový věci :D hihi jako obvykle jsem ale šla pro něco a odešla s něčím jiným :D aby jste chápali...šla jsem si pro žlutou košili (prostě jsem ji chtěla... takovou tu baby yellow) no a odešla jsem s černobílíla šatama, bílou něcojako baseballovou mikinou s krátkýma rukávama a se sandálema (který jsem teda taky už dlouhou dobu chtěla protože už mě moc neba nosit podpatky :D ... kor do školy kdy jsem od rána do noci na nohou :D ) no ale i tak jsem za tyhle tři věci ráda :D (teda ještě plus masky na který jsem ujetá :D )
Co vy? Taky jste si byli něco nakoupit? :D :D :D
Věnování: Sall, Faya, kabriolet, Tara, Hatachi a Woo
Zbytek pod perixem

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania