Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Hana wa Saku ka 1 (part 1)

28. května 2017 v 17:09 | Kated |  Hana wa Saku ka
Hi my guys...
Tak a je tu další manga :D ... původně jsem chtěla přeložit celý díleček, aaaale jelikož mě tlačil čas (babička, máma a ségra slavily svátek - rodinný oběd a tetky přítel slavil narozky) a jelikož jsem zjistila, že má skoro 50 stránek, tak jsem se rozhodla přeložit jen půlku :D ... snad vám to tolik nebude vadit.
No uvidíme, co mi na ní řeknete. Já doufám, že se vám bude líbit :) Tentokrát jsem vsadila na manga, která je delší než skoro všechny co jsem přeložila. Délkově bych ji přirovnala asi k The Summit. Má totiž necelých 40 dílků :) takže tu s námi bude delší dobu :D to je další důvod proč doufám, že si ji oblébíte :) ... Hihi plusový body si už ode mě získala z toho ohledu, že díky své délce snad nebude nikde až moc zrychlená :D :D
No už nebudu zdržovat...tak šupejte...
PS: Na komenty k poslednímu dílečku HH bych snad měla stihnout odpovědět ještě dnes :) :)
Věnování: Tentokrát lehce netradičně. Jelikž se jedná o 1 díleček tak ji věnuji všem, kteří si ji právě čtou W(#^o^#)/
 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Woo Woo | 28. května 2017 v 18:10 | Reagovat

Jo už jsem si vzpomněla tohle jsem už četla v Aj. Tohle je jedna z těch ke kterým se po čase vracím. Tak na tomhle si opravdu smlsnu. Co si budeme povídat číst něco v aj a češtině je velký rozdíl. Takže opravdu moc dik dik.

2 BlueBee BlueBee | 28. května 2017 v 18:49 | Reagovat

Dobrá trefa, ještě jsem nečetla :-D Jen se musím držet, abys nečetla napřed. Jako jindy, předpokládám, že ten rozlet bude hodně pomalý, ale aspoň se máme na co těšit :-D Skvělý překlad.

3 Kagero Kagero | 28. května 2017 v 19:53 | Reagovat

Musím říct,že to vypadá parádně. Už se těším až se to rozjede. Tvůj výběr manga totiž nikdy nezklame! Děkuji za překlad

4 TT TT | 28. května 2017 v 20:25 | Reagovat

Úvod je fakt zajímavý, nemůžu se dočkat pokračování :-D Delší příběhy jsou fajn :-) Děkuji za překlad ^^

5 Liia Liia | 28. května 2017 v 20:56 | Reagovat

Děkuji za překlad :) Musím říct, že to začíná opravdu zajímavě a jsem zvědavá, kam se děj bude nadále ubírat ;) Už se nemůžu dočkat dalšího pokračování

6 Sall Sall | 28. května 2017 v 21:08 | Reagovat

Hoho. Děkuji! Jako ochutnávka zatím dobrý. Jsem zvědavá na pokračování! :) ;-)

7 Danulik Danulik | 28. května 2017 v 21:38 | Reagovat

Hoho dik za překlad tohle sem hledala v češtině ale.nikde.nenašla.takže za.mě velký dík těším.se na.pokračování

8 Crazynotor Crazynotor | 28. května 2017 v 22:33 | Reagovat

Hmm no každopádně to vypadá zajímavě. Hlavně mě zajímá kdo "oba". :-D jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet. Děkuji za překlad.

9 Faya Faya | 28. května 2017 v 22:48 | Reagovat

Vyzera to slubne tesim sa na dalsi diel

10 Gina Gina | 28. května 2017 v 22:54 | Reagovat

O této manze jsem už slyšela a jen samou chválu... Tudíž se moc těším, jak se zde budou vyvíjet vztahy a co nám další kapitoly přinesou. Děkuji za excelentní výběr :D

11 A. Moony A. Moony | 29. května 2017 v 14:09 | Reagovat

Proč se mi vždy líbí ten typ co je na přes dr*ku? :)
Určitě se mi to bude líbit ~

12 Saruma Saruma | Web | 29. května 2017 v 16:33 | Reagovat

To je super kousek, díkes moc

13 kabriolet76 kabriolet76 | 29. května 2017 v 22:42 | Reagovat

Zjistila jsem, že jsem hodně netrpělivá. Ráda bych hned všechny díly a nehla bych se ani o píď, dokud bych celou mangu nepřečetla.

Manga mě uchvátila před nedávnem, proto jsem rozmlsaná četbou "hotových překladů", hlavně těch tvých.

Teď budu muset usměrnit svou nedočkavost a navštívit tvé stránky opravdu až po delší době, abych si mohla číst alespoň dva dílky najednou.  Už teď je mi jasný, že to nejspíš nevydržím.

Děkuji moc za překlad. :-)

14 topka topka | 1. června 2017 v 21:24 | Reagovat

Manga vypadá opravdu zajímavě, slibně. Líbí se mi i kresba. Ten začátek :-) mě docela rozesmál, s těma kytkama, to je jako já. Taky mi chcínul i kaktus :-D .-D Rozhodně se těším na pokračování a taky bych nejraději všechno najednou... ale počkám si, počkám...
PS: ještě jednou děkuji za pomoc. :)

15 Lucifer Lucifer | E-mail | Web | 1. června 2017 v 22:29 | Reagovat

:-)  Ano, je třeba vyléčit EU ze všech nemocí :-)

Ano, za vše se musí zaplatit. V současnosti je zde v EU mnoho pastí na lakomce, které nabízejí něco zadarmo, z dálky to vypadá tak že je to zadarmo, z blízka poznáme, že to zadarmo není. Jsme klamáni více, než si uvědomujeme, podívejme se na to, kdo je zde mocný a bohatý, z utrácení poznáme jistě to, kdo je zde mocný a bohatý. Podívejme se třeba na počítačové tiskárny, které jsou levné, ale abychom mohli tiskárnu provozovat, tak do ní musíme kupovat kazety, pomocí kterých tiskána tiskne, a tyto kazety jsou už drahé, podobné je to se zrcadlovkami, ke kterým jsou drahé objektivy.

Sociální ideologie lidem slibuje, že se o ně postará tak, že nebudou mít žádné sociální problémy, jenže nemluví už o tom, že promění lidi v ekonomické ubožáky, díky malým platům. Vše je zde divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, když naivní ptáčky pomocí slibů chytají, tak jim o výhodách a jistotách zpívají, z cizího krev neteče, o tom to zde neustále všude je. Podívejte se na EU zprávy v televizi, jste zaplavováni komercí s nulovou hodnotou, k čemu je mě užitečné to, že nějaká celebrita v EU ukazuje to, jak je zde populární, k čemu je mě informace o tom, že nějaká EU celebrita zemřela, proč nejsem informován o tom, jak se pracuje na tom, aby nám všem zde bylo konečně v EU lépe, a nebyla zde už v EU deprese u; politiky, ekonomiky, morálky, filosofie, rodiny, psychiky, atd.

Kdy se v EU sníží náklady na; politiky, byrokraty, vojáky, soudce, tajné služby, sociální podpory, sport, umění, školství, atd. natolik že poctivě pracujícím lidem zde stoupne kupní síla na dvojnásobek? Kdy skončí v EU parazitování člověka na člověku, dělník je hoden své mzdy, proč by ten, kdo zde poctivě pracuje, měl zde žít jako ubožák? Proč moje vysoké vědecké vzdělání, je mě mimo naši republiku k ničemu, proč se konečně nesjednotí konzumní systémy tak, že budou moci využít moje veliké vzdělání globálně, nemusí zde být tolik ubohých jazyků, stačí globálně jenom angličtina, a tolik odlišných politických a ekonomických systémů, vše jde zjednodušit na kost, stačí jenom chtít a věřit v to, že dokážeme vše změnit k lepšímu.

Proč nepřizpůsobiví jedinci, nejdou konečně pracovat za vysoké platy do velikých skladů, a raději pobírají sociální podporu, je třeba eliminovat v EU pobírání vysoké sociální podpory, kdo nebude v EU pracovat a platit veliké daně, ten bude muset okamžitě EU opustit, příživníky zde už trpět nebudeme, dobrota je přeci žebrota, nebudeme ani v EU už trpět daňové ráje, a jiné vyhýbání se placení daní a poplatků. Proč lidi konzumují na veřejnosti v EU cigarety a pivo, je třeba eliminovat v EU konzumaci všeho co škodí lidskému zdraví, v restauraci co je v EU nebudou už kuřáci a alkoholici, budou zde jenom slušní pracovití lidé, co jsou zdraví tělesně a psychicky, je třeba vyléčit EU ze všech konzumních nemocí.

16 Emeth Emeth | 4. června 2017 v 23:00 | Reagovat

To vypadá docela zajímavě, sem zvědavá co se z tohohle vyklube .)

17 kated kated | Web | 6. června 2017 v 9:08 | Reagovat

[1]:haha řekni mi...co si nečetla v ájině :D :D hahah :D :D ale jo :D říkala jsem si že by to někdo mohl znát protože už ten začátek vznikl před několika lety :) :) :D vááážně?? :D :D tak to jsem ráda že sjem se rozhodla zrovna pro tuhle :D ... hhi tak snad to můj překlad nezošklivý :D (já cca z 80% mám třeba radši angličtinu protože kolikrát se za tou jednou větou skrává víc než je na první pohled vidět)... no snad se mi to nepovede :D

[2]: Nečetla ju :D to jsem ráda :D :D haha a to bude těžký :D teda ozději to bude mega těžký jako vždy :D u toho začátku se to vždy ještě dá vydržet :) tak zatni zuby a nekoukej na anglickou verzi :D :D jojo rozlet bude pomalejší :) :) ... teda když to porovnám s některými kde celou dobu nic a až na konci spolu začali něco mít tak zase až tak pomalé to fakt nebude :D :D

[3]: to jsem ráda, že se zatím začátek líbil :) snad tomu bude tak i dále :) hihi jéé děkujuuu :D :)

[4]: tak to jsem ráda, že se ti zatím první díleček líbí :) a snad se teda bude líbit i pokráčko :) viď :) mě se taky líbí víc ty delší rpotože se člověk víc vžije do postav :)

[5]: super že se zatím manga líbí :) na to kam se to bude ubírat budeš muset lehce počkat ale tak to už víš :D :D hihi tak doufám, že se bude manga líbit i nadále :)

[6]: hihi není zač :D :D je skvělé že se zatím ochutnávka líbí :D :D

[7]: fakt? to jako fááákt :D D:D ? tak to jsem ráda, že jsem se rozhodla pro překlad téhle manga :D alespoň už nebudeš muset nikde hledat :)

[8]: to jsem ráda, že se ti to zatím zdá zajímavé :D a oba... no na to budeš muset počkat :D :D

[9]: jsem ráda, že se líbila :)

[10]: a já ji i četla a taky k ní mám chválu :D :D hihi plus jsem se právě koukala na hodnocení ostatních a taky viděla, jen samou chválu tak snad se bude líbit i vám... i tobě :D :) hihi za výběr není zač :D

[11]: hahahaa to opravdu netuším :D :D ... haha asi to bude tím, že jsou vždy přitažlivější...smyslnější :D ... super :D tak snad to tak fakt bude :D

[12]: to sjem ráda :)

[13]: haha nepovídej? :D :D :D hehe to máš kvůli tomu, že si teď byla u mne zvyklá přečíst si vše najednou protože si na mou stránku dorazila později :D :D hehe no doufám, že tě čekání neodradí :D :D (psssst taky nesnáším čekání :D :D ) ... juuu to potěší že se ti líbí mé překlady :D :D je tak tedy možný (když sis je četla teď nedávno) že sis možná všimla nějakého mého posunu :D :D sama to vidím alespoň na stylu fontu který jsem používala :D ... no podle komentů se ti zatím vše líbilo tak snad tomu bude tak i s touhle manga :D ... za překlad není vůbec zač :D :) ... PS: můžeš si kdyžtak čekání skrátit na manga-yaoi.blog.cz ... na těch stránkách mám některé manga i já vydané a taky tam jsou manga dalších holek :)

[14]: Tak jsem ráda že se zatím začátek líbí :D :) nepovídej :D :D i kaktus?? :D mě třeba kaktus v pohod drží :D :D :D snad jako jediný protože i já zapomínám :D :D ... tak musíš říct doma drahé polovičce aby když vidí, že je nějaká kytka zvadlá aby ji zalil :D :D haha ale to bys asi chtěla moc :D :D hahah další nedočkavec :D :D :D hihihi to dáááš :D :D víš jak... teď se musíš víc šetřit, jelikož máš práce přes hlavu aaaa tak kdybych tu teď přeložila úplně celou přeloženou manga tak bych ti akortá uškodila rpotože by si byla akorát víc nevypsalá protože to "přečtu si jen jeden dílek a pak půjdu" znám moc dobře :D :D :D ps: za pomoc není vůbec ale vůbec zač ;) :D :)

[15]: ??? Zajímavý názor na manga :D :D ... tentokrát pouze varuju... reklamy netoleruju... navíc když nejsou očividně k tématu... Příště tě mažu a blokuju :D

[16]: Jsem ráda, že se ti to zatím zdá zajímavé :D snad to tak i zůstane :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania