Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Květen 2017

Hana wa Saku ka 1 (part 1)

28. května 2017 v 17:09 | Kated |  Hana wa Saku ka
Hi my guys...
Tak a je tu další manga :D ... původně jsem chtěla přeložit celý díleček, aaaale jelikož mě tlačil čas (babička, máma a ségra slavily svátek - rodinný oběd a tetky přítel slavil narozky) a jelikož jsem zjistila, že má skoro 50 stránek, tak jsem se rozhodla přeložit jen půlku :D ... snad vám to tolik nebude vadit.
No uvidíme, co mi na ní řeknete. Já doufám, že se vám bude líbit :) Tentokrát jsem vsadila na manga, která je delší než skoro všechny co jsem přeložila. Délkově bych ji přirovnala asi k The Summit. Má totiž necelých 40 dílků :) takže tu s námi bude delší dobu :D to je další důvod proč doufám, že si ji oblébíte :) ... Hihi plusový body si už ode mě získala z toho ohledu, že díky své délce snad nebude nikde až moc zrychlená :D :D
No už nebudu zdržovat...tak šupejte...
PS: Na komenty k poslednímu dílečku HH bych snad měla stihnout odpovědět ještě dnes :) :)
Věnování: Tentokrát lehce netradičně. Jelikž se jedná o 1 díleček tak ji věnuji všem, kteří si ji právě čtou W(#^o^#)/

Cinderella plot 15 (part 2) - END

21. května 2017 v 17:15 | Kated |  Cinderella Plot
Hi my guys...
Ahhh a jak to tak bývá, vše jednou končí a my se tak dobrali taky konce. Klukům to trvalo dost dlouho než si oba uvědomili jak to spolu mají a že už od sebe neechtějí být. No... Azumovi to mohlo dojít dřív a nechovat se jako idiot... to uznávám, ale tak lepší pozdě nežli ještě později :D ... No doufám, že se vám manga jako celek i přes ten zrychlený konec líbila a snad si užijete víc druhou část této konečné kapitolky :) :) Mě osobně i přes uspěchanost závěru manga zanechala v srdci kousek sebe... jestli mi rozumíte :D No užijte si závěr :)
ps: Už mám cca 80-ti procentního kandidáta (Obrázek manga na konci článku)... Teď si to čtu znovu abych věděla do čeho jdu a jestli stojí za přeložení. Uložila jsem si ji totiž k možným kandidátům před nějakou dobou a už si ji nepamatuju. Vím ale že má hned určitě dvě pozitiva :D první pozitivum je, že má přes 35 kapitol a druhý že je celá anglicky :D :D :D ... no dnes ji dočtu a pak hned uvidím :D :D :D
ps2: Chci vám všem poděkovat za to, že jste mi na dílečky zanechali tolik komentářů :) Jen díky vám jsem s překládáním neskončila a nestala se pasivním mangaholikem :D :D ... jsem ráda, že se do procesu spojeného s manga můžu takhle zapojit a že mě v tom podporujete svými ohlasy :)
Věnování: Sall, BlueBee, Woo, topka, Rein, Tara, Crazynotor, Faya, A. Moony, Saruma, Liia, kana, Monika, Marta, Gina, market, zuzu, Cate, katka, Katka, Magicmax, Rin, ran-chan, Lena, kat the killer, Loues, neolk, Emeth, madona, Pavla, Marta, TT, Ammy, Kagero, Siginitou, Mari, Aeri, Sabča, kabriolet76, handmademo
... jsem ráda, že vás mám!!!
-->
Takže tady je ten více méně 80% kandidát...

Cinderella plot 15 (part 1)

14. května 2017 v 14:54 | Kated |  Cinderella Plot
Hi my guys...
Ahhh a je zase týden v čudu :D ... to to zase uteklo co? :) Dokonce se nám pomalu ale jistě opět otepluje což je dobré znamení :D Lidi se alespoň nebudou tak šklebit :D ... hihi co se týče Nelči tak zatím je vše ok. Zjistili jsme, že pokud ji ty šrouby nebudou překážet tak ji je tam asi už nechají (prý je dávají pryč akorát mladým psům, starým jen ojediněle). Ale tak...myslím si, že jeslti bude v pohodě chodit a nebude ji to bolet, tak by to bylo zbytečný ji je vyndavat.
Ahhh k co se týče manga tak vám musím opětovně sdělit, že už jsme na konci naší cesty. Což znamená, že bych už měla hledat co dál. Já sama už tu mám asi 3 uložené názvy manga které bych mooožná přeložila...a taky mám jednoho tipa... bohužel si ale všechny manga nejdřív musím přečíst a rozhodnout se, kterou z nich přeložím jako první :) tak uvidíme pro jakou se rozhodnu :D (je teda taky možný, že objevím ještě nějakou jinou.. no uvidíme :D)
ps: popřáli jste mamčám krásný den matek?
ps2: za chvíli to vypukne :D :D Francie jdeme do vás :D :D

Věnování: Sabča, Sall, kabriolet76, Faya, Saruma, Rein, Crazynotor, topka, Tara, A. Moony, Woo, zuzu a madona


Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania