Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Březen 2017

Cinderella Plot 12 (part 2)

19. března 2017 v 17:46 | Kated |  Cinderella Plot

Hi my guys...
Ahhh tak co? stále jste měli dobrý týden? :D :D já tedy docela jo :D ...Některé dny jsem byla v práci a koukala u administrativní práce přes YT na Gordona :D :D (ou jéé, jak já toho chlapa zbožňuju :D ... no spíš jsem ho jen poslouchala áále i to se počítá za koukání :p :D ), další den když jsem měla dvouhodinovku ájiny jsem dětičky zabavila natolik, že jsem musela přetahovat :D a zbytek dnů jsem si užívala svého volníčka :D ... pátek jsem měla až tak relaxační, že jsem si zašla s kámoškou do solné jeskyně a pak ještě do čajky :D :3 Ahhh relax nade vše :D :D
Nezašli jste si do čajky taky v poslední době?
Věnování: Sall, Kagero, Emeth, Faya, Tara, ran-chan, A. Moony, topka a Woo

Cinderella Plot 12 (part 1)

12. března 2017 v 15:16 | Kated |  Cinderella Plot
Hi my guys...
Táááákže nejdřív vám musím poděkovat za rady ohledně těch fotek :D ... nakonec jsem se líbila a nebyla za trapku :D :D :D takže fakt díky :D ... hihi jinak jsem zjistila, že ten fotograf co nás tam fotil to s tím foťákem moc extra neuměl :/ ... jako fakt :D říkají to všichni a ani se jim nedivím protože ty nejdůležitější fotky (z pódia) fotil tak, že tam má 80% lidí z nás dvojitou bradu :D :D a nebo se šíleně šklebí nebo mrkaj či mají červené oči :D :D ... jako sorry, ale když to měl zaplacený od nás (platila jsme každej 700 za sál+fotografa) plus navíc když si účtuje za každou vytištěnou fotku 25,- a za data 40,- ... tak by se měl víc snažit. Protože když to porovnám třeba s cenou z fotolabu tak tam si můžu vytisknout fotku za cca 5-7kč,- ... takže jako na nás hezky vydělal a ani neudělal svou práci pořádně :/ ... protože jako když mu přeci někdo mrkne tak prostě fotím s použitím rychlí uzávěrky ne :D :D aby prostě alespoň jedné fotce nemrkal :D ... ahh jo... no já jsem se naštěstí soustředila abych když fotí nemrkala a tak naštěstí nemám nikde zavření oči :D ale jako hroznýmu ksichtíku na pódiu jsem se teda nevyhla :D :D (vyfotil mě zrovna když jsem mluvila :D ) ... ahh jo... štve mě to, ale stejně si od něj objednám 5 data fotek (3 z podia a 2 kde sedím v hledišti) :D :D a to i přesto, že mám z našeho Nikonu daleko hezčí fotky :D :D :D ááá ale dost o mě :D :D
Nezdá se vám, že ten týden zase rychle utekl? :D :D :D mě teda jo :D no nic... už jsem vás zdržela dost :D takže šupejte na dílek a přeji příjemné počteníčko :)
Věnování: Sall, TT, Woo, Emeth, Marta, Faya, Ammy, A. Moony, zuzu a Tara

Pecora - Kráska je zvíře

11. března 2017 v 22:02 | Konduto |  Pecora
16. Kapitola
Kráska je zvíře
(+18)

Ta ženská na nic nečekala a hned, jak jsem zavřel dveře od pokoje, se na mě vrhla. Nebylo to nepříjemné, ale zvyklý jsem na to taky nebyl. Většina se dost zdráhá nebo se snaží hrát nevinou, co se ráda deset minut mazlí atd. Musela se na to těšit už několik dnů, jelikož byla dost dravá, ne že bych byl nějak pozadu. Taky už jsem se potřeboval vystřílet, moje tělo si to zasloužilo. Spát vedle kluka se vážně nedá jen tak přecházet, teda ne moc dlouho. Jsou z toho jen problémy. Nemůžete si nikoho přivést a nechat ho tam do rána, ne že bych to dělal. Taky musím pořád používat pokoje pro hosty, což se mi ani za mák nelíbí. Bohužel čím víc bych si stěžoval nahlas, tím víc bych měl větší peklo. Nakonec by mě odřízli od peněz a tím i o sexuální chvíle navíc. Moje holka jaksi nevydrží celý týden v chodu, i když to nechápu... ani nechci chápat. V cyklech produktivních dam se tedy nehodlám hrabat.

Cinderella Plot 11 part 2

5. března 2017 v 18:05 | Kated |  Cinderella Plot

Hi my guys... hihi to byl zase týden :D zase mi to nějak rychle uteklo jako :D :D v pondělí jsem měla administrativní prácičku :D :D v úterý jsem byla s kámošem na obědě, ve středu jsem měla dětičky (který byly tentokrát úžasní!!! :D ) a ve čtvrtek a pátek jsem si zkoukla jedno anime :D aaaaa jako jsem lehce naštvaná, že není zatím 2 série :D :D ... připomínalo mi to lehce Akagami no Shirayuki-hime :) ... ale nebylo to tolik romantický :D :D ... spíš komediální :D ale jako dobrý fakt jsem se zasmála :D :D takže na to fakt koukněte :D ... jooo málem jsem zapomenula na ten název... jmenovalo se to "Akatsuki no Yona"
Hihi no nic... to je asi pro tentokrát vše :D :D přeji krásné počteníčko :) :D
PS:byla jsem u kadeřnice a nechala se ostříhat :D :D hihi už je to doba, co jsem měla takhle krátké vlasy :D :D
Jinak hele co myslíte?? Můžu to mít...myslím to poslední na ty promoce? :D :D připadám si lehce jako sekretářka :D :D :D ... díky :D (ps2: jsem stále lehce inkognito :D )
Věnování: Sall, Pavla, Saruma, zuzu, A. Moony, Emeth, Woo a topka (jste skvělý, že píšete i když jsem já lehce opožděná s odepisováním :* :D )

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania