Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Květen 2016

Agh... Again!

29. května 2016 v 13:51 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
V prvé řadě jsem vám chtěla všem moc poděkovat za vaše palečky protože mi u Státnic ze Společenek moc pomohly! :D Vážně moc děkuju :D Kdybych si vytáhla jednu ze tří prokletých otázek z politologie (Státnice ze spoelčenek byli rozdělený na Politologii - 27 otázek a Filosofii - 12 otázek) tak bych to asi nedala protože na nich každej letěl :/ ... no naštěstí jsem si vytáhla "Antickou filosofii náboženství" a "Pojetí přirozeného stavu a společenské smlouvy u Locka, Hobbese a Rousseaua" a tak jsem to nějak dala :D ... bylo to ale docela hustý jako :D ... a to nejen kvůli těm otázkám který pokládali :D (to víte filosofové se rádi šťourají ve věcech a i když ji řeknete správnou odpověď tak to chtějí slyšet i jinak :D ) ale taky protože ti lidi co šli přede mnou mě moc neuklidnili :D Kámoška vyšla totiž naštvaná, že ji nepustili ke slovu, další vyšla úplně zdrcená, další brečela a další se tam s nimi pohádal a pak jsem šla na řadu já :D no prostě bomba :D ... ale bacha ... já vyšla s úsměvem na tváři :D ... nevím jak jsem to totiž udělala, ale když už jsem tam seděla tak jsem je nějak rozveselila a všichni se na mě celou dobu usmívali (na ostatní se prej mračili :D ) asi jsem na ně nějak přenesla pozitivní energii :D no možná to bylo i tím jak jsem mávala rukama a ujišťovala se že neříkám nesmysly (když něco vysvětluju tak fakt gestikuluju :D ) ... ahhh takže se budu opakovat, ale vážně moc vám děkuju :D :D :D Jste nejlepší! :)
V druhý řadě mám pro vás špatnou novinu a to v podobě tý, že opět nestíhám (T.T) a zase kvůli Státnicím. Tentokrát druhý části (z ájiny) na kterou mám 7 DNÍ :( (jdu sice 8.6, ale 2 dny jsem mimo :/ ) ... to je šílený...to prostě nestihnu a´t si říká kdo chce co chce :o :o :o ... to se prostě nedá :/ ... je tam až moc informací který se musím naučit a je toho šíleně moc :o .... ahhh kdyby při mě stáli všichni svatí a já si vytáhla otázky který se stihnu naučit, tak by se to dalo, ale takhle :/ ... ahh jo. Je blbí vědět že se to nestíhám všechno naučit a že to asi nedám :/ Je to šíleně demotivující :D ... Ahhh ale musím začít. Musím se pokusit si toho alespoň naučit co nejvíc a třeba to nějakým zázrakem vyjde :)
Tak a tohleto všechno je taky důvod proč dnes nic nevyjde. Omlouvám se, ale ztratila bych tím ještě další den a už bych ze 7 měla jen 6 :/ a to bych byla úplně v pr :D ... snad se na mě nebudete moc zlobit.
PS: děkuju moc za komenty ... u všech dílů ke kterým jsem ještě neodpověděla. Všechny mě moc rozvelelily a nabyly opět pozitivní energií :) :3 ... Odpovím na vše ale až po těch Státnicích :) to už budu mít klid :)

Chidori-san ke ni kagiite 5 (part 2)

22. května 2016 v 19:44 | Kated |  Chidori-san ke ni kagitte
Hi my guys... Ajš už se mi to blíží... už se mi to sakra blíží! :D Já tam nechci :D :o ... ahhh ve čtvrtek někdy mezi 13-15 hodinou mi držte všechny palce co máte, protože přesně mezi tím časem sedím u Státnic a snažím se o to abych je nějakým zázrakem udělala... Proč jen je tak málo času? Vždyť já všechno ještě neumím :/ ... ahhh ahhh... já umřu :o :D ... Navíc mě pěkně nervuje kámoška která to už umí a chce si to společně zopakovat... zatraceně ale já ještě nemám co zopakovat když si pamatuju půlku :D ahhh asi zkolabuju :D :( ... Ahhh to je ale negativní náladičky co :D ... ah jo... mě to ale prostě nedalo :D ... ahhh jinak už jsme rpošla všemi stádii :D :D :D strach -> úzkost -> histerie -> vyšinutost :D
No takže doufám že se to moc na překladu neodrazilo :D ... ahhh no nebudu zdržovat a tfuj tfuj ať při mě stojí velký mocný Suzuki a ať je udělám hned na poprvé!
ps: Na komenty budu muset odpovědět až po státnicích a nebo až budu mít zase chvilku času...za to se moc omlouvám! :)
Věnování: BlueBee, Liia, Gina, Rein, Tara, katka, Faya, Shinigami, Woo, Kaho a topka
Zbytek pod perixem

Omluva

15. května 2016 v 16:01 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Vážně se moc omlouvám, ale nějak nestíhám (T.T) Včera jsme byli na výstavě Titanicu v Praze, vrátili se pozdě večer a dneska máme doma návštěvu... tím pádem jsem nestihla nic přeložit a tak dnes nic nevyjde :( ... Vážně mě to mrzí. Za týden cca Státnicuju a to taky nwm jak stihnu všechno dohonit (T.T) ... aaahhhhh umřu z toho všeho :/ :D :/

Chidori-san ke ni kagiite 5 (part 1)

8. května 2016 v 21:31 | Kated |  Chidori-san ke ni kagitte
Hi my guys... Ahh, to byl ale týden :D ... Ofiko ale můžu prohlásit, že už mám svojí poslední zkoušku za sebou (a mám za 2 :) ... děkuju vám všem moc a moc za vaše palečky :D pomohly :) nevěděla jsme jen odpovědi na 2 otázky :D Co to je "greenwich village"... to jsem věděla akorát jejich program a kdo stál vůči tomu v opozici a pak na co reagovala ztracená generace...věděla jsem že na válku, ale nevěděla jsem na jakou :D) Ahhh a teď už jsou přede mnou jen Státnice (T.T) ... netěším se na ně :/ zjišťuju že mám cca 500 stránek na naučení, a umím tak 10... navíc státnice už jsou za rohem (máme je poslední týden v tomhle měsíci :/ ... proč sakra :/ já myslela, že jsem až od 1.6 a oni jsou už od 23.5 :/ shit... jak se to mám sakra naučit :/ začínám z toho mít depku a pak se mi to ani nejde učit ... aaaa zblízním se. Ahhh snad už mi to zítra půjde líp.
No už zase zdržuju :) tak šupejte :D
PS: na minulý komenty zrovna odpovídám :D :D :D
Věnování: Faya, topka, j.a.n.i.k, Tara, Liia, Rein, Kaho, yaurin, katka, Gina, Otaku a Woo
Zbytek pod perixem

Chidori-san ke ni kagitte 4 (part 2)

1. května 2016 v 22:19 | Kated |  Chidori-san ke ni kagitte
Hi my guys... Upsík :D nějak nestíhám :D ... dnešek byl náročněj :D dvěmi slovy... malovali jsme :D ... bolí mě celá záda, ruce mám celý přecitlivělý (museli jsme aj vše umýt od prachu :/ ) ...ahhh ještě štěstí že už je to za námi :D ... horší je že mi nastívá další šichta :D a to v podobě přípravy na zkoušku :D ... nějak jsem upřednostnila dneska překlad manga nad školou :D ... to bude asi tím, že tu zkoušku mám až za 3 dny :) ... prej toho je ale hodně tak doufám že mi ty 3 dny budou stačit :D ... no nic ... chci vás upozornit, že v dílku se budou bavit o jednom druhu masa... aaa nejradši bych to přeložila jako jiný maso, ale japonci prostě tohle maso jí, a věrnej překlad je základ takže jsem nemohla jinak. No uvidíte :D
PS: Tentokrát jsem zase nestihla odpovědět na komenty :´( ALE PŘEČETLA JSEM SI JE (chodí mi na mail a tak vím o všem a vždy mě dokážou hned nadvakrát potěšit :D ... jednou na mailu a odruhý když na ně odpovídám :D ) vynasnažím se do co nejdřív... aj na komenty z tohoto dílku... odpovědět :) ... ahh ta škola mě vážně zabíjí :D
Věnování: katka, yaurin, Monika, Otaku, Tara, Rein, Faya, Gina, Liia, market, topka a Woo
Zbytek pod perixem

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania