Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Leden 2016

Michiru Heya 11 (part 2)

31. ledna 2016 v 19:10 | Kated |  Michiru Heya
Hi my guys... Awhhh omlouvám se, že mi to dnes opět tak trvalo /(_ _)\ ... tentokrát jsme měli pracovní víkend :D :D :D to znamená, že jsme včera přestavovali celou špajz a dnes douklidili špajz a dodělávali vestavěnou skříň :D ahhhh čekala jsem, že to budeme mít za kratší dobu :D ... no nic. Dnes mě ještě čeká seminárka a pak snad už jen oraz :) jinak toho dnes moc nemám na vypovídání takže vás už nebudu zdržovat :D (jsem unavená :D ) tak šupejte :D
ps1:ještě nevím výsledky tak držte stále palečky :D
ps2: pokud se nemýlím tak by měla mít dnes yaurin narozky...takže ti přeju všeeeeeeeechno nejlepší :D :D :D

Věnování:Otaku, danulik, kana~♥~, Elenha, yaurin, dadainka, market, Woo a Romča

Pecora - Rozchod po tom, co si mě vzal

29. ledna 2016 v 21:09 | Konduto |  Pecora
6. Kapitola
Rozchod po tom, co si mě vzal
(+18)
Chtělo se mi utéct. Utéct od toho jeho divného pohledu, který mě, už od prvního okamžiku, zařazoval mezi jeho největší životní zklamání. Jako že až teď toho lituje! Jako že teprve teď, když dostal, co tak chtěl, by to nejradši vzal rychle zpět! Ubožák a posera schovávajíc hlavu do písku pokaždé, co mu hrozí vydědění od tatínka kmotra. Co si to sakra o sobě myslí?! Taková věc se přece nedá vzít jen tak zpátky. Co teď čeká? Co ode mě sakra čeká?! Podplatí mě nějakou astronomickou částkou nebo mi do pár minut začne vyhrožovat, jako by to zrovna na mou osobu nějak významněji zabíralo. Anebo obojí? V jeho obličeji jsem zahlédl jen jednu pozitivní věc. Něco v čem jsem měl sám jasno.
Tohle se nesmí nikdo dozvědět.

Michiru Heya 11 (part 1)

24. ledna 2016 v 19:45 | Kated |  Michiru Heya
Hi my guys... děkuju za vaše palečky i za popřání k narozkám :) Z tý zkoušky ještě nemám výsledek a o svých pocitech bych raději pomlčela :/ ... ahhh no nic. Omlouvám se, že dílek přidávám až teď, ale teprve před chvílí jsme přijeli z UL. Ahhh jinak jsem si uvědomila, že musím napsat jeden term paper a jednu seminárku :/ nějak zase nestíhám... Obojí bych potřebovala stihnout do středy :/ Tak snad to nějak stihnu :/ ... jinak to jsem vám neříkala ale skoro celou zimu mám podrážděný oči. Už jsem s tím dokonce byla i na kožní a ta mi na to dala nějakou antibiotickou mastičku. Je to děs. Teď ve čtvrtek jdu na kontrolu tak uvidím co mi řekne :/ ... si stejně myslím že je to ta alergie na chlad :D ... jsem si z toho prve dělala prdel, ale včera jsem se dozvěděla, že něco takovýho opravdu existuje :D :D :D Ahhh no uvidíme co mi řekne :D Ahhh já vím zdržuju :D tak šupejte :)
PS: na komenty odpovím... dnes nebo zítra :D :D :D uvidím podle času :)

Věnování: kana~♥~ , Emi, yaurin, Elenha, Faya, Will, Otaku, Yuki-cat a Woo

Michiru Heya 10 (part 2)

17. ledna 2016 v 13:25 | Kated |  Michiru Heya
Hi my guys...Ahhh raději nechtějte vědět jak se teď mám :D ... Původně jsem plánovala, že si vše udělám v klidu a v pohodě... ale néééé to bych nebyla já abych zase opět nestíhala. Abych vás obeznámila s tím co se děje. Včera jsem byla na plese a dnes vstávala v 1 hodinu. V tý době jsem dodělala tenhle díleček jelikož všichni ještě spali :D (byli tam taky) ... Problém který mě stresuje je ale to že mám pozítří....tedy 19.1...na své narozeniny :D ... další zkoušku...a stále neumím ani půlku. A nevím jak se ji doučit protože tu máme návštěvu v podobě tetky (a za chvíli i strejdy a bratránka) a tak se mi nedaří soustředit se na učení. A to je průser... a to dost velkej jelikož mi večer bude volat kámoška a kámoš aby to se mnou probrali (ahhh jako bych já věděla víc jak oni :/ :D ). A navíc mě teď naštvali další dvě holky ze třídy(se kterými se skoro nebavím) s tím jako jestli bych jim neposlala zápisky... jako twl já je nechci posílat někomu s kým se skoro nebavím :/ :/ Fakt už mě s tím štvou a to úplně maximálně... Víte jak...kdybych měla jistotu, že to dám tak nic neřeším. Ale takhle... když ještě skoro nic neumím... Ahhh držte mi prosím moc moc palečky, protože tohle jestli dám tak už jsem king :D :D :D
Ahhh doufám, že jsem na vás nepřenesla moc negativní energie, ale já už to potřebovala někomu říct :D :D :D

PS: Tenhle díl má "zajímavej" konec :D

Věnování: kana~♥~, yaurin, Faya, dadainka, Will, Elenha, KikiiOtaku a Woo

Michiru Heya 10 (part 1)

10. ledna 2016 v 15:37 | Kated |  Michiru Heya
Hi my guys... Awwww tak jsem ten týden přežila s čistým štítem :D :D :D Obě zkoušky jsem dala na 100% (jako vážně na 100% ... neměla jsem ani jednu chybu :D ) :D :D :D ahhh to jsem nečekala :D :D :D Vážně ne :D :D :D a proto jsem happy :D :D V pátek jsem si navíc užila den s kámoškou a úžasným perníkovým lattttééém :3 a mňamózní pizzou :D ... aaaa jelikož už jsem věděla výsledky a tak jsem se taky musela odměnit :D :D aaaaaaa tak si koupila svetr s nápisem "Why so serious" :D :D :D (haha znáte někdo GD??? :D jeslti jo tak to byl druhej důvod proč jsem si ho musela koupit :D :D :D )
No nic nebudu už déle zdržovat :D tak šupejte :D :D :D
Ps: na minulé komenty ještě dnes odpovím :D

Věnování: yaurin, kana~♥~, Faya, market, Woo a Elenha

Michiru Heya 9 (part 2)

1. ledna 2016 v 16:53 | Kated |  Michiru Heya
Hi my guys... Doufám, že jste si včerejšího Silvestra pořádně užili :D :D :D Já byla sice doma ale i tak jsem se pobavila :D ... Co ohňostroj? Máte doufám všichni všechny prsty :D :D :D Nevím jak vy, ale já každoročně zapaluju jen prskavky (takže mám jistotu, že si nikdy moc neublížím :D ) a pozoruju ohňostroje ostatních lidí :D
Ahhh tak vám všem přeji Šťastný Nový rok... Počasí nám chtělo jak se patří popřát taktéž krásný Nový rok a tak nám nadělilo alespoň trochu sněhu :D (teda... doufám že i u vás sněžilo :) )
PS: v úterý a ve středu mám 2 zkoušky :/ ... V úterý Evropskou integraci (kterou jsem se dnes a včera učila) a ve středu Americkou literaturu I (2.pokus) ahhh jak já se na tu americkou netěším :/ :´( Ahhh bojím se že jí opět nedám o 2 body :/ ... Ahhh no držte mi palce ať už to konečně vyjde :)

Věnování: Faya, yaurin, Woo, kana~♥~, katka a Otaku

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania