Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Září 2015

Pecora - To, co dluží se vším všudy

29. září 2015 v 18:38 | Konduto |  Pecora
4. Kapitola
To, co dluží se vším všudy
(+18)
Můj nový kamarád z vyšších tříd se ani nesnažil předstírat, jak moc mu vadí moje zažité způsoby a zvyky. Osobnosti se v našem případě příliš dobře neshodli a to skoro v ničem, proto mě celkem překvapilo, že spolu vydržíme tak dlouho sami ve vstupní hale tohohle ohromného baráku, kterému můj hostitel říkal prostým slovem chata. Proč jen mě to v jeho případě tak moc překvapilo.
"Jsme tu první?"
"Jasně, že jsme. Jen já mám klíče."odpověděl mi, ač očividně nerad na mou stupidní otázku.
"Paráda, takže…"řekl jsem a zatvářil se spiklenecky. Nemohl jsem si tak nějak pomoc.
"Takže co?"
"Můžu jít šmejdit?"zeptal jsem se jako dítě přesto, že mi už dávno bylo přes dvacet.
"Dělej si, co chceš, ale asi za hodinu budu potřebovat tvojí přítomnost."řekl jen Sasuke.
"Spíš budeš mít potřebu někoho komandovat."
"Rád spojuju užitečné s příjemným."řekl mi a věnoval mi jeden ze svých ledových pohledů.
"Jo, všiml jsem si."odpověděl jsem mu na to ironicky a zasalutoval. "Tak za hodinu, Pane domácí."

Michiru Heya

28. září 2015 v 23:40 | Kated |  Michiru Heya rozcestník

Název: Michiru Heya

Typ: Manga

Žánr: Drama, Romantika, Shounen-ai, YAOI, školní

Stav: dokončeno

Publikováno: 2006 - 2014

Kapitoly: 13

Autor: Nekota Yonezou

Stav překladu: DOKONČENO

Děj:
Příběh se točí kolem dvou hlavních postav Rena a Rogera, kteří se na počátku manga stanou spolubydlící. Člověk by si řekl, že je život spolubydlících příjemný, ale co když se jeden ze spolubydlících prodává za peníze? Dokáže Reno sdílet pokoj s takovou osobou? Nebude mu vadit, že bude muset když bude Roger "pracovat" opouštět jejich pokoj? Jak se mezi nimi vyvine jejich vztah?

-->Díly (komenty)<--

Z důvodů zavedení nového zákona jsem byla nucena díly online smazat.

Michiru Heya 3 (part 1)

27. září 2015 v 18:46 | Kated |  Michiru Heya
Hi my guys... Ahhh zase jsem stihla pouze půlku. A teď už vím, že asi ani nebudu stíhat překládat víc jak půlku. Protože tudutudutuduuuu (zvuk bubínku xD ) začínám s doučováním :D :D :D ... Přesněji řečeno budu učit jednoho Argentince česky (3x týdně) :D Už jsem s ním mluvila anglicky a v pohodě si to s ním domluvila. Ve středu mě čeká první hodina :D Bude to moje premiéra a tak uvidím jak nám to půjde. Tím pádem se mi zkrátil čas na moje záliby a i na překlad. Půl dílku zvládnu určitě vždy přeložit. S celým si nejsem jistá, protože jak jsem po prvním týdnu zjistila, tak po nás opět chtějí, aby jsme každej týden četli milion knih :/ né že bych neměla ráda knihy, ale je toho vždy moc.
No snad se z toho nezblázním.

Věnování: yaurin, Liia, woo, katka, anja, Pilgrim, Otaku, Shinigami a Faya

ps:na komenty k minulému dílku odpovím zítra :)
Zbytek pod perixem

Michiru Heya 2 (part 2)

20. září 2015 v 15:32 | Kated |  Michiru Heya
Hi my guys... A je to tady... Už mi začíná škola :D hehe už se těším na své kámoše a kámošky :D ... jediná co mě na škole momentálně štve je fakt že mám ještě neúplnej rozvrh :/ jeden učitel totiž ještě nevypsal kdy budeme mít hodinu a tak se jen modlím aby se nestrefil zrovna do jiné mé povinné hodiny :/ což při mé smůle udělá ... ahhh tak držte palce aby nevypsal hodinu na nějakej den a hodinu kdy mám jiný cviko či přednášku :)
JInak nwm jestli jsem vám to už říkala ale všechny zkoušky mám úspěšně za sebou :) Z tý poslední mám dokonce jedničku :D ... a zubař... ten mi dopadl taky dobře :) :) :) Takže jsem momentálně happy :)
PS: no...ještě je tu ale jedna věc co mě štve a to je to, že jsem tak moc nerozhodná :D :D zkoušela jsem si jedno teplé kimono (je to tak jen nazvaný, ale není to klasický kimono :D :D ) a nevzala si ho ... a pak doma změnila názor a říkám si že ho chci :D ááále tady nastává problém. Volala jsem strejdovo přítelkyni a ta mi řekla že už mají jen s/m áááále já se bojím že v tom budu plavat a tak se teď modlím, aby mamka v stejným obchodě jen v jiném městě našla xxs/xs protože to jsem si původně zkoušela :D ahhhh tak mi držte double palce xD :D :D ... haha jestli ho sežene tak vám slibuju že vám ho ukážu :D :) ... možná se v něm aj vyfotím xD :D :D
ps2: já vím zdržuju :D tak šupejte :D
Věnování: Zakuro, Emi, yaurin, Woo, Faya, Pilgrim, Shinigami, Otaku, katka a anja

Michiru Heya 2 (part 1)

13. září 2015 v 19:24 | Kated |  Michiru Heya
Hi my guys... Ahhh zase to rychle uteklo :D ... neumím si představit že za chvíli půjdu zase do školy :D :D ... ahhh jo no těším se na kámoše :D :D :D to jako jo :D ale netěším se na to učení protože to bude hektičtější :/ ... no snad to nějak zvládnu :D ... jinak u toho zubaře jsem pohořela... neměl vůbec čas a tak musím jít až teď v úterý ... nejhorší je, že když jsem tam přišla tak řekl že se jen mrkne a řekl mi že nic nevidí :/ což je kravina :/ přeci poznám když se mi odchlípla plomba :/ ahhh jo snad bude mít dobrou náladu :D :) ... hehe kromě zubaře jsem se sešla ještě s kámoškou Harunkou aaa podstoupily jsme fire noodle challenge :D :D :D byla to sranda :D netušila jsem ale že to bude až tak pálit :D úplně mě z toho brněly i rty a připadala jsem si jako drak co chrlí oheň xD :D haha ale jo daly jsme to :D (zkoušel jste to někdo??? a jestli jo dodržely jste instrukce :D :D ??? )


Věnování: Woo, yaurin, katka, Otaku, anja, pilgrim, kana~♥~ , Shinigami, Hatred a Faya

ps: ještě dnes se pokusím odpovědět k minulým komentíkům :) ...nechápu jak to nedokážu stíhat :D

Michiru Heya 1 (part 2)

6. září 2015 v 16:49 | Kated |  Michiru Heya

Hi my guys... Ani nevíte jak jste úžasné :D :D :D zrovna jsem si četla vaše komentíky (jak k první půlce této manga, tak znovu k poslednímu dílku ChgCh) a úúúúúplně jste mě dostaly !!! Děěěěěkuju :D Děkuju moc za vaše palečky na který jsem myslela předtím než jsem šla na tu porážku :) díky vám jsem to zvládla :D díky vám jsem to dokázala a odešla se dvojkou :D :D a to se jako rozhodovala, jestli mi nedá jedničku :D :D :D bohužel jsem měla málo kritické literatury a tak mi řekla že si ji mám víc načíst, ale že jinak jsem to měla dobrý :) :) ... hehe ta hodina a půl za to stála :D :D (byla jsem poslední a tak ji na čase moc nezáleželo a tak potom co mě vyzkoušela ... což bylo za tu hodinku, tak ještě pak mluvila o svých problémech :D :D :D takže dobrý :) )
Jinak ohledně téhle manga... jsem ráda že se vám zatím líbí :) uvidíme jak si povede dál :D :D :D snad na ni nezměníte názor :D :D :D keke mě se páčila celá, tak snad se ude líbit aj vám celá :D :D :D

Věnování: Woo, kana~♥~, Pilgrim, KATKA, Emi, yaurin, Shinigami, Yukiš, Zakuro, Otaku, Faya a Dara

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania