Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Červenec 2015

Chuchun ga chun 11 (part 1)

26. července 2015 v 20:14 | Kated |  Chuchun ga chun

Hi my guys... Ahhh proooomiňte :D ... tuhle kapču jsem měla stejně jako minulý týden hotovou už před nejméně 3 hodinami :D ... bohužel jsem mezitím odešla a když jsem se vrátila tak jsem ajksi zapomněla, že jsem to ještě nezveřejnila a směle jsem si brouzdala po netu a hledala další manga kterou přeložím (rozhodovala jsem se mězi dvěmi a tak jsem si je obě přečetla... a jedno je takový víc funny a to druhý je víc drááámo :D :D :D ... tak uvidíte pro co se rozhodnu :D ) ... jinak na komentíky hezky rychle do hodinky odpovím :D (zase meškám já vím)
Hehe a katko :D na černou listinu se nedostaneš to se neboj :D :D :D
PS: Koukala jsem se na první díl The Summitu a zděsila se :D ... tedy skoro nejvíc na první stránce xD :D ... Nějaká návaznost mi tenkrát nic neříkala :D :D :D
Např:
Má původní verze) Od prvního okamžiku co jsem ho spatřil...nemohl jsem z něj spustit oči. Mračil se s divokým postojem. Silné, velké tělo.
Má předělaná verze) Od prvního okamžiku, co jsem ho uviděl...jsem z něj nedokázal spustit oči. Jeho zamračený divoký pohled... jeho silné, velké tělo.

A tak dále... první díl byl nejhorší a tak jsem předělala ty největší chyby :) (měla jsem tam třeba i něco jako "jeslti mi ho nepřineseš tak ... budeš skateboardem ... takže bylo jasný že jsem to předělala na "dopadneš jako tenhle skateboard" :D

No nic zase moc žvaním tak šupejte :D :D :D

Věnování: yaurin, KATKA, kana, anja, Woo, pilgrim, Otaku a Faya

O mě se snažit (NE) musíš (24.část-poslední)

20. července 2015 v 17:33 | Konduto |  O mě se snažit (NE)musíš
Misaki:
Musím být totálně retardovaná. Jinak si to neumím vysvětlit. Jasně byla jsem místy trochu mimo díky Narumiho přítomnosti, ale že až tak nebudu schopná pobírat, co se kolem mě děje, to jsem tedy nečekala. A to se mi začaly mlžit i vyřčená slova. Možná proto jsem vůbec nedokázala porozumět pravému smyslu poslední věty od svého idolu. Když jsem se však podívala po ostatních, překvapilo mě, že jejich pohledy jsou tolik podobné tomu mému zamilovaně zastřenému.
Co se to tu sakra děje?

Chuchun ga chun 10 (part 2)

19. července 2015 v 18:43 | Kated |  Chuchun ga chun
Hi my guys... ahhh tak a jsem z chaty zpět :D ... hehe tentokrát jsem se ale nespálila :D na sluničko jsem raději v plavkách ani nevylezla :D :D :D ... ale jinak jsem se zase projela hezky na kole takže mi to ani nevadilo :) ... hehe trošku si ale teď říkám jeslti jsem se přeci jenom neměla alepsoň na chvíli slunit :D :D mám totiž úplně srandovní záda :D :D :D ... půlku oloupanou tudíš bílou a tu druhou opálenou... takže vypadám jako kráva na Milkách (ahhh já tak miluju čokoládu :D ) ... no snad si toho moc lidí nevšimne a třeba to vybledne :D :D :D ... jinak jsem zjistila z týhle půlky, že ofiko zápas o Chuna mezi Reiim a Takou ještě neproběhl :/ ... což jsem se koukala dál jak to je a fakt ještě jednou proti sobě hrají ale jen jakože jeden na jednoho :) ... takže tak :)
No nic dneska nebudu tolik zdržovat tak šupejte :D

Věnování: KATKA, Faya, anja, yaurin, Emi, Raziel, pilgrim a Otaku

Chuchun ga chun 10 (part 1)

12. července 2015 v 20:41 | Kated |  Chuchun ga chun

Hi my guys... Ahhh musím říct že jsem se tenhle týden na chatě jen válela, opalovala a jedla ... no dvakrát jsem se byla projet na kole ale to je nic :) ... původně jsem si vzala kolo na chatu s tím, že se budu projíždět každý den :) ... bohužel jsem se ale hned druhej den spálila tak, že jsem celý dny nemohla skoro vůbec chodit, ležet, sedět... prostě nic :D a tak vevnitř postávala s podmáslím na ranenech :D (jako bacha děsně to smrdělo :F :D ) ... Naštěstí teda nebylo ani nijak moc teplo na opalování :D :D takže jsem se ven prakticky chodila věčně schlazovat :D ... jediná špatná zpráva je že i přes moje utrpení se mi moje opálení sloupalo a už jsem zase bílá :D (přesněji řečeno flekatá jelikož jsem jen z půlky slouplá xD :D vypadá to divně :D ) ... no ale tak v úterý tam jedu zas :D ... tak snad se nějak přeopálím :D :D :D

PS: Omlouvám se, omlouváááám se, omloooouváááám se!!! Už mám to už přeložený 4 hodiny... musela jsem ale na zahradu a myslela že za hodinku budu zpět... ahhh vrátila jsem se před chvílí. Snad se moc nezlíbíte.
ps2: Na komentíky k minulé části odpovím v průběhu večera :D nějak nestíhám :)

Věnování: yaurin, anja, Woo, KATKA, Momo, Raziel, Shinigami, Emi, Otaku, pilgrim, Miki a Faya

Chuchun ga chun 9 (part 2)

5. července 2015 v 3:02 | Kated |  Chuchun ga chun
Hi my guys... tak a je to u konce... oficiálně jsem měla poslední zkoušku kterou jsem měla naplánovanou před prázdninama a tak už mám padla :D ... tím pádem už se nemůžu tak moc vymlouvat a překlady by neměly meškat :D ... jinak snad počasí vyjde a bude celý týden hezky prootže jedu na chatu kde už na mě čeká bazén :D :3 :D ... hehe doufám že si užíváte taky prázdnin :) ... jinak stále a furt nestíhám odpovídat ... ale tak dneska jsem se to pokusila změnit a doodpověděla jsem na komenty :D :D :D
ps: prooomiňte že mi to tak dlouho trvalo :* :)

Věnování: market, Emi, pilgrim, Woo, anja, KATKA, madona, Shinigami, yaurin, Raziel, Faya a Otaku

O mě se snažit (NE) musíš (23.část)

3. července 2015 v 15:23 | Konduto |  O mě se snažit (NE)musíš
Narumi:
Jedna za druhou mi myšlenky probíhaly hlavou jako na nějakém obřím a nekonečném eskalátoru, který měl neurčitý zdroj energie, stále se obnovující. Dokola běžely vzpomínky na všechny čtyři dny, i něco navíc, něco z minulosti. Něco na co bych raději zapomněl a přitom jsem byl rád, že to vím. Rád, že jsem nezapomněl žádný detail. Nestíhal jsem, prostě nestíhal všechno zařadit na ta správná místa. Jen základní věci se spojily dohromady. A to stačilo,… stačilo to na to, abych jednal.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania