Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Leden 2014

HellSky (16.část)

27. ledna 2014 v 18:55 | Konduto |  HellSky
Nemohl jsem jen tak otevřít ty hloupý dveře od jeho nemocničního pokoje a dělat, že se vůbec nic nestalo. I kdyby se on sám rozhodl to, co jsem zrovna provedl, jen tak přejít mávnutím ruky, určitě by se mu nelíbilo, jak teď zrovinka vypadám a mně by se zase nelíbil ten jeho vyčítavej pohled, kterej stejnak jednou schytám. Popravdě, nevím za co. Celkově jsem byl čistý, nikde jsem se neválel a navíc si dal velký pozor, abych se nikde neotřel o nějakou špinavou zeď….Takže, až na zasychající krev na obličeji, ve vlasech, na rukou a na sněhobílém oblečení….a pár kousků masa za drápy jsem byl celkově jako ze škatulky. Záleží na úhlu pohledu.
Jako, že naše úhly byly dost rozdílné.

The Summit : volume 7 chapter 52

22. ledna 2014 v 22:50 | Kated |  Manga česky-the summit

Hi my guys :D .... tak co ...vydrželi jste s tím čekáním :D já doufám, že jo. Hurá, hurá, hurá :D jak už jsem dopoledne řekla :D mám po zkouškách a tak jsem se vrhla na překlad :D ... hehe ani nevíte jak mi dala zabrat poslední stránka :D furt mi to překládalo nesmysly :D aaaaa tak jsem si to ze španělštiny přeložila do ájiny (což mě napadlo až po 15 minutách :D ) a voalá :D normální smysluplná věta :D .... fakt někdy je děs spoléhat se na překladače a slovníky :D .... no nic :D .... Chtěl a jsem taky říct, že jsem hledala TS další díly a twl já něco našla :D ... a to dokonce na FB .... bohužel už mám jen 2 díly (z čehož je jeden speciál) v španělštině :( ....Zbytek je korejsky a tak jsem se chtěla zeptat ..... Mám sem přidat díly v Kroejštině a nebo čekat až to někdo někdy přeloží do ájiny či alespoň španělštiny????)... kdybych měla korejskou klávesnici tak bych to možná i přeložila, ale takhle :/ :( ... ahhh řekněte :)

Věnování: Dara, nika142, Yukiš, Nioru, Monička, prince-yaoi, Kyuu Shi, SHinata, Yuuki, Simča, shiki-kiki, Pavla a Ichi ... ps: děkuji všem co mi drželi palečky :D vše se mi podařilo udělat na poprvé :D


HellSky (15.část)

14. ledna 2014 v 21:28 | Konduto |  HellSky
Projel mnou šok, který mi vzal vědomí….najednou mě pohltila tma a já nevěděl, co se kolem mě děje. Zapomněl jsem, co se událo a taky proč padám stále hlouběji do té černo černé tmy….
……
Co je to za místo? Ptám se najednou, když pod nohama ucítím zem. Přesto moje oči nic nevidí, otáčím hlavou a rozhlížím se po okolí, které není ničím jiným než prázdnotou. Udělám malý krok vpřed, ale žádnou překážku neobjevuji. Udělám tedy další a pak další. Ruce s obavy a nejistoty raději dávám před sebe. Nebojím se, ale celou dobu se mě drží divný pocit. Otáčím se a sahám do tmavé slepoty, která je při každém mém pokusu prázdná. Co se to děje? Proč tu jsem? Žádná odpověď však nepřichází. Od koho taky, jsem tu sám….Vždycky jsem byl sám.
"Vydrž….vydrž to….ne-neopouštěj mě."

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania