Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Leden 2014

HellSky (16.část)

27. ledna 2014 v 18:55 | Konduto |  HellSky
Nemohl jsem jen tak otevřít ty hloupý dveře od jeho nemocničního pokoje a dělat, že se vůbec nic nestalo. I kdyby se on sám rozhodl to, co jsem zrovna provedl, jen tak přejít mávnutím ruky, určitě by se mu nelíbilo, jak teď zrovinka vypadám a mně by se zase nelíbil ten jeho vyčítavej pohled, kterej stejnak jednou schytám. Popravdě, nevím za co. Celkově jsem byl čistý, nikde jsem se neválel a navíc si dal velký pozor, abych se nikde neotřel o nějakou špinavou zeď….Takže, až na zasychající krev na obličeji, ve vlasech, na rukou a na sněhobílém oblečení….a pár kousků masa za drápy jsem byl celkově jako ze škatulky. Záleží na úhlu pohledu.
Jako, že naše úhly byly dost rozdílné.

The Summit : volume 7 chapter 52

22. ledna 2014 v 22:50 | Kated |  Manga česky-the summit

Hi my guys :D .... tak co ...vydrželi jste s tím čekáním :D já doufám, že jo. Hurá, hurá, hurá :D jak už jsem dopoledne řekla :D mám po zkouškách a tak jsem se vrhla na překlad :D ... hehe ani nevíte jak mi dala zabrat poslední stránka :D furt mi to překládalo nesmysly :D aaaaa tak jsem si to ze španělštiny přeložila do ájiny (což mě napadlo až po 15 minutách :D ) a voalá :D normální smysluplná věta :D .... fakt někdy je děs spoléhat se na překladače a slovníky :D .... no nic :D .... Chtěl a jsem taky říct, že jsem hledala TS další díly a twl já něco našla :D ... a to dokonce na FB .... bohužel už mám jen 2 díly (z čehož je jeden speciál) v španělštině :( ....Zbytek je korejsky a tak jsem se chtěla zeptat ..... Mám sem přidat díly v Kroejštině a nebo čekat až to někdo někdy přeloží do ájiny či alespoň španělštiny????)... kdybych měla korejskou klávesnici tak bych to možná i přeložila, ale takhle :/ :( ... ahhh řekněte :)

Věnování: Dara, nika142, Yukiš, Nioru, Monička, prince-yaoi, Kyuu Shi, SHinata, Yuuki, Simča, shiki-kiki, Pavla a Ichi ... ps: děkuji všem co mi drželi palečky :D vše se mi podařilo udělat na poprvé :D
Zbytek pod perixem

Další díl TS

22. ledna 2014 v 10:55 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Hurá :D už konečně můžu říct ANO ... zkouškový je úspěšně za mnou :D ... poslední test co jsem psala byla fonetika a fonologie (ve čtvrtek). Čekala jsem každým dnem na výsledky a až teprve včera nám přišli :D ... tím pádem se nemusím stresovat žádnou další zkoušou a můžu se vrhnout na dopřeložení The Summit :D ... doufám že jste rádi :D
ps: o výkendu jsem nemohla překládat jelikož jsem slavila narozeniny :D

Táááákže když to shrneme .... dneska nebo zítra (spíš dnes ... zítra jedu do UL pro zápis do indexu) sem vložím další dílek :D .... teď si ještě něco přečtu, ale pak se na to rovnou vrhnu :D ... hehe snad mi to půjde rychle :D (trochu mě bolí hlava a sem malinko nakřáplá :D .... no taky když jsem šla v krátkých šatičkách ven večer .... ještě navíc mžilo :D :D jsem prostě inteligent).

HellSky (15.část)

14. ledna 2014 v 21:28 | Konduto |  HellSky
Projel mnou šok, který mi vzal vědomí….najednou mě pohltila tma a já nevěděl, co se kolem mě děje. Zapomněl jsem, co se událo a taky proč padám stále hlouběji do té černo černé tmy….
……
Co je to za místo? Ptám se najednou, když pod nohama ucítím zem. Přesto moje oči nic nevidí, otáčím hlavou a rozhlížím se po okolí, které není ničím jiným než prázdnotou. Udělám malý krok vpřed, ale žádnou překážku neobjevuji. Udělám tedy další a pak další. Ruce s obavy a nejistoty raději dávám před sebe. Nebojím se, ale celou dobu se mě drží divný pocit. Otáčím se a sahám do tmavé slepoty, která je při každém mém pokusu prázdná. Co se to děje? Proč tu jsem? Žádná odpověď však nepřichází. Od koho taky, jsem tu sám….Vždycky jsem byl sám.
"Vydrž….vydrž to….ne-neopouštěj mě."

TS oznámek ohledně dalšího dílu

10. ledna 2014 v 0:43 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."

Já vím, já vím já vím ..... jsou to už dva týdny (teda necelý....) od doby co tu byl The Summit .. není to ode mě fér vás takhle napínat ... bohužel je tu ale zkouškový a jeslti to všechno vyjde tak příští týden mám poslední 3 zkoušky. Bohužel nwm ani kdy se na ně naučím páč v sobotu jedem na oslavu, v neděli budu asi vypadat a cítit se přejetě... takže budu mít vlastně na 2 zkoušky a jeden zápočet 2 dny a to je šílený když má jeden předmět mega počet stránek .... eeeeehhhhhh ráda bych něco přeložila, ale teď to fakticky též nebude možný.... tyhle předměty jsou poslední co mi zbývají splnit tak pak bych měla mít čas :D ...... teda pokud vše zvládnu podle plánu :D
Kated

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania