Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Září 2013

HellSky (9.část)

27. září 2013 v 20:16 | Konduto |  HellSky
Měl jsem takový zvláštní pocit, jako by celé moje tělo vybuchovalo na různých místech a v jiný čas. Po krátkých intervalech, asi každou milisekundu, se ten pocit vracel a v mnohem neukázněnější formě…takže jsem se za minutu vůbec nezvládal ovládat. Na jednu stranu mě to děsilo….a na tu druhou to bylo něco nového, něco vzrušujícího, něco osvobozujícího s každodenní svázanosti. Bylo to úžasné ztratit všechny zábrany…všechny vysoké zdi, všechny pouta a okovy.
Tak tohle je svoboda.

Solution: Takeshi (1.část)

26. září 2013 v 23:59 | Konduto |  Solution: Takeshi
TENTO PŘÍBĚH NAVAZUJE / JE VOLNÝM POKRAČOVÁNÍM NA PŘEDEŠLOU POVÍDKU: "Solution"
PROLOG - 1. díl
Dvěma slovy, Akta X. Seriál, ve kterém jsem převzal hlavní roli já, jakožto nejstarší s dětí tohohle věku. Moje rodina byla už od počátku slavná a dost dobře zařízená ale platila za to cenu - žádné soukromí. Ne, že bych o tohle všechno nějak stál, protože jsem byl pod neustálým dohledem někoho s vlády a svého hloupého zákonného zástupce Naruta. Jasně, je to moje biologická "matka", ale čím dýl jsem ho znal, tím víc mi lezl na nervy. Začal jsem pomalu a jistě chápat, proč od nás táta odešel. Ne, že bych ho nějak omlouval, ale jisté pochopení jsem měl. Přesto jsem ho nenáviděl za to, co se rozhodl udělat.

The Summit : volume 6 chapter 38

20. září 2013 v 21:46 | Kated |  Manga česky-the summit
Hallo :D tak jak již víte tak jsem se vrátila z Chorvatska. Přesněji řečeno vrátila jsem se v neděli. Bohužel jsem přes týden neměla moc času. V pondělí jsem chtěla odpočívat a od úterka do včerejška jsem nebyla moc doma... spíš jsem lítala po škole a vyřizovala si papíry a pak ještě jeden den byla s Harčou :D takže jsem měla opravdu čas až dneska :D a tak jelikož jsem slibovala že to vydám tak to prostě muselo být :D ... snad se vám bude dílek líbít :D slibuju že tu už konečně bude Sezz :D
PS: těšte se na další díleček :D ten bude teprve :x :D

Věnování: Ab Moon, SHinata, Eveline-chan, Kyuu Shi, Nioru, Mona, prince-yaoi, 1313, Nana-san, Yukiš a Yuuki

HellSky (8.část)

17. září 2013 v 22:38 | Konduto |  HellSky
Tři dny a tři noci. To je celkový stav mé známosti s opeřencem jménem Naruto. Po tu dobu, strávenou v přítomnosti jeho rodiny, jsem poznal dost věcí a způsobů abych s jistotou mohl říct, že o našich jediných nepřátelích nevíme vůbec ale vůbec nic. Což bylo dost zarážející, když vedle sebe žijeme tolik tisícovek let.

O mě se snažit (NE) musíš (10.část)

16. září 2013 v 20:00 | Konduto |  O mě se snažit (NE)musíš
Shimizu:
Bylo docela snadný vymotat se s tohohle budovního labyrintu a přitom dávat pozor na to, aby nás nikdo nezpozoroval. Jistě byla to zásluha hlavně toho, že jsme sebou měli dobrého senzibila, který nás od nezvaných hostů až po cestu k venkovním dveřím vedl s naprostým přehledem a klidem. Ale i tak se dá říct, že to byla bezproblémová akce. Popravdě už jsem Narumiho dlouho neviděl takhle klidného. Což byl bezesporu voprus.
Možná to způsobila věčná obava o Sakuru…

HellSky (7.část)

9. září 2013 v 6:00 | Konduto |  HellSky
Vážení a milý čtenáři,
tímto vám s lítostí v srdci oznamuji, že do 15. 9. 13 nejsem v ČR. Chorvatsko je Chorvatsko. Takže si budete muset po dva týdny vystačit jen s jedním dílem HellSky. Děkuji za pochopení, s láskou Konduto :-D
Další den mě docela děsil, jelikož ve vzduchu vysel fakt, jak moc toho slova, co jsem svému démonovi včera prozradil, bude využívat. Sasuke totiž očividně panic nebyl a dost si užíval, že má navrch. Upřímně jsem nechápal, co je na tom za evoluční výhodu,….ale jeho věčné poznámky, které jsem chápal jen já a které mě svým způsobem urážely, mi po několika hodinách začaly dost lézt na nervy.
Proč já blbec mu to jen říkal?!
Bohužel jsem s tím už nic nemohl dělat a tak jsem se musel učit a přizpůsobovat Sasukeho provokativní konverzaci, která se skoro polovinou slov obracela k….ztrátě nevinnosti. A to dokonce mé nevinnosti. Sasuke v jednom kuse mlel, že už na to snad věk mám a že by bylo dobrý si zaskotačit, než se usadím. Ten parchant ale věděl, jak to u nás chodí a jen si mě dobíral ve smyslu, To ty nikdy nedáš!, což mě pochopitelně vytáčelo dvakrát tolik.

The Summit : volume 6 chapter 37

5. září 2013 v 14:03 | Kated |  Manga česky-the summit
Ahojky lidičky :D tak jsem byla zas v UL a vyběhávala si papíry ohledně školy.... twl musim říct že v tom maj ale zmatky .... když nemáte štěstí jako jsem neměla já tak se ze studijka nic nedozvýte xD :D a nepomůže ani milej úsměv kterým jsem je obdarovala :D ... ahhh neumí prostě absolutně nic vysvětlit a neříkaj podstatný věci... kdybych se to nedozvěděla od jedný holčiny tak ani nevim že si musim nechat vytisknout u nich svoje kredity ze stagu a nechat si je od nich orazítkovat a podepsat (kdybych to neudělala tak bych platila prachy) ... a hádejte komu :/ ... no nic ... nemá cenu si stěžovat :D ..... jinak tu teď nebudu .... jedeme totiž s celou rodinkou an dovču do Chrovatska :D haha budu prvně u moře a to je jako co říct XD když tam byl i můj malej bratránek když mu bylo 9 xD :D (abyste chápali mám 3 bratránky... Kubu (23), Toma (21) a Páťu (12) :D )

No nic hezky si užijte díl ... i když ten co si teprve užijete až ten další XD :D

PS: Držte mi palce ať mě tam nesežere žádnej žralok, neožahá medúza, neutopim se, nevybourá se nám bus :D xD atd atd :D haha bacha jako lidi jsem optimistka :D

Věnování:Eveline-chan, petratetra, Nioru, Kyuu Shi, Klarr, prince-yaoi, Nonou, SHinata, Yukiš, Yuki-cat, Yuuki, Abel Moon a Lina

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania