Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Květen 2013

Solution (21.část)

30. května 2013 v 22:28 | Konduto |  Solution
PROTOŽE SE NA STRÁNCE Blog. cz DAJÍ, k mé smůle, UKLÁDAT JEN ČLÁNKY DO 40.000 ZNAKŮ, NEMOHLA JSEM VÁM CELÝ EPILOG VYDAT V CELKU (jelikož měl 56.106 znaků). A TAK JSEM HO, VE SVOU VLASTNÍ NELIBOST, MUSELA ROZDĚLIT NA DVĚ ČÁSTI - PO PĚTI A4. Omlouvám se a děkuji za pochopení.
EPILOG - 1. díl
Můj život v kosce. Život, který jsem neplánoval…přesto bych ho za nic neměnil: Už je to nějaký ten pátek, co se narodila dvojčata. Přesně 4 roky a dva měsíce. Od té doby se toho moc nezměnilo. Jen je za mě "Máma" několika krásných dětí. Kromě Takeshiho, kterému už je skoro 7 let, a Yume s Yuki, kterým teď bude šest, sem….ať to zní neuvěřitelně….porodil další čtyři děti. Hlavně se nesmějte jejich jménům, které mě napadly zcela spontánně, vzhledem k dané situaci a mému momentálnímu mentálnímu stavu.

Solution (20.část)

16. května 2013 v 21:50 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Nechtělo se mi zdrhat, ale když jsem zahlédl Naruta a jeho rudé klidné zatmění, bylo to zdá se nejrozumnější řešení. Přesto jsem dál stál a opíral se o futra dokavaď nepřišel až těsně ke mně. Stejnak mu vždycky uteču, obzvlášť když je v tomhle stavu.
"Jestli jste mě chtěli naštvat, blahopřeju."řekl Naruto a s tím nejpodlejším obličejem se usmál.
"Ze začátku se mi to nezdálo, ale když se na tebe tak dívám…."řekl sem a prohlížel si jeho tělo oblepené polevou i samotnými kousky dortu.
"Je mi to jasný."přerušil mě Naruto. Pak sem na mě nevinně podíval."Co takhle malá odměna?"

Solution (19.část)

9. května 2013 v 22:00 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Po tomto úžasném zjištění jsem ihned informoval Itachiho a Minata. Ti to potvrdili několika testy, které se zdály být až neuvěřitelné. Dvě krásné děti, totožné děti….Jednovaječná dvojčata. Proto jsme všichni do teď vyšilovali. Nedocházelo nám, že z jednoho oplodněného vajíčka se můžou narodit i dvě děti, za určitých okolností. Ještě pár hodin jsme se bavili o průběhu těhotenství, než sem konečně dostal souhlas oznámit tu novinu Narutovi.
Byl štěstím bez sebe celý týden. I možná proto jedl dvakrát víc než předtím. Krom toho si uvědomil, že bude muset vymyslet dvě jména, když bude mít dvě děti a tak se dal do hluboké meditace, při který se snažil přijít, dle něj, na tu nejdůležitější věc v životě. Já ho zatím s klidným obličejem pozoroval, nadmíru spokojený s vlastní situací.
Budeme mít dvojčata….
Ty a já, Naruto.

Solution (18.část)

1. května 2013 v 11:30 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Přibližně za týden byl k našemu štěstí Naruto opět pozitivní. A tak naše druhé líbánky skončily a započal jeho devítiměsíční sólový běh na dlouhou trať. On sám s toho tedy nebyl dvakrát nadšený, protože opět trávil hodně času nad záchodovou mísou nebo v otevřené ledničce. Já a ostatní jsme ho hlídali, pomáhali mu a průběžně kontrolovali jeho stav. To se mu celkem líbilo až do doby, než jsme mu začali zakazovat různé věci.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania