Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Duben 2013

The Summit : volume 4 chapter 23

29. dubna 2013 v 19:30 | Kated |  Manga česky-the summit
Takže....... vím, že mi to zase trvalo věčnost, ale už sem tu s dalším dílečkem :) doufám že se vám bude líbit :D haha a taky doufám že nikoho nenaštve autorka tím jak pokračovala :D přeci jenom minulej díleček končil žhavě :D
Zase budu otravovat, ale tak věnmoování musí být ne :D takže je věnovaný všem kteří jej čtou a hlavně též komentují :D .... jelikož komentáře jsou něčím co mě povzbuzuje k dalšímu překladu :D ....

takže veliké díky: petratetra, Konduto, SHinata, Aoi, Shinigami, Sayuri-hime, yuuki, Klarr (teď už jashinist-katsu :D), prince-yaoi, Kirai Kyuko, lenka a Scatty
..... zdá se mi to nebo jste se rozrostli :D je boží, že se manwha a překlad líbí čím dál více lidem :D
POSÍLÁM VÁM VELIKÉ THANKSSSSS #^o^#

Solution (17.část)

24. dubna 2013 v 21:47 | Konduto |  Solution
(+18)
Sasuke Uchiha
Políbil sem ho…..Prostě sem v té tmě našel jeho ústa a přitiskl na ně ta svá. Ne z touhy. Ne z lásky. Ne z obavy…..Já…Bylo to z čisté bolesti…jemný, prosebný, omluvný polibek. Neuměl sem se omlouvat slovy. Nevzpomínám si ani, že bych se někdy někomu omluvil…ani když to byla moje chyba. A jestli sem to někdy vážně řekl, tak sem to nemyslel upřímně….nebo sem to prostě vytěsnil jako chvilku selhání. Naruto mi odpovídal se stejnou jemnosti a přitom s jeho očí tekly slzy. Zranil sem ho a já to věděl…zranil sem ho….Přestal sem ho líbat a přitáhl si opatrně jeho tělo až k sobě. Rameno, které sem tak brutálně zranil sem jemně přejel dlaní. Po chvilce sem se odtáhl a rozvázal mu to kimono, které mělo na sobě zbytky krve. Nechal mě dělat, co sem jen chtěl….A tak se mu ho shrnul s ramen a přidržoval ho, aby neodhalil nic víc. Díval sem se na jeho obvázané zranění a sevřel víc lem kimona. Pak sem se naklonil a jemně políbil zakrytou ránu…Naruto mě jen pozoroval, ale nic ne to neřekl. Takže ho to bolelo…a to hodně. Hodně ho bolela moje zrada. Moje selhání….

Solution (16.část)

12. dubna 2013 v 13:43 | Konduto |  Solution
(+18)
Sasuke Uchiha
Den D byl tu! Cítil sem to každým kouskem těla! Nemohl sem jíst ani pít. Dokonce sem se ani moc nevyspal. A tak tu už od čtyř od rána straším a snažím se co nejvíc vyhýbat Narutovi a jeho pokoji. V mém těle se zatím měnil ohňostroj na atomovku, což nebyl ten nejpříjemnější pocit, obzvlášť, když to, co by vás s toho rychle dostalo je tak blízko a přitom tak daleko…..
Každou hodinu se ten pocit prohluboval až sem už ani nedokázal chodit po svém pokoji jako nervózní lev v kleci a sesunul se na zem. Můj dech byl čím dál tím těžší a můj klín začal dost tvrdnout.
Tohle není dobrý. Už musím….

Solution (15.část)

5. dubna 2013 v 12:35 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Dvouměsíční Takeshi už pomalu vypadal k světu. Nejen, že byl každým dnem roztomilejší, ale taky mu na té jeho mini hlavičce vyrostlo něco, co už se dalo pokládat za základ havraních vlasů. Hrozně tak připomínal mě, když sem byl malý,…jak mi to Itachi, spolu s celým oddělením výzkumu, nezapomněl každou minutu připomínat. Nebyl sem s těch jejich poznámek na mou osobu příliš nadšený. Přesto, kdykoliv sem toho svého prcka vzal do náruče a on se podíval plný štěstí a lásky do mých černých očí, trochu sem roztával…a že sem se tomu bránil….tenhle kluk mě ale dostával tam, kam chtěl a ani se nemusel moc snažit….stačilo, aby se usmál….a já zjemnil všechny své obličejové a povahové rysy. Obzvlášť proto, že ty jeho kukadla tolik připomínala ta Narutova. Jasně modré křišťálové studánky…..
To zní hodně přeslazeně,…já vím. Jen si v myšlenkách hold nedokážu pomoct. Docela mě dostávalo do kolen, že mě ten prcek miluje i přesto, jak ledově se občas tvářím nebo vystupuju.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania