Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Březen 2013

Solution (14.část)

28. března 2013 v 23:13 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Udatný?
Vážně to řvoucí škvrně pojmenoval tak vznešeně?
Jasně, že to řekl. Stačilo se jen podívat do těch jeho nádherně modrých očí, které teď byly plné radostných slz. Sám sem si musel připustit, že ve mně narostl tak nečekaně hodně pocit štěstí. Obzvlášť pak, když sem si to malé, holé stvoření detailněji prohlédl. Ani nevím, co mi na něm přišlo tak nádherný….Bylo to jen nahý čerstvě narozený dítě….ale přesto.
Je to tvoje dítě, Sasuke.

The Summit : volume 4 chapter 22

25. března 2013 v 23:52 | Kated |  Manga česky-the summit

Hurááá už sem se sem dokopala vložit další dílek :D doufám, že jste rádi a že jste dokázali počkat :) Tenhle díleček bych ráda věnovala všem co mi zanechali u předešlého dílečku jakýkoliv svůj názor na manwha či překlad :D .... tááákže děkuju vám holky :D .... SHinata, Sayuri-hime, Klarr, savie, Miri-chan a Simčo :D komenty vždy potěšej :D haha hlavně ho teda chci věnovat Klarr a Miri-chan jelikož mi připoměli, že prostě musim dál taky něco přeložit :D
No nic užijte si to a nezabíjejte za konec :D
Zbytek pod perixem

Solution (13.část)

21. března 2013 v 12:57 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Naruto chvíli koukal na svoje břicho a tak zvláštně se usmíval. Takže to znamenalo, že to vzal v celku dost dobře. Upřímně sem o něm nepochyboval,…ale taky mi bylo jasný, že teď už bude chtít vědět všechno.
"Proč si mi to neřekl dřív?"řekl Naruto a věnoval svůj modrý pohled jen mě.
"Nemohl sem."odpověděl sem po pravdě. To ale mému neodolatelnému objektu jako odpověď vůbec nestačilo.
"Proč ne?"
"Nejdřív sem vůbec netušil, zda to vyjde,…..a když se to stalo, už sem ti to říct nemohl."do vysvětlil sem a Naruto udělal krok ode mě a tak zvláštně se zamyslel. Pak se znovu pohladil po břichu, které už bylo svou šířkou nepřehlédnutelné.

Solution (12.část)

14. března 2013 v 15:09 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Musel sem docela dost chodit do práce, aby nikdo nepojal takové podezření, že sem právě objevil zázrak. Taky sem hodně přemýšlel, zda se Nobelova cena vyplácí najednou nebo ve splátkách. Doufám, že se s toho nebudu muset platit daně. Ach jo, alespoň mám důvod mizet s Narutova domu. Nemohl sem totiž poslední dobou udržet své tělo v klidu, když byl Naruto v okruhu dvaceti metrů. A tak bylo možná lepší, že sem to řekl těm idiotům, kteří se teď o něj starají a hlídají ho na každém kroku…..a sám sem se držel mimo.

Solution (11.část)

7. března 2013 v 13:00 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Ještě pořád sem se nedokázal srovnat s myšlenkou, že se mi to povedlo. Byl sem zvláštním způsobem šťastný. Občas sem ten vítězný obličej musel maskovat….hlavně před Narutem a Itachim. Nechci ani pomyslet na to, co by dělali, kdyby se to dozvěděli teď. Zatím prostě není vhodná doba a navíc se Naruto nesmí rozrušovat…něco mi říká, že tohle by asi v klidu nevzal. Kdo by to taky přešel s kamennou tváří, že? Myslím, že i já bych měl problémy.

Shinigami a Kukik

3. března 2013 v 21:11 | Kated |  mím spřáteleným:-)
Tak joooo chtěla jsem se za prvé v krátkosti omluvit, že jsem nestihla za celej víkend nic přeložit :( T.T nějak sem ve skluzu já vím :( ... ale tak pokusim se něco přeložit přes týden :D i přesto že sem ve škole :D ..... Mám mít totiž jeden referát (no spíš to má bejt dlouhý jak seminárka) páč je to shrnutí knihy která má 100 stranek aaaaaaaaaa podržte se ...každá věta je důležitá :D a kniha je sama o sobě nudná :D jaj kdyby to byl příběh tak by se to četlo libově :D ale takhle... číst nějaký filosofický keci někoho...ahh joooo..... no nic :DDruhej bod je ten důležitější :D a vlastně se týká tohohle článku víc :D ..... spřátelila jsem se s dalšími lidmi :D a to přesněji řečeno s holkama co sem chodí skoro každý den a zanechávají zde komentíky :D jedná se tedy o Shinigami a Kukik .... určitě je znáte :D ..... holky i´m so sorrrrryyyy .... vím že mi to dlouho trvalo :D ale snažim se to vyřešit teď :D .... taaakže jejich blogís najdete zde :D http://anime-povidky-cz.webnode.cz/ ..... obě jsou nadšený spispvatelky ....tááááááááááákže když budete mít chuť přečíst si něco dalšího tak neváhejte a zajděte na jejich stránky :D určitě je další čtenáři a hlavně zanechané lkomentíky potěší :D

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania