Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Únor 2013

Solution (10.část)

28. února 2013 v 15:25 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Následující dva dny probíhaly ve stejném rytmu, jen místy trochu agresivnějším způsobem. Popravdě sem ze svého chování a choutek začínal dostávat strach. Do toho mi ještě zavolal Itachi,…kde sem a že tu mám spoustu práce…, a podobný keci, že mě potřebuje u nového případu. Už s telefonu sem poznal na jeho hlase, že by mě jen tak neotravoval,…proto sem nejspíš jen vzdychl a odhodil telefon na Narutovu postel. Nechtělo se mi od něj odcházet, ale musel sem odejít….Bez jeho každodenní společnosti sem se cítil divně. No co se dá dělat, stejnak Naruto vypadá, že se s ním nic neděje. Žádné příznaky těhotenství,…prostě nic…to mě taky dost přesvědčovalo o tom, že můžu na pár dní zmizet. Dát si od toho toužebnýho sexu, při kterém mu dělám modřiny všude možně, pauzu. Sám sem se potřeboval trochu vyspat a srovnat si myšlenky….

Solution (9.část)

25. února 2013 v 14:07 | Konduto |  Solution
(+18)
Sasuke Uchiha
Přišla atomovka! Tak bych asi nejvýstižněji nazval třetí dějství naší milostné scény, která byla únavnější než kdokoliv z nás čekal. Ne, že by mi to vadilo…právě naopak, byl sem nadšenej s každého nového pohybu a pocitu. Až na jeden……
Ten pocit….
Pocit, kterému se říká zvýšená agrese.
Proč jen jsem byl místy tak hrubej? Jasně nejsem, žádný svatoušek…nikdy sem nebyl…ani při sexu ne, ale já….nechtěl sem mu ublížit. A přitom sem toužil, aby byl jen můj, jen můj se vším všudy….nikoho jiného. Ale proč sem to zaháněl do takových extrémů….? Vždyť se ani nebránil, nic nevytýkal…..
Choval sem se jako zvíře….místy….
Zvíře v říji….
Bez….emocí,…..v hlavě….jen….pudy……

The Summit : volume 4 chapter 21

18. února 2013 v 19:34 | Kated |  Manga česky-the summit
Gomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnn-chaiiiiii :) nějak jsem to zapoměla vydat ...neměla jsem na to včera moc ani času, ale tak na to abych to sem jenom šoupla tu čas byl .... no jo sem hlava děravá :D snad sem vás moc dlouho nenapínala :D ...... aaaaaaaaaaaaa taky doufám že se vám dílek bude líbit :D užijte si ho :* :D

Solution (8.část)

18. února 2013 v 19:31 | Konduto |  Solution
(+18)
Sasuke Uchiha
Musel sem ho vidět,….už to nešlo vydržet….Od toho rozhovoru s Minatem, kdy sem se jen tak náhodou dozvěděl důležitou informaci o Narutově rozpoložení, sem se cítil divně….Nejen že mě přešla depka, což samo osobě bylo zvláštní, ale něco….jako by ve mně zvedlo oponu….zvedlo ve mně všechny zábrany…že by to způsobilo něco, co řekl Minato? Ale co? Možná….ne to je nesmysl. Vždyť sem to slyšel několikrát a nikdy to semnou nic neudělalo…….Ale….s NArutem je to jiný…že by přece jenom….ty informace….? To ona ve mně vyvolala ten pocit….tu touhu, která nešla zastavit…? Ne, ne…prostě ne….to není možné…A přesto, to se mnou cloumá. Je jedno proč, teď už je to jedno…musím za ním….Já….

Solution (7.část)

14. února 2013 v 21:06 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Jo už brzy na to dojde. Taky už bylo načase. Musím to urychlit co nejvíc a přitom se snažit, aby to nevypadalo uspěchaně. Zatím je ale jistá jedna věc. Stoprocentně se semnou vyspí a ještě mi poděkuje. To mě vrací k myšlence, proč tohle vlastně všechno dělám…..
Zrod života. Záchrana světa…..
Pochopí to vůbec….?
Vzdychl sem a pokračoval ve svých pokusech. Protože šel můj testovací králík Naruto ven s Kibou, vrátil sem se do laborky a udělal pár prvotních testů na vzorcích jeho vlasů a kůže, které sem získal nenápadně s jeho oblečení. Výsledky vypadaly moc dobře, ale pořád mi to nedávalo jistotu…Jistota úspěchu s projektem Last Solution, byla zatím hodně malá.

Chidori-san ke ni kagitte rozcestník

14. února 2013 v 20:42 | Kated |  Chidori-san ke ni kagitte rozcestník

Název: Chidori-san ke ni kagitte

Typ: Manga

Žánr: Yaoi, komedie

Počet dílů: 10 + 2 speciály

Stav manga: dokončeno

Stav překladu: DOKONČENO

Děj: Chidori san ke ni kagitte je manga, ve které se převážněděj odehrvá v domě rodiny Chidori. Celá rodina se skládá z Yuumi, jeho sester, jeho mamky a matčiných asistentek. Celá manga začíná v momentě, kdy do Yuumovi rodiny přibude nový asistent, Sou. Jaký bude Sou? Stane se něco mezi ním a Yuumou?-->Díly (komenty)<--

Z důvodů zavedení nového zákona jsem byla nucena díly online smazat.

The Summit : volume 3 chapter 20

11. února 2013 v 22:13 | Kated |  Manga česky-the summit
Hohoooooooo tak je tu další díleček.... Sry, už jsem ho měla včera hotovej jen jsem pak byla líná ho sem šoupnout.... No snad to tolik nebude vadit :D ahahh co dodat k tomuhle dílečku????? Jen jedno......

PLEASE DON´T KILL ME. I´M INNOCENT W(^o^)/


O mě se snažit (NE) musíš (3.část)

8. února 2013 v 13:47 | Konduto |  O mě se snažit (NE)musíš
Narumi:
Hikaru se opět tvářila jako, kdyby snědla zkažený rámen s ledovou vodou. V tomhle stavu sem jí strašně nerad viděl, protože sem jí teoreticky nemohl moc pomoct a to mě dost štvalo. Holčičí problémy mi sice nic neříkaly, ale už pár let pozoruju nárůst zájmu v jejich bílých očích. Zájmu o Shimizua Naru. Mého slepého a líného kamaráda, který má, ač to nerad přiznávám, větší IQ než mi všichni dohromady.
Ale prostých a jednoduchých věcí si ne a ne všimnout.

Nikdo hold není dokonalý, snad to jednoho dne Hikaru nevydrží, jako že nevydrží a srovná si to s ním sama. Do citů ostatních by druhý neměl mluvit, zvlášť, když v tom sám lítá a neví, jak by se s toho dostal.

The Summit : volume 3 chapter 19

5. února 2013 v 22:21 | Kated |  Manga česky-the summit
Tak jo, už mám po zkouškovým :D aaaaaaaa ják jsem slíbila tak znovu začínám překládat :D doufám, že se všichni těšíte na pokráčko :D který je dloooooooooooooouho slibovaný :D tak tady je :) Užijte si ho :)


Solution (6.část)

4. února 2013 v 20:27 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Náš vztah se vyvíjel moc dobře,….bohužel moc a moc pomalu čeho si všimli i všichni okolo nás, včetně spisovatele a čtenářů. A tak už bylo načase trochu toho vyjíždění. Za normálních okolností bych na něj vyjel už na první schůzce, sem hold parchant a nikdy mě nezajímalo nějaký porozumění,…ale u Naruta to nějak nešlo. Bránili mi v tom hned dvě věci: Za prvé sem to z nějakého hloupého důvodu nechtěl zkazit, a za druhé si musel myslet, že sem jeho vysněný anděl, do kterého je správné se zamilovat.
Musí se do mě zamilovat.
Musí…..
Všechno pak bude snazší.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania