Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Leden 2013

Solution (5.část)

31. ledna 2013 v 16:13 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
V pár prvních sekundách sem tomu hnědovlasýmu paku chtěl jednu vrazit. Když sem se ale podíval do jeho obličeje, zjistil sem, že právě na to čeká. A tak sem nedělal žádné žárlivé scény a jen se tak spokojeně pousmál.
"Ty si ten zázračný Sasuke?"řekl a pokýval hlavou směrem k Narutovi. Ten se jen začervenal a raději se podíval na zákusky, které stály v jednom rohu místnosti.
"Už to tak bude."řekl sem a musel uznat, že tenhle Narutův poslední bývalý není vůbec žádný blbec, jak se na první moment zdálo.

Solution (4.část)

25. ledna 2013 v 21:01 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Datum: 15. 4. 2232
Od našeho prvního rande jsem s Narutem trávil čím dál tím víc času. A že sem ho tedy balil déle, než bylo v plánu. Dva týdny sem promrhal a jak sem si v laboratoři všimnul tak to byly hrozné dva týdny. S globálního hlediska ano. Čtyři Remedio ještě žijí a na pitevně leží dalších pět mrtvol. Byl čas jednat.

Seděl sem na Narutově gauči a sledoval, jak můj budoucí milenec běhá vesele po kuchyni a chystá mi něco k snědku. Musel sem se pousmát a chvilku ho s nadšením pozorovat. Pak sem ale znovu pohlédl na otevřený deník a do očí se mi vlil led. Zavřel sem svoje poznámky a naštvaně je hodil na stůl. To, že ho chci je jedna věc ale….co budu dělat, až zjistí, že sem ho vlastně využil…..až zjistí, že v něm roste nový…..jediný…..život. Bouchl sem se do hlavy!

Solution (3.část)

23. ledna 2013 v 11:03 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Datum: 30. 3. 2232
Přibyly další dva Remedio. Lidé v laboratoři začali mýt zoufalé obličeje a já se vůbec nedivím. Všechny odebrané vzorky jsou buďto negativní, anebo umírají. Situace se horší a nikdo nenachází řešení. Já ale jedno znám a chystám se ho provést. To řešení se jmenuje Naruto.

Od teď si to nikdo s mých spolupracovníků nesmí přečíst. Hodlám psát do tohoto deníku své vlastní pocity a pozorování, které provedu na Narutovi a jeho krvi.
Jestli ani tohle nepomůže tak nám bůh pomáhej.

Solution (2.část)

20. ledna 2013 v 17:21 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Datum: 26. 3. 2232
V laboratoři se situace nijak nezměnila. Přibyly tu jen dva Remedio, u kterých všichni počítali s lepšími výsledky. Dožili se jen začátku druhého trimestru. Také tu ku dnešku přibyly dva nové vzorky,…jejich krev zatím vypadá dobře.

Když sem uklízel ty dvě mrtvoly a zapisoval čas úmrtí do kartičky, trochu mě zamrazilo. Ne, že bych nikdy neviděl mrtvolu, jen…vzpomněl sem si na experiment, co se chystám zkusit provést s Narutem a hned mi v hlavě, poprvé za celou dobu, vyvstaly i možná rizika.

O mě se snažit (NE) musíš (2.část)

17. ledna 2013 v 11:23 | Konduto |  O mě se snažit (NE)musíš
Shimizu:
Je to dost voprus, protože místy vůbec nechápu, co se to děje. Obzvlášť, když se kolem mě začínají sdružovat zamilované páry. Ty mají v hlavě většinou tak vymeteno, že když na sebe mluví, zní to jako když si Narumi objednává svůj milovaný rámen. Ne, že bych byl citlivý jako kus pařezu jen…..tak dobře sem. Prostě nemám rád slaďárny a všechno co se jich týká. Je to otravný.

Solution (1.část)

13. ledna 2013 v 17:38 | Konduto |  Solution
Sasuke Uchiha
Datum: 23. 3. 2232.
Výsledky pozorování k dnešku jsou stále horší a horší: Uměle oplozená vaječná buňka vložená do cizího těla buďto zemře vlivem nepříznivého prostředí nebo roste a stane se z ní nemoc zvaná "Remedio", což ve španělštině znamená - nemít řešení = nebýt pomoci.
Většina vzorků tak po desítkách umírá na Remedio a žádný z nich se nedožije koncepce. Zatím ani jediný úspěšný případ s úspěšným formováním zygoty.

Zaklapl sem laboratorní deník a uložil ho do jednoho s mnoha šuplíků. Tohle se vůbec nevyvíjí dobře. Všichni, co tu stojí a provádějí spektografickou analýzu, to vědí, ale nic na to neřeknou. Ani můj starší bratr Itachi. Stále dál hledá jinou alternativu pro záchranu téhle umírající společnosti….
A pro co vlastně?

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania