Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Prosinec 2012

Pátek 13. (KS: OVA)

31. prosince 2012 v 18:14 | Konduto |  Korunní svěděk OVA
(+18)
EPILOG

Hledač
Poslední dva měsíce na právnický vejsce mi dalo dostatek času na přemejšlení o tom, co dál. Státní zkoušky sem zvládl na výbornou a plány na nalezení Sasukeho byly dokončeny a uloženy na mém mozkovém harddisku. Teď jen všechno spustit tak, aby ani v nejmenším nikoho nenapadlo, co mám v plánu. Plusem se v mém životě stalo to, že máma s tátou už o mě neměli takový strach a to asi díky tomu, že jim můj psychiatr jim potvrdil můj dobrý vyrovnaný stav.
Mimochodem už měsíc pracuju u táty ve firmě a jsem v tom fakt eso. Jablko nepadlo daleko od stromu. Proto, co se týče mého plánu v pláně, jde vše po másle…..

PRO KOHO ŽE JSOU TY OŘÍŠKY?

24. prosince 2012 v 6:06 | Konduto |  Jednorázovky
Vánoční povídka
Natáčecí studio číslo 5.: 24. 12. 2012

Kaname se posadila do pohodlného sofa a upíjela svoje horké vánoční kakao. Bylo to obyčejné kakao s obyčejného sáčku, jen bylo ve vánočním balení. Ale ona si nestěžovala, koneckonců jak by ještě mohla vedle toho svého vojenského hňupa. Chtěla mýt pár hodně dlouhých tichých minut jen pro sebe, ale to se ve studiu moc často nestává….
"Veselé Váááánoce, Kana-chan!"vykřikl Horohoro, kterému všichni říkali Trey, a málem mu upadl tác s milionem druhů cukroví!

The Summit : volume 3 chapter 18

24. prosince 2012 v 0:46 | Kated |  Manga česky-the summit

Hohoho takže jsou tu ty Vánoce a tak jsem se rozhodla vám sem dát malinký dáreček v podobě dalšího dílečku týhle úúúžasný manwhy :D Doufám, že se stále všem líbí :D a proto jí nepohrdnete :D jinak přeju hodně dááárečků a pohodičky do těch svátků :D W(^o^)/

KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo (12.část-poslední)

19. prosince 2012 v 13:00 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo
Otec / právník
Minato Namikaze
Pochopil sem, co měl Ibiki namysli tím Narutovým divným chováním, asi po pěti minutách. Upřímně jsem to ani moc rozebírat nechtěl ale….pár zdvořilostních otázek se našlo. Jen malou chvíli jsme o tom ještě mluvili, než k nám s bílým obličejem přiletěl Kakashi!
"Průser!"řekl jen a prásknul s dveřmi! Ibiki se ušklíbl.
"Páni, takhle ses naposledy vyjadřoval, když ti ve škole dali na židli….."řekl, ale nedokončil.
"Sklapni!"přerušil ho Kakashi rázně a já poznal, že je to vážné.
"Co se stalo, Kakashi?"zeptal sem se a sledoval jeho oči! Proč se vůbec ptám, když je to zcela jasné! Nemůže jít ani o nic jiného….to by s tím nechodil za námi!
"Dostal sem zprávu od Shimamara. Naruto je v nebezpečí!"řekl a čekal, až tuhle nečekanou a strachem naplňující informaci vstřebám.

KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo (11.část)

7. prosince 2012 v 13:00 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo
Otec / právník
Minato Namikaze
Přišel jsem, jak mě Ibiki žádal. Bohužel jsem nečekal, že mě narve do skříně a nechá mě špehovat sezení vlastního syna! Tohle mu jen tak nedaruju! Naruta to zřejmě hodně naštve ale,….když se tak zamyslím, tak tohle je proti tomu, co jsem udělal v minulosti, úplná prkotina.
A tak jsem jen potichu smířeně vzdychl a poslouchal, co se děje jen pár metrů ode mne.
"Dneska jsi nějaký veselý. Stalo se něco dobrého?"zeptal se Ibiki a já se podíval malou skulinkou ve dvířkách. Naruto se nehraně usmíval, což bylo samo od sebe divné. Posledních pár let to totiž neudělal, jen se tak šklebil nebo se mračil a byl pořád vážný….ale v tuhle chvíli, je to ten starý Naruto.
"Takový jsem už dva dny, Ibiki-san."řekl, aniž by se snažil cokoliv ze svého šťastného postoje zatajit. On chtěl, aby si všiml jeho štěstí….to je taky záhada.

O mě se snažit (NE) musíš (1.část)

5. prosince 2012 v 15:17 | Konduto |  O mě se snažit (NE)musíš
TENTO PŘÍBĚH NAVAZUJE / JE POKRAČOVÁNÍM NA PŘEDEŠLOU POVÍDKU:"Vzduch a Písek"
Uběhlo pár let, přesně 4 roky, kdy jsem naposledy viděl její nádherné rudé vlasy. Měl sem za to, že to, co sem tenkrát cítil, byla jen první dětská láska, co čas smaže…..naneštěstí sem se mýlil. Ta láska ve mně zůstala, láska k jedné a té samé dívce,……teď už nejspíš ženě. Vždyť jí je sedmnáct jako mě.
Přesto nemyslím jen na ní, mám i jiné myšlenky, třeba….Jak to dneska nandám tomu starýmu páprdovi?!

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania