Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Říjen 2012

Vzduch a písek (21.část-poslední)

31. října 2012 v 15:05 | Konduto |  Vzduch a písek
Nowaki:
Zvládl to, ochránil moji Nee-san. Tím, čím mě ale rozhodil, byl jeho obličej. S té jeho ledové masky šel opravdu strach….zdálo se, že si to užívá, i když jen na chvilku! Nevím proč, ale mým tělem prošel impuls….mrazení v zádech, strach mi zabraňoval volně dýchat! Po pár sekundách to ale zmizelo! Co to bylo? Hanabi-san i Shuichi se tvářily velmi podobně a proto ve mně hlodal bobr! Kdo je sakra Narumi-san? A kde vzal tenhle pohled?
Mojí Nee-san to očividně také na malou chvíli vyděsilo, pak ale přešla do útoku, jak má ve zvyku. Hlavně, když se bojí. Podle Narumiho-sana a jeho reakce to ale zabralo a on jí bez řečí odnesl pryč! Věděl sem, že chci za ní, jen sem netušil jak se omluvit…..jak to říct Shuichi a……

The Summit : volume 3 chapter 15

28. října 2012 v 11:42 | Kated |  Manga česky-the summit
Ahojky lidičk W(^o^)/ jakpak se všichni máte :D já doufám že skvěle. Tuhletu část už mám na PC přeloženou od pátku, ale včera jsem se naneštěstí nedostala k tomu abych ji sem dala a tak to napravuju až teď. Takže si ji moc užijte :D stejně jako sníh který venku padá a padá W(^o^)/ je dlouhá tak snad se bude líbit :D

KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo (6.část)

27. října 2012 v 2:00 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo
Svědek /dospívající muž
Naruto Uzumaki
Spatřil sem ho. Konečně jsem ho spatřil. Byl to muž, ne o moc větší než já sám. Měl rudé krátké vlasy s černou maskou……zakrývala jen vršek jeho obličeje, škraboška s rudými odlesky zdobená. Jeho zbraň na mě chvíli mířila, po asi minutě jí sklopil a celkově se uvolnil! Díval se na mě…….polkl sem a sevřel víc svou spuštěnou zbraň. Udělal jsem jeden krok blíž k němu….On však udělal krok ode mě! Došlo mi to. Nedovolí mi se přiblížit.
"Kdo si?!"křikl sem, aby mě slyšel. Nic se však nedělo, možná mi nemohl odpovědět. A třeba jen nechtěl. Já to ale chci vědět! "Odpověz sakra!"řekl sem a pozvedl proti němu svou zbraň! On mě se pousmál a přešel blíž ke mně pomalými kroky. Teď nás dělilo jen deset metrů….

The Summit : volume 2 chapter 14

19. října 2012 v 21:09 | Kated |  Manga česky-the summit
Tak jo....tentokrát jsem se malinko opozdila....noooo malinko T.T gomeneeeeee .....neměla jsem moc času....jako ne že bych ho teď měla, ale to neva :D ještě tenhle víkend se pokusim přeložit další dílek :D abych vám to vynahradila za to že sem se opozdila :D
Snad se bude dílek líbit stejně jako mě :D W(^o^)/

Vzduch a písek (20.část)

19. října 2012 v 18:03 | Konduto |  Vzduch a písek
Nowaki:
Hned, jak tahle hrozná situace začala, se všichni kolem nás uváděli do bojového stavu! Shiuchina matka se nás snažila uklidňovat, tedy zejména mě! Moc sem její hlas nevnímal a soustředil se jen na bariéru a na to, že je v ní uvězněná moje Nee-san! Chtěl sem ji tak pomoct ale nešlo to! Dospělí kolem mě zkoušeli všechno, aby se dostali dovnitř! Ale nic nezabíralo, přesto se nepřestávali snažit! Bylo mi nanic! Snad poprvé v životě…..
"Už vím, proč lidi nenávidí bezmoc."řekl sem a bouchl do sedačky, na které jsem seděl! Shuichi se mě snažila zklidnit tím, že mi dala ruku na rameno.
"Nowa-kun."zašeptala a já poznal, že má strach……nedokázal jsem však reagovat klidně nebo mile!
"Ona tam umře! Umře tam,…a já s tím nemůžu nic dělat!"zakřičel sem v tom chaosu a odstrčil jí od sebe! Nemohla za to ale já….
"Neumře! Narumi to nedovolí! Podívej!"řekla mi rázně s ničeho nic Hanabi-san a ukázala do bojového pole! Já se podíval……vskutku on jí chránil….

KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo (5.část)

16. října 2012 v 19:30 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo
Svědek /dospívající muž
Naruto Uzumaki
Bylo jasný, že to, co mám v plánu je nebezpečný. Možná i moc troufalý vzhledem k mojí pozici. Teď už ale nešlo couvnout a tak sem jen seděl a čekal, až osoba naproti mně promluví. Koneckonců on je ten, co po mě něco chce.
"Dobrá volba."začal Itachi a nehraně se zaujatým obličejem rozhlédl.
"Radši přejdi k věci, Itachi. Pochybuju, že sem bez dozoru."řekl sem a všechny mé smysly byly ve střehu, stejně jako mozkové závity. Nesmí poznat, že si něco ověřuju!
"Blafuješ nebo co?"řekl můj společník a přivřel na mě své černé oči! Tolik mi připomínaly ty…..
"To ty blafuješ. Víš, že mě chrání ESO."řekl sem klidně a přivřel své modré! Teď se ukáže, zda sem si tipl dobře! Jestli mě sleduje vrah či ochránce…..

KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo (4.část)

11. října 2012 v 22:30 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo
Svědek /dospívající muž
Naruto Uzumaki
Hádky, sexy hrátky……jo to vše v sobě můj pokoj měl. Musel se zrychlit svoje hledání a zdvojnásobit úsilí. Našel sem, co jsem hledal. Nikdy sem si nebyl jistý, zda to zvládnu držet v ruce ale teď…..Teď to svedu. Musím! Trochu mě zneklidňoval fakt, že vedle v místnosti, která odedávna nesla název tátova pracovna, jsou dva muži, před kterými se tohle všechno snaží ututlat. Zandal sem tedy tu věc zpět do pouzdra a zastrčil si jí za lem kalhot. Hold, musím vynechat druhou fázi návštěvy.

KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo (3.část)

4. října 2012 v 15:00 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo
Svědek /dospívající muž
Naruto Uzumaki
Po škole sem měl vždycky dost času na to svoje vlastní párání po pravdě. Nikomu sem to neříkal a ani v plánu říkat neměl. Dnes byla prvním bodem v mém smyšleném seznamu návštěva u rodičů. Potřeboval sem si tam něco vzít ve svém starém pokoji a k tomu ještě nenápadně zabloudit pro něco do tátovy pracovny. Doufám, že vše půjde jako po másle….koneckonců to v tom domě moc dobře znám a rodiče jakbysmet!
Zaparkoval sem oranžový Renault Megane, který mi rodiče nechali, abych se měl jak dostávat do školy a tak….. a pohlédl na svůj bývalý domov. Vzdychl sem a vystoupil. Zaklepal sem, abych informoval o svém příchodu, a si sám otevřel vlastním klíčem. Mamka přiběhla jako první a jako vždy mě majetnicky objala. Byla teď o centimetr menší než já a strašně jí to štvalo.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania