Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Září 2012


Vzduch a písek (19.část)

26. září 2012 v 14:00 | Konduto |  Vzduch a písek
Nowaki:
Moje Nee-san zvládla boj na výbornou. Nic jiného sem ani nečekal. Shuichi seděla vedle mě se svou maminkou Hanabi-san. Moje nová kamarádka nebyla s výsledku moc nadšená…popravdě se mi zdálo, že není nadšená ze samotného boje.
"Tvoje starší sestra je moc krásná, Nowa-kun."řekla s nehraným obdivem. Já ale na ní poznal změnu v chování. Proč je najednou tak skleslá a smutná.
"Jo, to opravdu je."řekl sem a koukal sem dál do jejího obličeje.
"Je i velmi siná…."řekla si spíš pro sebe a vzdychla. To už sem nevydržel.
"Co se děje, Shuichi-chan?"zeptal sem se a chytl jí jemně za ruku, abych upoutal její pozornost.
"Promiň, já….nemám moc ráda boje."řekla a pousmála se na mě s narůžovělými líčky.
"Proč? Vždyť…."nechápal sem…Jsme shinobi, jednou bude každý z nás bojovat, takže…
"Vím, co chceš říct…já jen, …víš, asi nemám to správné odhodlání."řekla a udělala takový ten smutný úsměv. Vůbec se mi nelíbilo, jak o sobě uvažuje.

KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo (2.část)

25. září 2012 v 13:41 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo
(+18)
Svědek /dospívající muž
Naruto Uzumaki
Ibiki-san mi nikdy nezvedne náladu spíš naopak. Možná proto si vždycky musím zajít do baru na pár panáků a nechat se odreagovat nějakou pěknou krasavicí. A pak s ní skončit v posteli. Jako právě teď.
Ranní paprsky prosvětlovaly pokoj a já je pozoroval asi hodinu, jak nabírají na síle. Podíval sem se vedle sebe na tu krásnou zrzku a pousmál se. Políbil sem jí na čelo, a jak mě pán Bůh stvořil sem se prošel po pokoji až ke dveřím balkónu, které sem otevřel a nasál nový studený vzduch. Miluju ten pocit. Podíval sem se zpět do peřin, ale už neměl sílu se usmát. Vyšel sem na balkón a vůbec nic mě nezaujalo. V jednom rohu ležely cigarety a mě nenapadlo nic jiného než si jednu zapálit a koukat zasněně do dálky…….
.........jeho polibek mi rozbušil srdce, jeho doteky zvýšily hlasitost mých stenů, jeho………..

KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo (1.část)

21. září 2012 v 10:09 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-"Překážka"je jen slovo
..........pokračování..........
Svědek /dospívající muž
Naruto Uzumaki
Dnes je mi 22. To znamená 4 roky v transu. Nemůžu vám lhát a říct, že jsem šťastný člověk. Popravdě sem spíše posedlý ale to mi lidé říkají dost často. Střední jsem dodělal s menšími problémy, díky jisté události, a na právnický vejšce mi zbývá ještě rok. Každé pondělí a pátek chodím k psychiatrovi a o víkendu mám praxi v tátově firmě. Řekli byste super život začínajícího právníka, ale mě to tak rozhodně nepřišlo.
Když sem se neučil nebo nedělal svou přidělenou práci od táty, byl sem s ženskou. Jo, uši vám slouží dobře. Díky tomu všemu se ze mě stal ukázkový děvkař. Mě to ale ani za mák nezajímalo. Od rodičů sem se odstěhoval před dvěma lety, takže mi nikdo nediktoval osnovu. Upřímně jsem od nich musel trochu dál,…..začal sem totiž nenávidět ty jejich lítostivý obličeje…….a nechtěl sem se s nimi hádat nebo jim nějak slovně ublížit a tak sem se rozhodl odstěhovat. Neměli s tím problém…..možná mě i chápali…..nemohl sem v tom městě vydržet……

The Summit : volume 2 chapter 12

19. září 2012 v 21:27 | Kated |  Manga česky-the summit
Tak je tu další díleček :D snad si ho alespoň tprchu užijete :) říkala jsem si že bych něco zase napsala, ale ztím nemám nápad :D až mě ale nějakej anpadne tak vytvořím alespoň jednorázovku, ze který se později stane kapitulovka :D
Dílek věnuju svý korektorrce Giraffey :) ....děkuju za budoucí opravu tohohle dílečku :)
W(^o^)/

Vzduch a písek (18.část)

14. září 2012 v 14:21 | Konduto |  Vzduch a písek
Narumi:
Stojím proti svému nepříteli s písečné a rozhlížím se po stadiónu. Fakt jsou tu všichni. Toshiro mě napodoboval, ale nedělal to tak moc okatě. Tohle bude zajímaví.
Vím, co umí ale a on určitě viděl mě v akci taky. Na mě si ale nepřijde, obzvlášť ne s nějakou panenkou na provázku! Přesto sem ho nepodceňoval, to je ta největší chyba, co shinobi může udělat. Náš boj měl oficiálně začít za několik minut a mě nezajímalo nic jiného, než kde je Misaki. Doufám, že se na mě přijde podívat…..Pousmál sem se, určitě jo. Tohle si nenechá ujít, i kdybych prohrál, tak by na mě měla páku. Žejá si umím vybrat děvče.
"Jste ready?"zeptal se Shikamaru, který měl na starost poslední tři zápasy. Jak já tak Toshiro jsme přikývli a čekali, až znuděně řekne…..: "Začněte."řekl a já se dal do útoku!

KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám (11.část-poslední)

4. září 2012 v 21:56 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám
Vrah
Itachi Uchiha / Ichiro Umiya
Narutovo bývalý domov byl obsazen cizí rodinkou….očividně podle zářivě žluto-selené schránky a růžového kola s přídavnými kolečky, které bylo opřené vedle vchodu. Kisame dál seděl v autě a něco tam studoval v deskách od Madary. Myslel si, že snad zapomenu na tu jeho poslední provokaci tak, že mě teď pár minut bude ignorovat a dělat jako že pracuje. Pitomec! Otočil sem se k hlavnímu vchodu a snažil se je otevřít náhradními klíči, který sem našel pod květináčem. Lidé jsou pořád stejně předvídatelní. Obzvláště ti, kteří žijí v páru.
Uvnitř jsem nenašel nic zajímavého, prostě rodinný domeček. Plus samé hračky. Rozhodl sem se prozkoumat půdu. Většina lidí, co se stěhuje tam vždycky něco nechá….zejména ti, co se stěhují na rychlo. Otevřel sem tedy dveře na půdu a vystoupal příkré schody. Jako každá půda i zde byl děsný binec. Přesto jsem byl schopný oddělit věci dnešních majitelů a předešlých majitelů. Bylo tam pár beden, ve kterých sem našel nějaké fotky a pár bot. Nic, co by se dalo použít….až….

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania