Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Srpen 2012

KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám (10.část)

27. srpna 2012 v 17:48 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám
Svědek
Naruto Uzumaki
Tokio se za tu dobu moc nezměnilo. Pořád je to velké, špinavé a hlučné město. Ani nevím, proč sem ho tak vychvaloval. Jasně, byl to můj domov ale…..teď už není. Je zvláštní, si něco takového myslet po tak krátké době strávené v jiném městě. Takata…….Jak snadno mi to místo přirostlo k srdci. Dokonce i lidé tu byli úžasní, mnohem lepší než moje stará třída nafoukaných zbohatlíků.
Neměl bych si tak lehce přiznávat, že se mi v novém městě líbilo jen kvůli Sasukemu……
Bohužel to byl vždycky můj hlavní důvod.
Pousmál sem se a přemýšlel nad tím, co teď asi dělá. Pronásleduje mě, nebo dostal úkol mě definitivně odstranit? Pořád sem připravený……….připravený vzdát se…..Ale jen jemu. Jen jemu.

KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám (9.část)

18. srpna 2012 v 21:55 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám
Kluk (18)
Satoshi Umiya
Když začali před mýma očima mučit Naruta, soustředil sem se jen na jedinou věc!
Nezachraňuj ho! Nezachraňuj! Stůj a dělej, že tě to vůbec nezajímá, jako vždy!
Jenže jeho křik a smích některých členů mě dost vytáčel! Přesto z mé kamenné masky nešlo nic přečíst! Muselo to tak být………Bohužel ale mě jeho bolest s každou minutou ničila a já chtěl každou sekundu vyskočit a zachránit ho! Jenže sem nesměl a tak sem to neudělal!
Prosím, vydrž to! Prosím tě!
Říkal sem si v hlavě a hleděl do jeho bolestivě zkrouceného obličeje se svou ledovou maskou. V tom dostal Zetsu povel a přestal Narutovy párat nohu. Postavil se a nechal dýku v poslední ráně, kterou udělal! Naruto měl sklopenou hlavu a těžce dýchal! Nechtěl sem ho takhle vidět, ale nešlo to jinak. Přísahal sem, že každej, kdo mu ublíží, skončí moc špatně!
Už to maj spočítaný, hajzlové!
Proto sem se dokázal i ušklíbnout! V tuhle chvíli sem se snažil soustředit jen na to, jak je budu zabíjet!

KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám (8.část)

6. srpna 2012 v 14:14 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám
Kluk (18)
Satoshi Umiya
Celou dobu v letadle jsem přemýšlel nad svým životem. Jsem rozhodnutý udělat TO, ale kdykoliv se na něj podívám, cítím se hrozně. Jsem špatný do morku kostí,….i to moje blbí jméno jasně říká: "Drž se dál! Jsem parchant!"
Na něj to, ale bohužel nemá žádný efekt. Neubránil sem se úsměvu a naklonil jsem se blíž k jeho spící tváři. Políbil sem ho na spánek a cítil, jak se ke mně natiskl víc, než sem v tuhle chvíli čekal. Přesto jsem se nebránil a nechal ho, aby se uvelebil a spal v klidu dál.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania