Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Červenec 2012

KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám (7.část)

21. července 2012 v 14:43 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám
Kluk (18)
Satoshi Umiya
Bylo mi celkem dost jasný, co se teď bude dít. Potom, co sem vylezl ze sprchy a vyslechl si od Daidary plán svého bratra a zjistil, že sem nebyl daleko od pravdy. Naruto zůstal dole a dělal jako, že nás vůbec neposlouchá. Daidara se mi uvelebil na posteli a sledoval, jak se převlíkám do svého pracovního oděvu. Obleku zabijáka. Ještě Katsumi a hotovo.
"Připravenej, hm?"zeptal se Daidara a pobavenej úšklebek ho přešel, když zahlédl můj obličej.
"Koho si myslíš, že se ptáš?"řekl sem ledově a zkontroloval naposledy svou výstroj.
"Dobrá. Jdu napřed, budu čekat u tvojí skříňky, hm."řekl a chtěl odejít s mého pokoje, přes Naruta, kterej si hraje na mou dívku dole na gauči.
"Fajn, dej mi dvě hodiny."řekl se a dál ho moc nevnímal.
"Pospěš si, hm."řekl jen a odešel. Já sem pohlédl s okna a sledoval, jak poklidně opouští naší ulici. Pak sem se zhluboka nadechl a vydechl. Je čas……

KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám (6.část)

12. července 2012 v 9:57 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám
Kluk (18)
Satoshi Umiya
Potom, co můj bratr zmizel, se toho moc neudálo. Naruto se rozhodl brouzdat po internetu a já se díval do stropu s přemýšlivou chvilkou. Nedokázal sem se jen tak smířit s myšlenkou, že bych o něj za necelý tři dny měl přijít. A tak sem už od té zázračné zprávy přemýšlel nad plánem C.
Je způsob, jak tě ochránit…ale….podíval sem se po svém andílkovi a sledoval, jak se na mě podíval a pak se usmál a zářil jako Slunce. Pousmál sem se taky a byl si jistý tím, co chci udělat.
Ale…musel bych umřít.

The Summit : volume 2 chapter 11

11. července 2012 v 22:40 | Kated |  Manga česky-the summit
Ahojky lidičky W(^o^)/
Jakpak se máte??? Dobřeeeeeeeee :) Už je to dlouho co jsem tu nic nevydala...a to si říkám majitelka blogu....ahhhhh.....povídky povídky.....zatím nemám žádný nápad, takže se u povídek trochu pozastavuju....snad mě během prázdnin napadne něco dalšíhoo co bych mohla naspat a nikdo to ještě nenapsal :) :D ....zatím budu vydávat manga :) a to přesněji další dílky k the summit.....žádnou jinou zatím nebudu rozjíždět :)
Věnování: mirai.nagasu :DVzduch a písek (17.část)

1. července 2012 v 5:55 | Konduto |  Vzduch a písek
Misaki:
"Objev?"řekla sem překvapeně a snažila se pochopit jejich dětský slang. Jak se zdálo, tak sem byla jediná, protože ostatním zazářily oči a tak zvláštně se usmívali. Bezva, sem za blbce! Neuvědomila sem si, že mě stále někdo nespouští s očí a ví, nad čím přemýšlím….
"To znamená, že si moje malá sestřenka nejspíš našla kluka."pošeptal mi Narumi do ucha a já se opravdu snažila udržet stálou barvu obličeje. Ha..povedlo se! Dělala jsem, že mě to vůbec nenadchlo, ale pravdou bylo, že mě docela zajímalo, kdo a co….Narumi se jen usmál.
"A kdo to je, Mayu? Zjistily jste to?"řekla natěšeně Uzumaki Ayumi a sklonila se při tom k dvojčatům, která byla asi tak stará, jako můj bratr.
"Za koho mě máš? Jasně, že zjistily."
"A?"řekl Narumi, aby tím trochu pomohl své sestře. Dvojčata si pohlédla do očí a pak zpět na nás. Očividně si užívala, že ví něco, co mi ne a naschvál to napětí prodlužovala. Pak se ale nadechly současně a společně řekly tu žádanou informaci.
"Je z Sunagakure no Sato, je stejně starý jako my a jmenuje se……"

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania