Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Červen 2012

KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám (5.část)

28. června 2012 v 20:24 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám
(+18)
Kluk (18)
Satoshi Umiya
Po pár mírných přírazech, které ještě naznačovaly mou roly napraveného kluka Satoshiho s děvkařskou minulostí, sem zapomněl na celé divadlo. Najednou sem byl Sasuke Uchiha. Proto sem začal být po pár minutách hrubší. Například sem dával jasně najevo, kdo je tu šev a párkrát sem mu svůj penis zarazil až na doraz. Narutovi to ale podle všeho nevadilo, měl v očích stejný výraz, co já. Skoro se zdálo, že přesně tohle ode mě chtěl. Jeho rudý obličej sem si nedokázal neprohlížet. Jeho ruce, které mi každou chvíli drtily jinou část těla, jen aby nějak uvolnil svoje vzrušení. Cítil sem, jak se mi párkrát nehty zařezal do zad. Jen sem sykl, ale hned sem dostal omluvný polibek……
Proč jen si takový? Proč jen mám pocit, že tohle mi jednou stačit nebude?
Usmál se na mě a já pokračoval v milostných přírazech. Ani nevím, proč sem dělal, co sem dělal. Tohle se mi ještě s nikým nestalo. Většinou sem si každou osobu jen hrubě vzal a pak jí nechal plavat. Jen sex a sex, nic víc sem od toho nikdy nechtěl…..

Nepřestávej prosím ova 2 2/2

26. června 2012 v 11:30 | Kated |  Nepřestávej prosím-->Miky
PS(Kated):Mikyyyyyyyyyyy....promiň, ale musela jsem to rozdělit na 2 části....blog by to jinak nezveřejnil :( :( Doufám že se nezlobíš :D :)
Zbytek pod perixem

Nepřestávej prosím ova 2 1/2

26. června 2012 v 11:24 | Kated |  Nepřestávej prosím-->Miky
Teda myslela jsem si, že nic jako druhý díl neudělám ale nejdenou BUM! a už zase píšu. :D Možná, že můj důvod k tomu, že jsem měla takovou chuť napsat něco jako pokračování bude fakt, že Cata s Whipem uvidim v červenci na festivalu a už se jich nemůžu dočkat. I když tady sice nebudou jako hlavní pár , ale taky tu budou a pokud sevám to bude líbit, tak mam i nápad na něco dalšího. Jak víte, členové metalových skupin obvykle nebývají moc zdvořilí a nevinní, takže takové budou i hovory a myšlenky.

Teď už stačí snad jen dodat: Enjoy it!

P.S.: Povídka je na pár z jedné německé skupiny jménem Lord of the Lost. Hlavním představitelem bude Chris 'Lord' Harms a druhý Bo Six a tady je kámen úrazu. Předem se omlouvám za hloupé skloňování Boova jména.

P.S.S.: Tuhle povídku píšu s přestávkama už asi... no... vlastně od tý doby, co jsem dopsala to na Catlasher, což je tak od září, ale zatim jsem nebyla schopná to dopsat, až teď, tak snad to nebude znít jenom jako nějaká slátanina :D

Zbytek pod perixem

KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám (4.část)

21. června 2012 v 13:07 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám
(+18)
Kluk (18)
Satoshi Umiya
Díval se na mě a já na něj. Dělily mě centimetry od vysněného cíle, přesto sem vyčkával. Jaký je to ze mě džentlmen za ten rok a něco…..bože, tohle špatně skončí.
Všiml si změny v mém obličeji, který sem musel odvrátit, a jemně mě pohladil po tváři, čímž mě donutil znovu na něj upřít zraky.
"Co způsobuje tenhle výraz?"zeptal se Naruto a čekal.
"Nic."zalhal sem a věděl, že tím náš rozhovor nekončí.
"Nevěřím ti."řekl Naruto a chytil můj obličej do obou rukou. Sledoval každičký kousek kůže, až mě to znervózňovalo. Jemně jsem ho donutil, aby mě pustil a posadil sem se na kraj postele.
"Tak to máš smůlu."
"Satoshi?!"to jak mi říkal, mi už pár dní leze na nervy. Tak moc sem si přál, aby říkal a vzdychal jen moje pravé jméno. Sasuke…..Ale nějak mě opustila odvaha……odvaha mu to říct.

KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám (3.část)

14. června 2012 v 5:55 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám
(+18)
Kluk (18)
Satoshi Umiya
Vážně řekla slovo tančit? Vzhledem k jejímu obličeji a k Narutově obličeji a také celkově stávající situaci, při které tu teď stojím v základní taneční pozici,….asi jo.
Nejhorší na tomhle celém nápadu bylo to, že sem musel naučit Naruta tančit z dívčí perspektivy a to nebylo tak jednoduché jak si moje milá maminka vysnila. Je trochu blbost cpát do hlavy kluka taneční kroky holky,…..jsou totiž o dost těžší. Moje holka, chci říct kluk, se taky moc nepředvedl v dobrém světle, když mi na tom posledním plese párkrát šlápl na nohu.
Hned ze začátku sem tedy věděl, že Naruto neumí tančit ani v mužské verzi. A i když se mu to prý snažili vysvětlit nejlepší tanečníci, nepochopil to.

Já a můj milovaný kocourek?(3.část)

7. června 2012 v 19:35 | Kioko-chan |  Já a můj milovaný kocourek?
Ahooj. Tak jsem zase tady, lidi. Jsem vám dlouho nic neřekl, ale řeknu.
Předešlý dva dny byly příšerný, až na jednu věc. Večer mi do pokoje oknem vlezla kočka. Taková roztomilá, černá, jmenuje se Sasuke. Jak jsem to zjistil, hned mě napadlo, že se jmenuje stejně jako jeden bohatej a nafoukanej kluk. Sasuke Uchiha, tak se jmenuje ten kluk.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania