Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Květen 2012

Vzduch a písek (16.část)

27. května 2012 v 5:55 | Konduto |  Vzduch a písek
Narumi:
Po rozloučení s krásnou Misaki jsem odnesl svou malou sestřičku do nemocnice a tam jí přenechal odborníkům. Chtěl sem se stavit u táty v pokoji, ale ještě měl zakázané návštěvy. Měl sem spoustu námitek, ale nakonec jsem se rozhodl odejít.

Já a můj milovaný kocourek?(2.část)

22. května 2012 v 11:45 | Kioko-chan |  Já a můj milovaný kocourek?
Ahoj, já jsem Sasuke Uchiha a touhle dobou by mi bývalo 17, jenže je v tom trošku háček, jsem totiž kočka. Já budu hodnej a řeknu vám, proč jsem kočka a jak se to stalo, ale asi mi to neuvěříte.
Byl jsem jednou ve vile naší rodiny Uchihů. Moje rodina je bohatá, jsme nejbohatší rodina ve městě a máme obrovskou vilu. Ne, že bych se chtěl vychloubat, nebo tak něco, ale chtěl jsem tím naznačit, že moje rodina, jsou strašný zazobanci. Ve všem co dělají, jedou peníze jo a mimochodem, jsem jedináček, mám sice bratra, ale toho vyhodili z domu, protože je gay. Sice jsem odbočil a podle mě to sem patří.

Jsi jeden z milionu

17. května 2012 v 22:51 | Konduto |  Jednorázovky
Jednorázovka k textu písničky: (český překlad)
Bosson - One in a Million
.......
Láska dělá s lidí hlupáky. Co se mě týče plátí to dvojnásob, protože já hlupák už byl před tím.

Jsi jeden (na) z milionu.
Ó
Nyní.
Jsi jeden (na) z milionu.
Ó


Nikdy o mě nezavadil pohledem. Nikdy neplýtval slovy. Nikdy by si mě nevšiml………
…………………možná proto sem zariskoval a udělal tuhle strašnou blbost.

KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám (2.část)

10. května 2012 v 22:00 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám
(+17)
Kluk (18)
Satoshi Umiya
Ta první noc byla za všeho nejhorší. Moje mamka spala jen o pokoj dál a Naruto značně vyváděl, kdy se dozvěděl, že má spát semnou. Nakonec ale svolil a smířil se ze situací. Popravdě se asi bál toho, že se neudržím a skočím na něj. Což bylo zcela relevantní. Měl sem v kalhotách těsno, už když vyšel s koupelny jen ve……..bože.
"Co to máš na sobě?"řekl sem a snažil se na něj koukat co nejméně.
"Coby? Je tu tvoje mamka takže sem musela….."řekl a raději se s rudou tváří podíval jinam.
"Jestli ke mně takhle vlezeš, tak se vážně neudržím."řekl sem a ukázal na jeho světle modrou košilku, která byla na ramínka a ještě k tomu fakt krátká. K tomu všemu si ještě nechal tu dlouhou paruku, takže sem nedokázal neslintat.
"Nemám moc na výběr."řekl a pomalu se vydal k mojí posteli. Posunul sem se a nechal ho přikrýt. Byl vážně okouzlující….sakra na to nesmím myslet! Po chvilce jsme si oba zvykli na přítomnost toho druhého, ale já se stále nedokázal dostatečně uvolnit.

KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám (1.část)

3. května 2012 v 18:53 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDEK-Krvácím, neumírám
......pokračování.....
Kluk (18)
Satoshi Umiya
Koukal sem s okna a čekal, až dorazí. Říkal jsem si, že si to možná potom všem rozmyslel, ale ihned sem tu myšlenku zavrhl. To by přeci neudělal…..ach jo, pořád si nemůžu zvyknout na to mluvit o svém milovaném protějšku v mužském rodě. Pravdou ale bylo, že mě přitahoval dvakrát tolik….jasně, mohl sem to popřít a udělat mu ze života peklo ale já sem prostě nechtěl. Já jen toužil být s tou blonďatou osobou a bylo mi jedno, zda je to holka nebo kluk. Pousmál sem se a musel si nadávat do idiotů. Nad čím to proboha zase přemýšlím?
V tom před naším domem zastavilo oranžové auto. Renault Megane.(obr.na konci) To patřilo Narutově rodině. Srdce mi poskočilo radostí, když ze zadních dveří vystoupila krásná dívka s očima barvy azurového moře s dlouhými blond vlasy, které jí sahaly až pod zadek. Krásnějšího kluka sem vážně neviděl. Natsumi,…….tedy Naruto se rozloučil se svými rodiči a s kufříkem na kolečkách vyrazil k mému domu. Na nic sem nečekal a šel mu otevřít. Renault mezitím odjel a tak sem ho mohl hned mezi dveřmi políbit.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania