Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Duben 2012

Vzduch a písek (15.část)

29. dubna 2012 v 20:00 | Konduto |  Vzduch a písek
Misaki:
Pohlédla sem překvapeně na pramen vlasů, který mi záhadně dorostl, a otevřela pusu. Nedokázala sem zachovat chladnou hlavu a to mě štvalo! Co mě ale štvalo dvakrát tolik, bylo to, že sem netušila, jak to udělal. Narumi mě nechal chvíli zkoumat mé vlastní vlasy, než se odvážil něco říct.
"Spokojená?"pohlédla sem jen do jeho nádherných modrých očí a zavřela pusu.
"Je ti dobře, Nii-chan?"ozvala se starostlivě Ayumi, která se držela jen vůlí na nohou, kousek od nás.
"Je mi fajn. Odvedu tě do nemocnice, ano?"řekl a usmál se na ní. Žárlila sem, i když sem věděla, že je to jeho sestra, tak……nešlo tomu zabránit.
"No jo."řekla jen a nechala ho, aby jí vzal do náruče. Myslela jsem, že už na mě zapomněl, ale to sem se mýlila.
"Takže, tímhle jsme to myslím vyřešili, co říkáš?"
"Jo."řekla jsem jen a odvrátila od těch dvou pohled.
"To sem rád…..Zatím, Misaki."řekl a vyskočil i se svojí sestrou do vzduchu. Když sem mrkla, už byl pryč. Párkrát sem ještě zamrkala, než sem si znovu prohlédla své vlasy. Pak sem se pousmála do země a otočila se k odchodu. Nikdo se mě nepokoušel zastavit. Byla sem vítěz……

Pravidla & sliby

23. dubna 2012 v 18:33 | Kated |  Never Again
Autorka: Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Tááákže, je tu další dílek. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho. Nejdřív byl problém než jsem se dokopala k tomu, abych ho napsala a pak asi týden ležel na mailu :D
Chtěla bych ho věnovat Kated za úspěšné složení první části maturity ;)
P.S.: Chtěli byste něco jako druhý díl mé povídky na pár Catlasher Nepřestávej prosím...?
Zbytek pod perixem

Vzduch a písek (14.část)

22. dubna 2012 v 14:56 | Konduto |  Vzduch a písek
Narumi:
Trvalo to asi deset minut. Jasně, mohl sem to zrychlit, ale mě se nechtělo. V tu chvíli, kdy sem Misaki držel v náručí……a ona se vůbec netvářila, že by jí to vadilo,………sem neměl důvod spěchat a machrovat, že jsem nejrychlejší genin v Konoze. Právě naopak sem si chtěl užít tý příležitosti, kdy se nechá jen tak nést.
Bohužel i tak sem byl docela rychlý. Přistál sem před ubytovnou určenou pro Písečnou vesnici a rozhlídl sem se. Ještě chvíli byla jako v transu, než si uvědomila, že stojíme před cílem.
"Už mě můžeš postavit na zem."
"Posledních pár sekund tě nezabije, ne? Mimochodem, s toho otevřenýho okna si vyskočila, že jo?"
"Ne asi. Umím procházet zdí, Usuratonkachi!"řekla naštvaně s kapkou ironie. Škoda, že sem to nepochopil hned.
"Vážně?"řekl sem překvapeně. Umí ovládat zlatý prach, tak proč ne?
"Ne."řekla a bylo na ní vidět, že jí to naštvalo ještě víc. Co sem udělal špatně?

KORUNNÍ SVĚDEK-Nesmím milovat tebe (11.část-poslední)

12. dubna 2012 v 19:19 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe
(+17)
Dívka (18)
Natsumi Maki
Tu zabouchlou holku sem v sobě přestala vnímat už před hodinou. Bylo mi špatně s nedostatku jídla a spánku. Do pokoje sem od včerejška nikoho nepustila. Nechtěla jsem s nikým mluvit ba ani nikoho vidět. Byl to hroznej pocit,……..ta díra v mém srdci,…..ta podlitina se s tím v žádném případě nedala srovnávat. Za boha sem netušila, co budu dělat. Teď, když sem sama……dokonce to i hrozně zní. Nevím kolik je, ale bude asi teprve devět ráno. Otočila sem se a zkřivila přitom obličej.
"Auuu."šeptla sem a raději se vrátila do stejné pozice.
Vím, že bych se mu měla jít omluvit, ale když já nevěděla jak. Mám přijít na jeho práh a říct:
"Promiň, ale mám od narození mezi nohama to samí co ty."to by asi moc nezabralo. Ale dojem bych rozhodně udělala. Bože já mám takový strach……..chybí mi jeho doteky a polibky……

Vzduch a písek (13.část)

8. dubna 2012 v 18:40 | Konduto |  Vzduch a písek
Misaki:
Už hodinu sedím vedle Nowakiho a sleduju něčí zápas. Nějakej Shimizu Nara s Listové se pral s Chikou Hatsuno s Mlžné. Jejich zápas byl celkově nudný, protože ten kluk vypadal, že ho to vůbec nezajímá. Jen pro bystré oko, jaké bylo to moje, bylo zcela postřehnutelné, že tenhle Shimizu Nara není hlupák. Jeho strategické postupy byly unikátní, až sem někdy nedokázala pochopit, co tím a tím úderem zamýšlí. Tento souboj, který měl na starosti můj otec, byl v pořadí třetí, který uplynul od té události s Amateratsu. Když sem se na chvíli odvrátila od dvou soupeřů a rozhlédla se po stadiónu, napadlo mě pár věcí: Uzumaki Naruto tu není. Není tu ani nikdo z jeho rodiny. S Uchihů tu také nikdo nebyl. Celkově byly tribuny prázdné od Rokudaimeho ochranky a přátel. Stalo se snad něco?

KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe (10.část)

5. dubna 2012 v 21:10 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe
Dívka (18)
Natsumi Maki
Strašně jsem se těšila, až s ním budu zase tančit, ale tentokrát sem se to hodlala naučit. Satoshi se šel domů převléknout stejně jako já. Začátek byl až za dvě hodiny a tak sem měla spoustu času na to se rozhodnout, co na sebe. Poslední dobou mě to hodně zajímalo. Nechtěla jsem nic formálního ba ani vyzývavého už tak je Satoshi ze mě na prášky. Takže sem se nakonec rozhodla pro jemně fialové dlouhé šaty s tmavými vzory na ramínka. Bez výstřihu, na co taky? Oblékla jsem se a rozpustila si vlasy. Pak sem se prohlédla v zrcadle. Uznala sem, že by to mohlo být i horší……
"Páni."řekl maminčin hlas a její ruce mě objaly kolem ramen.
"Tak super to zase není."zabručela sem.
"Ale ty si super. Jdete se Satoshim na rande?"
"Ne. Jen ke Kibovi. Pořádá předprázdninovou párty."řekla sem a mamka mě pustila a prohlížela si mě z dálky. Byla nadšená, přímo bez sebe.
"Aha, tak si to užij. Jo a vezmi si ty moje tmavé boty."
"Jasně, mami."řekla sem a šla si je rovnou nazout. Když sem se naposledy podívala na svůj odraz, zaslechla jsem zvonek. Rychlostí blesku jsem otevřela a snažila se rozdejchat toho krasavce před sebou. Měl na sobě jen takovej ten komplet tričko košile a volnější dlouhé kalhoty ale přesto sem z něj nedokázala zpustit oči. Pousmál se a přejel mě od hlavy až k patě.
"Můžeme? Nebo se na mě ještě chceš chvíli zasněně dívat?"zatřepala jsem uraženě hlavou a vyšla ven ze dveří. Zabouchla jsem a chytla ho za ruku.
"Ne! Jdeme."

Já a můj milovaný kocourek?(1.část)

3. dubna 2012 v 18:30 | Kioko-chan |  Já a můj milovaný kocourek?
Ahoj. Jmenuji se Naruto Uzumaki a je mi 17 let. Právě jedu v autobuse z brigády domů. Jedu za svým přítelem. Pokud se ptáte, tak pak ano, jsem gay a je mi jedno co si myslíte. Tohle je můj život a já jsem s ním spokojený. S mým přítelem jsme spolu už 2 roky a klape nám to. On je věrný mě a já zase jemu. Dokonalý pár že? Můj přítel se jmenuje Itachi Uchiha a je z nejbohatší rodiny v Konoze. Celou tu dobu, co spolu chodíme, jsem nepochopil, proč se zahazuje s takovým vandrákem, jako jsem já. No nic, abych přešel k něčemu jinému, řeknu vám, že mi poslední dobou štěstí nepřeje. Jak jsem na začátku říkal, že jedu z brigády, myslel jsem tím to, že mě odtamtud vyhodili, prý že jsem nemehlo. Řeknu vám, že mě to tam už nebavilo. Pořád jsme museli tahat nějaké věci ze skladu a zase do skladu. No prostě děs.
Už jsme v Konoze. Dneska jdu k Itachimu domů. To kde budeme, střídáme. Jeden týden u mě a další zase u něj. Zrovna vystupuju a jdu k Itachiho domu, on totiž bydlí ve vilové čtvrti. Tam jsou samí zazobanci, a když mně viděj, můžou puknout. Od zastávky to má sotva 10 metrů. Má rozsvíceno, to je dobré znamení. Určitě na mě čeká. Vcházím do domu a vyzouvám se, vidím ještě, že tam kromě Itachiho a mých, právě vyzutých bot, jsou ještě jedny boty. Určitě tam má nějakého kamaráda a povídá si s ním. Jdu za ním, do jeho pokoje, pozdravit ho.

Škola

1. dubna 2012 v 19:56 | Kated |  Never Again

Autorka: Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Další díleček je tady. Je to divný, obvykle ho píšu po částech, ale dneska jsem si prostě jenom sedla k počítači a napsala ho celý najednou. To se mi snad ještě nikdy nestalo :D A ještě netradičně je celý jenom z pohledu Shiga. Užijte si ho a komentujte ;)

Zbytek pod perixem


Vzduch a písek (12.část)

1. dubna 2012 v 14:11 | Konduto |  Vzduch a písek
Narumi:
Potom, co jsem se rozloučil s krásnou Misaki, jsem upaloval zpět do svého přiděleného nemocničního pokoje. K mému štěstí si nikdo nevšiml, že jsem byl pryč. Zalehl sem tedy pod peřinu a dělal, jako kdybych nic neprovedl. Dobře sem to vychytal, protože do deseti minut se otevřeli dveře od mého pokoje a dovnitř vešel druhý nejsilnější shinobi, kterého znám.
"Jak dlouho si tu?"řekl, aniž by se obtěžoval pozdravit.
"Jak to myslíš?"řekl sem a hrál pro začátek hloupýho. U tohohle muže se to ale moc nevyplatí.
"Nedělej ze mě hlupáka. Vím, že si tu nebyl."řekl mi a přivřel své černé ledové oči. Já se odkryl do půli těla a posadil se. S těžkostmi teda,…a raději sem zkoumal vzor své přikrývky.
"Neřekneš to nikomu, že ne?"řekl sem klidně a trochu víc potichu než sem chtěl. Po asi dvou minutách sem vzhlédl, abych mohl něco vyčíst s jeho obličeje. I když u něj je to nadlidskej úkol, to vám tedy povím……..vůbec nechápu, jak se to mýmu tátovi může zdát tak jasný.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania