Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Březen 2012

Boy of the female wolf

31. března 2012 v 18:31 | Kated |  Manga
Název: Boy of the female wolf
Žánr:Akce, komedie, skrývání pohlaví, romantica, školní, shoujo
Autor: Han Yu-rang

Děj:
Eun-soo Cha je hlavní postavou tohoto příběhu. Eun-soo nenávidí svojí matku od té doby, co ji opustila (Vychovala ji její babička, stala se divokým dítětem, který se rádo pere). Začala se proto převlékat za kluka. Jednoho dne se zdravotní stav její babičky zhorší a ona slíbila, že už se nebude prát. Když její babička po několika dnech umře, rozhodne se opustit město, ve kterém žila a jede do Soulu, za svou matkou (protože nemá kam jinam jít). Tady však narazí na nejlepší rváče na její nové škole a naštve se, jelikož jí jeden z nich otituluje půvabným chlapečkem. Poruší slib, který dala své babičce? Zamiluje se do někoho?

Boku ni Natta Watashi

31. března 2012 v 18:29 | Kated |  Manga
Název: Boku ni Natta Watashi
Žánr: Romantica, školní život, shoujo, skrývání pohlaví
Autor: Ako Shimaki
Status: Kompletní

Děj:
Vítejte do Momočiny noční můry. Chtěla chodit do normální školy, vytvořit si normální přátelé a žít obyčejným životem. Ovšem realita je krutá, nenapravitelná a hrozivě neférová. Zjistila, že její bratr utekl a tak ji její rodiče za něj poslali poslaly na školu pro kluky, kde bude muset být na pokoji s klukem, kterého nesnáší. Navíc ji její matka ostříhala vlasy a donutila nosit oblečení, který by si na sebe nikdy v životě neoblékla. A jediná věc je ještě horší nežli její situace a to je ta, že nikdo nesmí poznat, že je dívka.

Billion girl

31. března 2012 v 18:26 | Kated |  Manga
Název: Billion Girl
Žánr: Komedie, Drama, Romantica, Shoujo
Autor: Sakai Miwa

Děj:
Pro Ooba Kanoko není její život zábava. Její rodina vlastní malou restauraci kde musí pracovat jako otrok. Navíc jí její dvě sestry, rodiče a prarodiče týrají (urážkami Oobaka no ko = stupidní děcko). Chudák Kanoko vaří, uklízí a všechny zodpovědnosti bere na sebe. Každopádně, se její život změní když její rodina zkrachuje a všechny jejich věci jim budou chtít vzít. V tu dobu přijde neupravený vysoký podivín se zajímavou nabídkou. Učiní z Kanoko bilionovou popelku! Ovšem na oplátku od ní něco bude chtít. Co od ní bude požadovat?

B.O.D.Y.

31. března 2012 v 18:23 | Kated |  Manga
Název: B.O.D.Y.
Žánr: Drama, romantica, školní život, shoujo
Autor: Mimori Ao

Děj:
Sakura Ryouko je 16letá dívka, která stále myslí na jejího spolusedícího Fujiho Ryuunosukeho. Všichni si o ní myslí, že má divný choutky (z důvodu že se jí líbí právě on). Přitahuje jí jeho odtažitost a vážnost. Ale jaký je ve vlastně skutečnosti…

Arakure

31. března 2012 v 18:19 | Kated |  Manga
Název: Arakure
Žánr: Komedie, drama, romantica, shoujo
Autor: Fujiwara Kiyo
Status: Kompletní

Děj:
Sachie Wakamura je hlavní postava této mangy, které právě zemřela matka. Její děda se proto objevil a vzal si ji k sobě do opatrovnictví. Jediný problém je ten, že je hlavou Yakuzi! Sachie se přesto snaží žít normálním životem. Moc se jí to nedaří, protože je její ochránce Rakuto, kterého najal její děda, stále v patách. Později se do něho Sachie zamiluje. Své city však nemůže dávat najevo, a to právě z toho důvodu, že je vnučkou Rakutova šéfa.

KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe (9.část)

29. března 2012 v 19:54 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe
(+16)
Dívka (17)
Natsumi Maki
Dveře před námi se z ničeho nic otevřely a já spatřila milovaný obličej plný strachu a obavy. Zvláštní na tom bylo, že se ve stejnou chvíli všichni zastavili a neodvažovali se pohnout……teda kromě mě. Trochu mi lezlo na nervy, že očividně jediná nevím, o co tu jde!
"Satoshi? Děje se něco?"
"Ne, proč?"řekl jen a vážně si dal záležet na tom, že mě odbývá.
"Proč?! Vždyť je po zvonění, ty blbečku!"řekla se a otočila se naštvaně i na Shikamara. "A co ty?"
"Já?"odpověděl překvapeně a zároveň pobaveně.
"Jo! Co jste tady dělali tak důležitého?!"řekla sem a ignorovala úplně Ichirovu přítomnost. Satoshi mi podal ruku, ale já se jen uraženě otočila a ukázala mu záda! Jestli si myslí, že to tak snadno vyžehlí, tak se šeredně mílí! Ten parchant ale zvolil jinou taktiku!
"A co tu děláš ty………s mým starším bráškou?"řekl a užíval si, jak sem ztuhla a sesekaně se na něj otočila se zvláštním obličejem usvědčeného.
"No, já…….jen………co je ti do toho!"
"Hodně."zvedl jedno obočí a mě docházela trpělivost.

KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe (8.část)

22. března 2012 v 12:59 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe
Dívka (17)
Natsumi Maki
Ráno mě bolela hlava a já neměla vůbec ponětí od čeho. To se mělo brzo změnit. ZVONEK! Kdo to může sakra být? Vždyť je teprve 7:00. Vylezla jsem s těžkostmi s postele, sešla jsem schody a stanula před hlavními dveřmi. Ani jsem se nepozastavila nad faktem neupravenosti a otevřela dokořán!
"Okouzlující."řekl klučičí hlas a ve mně hrklo. Otevřela jsem zprudka oči, do teď přivřené, a vykulila je překvapivě na svého kluka, se kterým chodím druhým dnem! Satoshi stál na prahu mých dveří a čím dál tím víc se na mě uculoval. Já nedokázala nezrudnout a pak, když sem mu chtěla přibouchnout dveře před nosem, sem zaslechla maminčin hlas.
"Natsu-chan, kdo je to?"
"Nikdo, mami. Omyl."řekla sem pohotově a natáhla Satoshiho dovnitř. V gestu "buťzticha" sem dala ukazováček na ústa a donutila ho jít za mnou po schodech nahoru.

Nový domov

19. března 2012 v 20:03 | Kated |  Never Again
Autorka: Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Další díleček je na světě. Doufám, že se vám bude líbit a neukamenujete mě za to, že je zase až po takový době :D :)

Zbytek pod perixem

Vzduch a písek (11.část)

18. března 2012 v 22:07 | Konduto |  Vzduch a písek
Naruto:
Každou chvilku, kterou jsme promrhali čekání na Sasukeho, jsem mi chtělo zaspat. Zíval sem snad po deseti sekundách a moje hladina nudy byla v pokročilém stádium. Ani moje společnost nebyla dvakrát nadšená, že se s mojí kanceláře stala čekárna. Ayumi přecházela od okna ke knihovně a od ní zpět k oknu. Yusuke zas soustředěně hleděl před sebe a párkrát stočil svoje zraky ke dveřím. Prvních pár minut mi to přišlo vtipný ale teď už fakt ne. Opět sem zívl a uvelebil se víc ve svém křesle. Sáhl sem po klobouku, který patřil Tsunade bá-chan, a zakryl si s ním obličej. Nemuseli vědět, že podřimuju, ne? Zavřel sem spokojeně oči a přemýšlel o tom, co se chystám udělat. Jasně, bude to nebezpečné ale jen pro mou stranu. Věděl jsem, že ostatní to tak cítit nebudou, až se to stane……vzdychl sem a musel si přiznat pár věcí: Hinata mě zabije. Sakura mi dá desetihodinové kázání a zbytek lidí, které miluju, bude buď naštvaný, anebo po mě budou házet starostlivé obličeje.
To jediné slovo…..jediné jméno
Narumi

07 ghost ikons

18. března 2012 v 10:53 | Kated |  07 ghost-obrázky

KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe (7.část)

15. března 2012 v 22:09 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe
Dívka (17)
Natsumi Maki
Seběhli jsme dolů a usadili se. Když jsme tak všichni čtyři seděli u stolu a jedli, tak si mí rodiče nedokázali odpustit určité otázky, určitého typu. Jako například…….
"Satoshi-kun, ty chodíš s naší Natsu-chan?"zeptala se mamka a já málem spolkla tu vidličku, kterou sem držela v ruce. S tím parchantem to ani nehnulo a ještě se na mě pousmál.
"Ne. Ale snaha se cení."řekl a já měla chuť ho zabít! Mamka se tak divně pousmála a táta jí napodobil. Vůbec jsem tohle jejich chování nechápala. Celej svět se proti mně spiknul!
"Aha. S naší Natsu-chan je to někdy opravdu těžké."
"Potvrzuji."řekl Satoshi a usmál se tím hraným sladkým úsměvem. A co bylo horší, moje mamka ho žrala i s navijákem. Zaklela jsem si pod vousy!
"Tahle debata se mi nelíbí."řekla sem a dala jim jasně najevo, ať toho nechají.
"Co? Tvoje mamka má alespoň smysl pro humor. To se o tobě říct nedá."
"Ty jeden…!"
"Time out! Jezte."zavelel táta a tím nás uklidnil. Já a Satoshi jsme si ve stejnou chvíli nacpali stejné množství špaget do pusy a podívali se na sebe. Trochu jsme oba zrudli a pousmáli se na toho druhého. Byl to zvláštní pocit, ale byl příjemný. Nechtěla jsem, aby skončil.

Vzduch a písek (10.část)

11. března 2012 v 11:28 | Konduto |  Vzduch a písek
Misaki:
Osaměla sem ale……už sem se necítila tak mizerně jako, když sem sem doběhla. Co to bylo za kluka? A proč se semnou dal tak bez okolků do řeči? Vždyť mě viděl podruhé v životě. Jednou plnou arogance a sobeckosti a podruhé jako sesypanou hromádku neštěstí. Bude mě mýt za extrém! Trochu sem zrudla a nechápala, proč mi to tak vadí. Ještě chvíli sem se dívala směrem, kterým tak ve spěchu odešel, než sem sklopila hlavu k zemi.
Narumi
Proč mi to zní tak povědomě? Nevím, na takové věci jsem vždycky měla Toshira, který si za mě pamatoval jména lidí. Při vzpomínce na toho zrádce jsem si promnula bolavou tvář. Pak sem ale trochu zrudla, když se mi do hlavy vrátil Narumiho obličej plný obav a vzteku. Vadilo mu, že mi někdo ublížil. Nechápala jsem proč, ale líbilo se mi to. Neměla jsem nikdy potřebu pamatovat si něčí jméno ale teď? Podívala jsem se k obloze. Proč na to jeho jméno nedokážu zapomenout? Proč nedokážu zapomenout na jeho úsměv? Rychle sem zakroutila svojí hlavou a snažila se vyhnat jeho obraz z hlavy! Stále sem se ale nedokázala zbavit té hloupé růže v obličeji. Řekl, že se uvidíme později a já nevím proč, sem mu to věřila a…….těšila se na něj. Nedalo mi to a sama pro sebe sem se pousmála.

NEZAPOMEŇ NA MĚ

10. března 2012 v 14:32 | Kioko-chan |  Kioko jednorázovky
Miluju ho, ale mám pocit, že se mi vzdaluje a přitom jsme nejlepší přátelé. Bojím se, že se mi vysměje, když se mu vyznám, že už nebudeme přátelé tak jako před tím. Šíleně moc ho miluju, ale jak je vidět, jsem asi moc velkej srab. Už tolikrát jsem mu to chtěl říct, tolikrát jsem ho oslovil, ale pokaždé mě setřel tím svým: ,,Co chceš Usuratonkachi?''

KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe (6.část)

8. března 2012 v 7:00 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe
Dívka (17)
Natsumi Maki
Soudní přelíčení je přesně zítra v deset hodin, 1. Října! Už pár hodin sem s toho nesvá. Bude všechno v pořádku, anebo se něco zvrtne, jako třeba, že přijde nějaký cizinec a všechny nás postřílí!? Usoudila sem, že moc sleduju akčňáky v televizi! Přesto jsem s toho měla strach. Ve škole nic nevěděli, mám to v omluvňáku zapsané jako návštěva u zubaře, i když přiznejme si to, tam bych se vydala raději, ač ho nesnáším!

Vzduch a písek (9.část)

4. března 2012 v 11:47 | Konduto |  Vzduch a písek
Ayumi:
Ani v nejmenším případě jsem nepředpokládala, že bude můj táta používat proti té holce s Písečné svoje ninjutsu. Proto sem společně s Yusukem zírala na tu sílu, která právě teď drtila na kousky Zlatý prach i s jeho majitelem! Bojové pole stadionů se s části drtilo také a to jen díky síle té srážky! Docela sem měla strach a ne jen o tu holku……
Tohle byl třetí stupeň s pěti základů tátovi stupnice! Nazval jí známým avšak nevhodným názvem Beaufortova stupnice! Od nejslabší po nejsilnější. Odayakana (bezvětří), Soyokaze (vánek), Kyófú (vichřice), Tatsumaki (tornádo) a Harikén (hurikán)! To ovšem není všechno! Dokonce se u každého s těchto druhů větru naučil i tzv. Poddruhy. Všechny taky dokáže v té nejsilnější i nejslabší podobě kombinovat! To je možná důvod, proč z něj mají všichni respekt. Bohužel sem dostala opak. Sasuke-san mi jednou řekl, že tuhle svojí větrovou stupnici se naučil až dva roky po mém narození……..což znamenalo, že měl a má v zásobě ještě silnější triky. Bože můj táta je asi neporazitelný.

Konec festivalu

3. března 2012 v 22:13 | Kated |  Never Again
Autorka: Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Já vím, jsem úplně hrozná. Vždycky napíšu jeden díl a potom nejsem schopná se znova dokopat k tomu, abych začala psát další a pak zase když už si k tomu sednu, tak mam jeden díl napsaný třeba za den... Snad mě díky tomu neukamenujete. Část dílku je z pohledu Shiga, jelikož jsem ještě chtěla nějak ukázat jeho povahu a pak už se posouváme trochu dál :) Doufám, že se vám bude líbit ;)

PS od Kated: Miky ještě jednou se omlouvám, že tenhle díleček vydávám tak pozdě /(_ _)\
Zbytek pod perixem

KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe (5.část)

1. března 2012 v 5:00 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe
Dívka (17)
Natsumi Maki
Satoshi se na malou chvíli otočil jiným směrem. Teď sem měla šanci! Napřáhla sem se k větší ráně a udeřila vším, co sem v tu chvíli měla! Ten parchant to ale čekal a využil toho proti mně! Stočil se na stranu a chytl mou ruku, pak už sem jen letěla na zem a s těžkým bác sem dopadla na tvrdo! Tohle byla moje osudová chyba! Začátečnická! Zaklela sem!
"Jedna jedna! Ten, kdo dá příští bod, bude vítěz."oznámil Shikamaru.
"Sakra!"šeptnula sem. Asi to bylo moc nahlas.
"Ale copak, už máš strach?!"řekl mi Satoshi a pousmál se na mě.
"S tebe? Trochu brzo na vtipy?!"odpověděla sem mu stejnou a propalovala ho očima.
"Ani ne. Za chvíli bude konec."
"Souhlasím. V příštím tahu se válíš na žíněnce!"řekla sem a vstala. Docela dost ta jeho rána bolela, ale to nesmím vnímat! Teď to bude ostrý! Každý malý zaváhání a sem v tahu! Soustřeď se!
"To si milá. U mě s tím nepočítej."řekl a já sem asi vůbec nepochopila, co tím myslel.
"Uklidněte se a začněte!"zavelel Shikamaru a mi se pohnuli do posledního, rozhodujícího kola!

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania