Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Únor 2012

Vzduch a písek (8.část)

26. února 2012 v 7:22 | Konduto |  Vzduch a písek
Narumi:
Druhý den sem se probudil relativně brzo. I Ayumi se divila, když kolem desáté vstoupila i s celou mou bandou do pokoje. Měl sem radost, že je mám všechny kolem sebe a že jsou všichni v pořádku. Jediný, kdo tu nebyl, byl Yusuke. Ale upřímně, to mě nepřekvapovalo. Určitě se někde v koutě obviňuje a nemá odvahu za mnou přijít. No,…….to si s ním vyřídím později. Asi bylo hodně vidět, nad čím uvažuju, protože se Ayumi začala hned pídit, co mi je. A chytila mě jemně za ruku a žádala očima odpověď.
"Ale nic jen mě tak napadlo……"začal sem se vymlouvat a ona poznala tenhle můj obličej.
"Co?"zeptala se a chtěla vědět, co mě trápí.
"No,….víš….."začal sem, ale nedořekl.
"Narumi-nii-san!"vypískl vysoký hlas a Ayumi už nebyla jediná, kdo seděl na mé posteli. Malá Sayuri mě chvíli pevně objímala a já byl za její příchod velmi vděčný. Ayumi totiž nechala náš rozhovor na později. Dokonce tomu prckovi ukápla nějaká ta slzička. Musel jsem se pousmát, když přišlo její dvojče a tvářilo se jako, když mě jde zabít. Tomu říkám rozdílné osobnosti.

Moje nesmrtelnost

24. února 2012 v 21:58 | Konduto |  Jednorázovky
Jednorázovka k textu písničky: (český překlad)
Evanescence - My Immortal
(+18)
...........
Sedmnáctý rok života by měl být jeden s nejnepříjemnějších, protože se pohybujete na hranici dětskosti a dospělosti. Mělo to být i u mě, Bože? Nebo sem si zasloužil něco horšího? A jestli ne, proč si mě potrestal tím nejhorším možným způsobem? Na místě, kde má bolest největší sílu? Proč, můj Pane? Odpověz. Odpověz svému oddanému služebníkovi. Odpověz unavenému dospívajícímu klukovi. Odpověz sakra už! Nenechávej mě samotného, dej mi znamení.
O to tu prosím docela často. Sedmnáct let. Už takovou dobu. Dokonce bydlím v kostele s otcem, hlavním biskupem, tak proč….mě neslyšíš, Bože? Klečím na levici a koukám se před sebe na oltář. Nadechnu se a vydechnu. Pak zavřu oči a pokřižuju se. Vstanu a odhodlám se k odchodu. Ještě musím zavřít vchodové dveře.

KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe (4.část)

23. února 2012 v 22:22 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe
Dívka (17)
Natsumi Maki
Po tom posledním vystoupení sem se musela trochu krotit. Ředitelka babča opravdu nic neřekla a tak moji rodiče nic nezjistili. Za to ve škole si to každý pamatoval. Obzvlášť jeden můj spolužák. Když jsem stála v nemocnici před pokojem číslo 32, nikdo o tom nevěděl, a proto sem hlasitě vzdychla a zaťukala na dveře. Zevnitř se ozval hlas, který mě zval dál, a já tedy vešla.
Kiba ležel na zadní posteli s ovázanou rukou a hrudníkem. Vypadal, že je mu lépe ale jen chvíli. Když mě spatřil, lekl se a málem spadl s postele. Ještě, že jsem ho chytila!
"Uklidni se! Nic ti neudělám!"řekla sem po pravdě. Sice se uklidnil, ale stále byl ve střehu. Přisunula sem si jednu židli blíž k jeho posteli a sedla sem si na ní. Pozoroval mě a já se ze všech sil snažila nedělat prudké pohyby.
"Co…co teda chceš?"zeptal se trochu vystrašeně. Trochu mě jeho postoj pobavil. Nedokázala jsem se neusmát. Všiml si toho a zrudl.
"Přišla sem se ti omluvit, asi sem to přehnala."řekla sem a snažila se, být co nejmilejší. Vyvalil na mě oči jako by viděl delfína s křídli.

Vzduch a písek (7.část)

19. února 2012 v 18:28 | Konduto |  Vzduch a písek
Nowaki:
Další den jsme vstali docela brzo a rovnou se vydali na cestu. Rozhodl sem se, že si budu co nejméně stěžovat, abych nebrzdil tolik ostatní. Nikam sice nespěcháme, ale já sem chtěl být v Konoze co nejdříve. Tak strašně sem si jí přál vidět už dneska,…..škoda, že to mohlo být jen přání. Nebo ne?
Když slunce vystoupalo v odpoledních hodinách přímo nad nás, tak Shin nechal z ničeho nic zastavit celou skupinu.
"Co se děje?"
"Ticho, Matsuri!"všichni se rozestoupili kolem mě a mojí matky a pozorně hleděli do lesa. Za tu dobu jsme se totiž docela dost rychle dostali s pouště. Netušil jsem, co na nás vyskočí a ani jsem nechtěl přemýšlet co. Vždyť jsem ještě malý, nepoznám ani odkud to vyskočí……
Nic však nevyskočilo a já se začal po pár minutách uklidňovat. Chtěli mě jen vystrašit, nebo co? Asi ne. Shin se po chvíli také uklidnil a s ním i zbytek naší ochranky.
"Dobrý?"
"Vypadá to, že sem jen paranoidní."řekl a znovu se rozešel směrem Konoha. Já si teda vytáhl bloček a znovu si do něj zapisoval poznámky o složení zdejší krajiny. Les mě naprosto uchvátil a já od něj nedokázal chvílemi odvrátit oči.

KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe (3.část)

16. února 2012 v 22:40 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe
Dívka (17)
Natsumi Maki
Přestěhovali jsme se s našima s Tokia sem. Do Takaty. Je to krásné a malebné město a navíc je víkend, takže si můžu dělat, co chci….samo sebou, že jen doma. Osobně mi to docela vadí, ale nic s tím nenadělám. A tak tu teď sedím ve svém novém žluto-oranžovém pokoji a připravuju si do nové střední školy jménem Ami.
"Natsumi?"zaslechla jsem tátův hlas a zvedla hlavu od učebnice matematiky.
"Ano?"
"Pojď dolů, je tu Kakashi."řekl a já sem vystřelila jak raketa po zážehu. Těšila sem se na nové zprávy! Bylo to poprvé za čtyři dny, co sem někdo přišel od tajné služby policie. Seběhla sem schody a poslední tři přeskočila! Odbočka jedna, odbočka dvě a sem v cíly.
"Co je nového?! Co je nového?!"vykřikla sem a vyvalila oči na tátova známého, který měl za úkol chránit naší rodinu. Kdyby na mě nebyl zvyklý asi by spadl ze židle. Táta to s poloúsměvem přešel a mamka si dala ruku před pusu, jinak by dostala záchvat smíchu.
"Slovu živá dáváš úplně nový rozměr."řekl jen Kakashi a pousmál se na mě. Já ale chtěla vědět, co se děje, že přišel až k nám domů. Většinou jen volá anebo to probírá s tátou v jeho práci.
"Přejděte k věci?! Něco se děje, že jo?!"řekla sem a bouchla přitom do stolu vedle. Mamka si mě prohlédla a přešla ke mně. Políbila mě na čelo a podívala se mi do očí.

Vzduch a písek (6.část)

12. února 2012 v 6:00 | Konduto |  Vzduch a písek
Misaki:
Přišla jsem domů pozdě večer a sdělila svému otci zprávu od Uchihy Sasukeho. Nebyl dvakrát nadšený s toho, že nic netuší, ale na konec jen kývl, že rozumí. To tíživé ticho se po pár minutách mezi nás vrátilo a já se rozhodla jít spát. Nebudu čekat, až se rozmyslí, než mu dojde, že má se mnou mluvit. V posteli se mi v hlavě opakovala ta otázka Sasukeho Uchihy.
Neřekl ti, proč je z Naruta paf, že ne?
Jak mohl vědět, nad čím přemýšlím už několik dnů? Dokonce to na mě vybalil doslova, i když slovo paf bych zrovna nepoužila. On ví, stejně jako můj otec, něco, co já ne. Něco, co chci vědět! To něco, co obdivuje celá Konoha i se zbytkem světa. Rozhodla sem se! Zítra to zjistím já!

KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe (2.část)

10. února 2012 v 9:48 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe
Prolog
Uchiha Sasuke
Takata. 14, 525 lidí. Moje rodné město a zároveň má skrýš. Žiju tu už 18 let a nežiju si špatně. I když to vždycky takové nebylo. Do školky sem nechodil. Místo toho mě do mých 7 let učili jiné věci. Jako přežití a život pod falešným jménem, které jsem měl od nástupu na školu. Jmenovala se Ami, což znamená asijská krása. Měl sem jí vcelku rád, protože tady sem byl králem. Učivo mi šlo samo, fyzická námaha - jako tělocvik byl bezproblémoví. Nikdy sem nezlobil a ani nijak jinak neporušil kázeňský předpis. Prostě šprt a slušňák v jednom. I když jednu neřest o mně každý věděl. Když se řeklo moje falešné jméno, nikdo nezapomněl nikdy opomenout i tu podstatnější věc. Jsem děvkař. Kam až moje paměť sahá, nikdy sem neměl holku dýl jak na jeden den…..nebo noc. Prostě mě začala vždycky nudit. Ani nevím, s kolika už sem spal. Je nesmysl to počítat ale přibližný odhad sem mě. Stačilo se rozhlédnout po třídě…….a škole.

KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe (1.část)

9. února 2012 v 9:37 | Konduto |  KORUNNÍ SVĚDĚK-Nesmím milovat tebe
Prolog
Uzumaki Naruto
Tokio. 12, 570 000 lidí. Velké město, to mi můžete věřit. Žiju tu poklidným životem 17 let. To se mělo změnit, k mé smůle. Budete se možná divit ale ani tady to není bez hříchu. Noční zprávy nám denně oznamují nějaké to přepadení, znásilnění či vraždu. Mezi ty neznámější v celém Japonsku patří skupina nájemných vrahů, kteří jsou tak zazobaní, že si se zákonem nelámou hlavu. Policie je nemůže zatknout nebo jinak odsoudit, protože všichni svědkové, dřív než jdou svědčit, umřou. Náhodička, ne? Samo sebou, že je všem jasný, kdo to dělá ale prostě je málo důkazů. A nikdo s tím nic nezmůže…….

Vzduch a písek (5.část)

7. února 2012 v 7:00 | Konduto |  Vzduch a písek
Ayumi:
Měla sem za to, že nejhorší den mého života byl ten včerejší. Zranění Nii-chana, tátovo zmizení i Yusukeho strašná zpráva, jejíž smysl mi hned nedošel. To vše se stalo včera. Dnešek mě však měl dorazit, měl být horší……..asi vás zajímá v čem byl horší. Až dnes jsme totiž směli navštívit Nii-chana, my děti, dospělí už za ním jistě byli. Vletěla sem do pokoje jako první a zamrzla na místě. Můj Nii-chan vypadal, jakoby utrpěl válečná zranění za celý pluk. Přesto se na mě ten pitomec usmíval.
"Ahoj, jste tu nějak brzo."věděla jsem, že je to velký spáč a naše přítomnost ho asi netěšila, vždyť je jenom deset odpoledne. Přesto všechno, sem hodila naštvaný pohled jeho směrem. Všiml si ho a omluvně si mě prohlížel. Bylo mi jedno, jestli ho to zabolí. Skočila sem k němu do postele a objala ho! Přitom se mi zpustily slzy štěstí a lítosti. Chtěla sem ho takhle opatrovnicky držet navždy.
"Nii-chan,….je…je mi to……tak líto, víš."vykoktala sem ze sebe a dal ho svírala ve svém obětí.
"Není to tvoje chyba, Ayumi. A povol trochu."rychle sem ho pustila a trochu zrudla. Asi ho to pořád bolí. Aby taky ne, vždyť je skoro celý zafačovaný.

Kapitola 36: O tři měsíce později

5. února 2012 v 21:49 | Kated |  Práce ve vile
Tak vážení a milý...., hlásím se vám s posledním dílem týhle kapitulovky. Vím že je těžký se s něčím loučit, ale vždy musí přijít nějaký konec. Bez konce by to ztrácelo smysl :)

Věnování: všem co mě pohostili svými názory na mou povídku :D snad se tam všichni najdete :)

Miky, DeeDee, alla, Eclair, Hachi, ChrisTea, Mysticia-sama, tsuky, UFO, Akiko-san, Konduto, petratetra, Yuki-cat, Kyorosan,Yuuki,Tolly-chan, eSmy, Mia-san , MiK, Swooki, bronwyn, Kyorosan , Haru, Ilay , Boo, Mio, Wendy, LoLo, Rozeta, tess , Aylen, Aji-san , Niniel , yamada , naru uzumaki uchiha , Miwako , K. -> Kuroi , segguchimikki, Nana, Widlicka, alenka15987788 , Mae-Ri^^ , gaga , Baka Tyki Mikk , Yukiko , Terry , Doshiko トシコ , Jánčá , Mausi , Airu , Jojo , paks, Lampgirl, Hachi, Pajčas, Satiras, Benjiro, petratetra , gabi , fifon , Poži , Kyoro-chan , Celestia, _j.a.n.i.k_, Lilu , Nyu ,Požina, Yoku, Rhea, Kaoru, Lilu , Seme , kiki-chan a chiyoko

Užijte si ji...snad se bude líbit +18
Zbytek pod perixem

Vzduch a písek (4.část)

5. února 2012 v 6:00 | Konduto |  Vzduch a písek
Nowaki:
Jako každý den jsem se snažil pomoct s něčím matce. Počasí se dnes moc nevydařilo a tak jsme se oba zaměřili na domácí úklid. Suna byla svým způsobem strašně krásná vesnice. I když měla své mouchy. Chvílemi sem záviděl své Nee-san, která odešla s otcem do Konohy. Věřil jsem, že si to tam užívá a zároveň analyzuje svého nepřítele. To jí totiž strašně baví.
Konohagakure no Sato.
Strašně rád bych jí chtěl spatřit. Na rozdíl od mé sestry, já byl zvědavý na její vzhled a polohu. Vždycky mě fascinovala geografie. Jistě, je mi osm ale to neznamená, že nemůžu mít nějakého koníčka na úrovni.
"Nowa-chan, došel by si pro chleba?"zeptala se mě matka s vedlejšího pokoje. Nikdy bych se na ní nevykašlal. Lenost podědila Nee-san, škoda, že já ne.
"Jistě. Už jdu."řekl sem jen a vyrazil do ulic.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania