Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Leden 2012

Vzduch a písek (3.část)

29. ledna 2012 v 9:00 | Konduto |  Vzduch a písek
Misaki:
Bod mého soustředění byla Ayumi Uzumaki. Její styl boje by byl trochu oříšek, ale zvládla bych to. Ale upřímně mě vytočila, když se pár kroků přede mnou zastavila a nenapadla mě. Její smůla, první šanci nováčkům dávám jako příležitost. Pak už sem tvrdá a to ve všech směrech boje. Jeden z jejích příbuzných byl aktivnější. Tuším, že se jmenoval Hideki Hyuuga. Docela to Yorimu nandával. Pro teď jsem se rozhodla nezapojovat a můj soupeř se mi to nijak nesnažil rozmluvit.
"Misaki-sama!"vykřikl na mě najednou Yori a rozběhl se ke mě,….já nehnula ani brvou. Taková drzost na mě útočit taijutsu! Ten Hyuuga mě zkouší nebo co? Yori byl přede mnou akorát včas, aby odrazil tu blbost zvanou útok. "Jste v pořádku?"

Vzduch a písek (2.část)

22. ledna 2012 v 8:00 | Konduto |  Vzduch a písek
Narumi:
Když sem si uvědomil, že se Ayumi nevyhne Yusukeho útoku, bylo jasné, co musím udělat. A proto sem ani na sekundu nezaváhal a skočil k ní pomocí jednoho tátova jutsu, které mu leželo v papírech. Odstrčil sem její lehké tělo stranou a věděl, že před černými plameny už neuniknu! Obalil jsem se proto chakrou, jak nás to učila máma jednou v létě na zahradě svého otce. Zavřel jsem oči a čekal na příval obrovské bolesti, která měla přijít.


Nebýt alkoholu

21. ledna 2012 v 22:03 | Kated |  Never Again
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Tááákže, díleček.. no… prakticky se tam nic, co by posunulo děj, neděje ale i tak doufám, že by se vám mohl líbit *hihi*
Jinak bych ho ráda věnovala Kated k narozeninám ;)
Zbytek pod perixem

INFO (Who is Who)

21. ledna 2012 v 14:54 | Konduto |  Vzduch a písek
NARUTO A HINATA - 32 a 32let

Vzduch a písek (1.část)

15. ledna 2012 v 22:09 | Konduto |  Vzduch a písek
TENTO PŘÍBĚH NAVAZUJE / JE POKRAČOVÁNÍM NA PŘEDEŠLOU POVÍDKU:"Protože sem Uchiha!"
DOUFÁM, ŽE VÁM DOJDE, KDO VYPRÁVÍ TENHLE ZAČÁTEK:-)
Když se starší bratr obětuje pro svou mladší sestru, řeknete si, že vlastně udělal správnou věc. Z jiného pohledu se to ale může zdát hodně sobecký. Vaše smrt, i když odůvodněná, bude dlouho bolet toho, pro koho byla vykonána. To vím moc dobře. Každá smrt bolí, ale jenom nás živí.
Nepřekvapilo mě proto, že Ayumi brečí a zoufale mumlá Narumiho jméno. Cítil jsem Yusukeho pocity, když sem se ho snažil uklidnit ve svém náručí. Byl vyděšený, jeho tělo se třáslo a srdce rychle bilo. Křečovitě svíral mou paži a celkově byl ztuhlý.
Zaznamenal jsem chaos v jeho pocitech: Strach se zvětšil o 40%, bolest o 60%. Následné výčitky svědomí se vyšvihly, o něco víš, než sem čekal. Vztek, druhu sám na sebe se zvýšil snad nejvíc. 80%, ale to je u Uchihů normální.
Musím ho trochu uklidnit. Nenápadně jsem použil svou chakru a snažil se snížit jeho šok a následně vyvolané pocity, které se pomalu vracely k normálu. Škoda, že mu to vydrží jen po tu dobu, co se ho budu dotýkat. Jak ho pustím, účinky mojí moci zmizí a jeho špatně sladěné pocity se vrátí. Pak už je to hold na něm.

Práce ve vilce 35.díl

14. ledna 2012 v 18:08 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo lidičky...moc jsem se chtěla omluvit že už jsem sem šíleně dlouho nepřidala další kapitolu...a navíc takhle před koncem T.T ...ještě jednou se omlouvám...teď poslední dobou nestíhám...maturita, příprava plesu, šaty, učení, čtení(mat.knížek) a psaní ....nemůžu nějak všechno skloubit dohromady T.T ...ale budu se snažit :D

Věnování: Miky, DeeDee, alla, Eclair, Hachi, ChrisTea, Mysticia-sama, tsuky, UFO, Akiko, Konduto, petratetra, Yuki-cat a Kyorosan.....děkuju moc za komentíky i za to že stále čekáte :D

PS: Chci upozornit že toto je nejspíše předposlední díl :)
Zbytek pod perixem

„Protože jsem Uchiha!“ (14.část-poslední)

8. ledna 2012 v 19:04 | Konduto |  "Protože sem Uchiha!"
Snažil sem se pochopit tu situaci ubíhající mi před očima! Ale můj mozek jakoby zamrzl a nehodlal přemýšlet! Normálně mě v tom nechal! Snažil jsem se na to tedy přijít sám. Zapnul jsem na svého nepřítele sharingan, o kterém jsem nechtěl, aby někdo věděl, a použil jsem svůj nejsilnější útok! Bohužel jsem minul a místo nepřítele zasáhl někoho jiného! Zprvu sem si myslel, že to dostala Ayumi, které sem nikdy ublížit nechtěl, ale to sem se šeredně mýlil! Když sem jí zahlédl v bezpečí, pár metrů od černých plamenů, oddychl sem si a už moc nevnímal její hysterický křik! Můj nečinný mozek mi nechtěl pár sekund prozradit, co to vlastně křičela. Až pak mě probral jiný křik!
Narumi…….Narumi!
Hrklo ve mně, když jsem si uvědomil, co se vlastně stalo!

Já se ho snad nezbavím

8. ledna 2012 v 17:41 | Kated |  Never Again
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Moc bych se chtěla omluvit všem, kterým se tahle povídka líbí, za to, že mi to tak hrozně dlouho trvalo. Nejdřív to bylo kvůli tomu, že jsem jela fotit na festival do Zlína akorát ten víkend, co jsem chtěla tenhle díl dopsat ale uznejte, že z Plzně do Zlína to naní zrovna blízko a tak ten víkend dim byl úplně zabitej. Ale teda festivalúžasný. V tomhle díle budou dvě písničky od skupiny, kterou jsem tam slyšela - Blowsight. Hodně se mi naživo líbili a dokonce jsem si šla se zpěvákem promluvit a mam od něj trsátko, které se momentálně nachází na mém krku jako přívěšek - takže ohromná radost. Pak byly testy ve škole, vánoční prázdniny a já se něja pořád nemohla dostat přes jednu část povídky (kousek už jsem měla napsaný). Pak jsem si pevně stanovila, jak to tedy bude (sice to tak nakonec tak není, tto co jsem chtěla dam až do dalšího dílu) a le tenhle je už konečně napsaný. Takže mě, prosím, neukamenujte za to spoždění a já se budu snažit do příště polepšit :)
Zbytek pod perixem

„Protože jsem Uchiha!“ (13.část)

1. ledna 2012 v 19:19 | Konduto |  "Protože sem Uchiha!"
Misaki s pouště
Yusuke:
Když sem si všiml, že Narumiho parťačka alias Hikaru, je opět zabouchlá do nějakého staršího kluka, nedokázal jsem nic jiného než vzdychnout. Její dlouhé hnědé vlasy se jí při každém tom natřásáním trochu zavlnily a tak budila dojem naprosté blbky! A to sem čekal pořádnou bitku. Uměla ovšem tak rychle změnit povahu s klidné a milé na zabijáckou až mě to děsilo. Měla taky neuvěřitelné nadání v boji. Aby taky ne, když je dcerou Nejiho-sana. Povídá se, že je dokonce nejsilnějším potomkem Hyuuga klanu a já se to nikdy nesnažil vyvracet. Oproti Ayumi, Hidekimu nebo malé Shuichi, které bylo teprve osm, a chodila s mými sestrami do třídy, byla Hikaru jiná třída. Jasně, na první pohled se zdála neškodná ale na ten druhý………..no, toho, co jí schytal upřímně lituju.
"Začněte!"zavelel rozhodčí a šlo se na věc. Hikaru poslala vzdušnou pusu na svého nového idola a mrkla na něj. Pak se otočila na svého protivníka a zaujala tradiční bojovou pozici Hyuugů. Moje sestry si sedly každá s jedné mé strany a dívaly se na to, co mělo přijít.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania