Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Prosinec 2011

Život po tobě

29. prosince 2011 v 18:13 | Konduto |  Jednorázovky
Jednorázovka k textu písničky: (český překlad)
Daughtry - Life after you
(+18)
.........
Stojím v podělaným dešti a koukám se do nebe. Je neprostupné a černé jako má duše. Jeden čas to tak alespoň bylo. Nevím, kde jsem, ale zřejmě daleko od hlavního města. Jeho zvuky jsem skoro neslyšel. Nadechnu se, ale necítím nic, co by mi dalo pocit života. Sklopím hlavu a odplivnu si. Moje auto stojí nedaleko…..nechal jsem ho otevřené ale to mě nijak nezajímalo. Vyndal jsem s kapsy zapalovač a chystal se si zakouřit,…už to nešlo vydržet. Ten déšť mě chtěl asi hodně nasrat, když mi pokaždé zapálení uhasil mou závislost. Vztekle sem tedy odhodil krabičku i se zapalovačem někam do křoví!
"Spokojenej?!"zakřičel jsem a kopl do nějakého šutru! Udělal jsem pár naštvaných kroků zpět k autu a párkrát ještě kopl do prázdné gumy! Co tu vlastně dělám? Pustina. Jsem tu sám. Proč sem sem tak splašeně jel? Nevím. Chtěl jsem utéct? Možná. Ale před čím? Sakra, chci domů!
Pak sem si vzpomněl na tvoje krásné oči. Barvu znáš.

The Summit : volume 2 chapter 10

29. prosince 2011 v 16:25 | Kated |  Manga česky-the summit
Tak jo tuhle manwhu už jsem dloho nepřekládala a tak jsem si řekla že se do toho znovu dám :)

„Protože jsem Uchiha!“ (12.část)

25. prosince 2011 v 8:30 | Konduto |  "Protože sem Uchiha!"
Sayuri:
Vykřikla sem název toho zázraku, který kopíroval všechny moje pocity! Vzduch okolo mě trochu drtil moje malé tělo, ale mou trénovanou ruku nedokázal zpomalit! Čas jako by se v tu chvíli zpomalil a já věděla přesně, kam dopadám! Únosce nestačil včas zareagovat! Jediné, co stihnul, bylo to, že pustil Nee-chan na zem a připravil se na náraz nějakým svým justu! V tu chvíli sem se naposledy nadechla a svou plnou silou narazila do jeho krytí!
Netrvalo to moc dlouho a jeho plán selhal! Moji štěbetající ptáčci zničili jeho zástěnu a provrtali mu pravé rameno, na které jsem od začátku mířila! Přece jenom sem ho nechtěla zabít a navíc je těžký se trefit do levého ramene, když jste levák! Pro mě teda zatím jo. Když moje jutsu splnilo svůj účel, nedokázala sem ho držet déle! Těžce sem oddechovala a moje chidori mizelo…..až byla jeho síla úplně pryč! Levá malá ruka byla zabodnutá v tom jeho ohromném těle, jako kdyby byl z cukrové vaty! Sakra! Nejde ven……., fuj krev! Mám chuť zvracet!......Musím od něj! Ale moje ruka nejde ven!

VIDĚL NĚKDO KAPRA?

24. prosince 2011 v 8:00 | Konduto |  Jednorázovky
Vánoční povídka
Natáčecí studio číslo 4.: 24. 12. 2011


"Problém!"vykřikla Hijona a hned si to rychlým krokem namířila ke svému klidnému společníkovi, který momentálně rozjímal na sedačce vedle vánočního stromku a dárků.
"Ty si jediný náš problém."řekla Rio a otočila stránku nějaké tlusté a drahé kuchařky. Hijona se pouze pousmála a posadila se těsně vedle Narumiho. Sklonila svůj obličej před ten jeho a čekala. Párkrát zamrkala, ale nespouštěla jeho klidnou tvář s očí. Po pěti minutách to vzdala a strčila do něj. Narumi zívnul a chvíli se rozkoukával. Když nad sebou zahlédl Hijonin obličej znuděně vzdychl.
"Co se zase děje?"
"Někdo…….někdo……"začala nervózně koktat Hijona a koukala se radši na zem.
"Tak už to vyklop, ty blbko!"řekla nervózně Rio a zaklapla rázně knihu.
"Někdo ukradl vánočního kapra!"řekla a nestačila se divit negativnímu ohlasu.
"COŽE!!!"vykřikli všichni přítomní!

„Protože jsem Uchiha!“ (11.část)

19. prosince 2011 v 9:24 | Konduto |  "Protože sem Uchiha!"
Yusuke:
Jediné, co jsem vnímal, byl proud větru a své vlastní cvičené smysly! Když běžíte naslepo někam a přestanete vnímat dav i ostatní šum, tak vše závisí převážně na instinktu. A tak to bylo v této chvíli i u mě. Trvání, pět minut! Nikdy sem nebyl moc rychlej ale tohle bych mohl stihnout! Moje rána, kterou sem si připravoval,.....ta zabijácká, kterou sem se naučil od mamky,.........sem se chystal teď použít na tohohle blbečka! Je docela těžký se jí naučit, hlavně proto, že to chce nejdříve mít nějakou sílu v ruce. Takže jsem dost dlouho trénoval, aby se mi při každým nárazu o zem nebo tělo nezlomila. A že jsem těch zlomenin měl dost. Nevěděl jsem, co ostatní dělají za obličeje nebo jestli se táta s Narutem napjatě koukají. Jedno ale bylo jistý, jsou tu a něco ode mě čekají.........to nesnáším! Proč sakra musím pořád něco dokazovat? Jsem jenom malej kluk, kterej umí trochu bojovat. Proč bych měl bejt hned nejlepší? K čemu?

„Protože jsem Uchiha!“ (10.část)

14. prosince 2011 v 18:41 | Konduto |  "Protože sem Uchiha!"
Maya:
To není možné! Zprudka sem zamrkala a rozhlédla se kolem sebe. Je to možné, je to pravda! Ale, jak sem to udělala? Vždyť jsem nic.....ta básnička od táty! Mluví se v ní o dvou druzích otevření očí. Aha, tak takhle to bylo myšlený! Poprvé otevřu oči, abych viděla svět jaký je. A podruhé se svojí vrozenou schopností. Sharinganem! Ale jak sem jenom.......?
".......Podruhé své oči otevřeš pro blízkého,
síla, která slouží k ochraně tobě i jiného......."


Kapitola 34: Vítej doma

12. prosince 2011 v 17:20 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo....je to už dlouho....anno vím. Sem čím dál víc horší. Jen doufám že se to lepší...jako mělo by když za chvíli tu jsou vánoce xD....no nic. Jak už název dílku napovídá Naoki a Riku se vracejí domů.

PS: Dílek věnuji hlavně DeeDee protože mě tak uháněla XD ...ale také Miky, alla, Mysticia-sama, Eclair, Kyorosan, Hachi, Yuki-cat, Akiko a tsuky :D děkuju moc za komentíky :D
Zbytek pod perixem

„Protože jsem Uchiha!“ (9.část)

11. prosince 2011 v 13:29 | Konduto |  "Protože sem Uchiha!"
Yusuke:
Vůbec netuším, jak mohl ten náš omdlévací pitomec Hideki vyhrát tak rychle. Jeho soupeř nevypadal, že bude slabí a přesto do deseti minut bylo rozhodnuto! Narumi, který společně se svou týmovou partnerkou Hikaru Hyuugou prošli do finálových kol, se na mě asi tři minuty uculoval a mě bylo jasný proč. Byl sem na řadě a můj protivník no…..to byla záhada. Už když sem ho viděl, zvedl se mi žaludek. Ayumi, která byla zavěšená na svého staršího bratra, se mi taky trochu pošklebovala. To, že jsou příbuzní, fakt nezapřou.
"Už to vyhlásili, měl bys jít."řekl Hideki, když se vrátil po schodech k nám ostatním.
"No jo."řekl sem a plácl si s ním pro štěstí. Pak sem za neuvěřitelně trapného bouřlivého potlesku vyrazil do ringu.
Upřímně se mi tam moc nechtělo. Bylo to horší než škola ale vcelku to samí. Vždyť nás tu jen dospělí zkoušejí nic víc. Ty trapný mise alespoň měli nějaký smysl, ale co tahle celá šaškárna znamená? Stejnak z nás vyberou jednoho maximálně dva, kteří uspějí úplně z jiného důvodu než si všichni myslí. A za který bojují. Což bylo docela podlí.

„Protože jsem Uchiha!“ (8.část)

4. prosince 2011 v 20:32 | Konduto |  "Protože sem Uchiha!"
Sayuri:
To, co mě Naruto naučil, bylo něco neskutečného! Nic takového sem za svůj krátký život neviděla. Sice to byla dřina, ale za pár týdnů sem uměla základ tohoto jutsu, které mě tak neuvěřitelně oslnilo. Naruto ho sice neuměl ale i tak mi přišlo, že s ním má hodně zkušeností. Když sem ho zkoušela poprvé nic se nedělo ale potom…….znělo to jako štěbetání tisíců malých ptáčků. Líbilo se mi, ale nedokázala jsem ho nikdy moc dlouho udržet. To mě strašně štvalo!
Jediný důvod, proč mi to jutsu nešlo, byl ten, že jsem neuměla použít Sharingan. Jasně, vím to od Naruta ale pořádně mě to žere. Co teď? Znamená to, že sem opravdu k ničemu? Naruto se několik dnů tvářil, že o něčem přemýšlí. Nevím, zda to bylo o tom, jak obejít mojí neschopnost nebo…..
"Mám řešení našeho problému, Sayuri."řekl zvesela jednoho odpoledne a já se nápadně ušklíbla. On řekl našeho? Vždyť tohle obcházení je jen kvůli mně!
"Jsem neschopná. Kvůli mně si musel vymyslet nějakou lehčí ces….."
"Právě naopak, pískle."přerušil mě nadšeně.
"Co?"nepochopila sem a zamrkala na něj svýma černýma očima.
"Ty to budeš mít těžší. Poslouchej, a poslouchej pozorně."

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania