Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Listopad 2011

„Protože jsem Uchiha!“ (7.část)

27. listopadu 2011 v 19:59 | Konduto |  "Protože sem Uchiha!"
Sasuke
Nemůžu uvěřit, že mě už dokáže prokouknout i vlastní syn. Jasně, zná mě dvanáct let a s toho pět let měl dětskou nevědomost, ale přesto je to na jeho věk úspěch. Když nepočítám toho blbce, tak skoro všichni mě pochopili až mnohem později. Hold sem zapomínal na důležitý fakt a tím bylo to, že on je taky Uchiha. A není jediný……mé dvě princezny ať jsou jakékoliv, taky nebudou věčně slepé,….tím sem si jistý. Co s tím mám dělat? Vždycky sem se snažil, abych vypadal jako muž, který si je sám sebou jistý. Jinak to nešlo, než být přísným a arogantním. Byl se vůdce, hlava naší rodiny,….stejně jako kdysi můj otec. Ledacos sem po něj podědil……nebo sem si to alespoň myslel.
"Co šrotuješ?"zeptal se mě Naruto a přitom si objednával třetí rámen.
"Nic."
"Svěř se mi, Sasuke-kun."řekl a za dvě sekundy se ke mně lísala nahá blonďatě sladká žena. Nesnášel jsem tuhle jeho podobu, obzvlášť když jí používal na mě. Trapně si pořád myslel, že mě to rozptyluje. Ani na minutu sem nezaváhal a vrazil mu takovou, že slítl ze židle a přistál před Ichirakem.
"Usuratonkachi!"řekl jsem, když se vyškrábal na nohy a posadil se vedle mě.
"Trápí tě chování tvých následovníků?"řekl najednou a já stále nedokázal pochopit, proč mě tyhle jeho věcné otázky překvapují.

Ještě není po všem!

26. listopadu 2011 v 23:27 | Konduto |  Jednorázovky
Jednorázovka k textu písničky: (český překlad)
Daughtry - It's not over

Umírám. Slyšíte dobře, já umírám.
........
Byl jsem unešen.
Co dodat?
Všechno to zapadá.
Vzal(a) sis všechno,
A s tím se nemohu vyrovnat.
Snažím se najít na životě to dobré,
ale mnohdy je to nelehký úděl.
Hodíme to za hlavu, prostě zapomenem.
Můžeme tomu pomoct?
No, zkusím to hned.

ZAMILOVALA JSEM SE!

26. listopadu 2011 v 0:48 | KONDUTO |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
AHOJKY. MÁM TU MALOU OTÁZEČKU. NAPIŠTE, KTERÉ VIDEO A PÍSNIČKA SE VÁM LÍBÍ Z MÉHO VÝBĚRU OSOBNÍCH SONGŮ.
JÁ JE MILUJU VŠECHNY, NO FAKT!
A ZAČÍNÁME OD ZADU!
ČÍSLO 9.

Kapitola 33: Hádka

20. listopadu 2011 v 16:38 | Kated |  Práce ve vile
Dobře, dobře.....napsat tuhle kapitolu trvalo snad nejdýl....tedy teď nemyslím samotnou kapču. Spíš myslím interval mezi minulou kapčou a touto. Moc se omlouvám že mi to trvalo tak dlouho. Jak už jsem říkala, škola a únava dělá svý...ve čtvrtek se mi dokonce motala hlava tak že jsem nevěděla jestli se ještě udržim na nohách....sem si šla mejt hlavua myslela že ve sprše sebou seknu o ty naše krásný skleněný dveře xD

ps:chci upozornit, že tato povídka má také svůj konec xD.....a už to nebude za dlouho :-)

No ni dílek bych chtěla věnovat těm kteří mi ještě zůstalia to těm o kterých vím jen díky komentíkům a to: Kikuš, Aji-san, alla, Eclair, Tsuky, Kyoro-chan, Yuki-cat, akiko-san, DeeDee a Mysticia-sama....děkuju moc za podporu :-)
Zbytek pod perixem

Tajemní ChiRoS

17. listopadu 2011 v 21:57 | Kated |  Never Again
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, hudební, romantica
Tady je další dílek, i když až po nějaké době. Omlouvám se předem, protože nejsem až 100% spokojená. Asi to bude tím, že se všechno strašně popisuje a zatím jsou rozdělený. Příště už to bude lepší ;) Na závěr písnička, kterou zpívá Sciny a typ pózy, za kterou se honí fotografové - vlastní zkušenost (a i vlastní fotka). Snad se líbí.

Zbytek pod perixem


Ouky... PvV

17. listopadu 2011 v 21:53 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Okuy....
vím že sem sem dlouho (já osobě) nic nepřidala.....je to díky nedostatku času nebo únavě...no jestli mi dáte možnost oddálit mojí smrt tak beru tu možnost xD........OMLUVUJU SE :-)

Jinak včera večer jsem si přečetla další díleček od naší skvělé Miky a hned teď ho zveřejním :-) Jen vás musím varovat.................hned co si ho přečtete budete chtít pokráčko stejně jako já :-) ....aaaaaaaaahhhhhhhhhhh někdy si říkám že by bylo lepší počkat si až autoři dopíšou povídkua teprve pak ji začít číst páč díky tomu napínání mám ohryzaný celý nehty xD

PS:kdyby někoho ještě zajímalo kdy bude další díleček PvV tak mám pro něj jasnou odpověď :-) do neděle...možná spíš soboty tu bude další díl :-)

„Protože jsem Uchiha!“ (6.část)

14. listopadu 2011 v 8:51 | Konduto |  "Protože sem Uchiha!"
Yusuke:
Po dvou měsících jsme konečně já, Ayumi a Hideki opustili hloupé dětské mise a vrhli se na ty těžší. Nic z toho ale nebylo příliš nebezpečné ba ani těžké. Naruto nás prostě šetřil. Co mě překvapilo, bylo to, že s tímto postupem nebyl spokojený ani Lee-sensei, který vždy se vším od Naruta souhlasil. Bylo to zvláštní vidět, jak se za nás pere, sice jen slovy ale byl tak přesvědčivý……Naruto se na něj jen pousmál a podal mu nějaký papír. Lee-sensei ztuhl, když si ho přečet. Pak se usmál od ucha k uchu a něco začal zběsile psát. Když byl hotov, vyskočil do vzduchu, udělal přemet a otočil se přitom na nás. Ukázal nám šťastně obsah papíru a já myslel, že mám vidinu.
"Chuninské zkoušky: Zápis účastníků."přečetla Ayumi nahlas a všichni tři jsme hleděli na naše jména.

Vzdávám se

13. listopadu 2011 v 17:54 | Konduto |  Jednorázovky
Jednorázovka k textu písničky: (český překlad)
Celine Dion - I Surrender
(+18)
........
Pátým rokem už tu sedím a ptám se sám sebe, jestli sem šťastný. Samozřejmě, že odpověď je ne. Ale co s tím já udělám, že jo? Zahodil sem solidní zázemí a obětoval vše, co jsem měl, kvůli moci a slávě. Stal se ze mě vrah a podvodník, nejlepší svého druhu…….Tak jak to, že jsem tady? Za ledovými ocelovými mřížemi? Jasně, už si vzpomínám. Ona mě nastrčila policajtům. Zradila mou důvěru….a já tu mrchu miloval. Krásnou zrzku, která se objevila a zachránila mé srdce od úplného zamrznutí. Bohužel jen na okamžik……okamžik sem byl šťastný. Teď mě to všechno strašně bolí. Už mě asi nikdo nezachrání. Proč taky, nikdo mi nevěří a já nikomu věřit nehodlám! Nehodlám znovu naletět! Znovu si srdce zlomit nenechám.

„Protože jsem Uchiha!“ (5.část)

6. listopadu 2011 v 22:24 | Konduto |  "Protože sem Uchiha!"
Maya:
Příchod mého bratra mě na malou chvilku uvolnil a já se začala smát. Pak jsem ale znovu pomyslela na smysl mé hádanky a nasadila zamyšlenou grimasu. Táta si toho všiml a přivřel své oči. Nemusela jsem dlouho přemýšlet, co to pro mě znamená.
"Tak a je čas jít na kutě."řekla mamka a začala nás nahánět do koupelny. Řekla jsem, že chci jít poslední a tak sem mohla ještě chvíli zůstat v kuchyni. Mamka šla pomoct Sayuri a Yusuke odběhl do svého pokoje. Osaměli jsme. Teď byla šance!
"Tati?"
"Už si na to přišla, co?"došlo mu, o čem chci mluvit.
"Ano."odpověděla jsem ihned.
"Tak mluv."

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania