Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Nepřestávej prosím 2/2

1. září 2011 v 7:07 | Kated |  Nepřestávej prosím-->Miky
Autorka : Miky
Žánr : hudební, yaoi
Část: 2
Zbytek pod perixem


"Tohle není sen."
Není sen? Zeptám se sám sebe. Na víc však už myslet nestačím, vzhledem k Whipovu neodbytnému jazyku snažícímu se vydobít si přístup do mých úst. S velkou radostí mu v tom vypomůžu a přidám se do jeho hry. Odtrhneme se od sebe a Whip mi začne líbat na krku a žužlat ušní lalůček.
"Tohle bude lepší, než nějaký sen." Řekne a rukou mi vjede pod tričko. Chvilku mi dráždí bradavky a pak mi ten, v tuhle chvíli nepotřebný, kus oblečení sundá. Zrovna jemný dvakrát není. Kouká, jako kdyby mě bez trika ještě nikdy neviděl. Usměje se, začne mi kroužit kolem pravé bradavky jazykem a zároveň s tím mě pomalinku pokládá do postele. Po chvilce ho však tahle hra omrzí a vrhne se za lepším. Chci se taky zapojit a tak si navzájem sundáme kalhoty.
"Víš, že vážně nejsi moc něžný?" Zeptám se posměšně, když mé spodní prádlo letí kamsi do kouta pokoje.
"A kdo říkal, že budu? Něžnost nepatří do mých atributů." Odpoví a vrhne se na mé rty, díky čemuž mě umlčí.
Myslím, že divoký je rozhodně lepší. Něžného si ho vlastně ani dobře neumím představit. Vzrušení stoupá na maximum a já už to nemůžu vydržet.
"Tak už začni. Ošukej mě." Nesnažím se ani zakrývat své vzrušení, když se přetáčím na břicho.
"Pořádně se nadechni." Řekne a vzápětí na to ucítím, jak ho do mě začal vsouvat. Jakmile mu chybí už jen kousek prudce přirazí. Já se nad nečekaným přívalem prohnu v zádech a cítím, jak mi po tváři teče slza. Whip jí slízne a začne. Ze začátku je to jen lehké přirážení. Nikam nespěchá. Nechce mi ublížit a zároveň v sobě dusí svou touhu a potřebu.Byl jsem na čtyřech a on do mě přirážel, potom ale vyklouzl a lehl si. Ihned jsem věděl, co chce abych udělal.Jen co jsem na něj dosedl, začalo to všechno odznova. Tentokrát bylo přirážení rychlejší. Naše sténání jsme se ani nesnažili nijak zakrýt. Být v nějakém ze sousedních pokojů, tak si myslím, že tu někoho minimálně slíkají z kůže. Whip se začne pohybovat ještě rychleji a po chvilce ho vidím ve slastné křeči. Cítím, jak se v mých útrobách rozléhá jeho sperma. Snadno si mě poté přetočí pod sebe a koukne na můj stojící úd vzrušený nyní až k prasknutí. Neodolá, skloní hlavu a po chvilce cítím teplo jeho úst. Nedělá nic jiného, než že líže můj úd, jako by to bylo nějaké sladké lízátko, ale i to stačí a já se udělám. Vše spolyká a mlsně se oblízne.
"To bylo lepší než nějaký sen, ne?" Zeptá se.
"Mnohem, protože tohle je skutečnost." Usměju se, přitáhnu si ho k sobě a společně usnem.
* * *
"Dáme do toho všechno!" Zavelí Skinny a vydává se včele směrem na pódium. Jdu taky ale čísi ruce mi zatarasí cestu. Přetočí si mě k sobě a rty vášnivě políbí.
"Dneska jim to natřem, Kotě." Řekne Whip poté, co se kvůli Bonově odkašlání oddělíme.
"Nerad ruším ale fakt už musíme." Řekne a všichni jdem na pódium.

* * *
Watch the vultures as they open their eyes
Can you please, please give them something
Play the heavens with the Devil's dice
Can you serve them, feed 'em with your king
Zpívá a zároveň s tím si lehne na zem. Neodolám a šlápnu na jeho, nyní již obnaženou, hruď svou botou. Nic neudělá. Pouze na mě koukne s pohledem říkajícím 'Jen počkej na večer.' Olíznu si rty a nechám ho se postavit.

You've never seen anything like this before
You will never see a clockwork sunrise no more

Chce mě nějak potrestat ale jeho další počin je spíš jak trofej pro vítěze. Obejde mě a sáhne mi zezadu rukou do rozkroku.

I bring no shelter 'cause I...

"Už tak nadrženej, jo?" Špitne mi jen tak mezi slovy písničky.
"To víš. Ale já to, narozdíl od tebe, zvládnu vydržet." Řeknu a zároveň s tím laškovně zakloním hlavu. Nestačí odpovědět, protože musí pokračovat.

I will deny you
This world belongs to me
You try to fake it
But all wounds are there to see
"Takže jak je to s tou nadržeností? Já ti dam, že ty to vydržíš." Pošeptá mi, když najde chvilku času mezi písničkami...
This is the hand that will blind your eyes
and split your spine

Fanoušci a hlavně teda fanynky se můžou zbláznit. Jen co mi Whip začal sahat pod tričko ozval se ohlušující jekot. A co teprv já, když mi mačkal a dráždil bradavky. On si vzádu dělal jako že nic a přitom mě takhle mučil. Aby toho nebylo málo začne ruku sunout stále níž, až se dostane na za mých kalhot. Už to nevydržím a vzrušeně zasténám. On jí zase vytáhne a začne vítěnoslavně odcházet.

This is the blade that'll visit your flesh
and release the wine

Přitáhnu si ho k sobě za boa, které má stále kolem krku a před všemi ho políbím. Je to asi poprvé, co to dělám před diváky až takhle přímočaře ale opravdu už to nemůžu vydržet. Whip mě už nakazil tou svou velkou nadržeností.

Play!
You play with toys that have triggers
and you hear how the led moves near

Play!
You play with razors and it hurts, it hurts
as you face your fears

Jen co dohrajeme všechny přídavky, kterých bylo tentokrát opravdu extra, se na mě Whip vrhne. O košili jsem samozřejmě přišel už během hraní a tak nemá práci s jejím sundaváním. Ovšem jsme vyrušeni Bonem, který se usmívá od ucha k uchu s časopisem v rukou. Whip se ke mě nakloní a do ouška mi pošeptá "Počkám ve sprchách.", načež odchází pryč. Nechápu to a tak kouknu na časák co mi Bone ukazuje. Stránky jsou přetočené na rozhovor s Whipem, který s ním dělala ta reportérka. Chci odejít, ale jsem zastaven.
"Jen si to přečti. Překvapí tě to." Nevím jak by mohlo, ale souhlasím a začnu číst. Nejdřív jsou obvyklé otázky ohledně založení skupiny, turné, nových písniček a alba. Níže už to začíná být zajímavější.
"V dnešní době se upřednostňuje zábava u počítače a internetu. Hraješ hry? Chodíš na nějaké diskusní fóra?
"Já moc na počítače nejsem. To spíš Bone a Nightmare. Navíc jsem hodně zaměstnaný svojí vlastní zábavou, takže mi ani na PC nezbyde čas."
"Můžu se zeptat jakou zábavu máš na mysli?"
"Například mám nového domácího mazlíčka. Malýho kocoura."
"To je roztomilé. Jak vypadá? Jaké má jméno?"
"Neumím vybírat jména, takže to asi zůstanu u Cat nebo Kotě. Je uhlově černý s velkýma očima."
"Neodpustím si pár klasicky výzvědných otázek... Jaké tři věci by sis vzal na pustý ostrov?"
"Vzal bych si svoje zvířátko, chlast a pořádnou postel."

Dál rozhovor pokračoval ale část, o které si Bone myslel, že mě bude zajímat už skončila. A měl pravdu. Rychle jsem mu časák strčil do rukou a rozběhl se do sprch.

* * *
"Tak nové zvířátko, jo?" Zeptám se jen co vejdu.
"Musel jsem udělat ten rozhovor ještě jednou. Nemohl jsem přeci dopustit, aby tam měli nesprávné informace, ne?"
"Uhlově černý s velkýma očima?"
"To na tebe sedí nejlíp." Řekne, políbí mě a rovnou zamkne dveře, aby nám tam nikdo nemohl nedovoleně vtrhnou. Dál už pokračujeme jako předešlou noc...

Pár námětů k této jednorázovce má Miky v tomto videu:
od 3:43
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 LoLo LoLo | Web | 1. září 2011 v 9:20 | Reagovat

Tak to video je velice trefné =D Pěkná povídka, moc =))

2 Miky Miky | 1. září 2011 v 11:22 | Reagovat

[1]: Jo jo a to tady ještě není nic z toho, co dělají :D Na živo je toho mnohem víc :)

3 DeeDee DeeDee | 1. září 2011 v 13:33 | Reagovat

Ta povídka se ti Miky stračně povedla... uplně krásný... a to video nemá chybu :) :-D

4 alla alla | 1. září 2011 v 18:05 | Reagovat

Pěkná povídka :-)

5 eSmy affík:) eSmy affík:) | Web | 1. září 2011 v 20:43 | Reagovat

veľmi sa ti to podarilo :D:D.... super poviedka :)

6 segguchimikki segguchimikki | E-mail | 3. září 2011 v 17:28 | Reagovat

super! :D

7 kioko kioko | E-mail | 3. září 2011 v 18:20 | Reagovat

jak jako víc? můžeš říct konkrétně co? třeba to zahrnout do další povídky napsané o nich :D nejdřiv sem si myslela že sis tu skupinu vymislela ale pak sem koukla na YT a je to fkt super skupina. dej nějaký odkaz ještě nebo aspoň obrázky prosím :D ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)

8 Miky Miky | 7. září 2011 v 22:37 | Reagovat

[7]: oky, oky, zítra ti sem nějaký ten odkaz hodím.
Cata s Whipem úplně žeru, stejně jako celou skupinu, a tak jsem nemohla odolat a musela sepsat tuhle povídku :) Jsem hrozně ráda, že se líbí a děkuju všem za komentáře! ;)

9 kioko kioko | 9. září 2011 v 17:20 | Reagovat

[8]:: díky :) seš zlatá..já se do tý skupiny zamilovala a na hudebku o nich budu dělat referát ♥ posloucám je jak se dá a těšim se až budou třeba na Metalfestu..a ty odkazy: už se na ně těšim :) hlavně ty fotky jsou nejlepší ♥ žeru je :D dám ti sem video když Deathstars byli ve Music Baru Futurum: http://www.youtube.com/watch?v=_VTPYcY6SIQ&feature=channel_video_title
nejlepší je to vod 1:47 :D

10 Miky Miky | 9. září 2011 v 21:04 | Reagovat

Prostě kombinace Catlasher je nejlepší!!
Bohužel na Metalfestu s největší pravděpodobností nebudou. Byli tam loni a zdemolovali při tom autobus, tak nepředpokládam, že by je tam Daron chtěl. Ale samozřejmě by bylo skvělí, kdyby byli tam, na Masters of Rock nebo Basinfirefestu. Poslední dva zmíněný budou slavit 10. ročník, tak by to chtělo něco extra. A třeba na Basinu ještě nebyli :)
Kdy máme nejbližší možnost je vidět v ČR je na pražském koncertě Ramsteinnů, protože jsou jejich předkapela... Ale bohužel už je všechno beznadějně vyprodaný :(
Jinak fotky Catlasher a nejenom ty jsou třeba tady http://www.uloz.to/10223217/catlasher-rar :)

11 Miky Miky | 9. září 2011 v 21:05 | Reagovat

[9]: Odkud jsi? :)

12 kioko kioko | 10. září 2011 v 13:28 | Reagovat

[11]:: jsem z prahy.. na metalfest jsem koukala a nejsou tam...- koukala jsem i na různý arény ale nic :D mi mohli aspoň zavolat jakože jsou předkapela Rammsteinů a oni nic :D a ten Master of Rock a Basinfirefest... co to e? to s těma lístkama co jsou vyprodaný je fakt zlý :( aspoň nám jejich fanouškům mohli cinknout :D a ty jseš odkaď?

13 kioko kioko | 10. září 2011 v 13:29 | Reagovat

a nechtěla by jsi napsat na ně dva další povídku ať se zase můžem pokochat?

14 kioko kioko | 10. září 2011 v 13:40 | Reagovat

a co video líbilo?

15 Miky Miky | E-mail | 10. září 2011 v 14:11 | Reagovat

Máš fb nebo mail? To bude asi lepší si psát tam, než tady přes komentáře :)

16 kioko kioko | 10. září 2011 v 17:21 | Reagovat

mám FB i Mail ale na Mail nechodim a FB je : http://www.facebook.com/profile.php?id=100000365502512 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania