Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Nepřestávej prosím 1/2

1. září 2011 v 6:06 | Kated |  Nepřestávej prosím-->Miky
Autorka : Miky
Žánr: Hudební, yaoi
Tuto "jednorázovku" by Miky ráda věnovala všem k prvnímu školnímu dni :-) užijte si ji :-)
Zbytek pod perixem"Chcete něco říct?" Zeptám se, mezitím co se před zrcadlem patlám make-upem.
"Povídej," vybídne mě Skinny stojící vedle mě se stejně bílou barvou v rukách jako jsem si teď já mazal po těle.
"Přemýšlel jsem, jestli má vůbec cenu chodit na to pódium v košili. Vždyť si jí tam potom stejně sundám nebo, s větší pravděpodobností, mi jí Whip strhne."
"Protože pak uděláme lepší show pro fanynky. Když tam přijdeš bez košile rovnou, tak to nebude mít takový efekt, jako když ti jí strhnu." Přidá se Whiplasher do konverzace a přejde k zrcadle po mé pravici. Cestou mi jakoby omylem sáhne na zadek. Lehce se zavrním ale jinak nic neřeknu.
"Má pravdu, Cate. Rozhodně to bude mít větší efekt. Vždyť sám vidíš, co to dělá s fanynkama, když se tě Whip jakkoliv na pódiu dotkne nebo tě vyslíká z oblečení. Ovšem, nejraději by se na tebe vrhly samy." Pronese Skinny a na bíle pomalovaný obličej si kolem očí začne malovat linky, stejně jako já teď. Cítím, jak se Whip vedle mě napjal ale už nebyl čas na to, zeptat se ho proč, jelikož do kostymérny přišel náš asistent s tím, že bychom si měli pospíšit, protože naše předkapela už bude končit. Pohotově odložím make-up a spěchám pro žehličku. V rychlosti si snažím donarovnám pár neposlušných pramenů. Nakonec stejně musím použít lak, jelikož vlasy stále ne a ne držet na svém místě. Má další zastávka je u krabičky s naušnicema. Už zase mám dilema z toho, které si vzít.
"Ty širší stříbrný kruhy." Řekne Bone, když prochází kolem.
"Thanks!" Křiknu za ním a nandavám si ty, co vybral.
"Kluci, hotovo?" Zeptá se po příchodu asistent.
"Jo, už jdeme." Odpovíme všichni skoro jednohlasně.
Vyrazím spolu se Skinnym, Nightmarem a Bonem ale Whip mě u dveří zarazí.
"Zbrklej jako vždycky." Řekne a nastaví zrcadlo visící na stěně tak, abych se v něm viděl.
"Kurva!" Křiknu, protože po asistentově prvním vyrušení jsem si zapomněl dodělat linky u jednoho oka a teď to vypadalo skoro jako bych měl monokla. V pozadí jsem uslyšel řeč uvaděče.
"Pochmurní, morbidní, dynamičtí. To jsou jedny z mnoha atributů, kterými tato švédská metalová skupina vládne. Ovšem každý si v jejich hudbě najde to své. Někdo nalezne temný, fantasijní svět, jiný kosmické rozměry vesmíru a v neposlední řadě také život plný sexu a extáze. Vše je možné. Zaručený máte pouze pořádný nářez, který Vás ani při jediné skladbě nenechá chladným. A máme je tu... DEATHSTARS!" Proslov je doprovázen jekotem diváků, což mi napovídá, že Skinny, Bone i Nightmare už jsou na pódiu ale já se stejně místo za nimi vrhnu pro tužku. Kluci to tam chvilku beze mě vydrží.
"Seš moc pomalej. Podívej se na mě. Dodělám ti to." Řekne Whip. Nečeká ani na odpověď a rovnou natáčí mou hlavu k sobě. Lehce nasliní tužku, kterou mi vytrhl z rukou a začne mi s ní kreslit po obličeji. Sobě kromě linek dělá ještě stříbrné hvězdy a stíny, takže díky praxy to už zvládá rychle.
"No, a máš to. Přece bychom nechtěli Kočku s monoklem." Zasměje se a vychází vstříc pódiu. Já vyrazím hned za ním. Nightovi dáme ze zádu signál, že může začít a k melodii jeho kytary se po chvilce přidá i Skinny s basou a Bone na bicí.
"Tak jdeme na to, Kotě." Řekne Whip, políbí mě na tvář a s mikrofonem v ruce vbíhá na oči divákům. Areálem se ihned rozezvučí Opium.
Can you see them coming
From the valleys and hills
They finally got you
Can you see them staring
As they rain hits your palms
They are here to gut you
Skončí první písnička a dav se rozkřičí štěstím. Tohle miluju! Dál už myslet nestačím, protože pokračujeme. Motherzone, Cyanide, pak Virtue to Vice.
These secrets I'll bring to you
Are of thorns and ice
Zpívá Whip a zároveň s tím se mi přiblíží za záda a lehce mi zajede pod košili. Vím, že je to on, ale přesto se otočím, abych se na něj mohl podívat.
Hush…
Don't tell them nothing, not a word
Hush…
Don't tell them nothing, not a single thing that I've said to you
Potom se Whip nakloní k mému uchu, přičemž ho laškovně olízne.

Hear all my secrets
Tell all the lies
Hear all my secrets
Tell all the fucking lies!

Can you hear it scream?
Deep, deep inside
V tu chvíli už to nevydržím a již ze zvyku se předkloní, vystrčím tak tím svůj zadek v těsných džínách a otřu se Whipovi o rozkrok. Samozřejmě přitom nepřestávám hrát.
Hush…
Now listen carefully, here it comes
Zpívá a začne demonstrovat přirážení.
Hush…
It's what I keep inside, this is the crime that I've tried to hide
V tu chvíli přichází moje část, ve které se slastně prohnu v zádech při hraní prožívaného orgasmu. Whip se jen lišácky usměje, nenápadně (velmi nápadně) si olízne rty ale dál už se drží na uzdě.
Divím se, že to vydrží tak dlouho při té své nadrženosti. Pomyslím si. Čekám jeho další atak ale nic nepřichází, takže jen co skončí Play God a začne Via the End přejdu po pódiu směrem ke Skinnymu, abych mu byl co nejblíž a zakloním hlavu. On pochopí a k mé hře vyhecovat Whiplashera k činnosti se připojí. Dotyčný to hned zpozoruje.
It is so sharp
It is foretold
Via the End
Jakmile se začne přibližovat, Skinny se nenápadně vzdálí s pohledem 'Úkol splněn, teď už je to jenom na tobě' a já slastně zakloním hlavu. Netrvá dlouho a Whip spojí své rty s mými. Chvíli panuje souboj jazyků, avšak potom již musí pokračovat.
The loneliness won´t leave me alone
Summer internal, paradisial hell
The sheer absence is the only presence
I understand now - the toll of the bell...
Do konce jsme ještě zahráli Synthetic generation, Blitzkrieg a jako přídavek Death Dies Hard. Myslel jsem si, že mi tentokrát košile asi opravdu zůstane ale když si tu svou Whip při Synthetic generation sundaval, tak nejspíš usoudil, že i v té mé musí být horko a rovnou se vrhl na její odstranění, jako žralok na svou kořist. Jednodušše se přiblížil za mnou a trhl z jedné strany až tak, že utrhal všechny knoflíčky a košile mi tím pádem začala vlát.
Myslím, že tohle už nepůjde spravit. Pomyslím si v ten okamžik ale neudělám neudělám nic na její ochranu. No co, je to show...
* * * * *

Po koncertu, když jsme rozdali ještě pár podpisů ječícím fanynkám, byla naše další cesta jasná. Do sprch. Byly pouze tři, takže nejdřív jsem šel já, Bone a Whip. Skinny s Nightmarem půjdou až po nás. Shodil jsem ze sebe všechno oblečení, i když ho tedy nebylo moc po Whipově pomoci na pódiu a šťastně na sebe nechal stékat vlažnou vodu. Z blaženého pocitu mě vytrhl až Whip. Nevím od kdy mě sledoval ale očividně už nějakou dobu.
"Hmm... Pěkný! *usměje se* Půjčíš mi šampón?"
"A to sis ho nemohl přinést sám?"
"Mohl, ale takhle se mi to líbí mnohem víc."
Rychle mu šampón dám a dál stojím pod uvolňujícím proudem vody. Když skončím zjistím, že do vedlejších sprch se místo Bona s Whipem už dávno nastěhovali Nightmare se Skinnym. Rychle na sebe natáhnu kalhoty s páskem se sponou ve tvaru hvězdy, bílé tílko a koženou bundu.
Venku jsem málem narazil do reportérky, která zrovna dělala rozhovor s Whipem.
"Zdá se mi, že žijete stálým mejdanem. Je to opravdu tak, nebo jen určití členové?"
"Naše skupina si moc ráda užívá a opravdu to umíme hodně roztočit. Pravdou je, že největší párty king je Skinny. Ale už jsme mnohem klidnější než dřív. Musím přiznat, že se nám věci vymknou z rukou už jen 4-5 dnů v týdnu, ale ne vždy jsou všichni přítomni. Dříve pařili všichni jak blázni. Holky, drogy a rock´n roll."
Chvíli jsem zůstal stát na místě a jenom ty dva sledoval.
"Stejně jako vy, mnoho rockových kapel využívá make-up, ale jak tě napadlo používat třpytky a ty stříbrné stíny?"
"Je to vizualizace glam rockové kapely. Máme rádi kombinaci třpytek a marnost v temnotě."
"Teď si možná trochu rejpnu. Na koncertech působíš dost sexisticky a egoisticky. Jedná se o tvůj způsob jak mít jistotu fanynek přilepených v první řadě nebo pódiovou show?"
"To je prostě náš styl jak se chováme na jevišti. Víme, že jsme cool skupina se sexy písničkama a proto musíme vypadat sebejistě i na jevišti."
Je to prostě styl, jak se chováme na jevišti?
"Podíleli jste na zvukovém doprovodu RPG hry na PC Pathologic. Hru jsem vyzkoušela a musím přiznat že mě svojí atmosférou dost mrazilo v kostech. Perfektní hudba a příběh. Pařil si jí také?"
"Nehrál. Nejsem si jistý, jestli jsem ji vůbec někdy viděl."
"V dnešní době se upřednostňuje zábava u počítače a internetu. Hraješ hry? Chodíš na nějaké diskusní fóra?
"Já moc na počítače nejsem. To spíš Bone, Night a Cat. Já mám radši kalení nebo svlékání děvčat."
Svlíkání holek? Pomyslím si smutně.
"Neodpustím si pár klasicky výzvědných otázek... Jaké tři věci by sis vzal na pustý ostrov?"
"Vzal bych si s sebou tři krásné holky."
Tohle už mi stačilo. Dál jsem nevydržel poslouchat a po celou cestu na místo, kde se měla konat afterpárty jsem cítil, jak mi vlhnou oči, takže jsem si nevšiml Whipova smutného pohledu, který nasadil, jelikož až při mém odchodu zjistil, že jsem tam celou dobu byl a nejspíš všechno taky slyšel.
* * *
Na párty bylo už dost lidí, takže jsem se mezi nimi lehce schoval a zároveň vyhlížel vchod, dokud nedorazí Skinny. Jakmile vešel, hned jsem se k němu vrhl.
Pokud se budu držet s ním, tak není šance, že až by přišel Whip, tak bych byl ještě střízlivý.
"Zase on?" Zeptal se, když mě uviděl přicházet. Pouze kývnu a čekám, co bude dál. Skinny už před nějakou dobou zjistil, že moje chování k Whiplasherovi na pódiu není jenom show, že k němu něco doopravdy cítím. Nejdřív jsem nechtěl, aby to kdokoliv zjistil ale nakonec jsem rád, že to ví. Můžu s ním alespoň probrat problémy jednostranné lásky a hlavně mě může opít tak, abych na Whipa nemohl myslet. A musím říct, že mu to jde skvěle. Aby jsme nepili sami, připojili se k nám Dani z Cradle of Filth a Sebsta s Chrisem z Lord of The Lost. Bavili jsme se o tom, co dělali od té doby, co jsme spolu byli na turné a pořád do sebe házeli panáky všeho možného i nemožného. Hlavně tedy já. Dost to zabíralo, protože než mi došlo, že se Whip, Bone a ještě pár dalších lidí zapojila do hovoru, tak už mi byla jeho přítomnost úplně jedno. Všiml jsem si ho vlastně až díky Skinnyho výrazu 'Jsi v pořádku, když je tady?' a jeho 'To se tu ožíráš kvůli mě?'. Rozdíl mezi nima byl ten, že Skinnymu jsem kývl, jako že jo a Whipa ignoroval, i když to mu byla odpověď sama o sobě. Zvrat nastal až kolem čtvrté ráno. Fakt jsem toho vypil už dost. Ne, že by se mnou nebyla sranda ale potřeboval jsem ten den nějak fungovat, takže se mě Whip snažil přemluvit, abych se šel alespoň na chvilku vyspat.
"Pojď, pomůžu ti do pokoje." Povídá a bere mě kolem ramen. Ihned se mu vytrhnu.
"S tebou nikam nepůjdu!"
"Běž se vyspat. Nemůžeš mít na focení obrovský kruhy pod očima."
"Ty na mě vůbec nesahej... Nemluv, nedotýkej se mě. Nemáš tušení, jak to bolí!" I přes to, že na něj ječím, tak to přes hluk v baru nepřijde vůbec nikomu divný.
"Nejdřív to tvoje,... jak to jen řekla ta reportérka? Sexistický chování na pódiu a pak ten její rozhovor. Copak nechápeš, jak tím svým chováním zraňuješ?!" Vyhrknu na něj. Než Whip stačí něco odpovědět, už je u nás Skinny.
"Odvedu Cata do hotelu a ty se zamysli nad tím, co ti tu řekl. Taky už by ti to mohlo konečně dojít."
Když odcházíme všimnu si ještě Whipa, jak už rozesmívá všechny kolem sebe, jako by se před chvilkou vůbec, ale vůbec nic nestalo. Už zase mám v očích slzy. A jenom kvůli tomu sexistickýmu egoistickýmu blbci!
V hotelu se s vlhkýma očima svalím na postel a po nějaké době usnu na pár hodin bezesným spánkem. Je to asi jediná doba, kdy mou mysl nepronásledují myšlenky na Whipa.
Ráno jsem si dal sprchu, oblékl se a vyrazil do ateliéru. Kruhy pod očima jsem sice měl ale nijak velké, takže to při focení nevadilo. Na první sadu fotografií mě oblékli do černých přiléhavých kalhot, bílé košile s dlouhými rukávy, krerou jsem měl do půlky rozeplou a černé mikiny se zapínáním na straně. Fotografce nevadili ani všechny moje přívěšky na krku, za což jsem byl vděčný, protože jsem neměl náladu jí to rozmlouvat a vysvětlovat, že si je sundat nemůžu. V druhé sadě jsem měl kolem sebe jenom jakýsi černý přehoz a dál nic. Ještě než se začalo fotit mě maskérka udělala zelené stíny a potom mě skoro celého obmotaly břečťanem. Po pár hodinách jsem se vrátil do hotelu, sbalil si věci a pak šel za ostatníma kvůli dlouhé cestě na místo koncertu, který se měl konat další den večer. Celou cestu jsem radši dělal, že spím, abych náhodou nemusel mluvit s Whipem ale ukázalo se, že i on předstírá spánek. Poznal jsem to na něm, díky cukání jeho víček.
* * *
Whip na mě celou dobu, co jsme čekali než dohraje předkapela, nepromluvil ani slovo. Bylo to takový divný. Velký nezvyk.
"Tak jdeme na to kluci." Řekl neurčitě, když byla řada na nás. Nic neudělal ani během vystoupení. Z ječení fanynek bylo poznat, že chtějí, aby jsme zase začali s tou naší obvyklou show ale já nemohl. Moc mě bolela ta jeho slova. Když jsem byl v nejistotě, tak to bylo lepší. Pořád jsem měl naději a jeho sexistický chování při hraní ale teď jsem neměl ani jedno a Whip se ani k ničemu nechystal. Tedy skoro. Diváci už ječeli tolik, že se ke mě při Motherzone vydal. Ihned se mi rozbušilo srdce v očekávání dotyku. Nechtěl jsem si to přiznat ale prahl jsem po jeho dotycích a polibcích. Každý den, co jsme se viděli, mi alespoň jednou přejel rukou po zadku či pohladil na tváři, takže i když to bylo jenom kvůli show, tak jsem si na jeho dotyky už zvykl. Za ty dva dny, co vůbec nic neudělal, dokonce ani nepromluvil nebo se usmál jsem si začal připadat hrozně prázdný.
Oh, human doll - you know I am the one
Now, broken doll... Now all ethic´s gone
Whip se ke mě zezadu přiblížil a sáhl mi levou rukou na rozkrok. Nebo alespoň to si fanynky z jejich úhlu pohledu mysleli, vzhledem k jejich nadšení. Já to však cítil jinak. Jeho ruka sice vklouzla do prostoru u mého rozkroku ale nedotkla se ho a ani se na to nechystala. Přes mou kytaru na ní nebylo vidět ale já to cítil dobře. Už se mě nechce ani dotknout... Nejraději bych od něj ucukl ale to jsem, už kvůli divákům, nemohl udělat a taky jsem byl rád alespoň za takovouhle blízkost.

Because I'm the shelter and the knife, The infernal tramp and the lies
And I'm inside you deep, The greatest tear when you weep
...The virus in your heart...

Do konce koncertu se Whip rozhoupal už jenom jednou a to taky kvůli fanouškům. Přistoupil ke mě a předstíral, že mi olizuje ucho. Já jazyk necítil ale jeho dech naprosto stačil k tomu, abych měl mrazení a úd mi zacukal. Více jsem se však od něj nedočkal. Po koncertě se Whip choval ke všem úplně normálně, ale tak nějak bez citu. Jakmile odešel, ihned se atmosféra v místnosti uvolnila.
"Teda je fakt nějakej divnej dneska." Pronese Bone.
"To rozhodně. Cate, neudělali jste si něco?" Přidá se Nightmare. Chci odpovědět ale Skinny mě předběhne.
"Dával včera rozhovor s jednou reportérkou, flirtoval s ní a řekl, že na pustý ostrov by si vzal tři krásný holky."
"Cate, to je mi líto, je to blbec. Neví co chce. Vždyť se na něj podívej. Je pořád jako dítě." Řekne Nightmare. Podívám se na něj s podiveným výrazem.
"Vy to víte?"
"Toho by si nevšimlo jenom malý dítě... A Whip teda..."
"Ale to není všechno. Předevčírem na tý after párty na něj Cat pěkně řval. Doufám, že teď už si to Whip všechno srovná v hlavě." Dodá Skinny.
"Chová se podivněji už delší dobu. Nedávno za mnou přišel do hotelovýho pokoje asi ve dvě v noci a ptal se mě na definici lásky. Přišlo mi to divný. Myslel jsem si, že se nějak moc ožral ale žádná párty ten večer nebyla a tohle by asi neříkal ani v opilosti. Podle mě si to snaží utřídit v hlavě. Dej mu ještě pár dní."
Souhlasím s Nightmarem ale uvnitř stále dychtím alespoň po jeho úsměvu.
* * *

Dny ubíhaly a nevypadalo to, že by si Whip nějak utřídil myšlenky. Spíš naopak. Neustále se vyhýbal mým pohledům a poslední koncert jsme neodehráli zrovna nejlíp. Manažer všem řekl, že je z nemoci ale mi dobře věděli kvůli čemu to je doopravdy. Nemohl jsem se s Whipem sehrát dohromady a nálada celé skupiny tím nějak poklesla. Chtěl jsem si na pódium vzít nějaký tvrdší chlast, myslel jsem, že by mi to mohlo pomoct, ale Nightmare byl jiného názoru. Slíbil, že po odehrání zajdeme do baru a své slovo splnil. Házel jsem do sebe jednoho Jacka Danielse za druhým. Občas ho nahradilo i mojito. Skoro jsem ani nepostřehl, když se Night ujišťoval, že se mi nic nestane, pokud půjde teď na záchod. Jen nejistě jsem kývl a dál sledoval flašku s chlastem, jako by to byla ta nejhezčí milenka ze všech. Když se pak ze záchodu místo Nightmara vracel Whip myslel jsem, že mám vidiny.
"To je hrozný! Kurva! Doufal jsem, že když se dostatečně opiju, tak tě neuvidím! Nestačí, že na tebe musím pořád myslet. Ty mě nepřestaneš otravovat ani teď?" Zeptal jsem se spíš víc sám sebe, než osoby po mé levici. Chtěl jsem zkusit nechat vidinu zmizet tím, že do sebe kopnu celý zbytek Jacka Danielse naráz ale ona osoba mě zastavila. Jak to, že tou lahví jako duch neprojel?
"To by už stačilo, ne?" Zeptala se mě má vidina Whipa.
"Nestačilo. Vzhledem k tomu, že si tě představuju před sebou, tak pořád nejsem opilej dost! Pusť mi tu ruku."
"Neodporuješ si trochu? Když jsem podle tebe tvá vidina, tak jak bych ti mohl držet ruku?"
"To mi taky napadlo." Přiznám.
"Končíme Cate, teď půjdeš se mnou ať se ti to líbí nebo ne. Jinak se mě už nezbavíš."
"Hmm..." Vydám jenom a nechápu další věc. Moje imaginární vize Whipa za mě platí účet v baru. No co, barmanova chyba, že nerozpozná vidinu od opravdové osoby. Řeknu si jenom. Snažím se vstát ale nejde mi to, takže mě Whip vezme do náruče a odnáší pryč. Počkat! Tady něco nehraje! Jak by mě mohla v náručí nést má vlastní vidina? Whip by pro mě nepřišel, takže určitě musí být imaginární. Ale zase kdyby to byl sen, určitě by jsme nedělali tohle. Vysnil bych si něco jiného... Je možný, aby to byl doopravdy on? Dál už to neřeším, rozbrečím se a začnu k sobě Whipa tisknout jak nejvíc mi to v téhle pozici jde.
"Ššššš... Už jdeš do postele a vyspíš se z toho. Zítra si o tom promluvíme pokud budeš chtít. Bude to všechno dobrý." Utěšuje mě.
"Nebude to dobrý. Rozplyneš se jako pěkný sen, co si člověk nad ránem už nepamatuje."
"Slibuju, že se nerozplynu. Budu tu s tebou." Řekne a já cítím, jak se snaží odemknout dveře pokoje i se mnou v náručí. Podaří se mu to a donese mě do postele. Zvednu se v ní a dlouze se na něj zadívám. Můj výraz říkal asi něco ve smyslu: 'Seš opravdový?', protože na něj Whip odpověděl.
"Pořád si nejseš jistý, když jsem tě odnesl až sem?"
"Může to být sen a tohle všechno se mi zdá."
"Tak z toho uděláme sladký sen." Řekne a políbí mě na rty. Znovu se rozbrečím ale do polibku se zapojím.
"Asi to opravdu bude sen." Řeknu, jen co naše rty kvůli nedostatku kyslíku rozdělíme.
Zahledím se do jeho očí a vlepím mu facku jak nějaká holka. Z jeho výrazu poznám, že tohle tedy opravdu nečekal.
"Víš jak to bolelo? Proč já? Co všechny ty holky? Nechtěl jsi slíkat je? Nevíš, jak moc to drásá srdce, když ti celé podlehlo a ty si s ním takhle pořád jenom hraješ? Vyvoláváš plané naděje?"
"Seš si jistý, že je to jenom sen?"
"Jo, jinak by jsi mě nepolíbil. Kdyby to byla realita, tak bych ti nedal facku a nehádal se tu s tebou."
"Vždyť tě na pódiu líbám v jednom kuse." Ohradí se. "A máš pravdu, normálně bys mi asi nedal facku ale pěstí. Já bych si jí nejraději dal teď sám..."
"Jenže, jaks to řekl? Na pódiu je to jenom show a teď nehrajeme, což naznačuje, že to není realita."
"Co když jsem si myslel, že si mimo pódium takhle hrát nechceš?"
"Tak promiň, ale opravdu už jsem nevěděl, jak ti to jinak naznačit. Dokonce to poznali Bone, Nightmare i Skinny. Jenom ten hlavní ne..." Řeknu a skloním hlavu. Whip neodpovídá. Místo toho mi rukou zvedne hlavu tak, že se mu musím podívat do očí. Začne se skláně k mým rtům a těsně než se naše ústa spojí ve vášnivý polibek zašeptá slova tak, aby se donesly pouze k mým uším.
"Tohle není sen."
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Seme Seme | 1. září 2011 v 8:27 | Reagovat

A teď hurá do školy....trochu pozdě, ale já to musela dočíst  ... budu mít krásnou omluvenku...nemohla se odtrhnout od yaoi :-D :-D  to jsem vždycky chtěla

2 Miky Miky | 1. září 2011 v 11:21 | Reagovat

No vidíš :) Takovouhle omluvenku bych taky chtěla ;)

3 Yoko Yoko | 10. dubna 2012 v 19:27 | Reagovat

No páni, v životě by mě nenapadlo, že narazím na povídku s Deathstar O_O ..............miluju Deathstars :-) .........moc díky ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania