Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Září 2011

Kapitola 30: Večeře??

28. září 2011 v 18:07 | Kated |  Práce ve vile
Ouky....už to bylo zase dva týdny co.....oh promiňtééééééééééééééééééé....Nějak sem neměla nápad jak je z toho vyhrabat aby to nebylo někaj moc blbí. Nakonec už asi i vím jak to ukončit.....Takže je zatím možný že za takový tři čtyři díly bude konec.... + určitě nějaký speciálek :-)
Jinak díleček věnuji všem co mi napsali komentíček takže : DeeDee, Haru, _j.a.n.i.k_, alla, Eclair, akiko-san a tsuki ...děkuju moc za podporu :-)
Zbytek pod perixem

Nebylo ty vody už dost

27. září 2011 v 21:28 | Kated |  Never Again
Autorka:Miky
Žánr:hudební, yaoi, romantica
Takže, v tomhle dílečku se dozvíte, kam má Kim namířeno. Vzhledem k tomu, že tak nějak vím, jak to takovýhletěch místech chodí, tak se to pokusím nějak vložit do téhle povídky.
P.S.: Nejsem si jistá, ale je možný, že jsem trochu změnila styl psaní. Dočetla jsem knížku Kafka na pobřeží od Haruki Mirakamiho, takže je to dost možný. (Kdo tu knížku nezná, tak vřele doporučuji. Stejně jako Norské dřevo od stejnojmenného autora.)
P.S.S.: Omlouvám se, že díleček není nijak závratně dlouhý, ale poslední dobou jsem nějak mimo. Další už je ale skoro napsaný, tak to s nim nebude tak trvat jako s tímhle...

Zbytek pod perixem

Zapomněl si (16.část-poslední)

18. září 2011 v 22:30 | Konduto |  Zapomněl si
(+18)
NARUTO
Ještě malou chvíli se na mě usmíval, než se rozhodl pokračovat tam, kde přestal. Jeho polibky mě doháněli k čistému šílenství. Jak slíbil, nevynechal se svými rty ani kousek mojí kůže. Když se dostal k pupíku, měl sem možnost si trochu prohlédnout vršek těla……..teda jen tam kam sem viděl.
Asi ho zabiju!
Ty fleky sem měl skoro všude! A navíc sem spoustu z nich neviděl! Ten parchant se na moment zastavil a podíval se na můj překvapený obličej. Pousmál se a sledoval, jak rudnu. Vzal sem polštář a jednu mu střelil……samo sebou, že sem mu to za pár chvilek odpustil.

Zapomněl si (15.část)

15. září 2011 v 22:59 | Konduto |  Zapomněl si

(+17)
NARUTO
Neváhal ani mili-sekundu. Dotknul se svými rty těch mých tak jemně, až mě to překvapilo. Pak se na pár cm oddálil a podíval se do mých očí. Čekal sem, že bude hrubí a hned začne drtit můj jazyk, ale on to neudělal. Parchant! Teď si užívá fakt, že sem se přepočítal.
"Tohle si nečekal, co?"řekl a dál si vítězoslavně a pobaveně prohlížel mou rudou tvář.
"Kdo by to taky čekal?"řekl jsem na svojí obranu. Sasuke se pousmál a pohladil mě po tváři svojí zdravou rukou. Tohle sem taky nečekal.
"Zase ti něco nesedí?"
"Jsi podezřele milý a…….."
"A?"

Kapitola 29:Nákupy

12. září 2011 v 21:11 | Kated |  Práce ve vile
Ano, ano.........děsný zpoždění jako vždycky, ale tentokrát by to mohlo být odpuštěno jelikož byli zmatky díky tomu že jsem ve čtvrťáku a nemohla jsem se rzhodnou z čeho maturovat. Nakonec si asi beru Čj, Aj, Ess a prográmko........tý jo ale toho prográmka sebojím T.T

PS: No nic díleček věnuji jediný osobě která se mě zastala před těmi tyranami s bičemi (XD) a to ALLE :-)
Zbytek pod perixem

Zapomněl si (14.část)

10. září 2011 v 0:30 | Konduto |  Zapomněl si
NARUTO
Vytasil na mě svůj oblíbenej meč a já věděl, že je zle! Popadl sem kunai, co byl nejblíže a připravil se na jeho útok! Bude vážný, proto já musím být taky! Vyrazil proti mně, aby získal to, co chce!
Proč mi to neřekneš, Sasuke?
Řekni to a já ti dám, co budeš chtít."
On to neřekne. Z jeho pohledu bylo jasné, že ani neví, co má říct. Nebo si to jen pořád nechce přiznat! Jsi hlupák, Sasuke! Strašnej hlupák! Můj hlupák…….Vůbec si neuvědomuješ, jak sobecky zní tvoje slova, jak sobecky vypadá tvoje chování…….
Opravdu trváš na tom, že mi budeš pořád ukazovat tuhle fasádu?
Vždyť já tě znám!
Přede mnou se přetvařovat nemusíš.
A přesto to děláš. Ve všem se snažíš být lepší, nevím proč……protože ty si lepší než já. Jen v lásce trochu pokulháváš ale……….já tě to klidně naučím…..
Dovol mi to.
Řekni mi to.
Své pravé pocity.


Zapomněl si (13.část)

9. září 2011 v 13:39 | Konduto |  Zapomněl si
(+18)
NARUTO
Myslel jsem si, že když jsem v takovém stavu, nebudu schopen nic vnímat. Bohužel jsem se mýlil. Když mě Sasuke vzal do náruče a pak se mnou vycházel schody, nedokázal jsem jeho vůni dostat z hlavy. Sice nebyl nahý jako já, ale jeho obnažený hrudník mi stačil na to, abych chytl červeň v obličeji. Nechtěl jsem, aby mě pustil……dokázal bych takhle u něj ležet třeba hodiny. No, nevím, jestli by to jeho ruce vydržely, nejsem zase až tak lehký……
Za nedlouho mě pokládal do vařící vody, ale já sem do ní v první sekundě nechtěl. Pak sem ho ale pustil a potopil do ní celé své tělo až na hlavu. Sasuke mi položil opatrovnicky ruku na čelo a zkontroloval mi teplotu. Já sem se ale nad jeho letmými doteky přímo rozpadal v prach……a tak se ani nedivím, že sem přivřel oči a moje tváře dosáhli toho největšího stupně červené barvy.

Zapomněl si (12.část)

5. září 2011 v 18:43 | Konduto |  Zapomněl si
NARUTO
Ten jeho postoj sem nedokázal ustát! A tak vážení a milý sem svému miláčkovi uštědřil ránu! A to pořádnou, plnou vzteku a zklamání! Sasuke proletěl tu nejtlustější zeď v mém bytě a zastavil se na protější hromádce sněhu! Do chodby se nahrnula vlna chladu, ale mě to vůbec nezajímalo! Můj hlavní problém byl on! Kluk, kvůli kterému tu dělám makovou panenku! A kterej si ochotně hraje na škůdce v podobě brouka pytlíka! Štvalo mě to!
Miluju tě, copak to nic neznamená?!
Vyšel jsem za ním ven. Sasuke vstával ze země a díval se mi přitom do očí. Byl očividně překvapenej, nečekal, že mu dám tak velkou ránu……ale co! Nechal sem ho udělat pár kroků, než sem znovu zaútočil! Mám strašnou chuť ho zmlátit a taky, že to udělám! Napřáhl sem se k dalšímu úderu ale Sasuke byl na můj výpad připravenej a zablokoval mě!
Oba jen v tričku a dlouhých teplákách, ……..přitom mi zima nebyla! Prali jsme se a to dost vážným způsobem! Rány lítaly do míst, kde to bolí i nebolí…….
Bolí to, ale ne tak jako to, co mi děláš, Sasuke!


Zapomněl si (11.část)

2. září 2011 v 16:19 | Konduto |  Zapomněl si
NARUTO
Ten sen se mi hrozně líbil. Škoda, že to byl jen sen. A škoda toho, že v tom snu se mnou Sasuke nezůstal déle……pitomec, taky to mohl prodloužit na něco a……..
"Uklidni se, Sasuke. Já……..?"slyšel jsem nějaké hlasy a z mých rtů zmizely jiné. Asi ještě pořád sním, ale že to bude sen o Sakuře…….? To sem tedy nečekal. A proč vůbec vyslovila Sasukeho jméno?
Co se to tu děje? Sen? Realita?
Blbost! Jen si usnul na Sakuřině gauči a teď sníš o blbostech, Naruto! Změň téma, anebo naslouchej.
"Nějaké poslední přání?!"řekl hlas, který ve mně vzbuzoval léta tu zatracenou touhu. Co v mém snu dělají tihle dva? A proč se hádají? Kvůli čemu?
Kvůli komu?

Nepřestávej prosím 2/2

1. září 2011 v 7:07 | Kated |  Nepřestávej prosím-->Miky
Autorka : Miky
Žánr : hudební, yaoi
Část: 2
Zbytek pod perixem

Nepřestávej prosím 1/2

1. září 2011 v 6:06 | Kated |  Nepřestávej prosím-->Miky
Autorka : Miky
Žánr: Hudební, yaoi
Tuto "jednorázovku" by Miky ráda věnovala všem k prvnímu školnímu dni :-) užijte si ji :-)
Zbytek pod perixem

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania