Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Červenec 2011

Zapomněl si (5.část)

30. července 2011 v 15:47 | Konduto |  Zapomněl si
NARUTO
Když jsem zavřel dveře, mráz ustal a v místnosti se zase udělalo teplo. Ještě chvíli sem byl opřen o to chladné dřevo, než se mi povedlo ovládnout červený obličej. Poodešel jsem od nich tak, abych opět zaznamenal příjemnou pokojovou teplotu.
Vrátí se, to mi dal jasně najevo. Kdy? No, tak to je ve hvězdách. Štval mě, když…..no když takhle odcházel! Ale došel jsem k závěru, že je to Sasukeho přirozenost, a nechal jsem to plavat. Ani nevím proč, ale šel jsem zpět do jeho postele. Lehl jsem si a zachumlal jsem do peřin. Dokonce se mi povedlo zase usnout. Po hodině, kdy mě vzbudil rachot s ulice, mi došlo, že sem vlastně splnil Sasukeho přání. Nafoukl jsem své růžové tváře a vstal. Najedl sem se, pořádně samozřejmě, a teple se oblékl. Výhled z okna mi připomínal, že už dávno nejsou třiceti stupňové pařáky, a tak sem se na to řádně připravil.

Miky-->povídky

30. července 2011 v 12:27 | Kated |  Miky-rozcestník povídek

Miky-->Never Again (Yaoi, romantica, školní, hudební)

Miky-->Spřízněná paralera (Yaoi, romantica, mystery) --> DokončenoLékařský předpis

30. července 2011 v 12:09 | Kated |  Never Again
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, romantika, škola, hudební

Tak tady je nová povídka. Nemám tušení, jestli se vám bude líbit. Prostředí pozdějších dílů mi je, alespoň doufám, známé a tak jsem na jeho atmosféře povídku postavila. Dějově tam budou i mé vlastní zážitky, trapasy, poznatky atd... To uvidíte sami :) Tak ať se líbí! :)

Zbytek pod perixem


Kapitola 25: Zdravým tě New Yorku

24. července 2011 v 0:03 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo....po tejdením zpožděn sem přidávám další dílek. Teď byste mi to i mohli rpominout protože kvůli tomu malování nic nestíháme......no naštěstí jsme to dnes dodělali -) teda zkoro :-) ještě pár věcí a je to :-) jinak.....zítra odjíždím na týden na chatu a pak rovnou do ústí.....no tak nevím kdy přesně to napíšu :-) ....jojo je nejpravděpodobnější že během příští soboty tady bude další dílek :-) páč snad v pátek večer ojíždíme a do ústí pojedem až v neděli :-) Tak jo....bylo kecání až až. Užijte si díleček :-)
PS:pod článkem je kdyžtak překlad.....pro ty co neumí anglicky ale např. německy :-)
Zbytek pod perixem

Zapomněl si (4.část)

21. července 2011 v 21:04 | Konduto |  Zapomněl si
(+18)
NARUTO
Čekal jsem, že odejde. Ale on nešel. Seděl stále na kraji postele a držel se za hlavu. Pravděpodobně přemýšlel o tom, co já. "Co teď bude dál?" Přiznávám, že pár odpovědí by se v mé hlavě našlo. A v té jeho určitě taky, jenže byl tu problém. Sasuke si sice přiznal, že mě moc chce, ale odmítá mi to dávat najevo. Poznal jsem to na něm. Po chvíli se zvedl a odnesl všechno to od krve pryč. Věděl jsem, že šel do kuchyně. Nalil si něco do sklenice a posadil se na židli. Nepodíval se na mě. Zato já ho sledoval pořád. Celou dobu……

SVĚT V TEMNOTĚ-CO JE S. Č. PANNA?

15. července 2011 v 11:55 | Konduto |  Svět v Temnotě
14. Kapitola
CO JE S. Č. PANNA?
Než sem tak trapně omdlel na svém vlastním soudu, zaslechl jsem něco o tom, že mi Michael vysvětlí tu věc s pannou. Proto jsem to zahrnul do deseti nejdůležitějších dotazů, až se proberu.
.......................
Moje soukromá cela vypadala tak jako poprvé. Žádnou změnu jsem nezaznamenal. Možná to dělalo i to, že mé vnímání bylo stále na úrovni veverky. S toho jednoho malého luxusního okénka na mě svítilo polední slunce a já si konečně začal uvědomovat, jak dlouho sem byl mimo.
Tohle je už druhý den. Moje děcko už stoprocentně cvičí. Mělo by, jinak se tam odtud nehnou. A jestli tu zhebnu no, tak to maj teda smůlu. Nechtěl bych být na jejich místě…..Začínám si uvědomovat, jak je tu vlastně fajn. Až na pár detailů, jako třeba, že jsem pořád v dětské podobě! No ale co, mám ještě den a půl, abych se odtud dostal. Jestli to moje děcko zjistí, no……….bude to horký. Musel jsem se v tu chvíli pochválit. Moje schopnost předvídat budoucnost se mi nesčetněkrát vyplatila. Stejně jako teď. V této moc pěkné cele číslo 432.

Kapitola 24:Kde seženu peníze??

8. července 2011 v 23:51 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo jak jsesm dnes slíbila, je tady další dílek Práce ve vilce. No počítám, že teď dokavaď se Naoki a Riku neuvidí nebudu psát z Naokiho pohledu xD....bude to jakoby pro urychlení dalšího schledání.
V tomto díle se Riku konečně dozvý kde je Naoki.
zbytek pod perixem

Spřízněná paralela 13.díl

8. července 2011 v 19:47 | Kated |  Spřízněná paralera
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, romantica, mystery
Takže další díleček je tady. Omlouvám se, že až po takový době ale byla jsem na chatě, kde nemam internet, takže to dřív nešlo.
Zbytek pod perixem

Zapomněl si (3.část)

2. července 2011 v 14:17 | Konduto |  Zapomněl si
(+20)
NARUTO
Týden za týdnem ubíhal tak pomalu, až sem měl pocit, že se mi svět zastavuje před očima. Lidi kolem mě sháněli můj úsměv ale jim ho nemohl ukázat. S odchodem Sasukeho jakoby odešel i kousek mého srdce. Čas byl pro mě věznitelem. Dny byly stejně prázdné a splývaly mi v jeden. Nikdo mě nedokázal vyléčit………Vyléčit mé srdce.
Po měsíci mé samoty každý pochyboval o tom, že se za mnou někdy Sasuke vrátí. Já tomu ale odmítal uvěřit! Jistě to všichni pochopili……..doufám.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania