Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Červen 2011

Kapitola 23: To nemůže být pravda

29. června 2011 v 16:59 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo...heuréka. Skoro jsem to stihla v termínu Xd...no jo....sice jsem to už něla včera napsaný, ale díy mé mamce a tomu že nechtěla abych za ní datlovala do pc jsem to neměla možnost opravit. Tak jsem se na to vrhla dnes a voalá....a je to. Moc děkuju Akiko za to že mi chtěla pomoct, ale když jsem dneska viděla co tam mám za slova Xd...no i já musela lovit co to vlastně mělo být za slovo a i ty věty některý bsolutně nedávali smysl XD
Věnování: Akiko-san
PS:hihi Akiko.....to s těmi pouty a katanou si to nemyslela opravdově že ne......bojim bojim.....XD
Zbytek pod perixem

Zapomněl si (2.část)

25. června 2011 v 17:28 | Konduto |  Zapomněl si
(+18)
NARUTO
Každé ráno jsem se vzbudil vedle něj. V jeho objetí. Člověk by řekl, že už mám, co jsem si tak moc přál. Ale já to neměl, ne celé…….
..............................
To, že jsme se políbili, neznamenalo v celku nic. Neodvažoval sem se zajít dál. Nikdy jsem netoužil být ten nahoře, chápete……..Po týdnu jsem zjistil, že Sasuke má jiný názor. Jeden celý den, myslím, že to byl pátek, se choval dost divně. Ani jednou mě nepolíbil. A vůbec choval se, jakoby o něčem přemýšlel. U večeře sem to už nehodlal přehlížet!
"Nechceš mi říct, co se děje?!"Sasuke se na mě podíval a pak pohlédl do svého klína. Zrudnul a radši se podíval jinam. Nevím proč, ale pochopil jsem………Možná to bylo tím, že s tím mám sám už několik dní problém.
"Naruto, já…………."musel jsem si to ověřit. Natáhl jsem pod stolem nohu a dotkl se ho v místě rozkroku. Mýlil jsem se. Je na tom ještě hůř než já………

Kapitola 22: Agresivní Naoki

19. června 2011 v 18:08 | Kated |  Práce ve vile
Takže jak už jsem včera řekla....nestíhala jsem....sice dnes to bylo z počátku úplně to stejný, ale teď před necelými dvěma hodinama odešla mamka za tátou a tak jsem mohla psát. Heuráka a je další dílek na světě.
Abych řekla pravdu to co se stane mezi Naokim a jeho otcem jsem nějak neplánovla a...prostě mě to napadlo....hnaaa možná to je díky mí momentální náladě XD....tak jo víc vám říkat nebudu.
PS:tento dílek věnuji biči který určitě nechala Akiko ve skříni...že joooo :-)
Zbytek pod perixem

Zapomněl si (1.část)

17. června 2011 v 15:05 | Konduto |  Zapomněl si
A JE TU ZBRUSU NEW PŘÍBĚH NA TÉME NARUSASU! DOUFÁM, ŽE SE ZALÍBÍ JAKO TEN MINULÝ. VAŠE KONDUTO.
NARUTO
Jak je to dlouho? Šestnáct, sedmnáct let? Už ani nevím.
.........................................
Narodil sem se do světa, kde mě každý nenáviděl. Neznal sem rodinu ani lásku a přesto jsem k překvapení všech dokázal žít. Žít s bolavým, ale silným srdcem. Naučil jsem se radovat s maličkostí a kvůli tomu sem byl ostatním pro smích. Ale byl jsem šťastný…….Nebo sem si to jenom myslel.
Pak jsem potkal jeho. Když byl malý, tak vypadal jako roztomilé děvče. Pořád brečel a vzdával se dříve, než vůbec začal. To se mi vůbec nelíbilo. Rozhodl sem se proto, že mu ukážu, co znamená žít. Brzo jsme se skamarádili a tahali se navzájem z bryndy. A tak to pokračovalo až do dvanáctého roku našeho života. Pak se něco zvrtlo………….
Sasuke odešel a řekl mi spoustu těžkých slov, které nikdy nepřestali bolet. Bolest, kterou jsem tenkrát cítil, ale nebyla nic proti tomu, co následovalo. Zase jsme se potkali. Skoro po třech letech jsme na sebe zase hleděli. Jakoby to bylo včera, co jsem se do něj zamiloval……Bolest mě přemohla a já cítil, jak mi po tváři tečou ty proklaté slzy. Ale co bylo horší, nedokázal jsem jasně myslet.

Kapitola 21:Kdo je to???

8. června 2011 v 18:28 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo...slíbila jsem že vám vydám další dílek dnes takže tu je.....Dílek jsem psala i přes blbou náladu a přes to že mě zrovna ségra už celé dvě hodiny pije krev. Doufám že si ho užijete:-)
Dílek věnuji kámošky kočičce Micce, kterou tady nikdo neznáte....
Zbytek pod perixem

Jak bych si to přál!(15.část-poslední)

8. června 2011 v 16:39 | Konduto |  Jak bych si to přál!
(+18)
Pronásledování neprobíhalo zrovna ve veselém duchu. Generál Cho měl pořádný náskok a naši dva hrdinové vypadali proti němu jako zelenáči. Aby mohli provést akci v rychlejším tempu, museli by se zbavit té všudypřítomné vody. Což pro ohnivce a zemědělce byl nelehký úkol.
Ed se prodíral masou prudké vody a na rozcestí chodeb se zastavil. Roy ho napodobil.
"A kudy teď?!"řekl a rozhlížel se dál. Roy zaklel a vydal se rychlejším krokem do levé chodby. Tam otevřel okno a rozhlédl se. No co nevidí? Našel prchajícího generála, odvolal svou vodní spršku a teď se ráznými kroky přesouvá k jednomu automobilu.
"Edwarde?"
"Co?"

Spřízněná paralela 12.díl

7. června 2011 v 16:15 | Kated |  Spřízněná paralera
Autor:Miky
Žánr:Yaoi, romantica, mystery
Další díleček je na světě. Snad se bude líbit. Je v něm část, kdy bude Kaenonovi strašně trapně ale nevím, jestli jsem tu scénu napsala správně. Jen matně si vzpomínám, jak si takhle se mnou před několika lety chtěla promluvit mamka. Ale přeci jenom je to něco jiného, než když mluví Kae se svým otce. Mno nic, ať se díleček líbí :)
Chtěla bych ho věnovat Kated, která mi vždycky opravuje moje hrozné překlepy (vždycky pak nechápu, že jsem jich tam tolik mohla mít. Pořád vynechávám písmenka ve slovech, když píšu)
Zbytek pod perixem

Spřízněná Paralela 11.díl

2. června 2011 v 20:16 | Kated |  Spřízněná paralera
Autor:Miky
Žánr:Yaoi, romantica, mystery
Tááákže, chtěla bych poděkovat mé školní 'mamince' jejíž text (který jsem trošičku upravila) se objeví v tomhle díle. Věřím, že se vám bude líbit a že nějaký další zase budu moc použít, když na to bude vhodná situace.
Pište komenty, abych věděla, kolik lidí to vlastně čte :) Komentíky jsou taková moje motivace, takže čím víc jich tam bude, tím rychleji přibude další díl ;)
Zbytek pod perixem

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania