Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Květen 2011

Kapitola 20:Dobrý den

30. května 2011 v 19:08 | Kated |  Práce ve vile
Heuréka....tak jsem dopsala další část :-) Snad se vám bude líbit. Byla to má první část na novým PC takže doufám že tam nebude tolik chyb. Taky sem dávám věkový ohraničení +18
Jej ani ste neviděli jakou akci jsem tu dělala.....mamka sem totiž přišla a chtěla si to přečíst...naneštěstí jsem to měla zrovna v TÝ části T.T ...myslela jsem že mě omejou XD
Zbytek pod perixem

New SB Kaoru

29. května 2011 v 16:09 | Kated |  mím spřáteleným:-)
Takže lidičky :-) po dlouhý době se zase ozvývám :-) a to s tím že se se mnou chce spřátelit další blázínek ( to nemyslim zle :-)) je jím Kaoru.
Proč blázínek....důviod je takový že jsem strašný SB....to mí sb-éčka určitě potvrdí .....chtěla bych být lepším sb ale když ten můj pomalej sekavej pc mi to nedpovoluje. Dnes už jsme nainstalovali word do novyho notebooku...do mího notebooku Xd...takze budu konecne moct psat. Což je další věc.....další díl Práce ve vilce vyde nejspíš zítra či ještě dnes :-)

Zpátky k věci :-) Kaoru ( http://www.kaoruxd.blog.cz ) mi věnovala za spřátzelení tento hezký diplomek :-) s usuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-)
no že je to krasavec :-) ....moc jí za něj děkujik :-)
Ani nevím jak si mě vůbec našla XD.......jestli když si hledala nějakej obrázek či jenom recenzy na anime....nebo třebas povídka :-) fakticky netuším :-) a snad se to dozvým XD....no nic

Já....ehm HLAVNĚ SE NESMÁT jsem ti tkay něco udělala....no doufám že to je z toho anime ze kterýho si chtěla protože já toto anime neviděla :-) ale toho blondaka znam z obrázků XD.....no snad se bude apson trochu líbit....
Obrázek pod perixem

Roses OVA (14.část-poslední)

19. května 2011 v 21:54 | Konduto |  Roses
"Takže ty po mě chceš, abych ti přenechal Madaru. Je to tak?"otázal se Kakashi věcně a hleděl dál do nadšených hadích očí, které by ho nejraději snědly.
"Ano, přesně."
"To ty a tví muži jste tu rozmístili ty nálože?"optal se Shikamaru a had na něj stočil své nenasytné oči. Usmál se ještě víc.
"Pochopitelně. Chtěl sem se vás všech naráz zbavit ale………"odmlčel se a pohlédl kamsi za Kakashiho a Shikamara. Pak nepřirozeně zkroutil hlavu na stranu a zazubil se na ně. "Je čas."řekl najednou! A přes protesty ze stran policie zmáčkl tlačítko!
--------------------------------------------------------

Spřízněná paralela 10.díl

18. května 2011 v 20:25 | Kated |  Spřízněná paralera
Autor:Miky
Žánr:Yaoi, romantica, mystery
Takže tu máte další díleček. Snad se bude líbit. Psali jste, že nechcete, abych Kaenona moc trápila a já to taky nechci, vzhledem k tomu, že už si skoro připadam jako jeho a Nobutova matka a ta nikdy nechce nic špatného pro své děti, ale ono to nějak nejde udělat, když to píšu. Alespoň trochu potrápit ho musim. V tomhle díle to bude něčím, co nejspíš už někdo zvás taky zažil, ale myslím, že tak špatní jako Kae jste určitě nebyli. Těšim se na komenty :)
Zbytek pod perixem

Kapitola 19:Setkání

16. května 2011 v 21:41 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo je to sice doba...no mám dojem že týden a dva dny XD...lae přesto to tu už mělo být v neděli. Tenhle týden bych možná i stihla napsat něco víc a taky to uveřejnit přesně ve správný den XDno uvidíme :-)
Už podle toho jak se tento dílek jmenuje vám musí být jasný o čem především bude XD.
Věnuji ho pouze dvoum lidem a to mí anglický Miky :-) a taky Akiko s dlouhým bičem, kterýho se už začínám bát :-)
Zbytek pod perixem

Roses OVA (13.část)

9. května 2011 v 12:00 | Konduto |  Roses
Madara se zájmem poslouchal přestřelku, které probíhala na chodbě. Majitelé kulek se pomalu ale jistě vzdalovali od jeho prahu. Nevěděl, o čem spolu mladíci hovoří. Domníval se však, že to pro jednoho z nich není zrovna nejlepší situace. Koneckonců si u svého milence zavařil sám.
-------------------------------------------------------------------------------------
Kulka sem! Kulka tam! Už to trvalo nějakou dobu,…….docházela munice a Narutovi dokonce slova. Sasuke věděl, že je skoro čas. Musel mu to vysvětlit,………nechtěl, ale musel. Když si byl jistý, že nemá jeho milovaný munici, vyšel ze svého úkrytu.
"Naruto,……vyslechni mě."
"…………………"Naruto na něj hodil jen naštvaný pohled.
"Měl jsem důvod, proč jsem ho zabil."řekl Sasuke jak nejjemněji uměl. Moc mu to nešlo.
"Jo a jaký?!"
"Tebe."řekl rozhodně Sasuke a moc dobře si uvědomoval, že to Naruto nepochopí. Jeho tvář zrudla.

SVĚT V TEMNOTĚ-SLYBY, CHYBY,…A DLUHY

6. května 2011 v 14:40 | Konduto |  Svět v Temnotě
13. Kapitola
SLYBY, CHYBY, …..A DLUHY
To, jak mě narychlo opustil, mě docela vyděsilo. Měla jsem zlé tušení, že mi neřekl vše. Proto mě jeho odpověď překvapila. Něco se přeci muselo dít. Anebo jsem jen paranoidní, sedím upocená na posteli a přemýšlím o blbostech a on si mezitím jen někde loví prase! Ta představa byla lepší než člověk, i když vím, že je má radši. Prohrábla sem si nemotorně vlasy a odkryla peřinu. Chvíli sem seděla na kraji postele, než jsem se rozhodla postavit……Možná mě taky rozhodil a proto si dělám obavy a vůbec nad tím přemýšlím. Rozhodil,….objala jsem vlastní tělo a zavřela oči. Stála jsem nehnu tě před velkým zrcadlem……..Rozpálil,…..cítila jsem tu horkost v obličeji, narůstala a já slastně vydechla…..Co,..co to dělám? Vyděsila jsem se a plácla se do obličeje dlaněmi! Pak jsem na sebe pohlédla do zrcadla. Byla jsem z jeho doteků tak mimo, zapomněla jsem kdo jsem a kdo je on…..já,..sem vůbec neváhala….Ani, když na mě skočil. Znovu sem plácla do své rudé tváře! Tak dost! Nemysli na to!

No to byl pátek T.T

1. května 2011 v 19:12 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Jej no tak já vím, že mám určitý dny smůlu, ale jako smolnej celej den.....To se mi nestává tak často.
Začalo to tak, že jsem jela ráno za kámoškou do Teplic. Odpadli nám totiž dvě hodinky a mě z tý mí vesničky jede jenom autobus v sedum a pak až v jedenáct...takže je to na pytel XD.....tak jo jela sem k ní a hned po příjezdu jsem zjistila že mi spoj k ní ujel....takže jsem musela čekat sice jen 10 minut ale co.....čekala jsem. Jak na potvoru bylo poslední zvopnění a ty blbí sestřičky si vybrali mě z celý zastávky koho budou otravovat. Haloooo bylo tam dalších deset lidí tak proč si vybrali zrovna mě. ....řekli mi peníze nebo život....samo sebou jsem jim nic nedalla ...zato jsem byla postříkaná nějakým octem a voňavkou která smrděla.....
Pka sem tedy přijela k Haruce a byla tam do devítí...společně s ní jsme jeli do školy....no trolejbusu se vyhákla ....či já nevim co ta blbost co se připojuje k těm horním lanům a tak jsme minutku čekali než to tam zase nasadí. Díy tomu jsme nestihli náš navazující autobus....tedy přesněji jsme jeli za ním ....řekli jsme si že na konečný zastávce vystoupíme a zkusíme ho chytit páč tam je přejezd pro vlaky a skoro vždycky ten bus chytí nějakej vlak....A víte co.....bus chytil vlak, vypl motor a čekal...tak sme k tomu busu s harunkou přiběhli a zaklepali tam na něj....a on nás ten sprosťák nepustil dovnitř....kréééťan.....tak sem se zeptala Haru kde je další zastávka....jej rozhodli jsme se že tam poběžíme....jako to si ani neumíte představit jak daleko to bylo....myslela jsem že hodim šavli a haru taky....nakonec jsme to ale stihli přesně....ten demwent nám ještě řekl že jsme se aspoň proběhli !!!! jej pak jsem z toho skoro nemohla ani dejchat....bylo to jako bych měla vlas v krku....no prostě hnus...haru na tom nebyla o moc líp.....jej ale já astma nemám!
Ve škole jsem dostala 5 z matiky co jsme psali a ještě mi marvi řekl že nechápe co jsem tam vymýšlela za nesmysli....blbec!....Dál ten den byl docela v pohodě....večer u nás spala kámoška...čučeli jsme na filmy a smáli se XD...rodiče nebyly doma hihi tak to bylov pohodě. Nakonec jsem se o svou postel musela rozdělit s Káťou ale je štěstí že ona se moc neroztahuje :-)
Takže shrnutí......Páteční ráno sem si dostatečně užila XD

Kapitola 18: To vám nemůžu říct!

1. května 2011 v 18:57 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo....zase tu je zpoždění....vím....no jo ale říkala jsem si.....jen 9 komentíků ...a z toho 7 lidí+já....to už to asi nikoho mo nezajímá....buu....no jo spíš bych se měla zaměřit na ty co tu zůstali a neodvrhli mě. Tak vám to věnuji :-)
Děkuji za vaše komentíky moc potěšili :-) a omlouvám se že sem nic moc nepřidávám....mám nějaký potíže s PC furt se mi restartuje takže nemůžu moc psát :-(
Věnování:Doshiko, eSmy, akiko-san, Satiras, Hachi, DeeDee a Rozeta
Zbytek pod perixem

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania