Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Květen 2011

Kapitola 20:Dobrý den

30. května 2011 v 19:08 | Kated |  Práce ve vile
Heuréka....tak jsem dopsala další část :-) Snad se vám bude líbit. Byla to má první část na novým PC takže doufám že tam nebude tolik chyb. Taky sem dávám věkový ohraničení +18
Jej ani ste neviděli jakou akci jsem tu dělala.....mamka sem totiž přišla a chtěla si to přečíst...naneštěstí jsem to měla zrovna v TÝ části T.T ...myslela jsem že mě omejou XD
Zbytek pod perixem

Roses OVA (14.část-poslední)

19. května 2011 v 21:54 | Konduto |  Roses
"Takže ty po mě chceš, abych ti přenechal Madaru. Je to tak?"otázal se Kakashi věcně a hleděl dál do nadšených hadích očí, které by ho nejraději snědly.
"Ano, přesně."
"To ty a tví muži jste tu rozmístili ty nálože?"optal se Shikamaru a had na něj stočil své nenasytné oči. Usmál se ještě víc.
"Pochopitelně. Chtěl sem se vás všech naráz zbavit ale………"odmlčel se a pohlédl kamsi za Kakashiho a Shikamara. Pak nepřirozeně zkroutil hlavu na stranu a zazubil se na ně. "Je čas."řekl najednou! A přes protesty ze stran policie zmáčkl tlačítko!
--------------------------------------------------------

Spřízněná paralela 10.díl

18. května 2011 v 20:25 | Kated |  Spřízněná paralera
Autor:Miky
Žánr:Yaoi, romantica, mystery
Takže tu máte další díleček. Snad se bude líbit. Psali jste, že nechcete, abych Kaenona moc trápila a já to taky nechci, vzhledem k tomu, že už si skoro připadam jako jeho a Nobutova matka a ta nikdy nechce nic špatného pro své děti, ale ono to nějak nejde udělat, když to píšu. Alespoň trochu potrápit ho musim. V tomhle díle to bude něčím, co nejspíš už někdo zvás taky zažil, ale myslím, že tak špatní jako Kae jste určitě nebyli. Těšim se na komenty :)
Zbytek pod perixem

Kapitola 19:Setkání

16. května 2011 v 21:41 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo je to sice doba...no mám dojem že týden a dva dny XD...lae přesto to tu už mělo být v neděli. Tenhle týden bych možná i stihla napsat něco víc a taky to uveřejnit přesně ve správný den XDno uvidíme :-)
Už podle toho jak se tento dílek jmenuje vám musí být jasný o čem především bude XD.
Věnuji ho pouze dvoum lidem a to mí anglický Miky :-) a taky Akiko s dlouhým bičem, kterýho se už začínám bát :-)
Zbytek pod perixem

Roses OVA (13.část)

9. května 2011 v 12:00 | Konduto |  Roses
Madara se zájmem poslouchal přestřelku, které probíhala na chodbě. Majitelé kulek se pomalu ale jistě vzdalovali od jeho prahu. Nevěděl, o čem spolu mladíci hovoří. Domníval se však, že to pro jednoho z nich není zrovna nejlepší situace. Koneckonců si u svého milence zavařil sám.
-------------------------------------------------------------------------------------
Kulka sem! Kulka tam! Už to trvalo nějakou dobu,…….docházela munice a Narutovi dokonce slova. Sasuke věděl, že je skoro čas. Musel mu to vysvětlit,………nechtěl, ale musel. Když si byl jistý, že nemá jeho milovaný munici, vyšel ze svého úkrytu.
"Naruto,……vyslechni mě."
"…………………"Naruto na něj hodil jen naštvaný pohled.
"Měl jsem důvod, proč jsem ho zabil."řekl Sasuke jak nejjemněji uměl. Moc mu to nešlo.
"Jo a jaký?!"
"Tebe."řekl rozhodně Sasuke a moc dobře si uvědomoval, že to Naruto nepochopí. Jeho tvář zrudla.

SVĚT V TEMNOTĚ-SLYBY, CHYBY,…A DLUHY

6. května 2011 v 14:40 | Konduto |  Svět v Temnotě
13. Kapitola
SLYBY, CHYBY, …..A DLUHY
To, jak mě narychlo opustil, mě docela vyděsilo. Měla jsem zlé tušení, že mi neřekl vše. Proto mě jeho odpověď překvapila. Něco se přeci muselo dít. Anebo jsem jen paranoidní, sedím upocená na posteli a přemýšlím o blbostech a on si mezitím jen někde loví prase! Ta představa byla lepší než člověk, i když vím, že je má radši. Prohrábla sem si nemotorně vlasy a odkryla peřinu. Chvíli sem seděla na kraji postele, než jsem se rozhodla postavit……Možná mě taky rozhodil a proto si dělám obavy a vůbec nad tím přemýšlím. Rozhodil,….objala jsem vlastní tělo a zavřela oči. Stála jsem nehnu tě před velkým zrcadlem……..Rozpálil,…..cítila jsem tu horkost v obličeji, narůstala a já slastně vydechla…..Co,..co to dělám? Vyděsila jsem se a plácla se do obličeje dlaněmi! Pak jsem na sebe pohlédla do zrcadla. Byla jsem z jeho doteků tak mimo, zapomněla jsem kdo jsem a kdo je on…..já,..sem vůbec neváhala….Ani, když na mě skočil. Znovu sem plácla do své rudé tváře! Tak dost! Nemysli na to!

Kapitola 18: To vám nemůžu říct!

1. května 2011 v 18:57 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo....zase tu je zpoždění....vím....no jo ale říkala jsem si.....jen 9 komentíků ...a z toho 7 lidí+já....to už to asi nikoho mo nezajímá....buu....no jo spíš bych se měla zaměřit na ty co tu zůstali a neodvrhli mě. Tak vám to věnuji :-)
Děkuji za vaše komentíky moc potěšili :-) a omlouvám se že sem nic moc nepřidávám....mám nějaký potíže s PC furt se mi restartuje takže nemůžu moc psát :-(
Věnování:Doshiko, eSmy, akiko-san, Satiras, Hachi, DeeDee a Rozeta
Zbytek pod perixem

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania