Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Duben 2011

Roses OVA (12.část)

29. dubna 2011 v 20:11 | Konduto |  Roses
"Když tu otázku Madara vyslovil, zastavilo se mi srdce! Vybrat si? To přeci nešlo! Oba sem je miloval, oba jsem je potřeboval, oba………..ne! Něco ve mně mi říkalo, že to není pravda! Jen jeden, sakra jen jeden byl středem mého vesmíru! Já ale, chtěl oba………..co se to se mnou děje?! Od kdy je ze mě sobec? Oba mít přeci nemůžu! Ani kdyby oba žili…………..musel bych si vybrat……..já,……..nechci! Přesně vím, koho bych si vybral, ale moje hlava se po dlouhé době ozvala a k ní se přidalo i srdce! Proč se proti mně všichni spikli? Proč teď? Já se nemůžu rozhodnout, nemůžu si vybrat mezi dvěma muži, kteří pro mě tolik znamenají, já…………prostě nemůžu. V tuhle chvíli,…………nejdelší chvíli jakou mi život dopřál a o jakou sem nikdy nestál! Přesně v tu, jsem se musel ale rozhodnout!"
----------------------
"Pozoroval sem Naruta a sledoval s bolestí na srdci jeho vnitřní boj! Upřímně jsem toho hajzla za tohle nesnášel, to ale neměnilo nic na tom, že měl v jednom ohledu pravdu. Naruto si musel mezi námi vybrat! Ať už teď nebo jindy, prostě musel! Věděl jsem už od začátku, že to ale nedokáže. Chtěl jsem mu nějak pomoc, jen sem nevěděl jak………najednou sem měl nutkání pohlédnout na svého staršího bratra. To, co jsem v jeho očích zahlédl, se mi vůbec nelíbilo…………bylo to ale řešení, jak naší milovanou osobu zbavit těžkého břemene! A proto sem do toho šel."
----------------------
"Jednou k tomu muselo dojít. Bolest, která se rýsovala v Narutově obličeji mě ničila. Nechtěl jsem mu ji nikdy způsobit a obzvlášť ne s využitím tohoto těžkého tématu. Brzy jsem poznal, že se to nelíbí ani Sasukemu. Chtěl stejně jako já něco udělat, jen nevěděl co………já to naneštěstí věděl. Ani nevím jak, ale donutil jsem ho, aby se na mě podíval. Pochopil, koneckonců jsme bratři……..nelíbilo se mu to ale přesto uznal, že je to řešení. Bylo neskutečné, co jsme ochotni udělat,……………pro něj."

Spřízněná paralela 9.díl

26. dubna 2011 v 20:19 | Kated |  Spřízněná paralera
Autor:Miky
Žánr:Yaoi, romantica, mystery
Takže je tu další díleček. Vím, že tohle se stává teď skoro všude (viděla jsem na to 2 dramata a četla spoustu povídek) ale stejně jsem to sem musela dát -pochopíte na konci dílu :) Tak ať se díl líbí ;)
Zbytek pod perixem

Roses OVA (11.část)

23. dubna 2011 v 22:20 | Konduto |  Roses
"Tady, Naruto."ozval se Kyuubiho hlas.
"Já vím…..Počkej."odpověděl a přemýšlel, jak získat zbraň.
"Rychle, Naruto. Vezmi si mě!"řekla liška nedočkavě.
"Řekl jsem: Teď ne!"
"Teď jo! Tak dělej, vždyť je kousek od nás!"
"NE!"řekl Naruto ostře a přitom se postavil na nohy. Všichni na něj s otázkou pohlédli.

Kapitola 17:Probuzení

22. dubna 2011 v 21:54 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo už jsem si vám stěžovala jak jsem připálila brambory zroivna když jsem psala tuhle povídku....jojo jak už jsem řekla stalo se mi to poprvý.....určitě se mi pomsilo štěstí páč když táta připálil brambory predtím tak jsem se mu smála....no jo .....belo by mi to jedno, ale máma mě zabije T.T
I přes to doufám že se vám ta kapča bude líbit :-)
Zbytek pod perixem

Jak bych si to přál!(14.část)

21. dubna 2011 v 14:07 | Konduto |  Jak bych si to přál!
Winry stála před dveřmi soudní síně. Vydýchávala se, protože dost dlouhou dobu běžela. Zaslechla pár ran kladívkem a chvíli poslouchala. Nemohla tam jen tak vpadnout. Musela počkat na vhodnou příležitost. Chvíli před ní dovnitř vešla Eve s Faustem. Měla takový vztek, když je viděla vcházet s úsměvem. Řekla si, že jim to nandá.

Roses OVA (10.část)

15. dubna 2011 v 22:11 | Konduto |  Roses
(+18)
Sen………….?
"Od kdy tě zajímají moje problémy?"Naruto ustoupil o krok do zadu. Zavřel oči. Po minutě je zase otevřel. Tentokrát měl však pevný pohled. Sasuke se podivil.
"Od doby, kdy……….řekněme, že nemám rád, když se lidi v mé přítomnosti tváří takhle!"řekl rázně a ukázal při tom na Sasukeho obličej. Ten se tvářil překvapeně. Najednou se jeho potemnělý výraz proměnil na úsměv. Teď se divil Naruto.
"Jak to děláš, řekni?"
"Dělám co?"
"Jak mě dokážeš rozesmát? Jak mě dokážeš rozbrečet? Jak to, že dokážeš tolik ovlivňovat moje pocity?"Naruto nevěděl, co mu má říct. Sasuke se k němu při každé otázce opatrně přiblížil. Zvedl ruku. Pohladil ho po tváři a prstem mu přejel přes ústa. Naruto přivřel oči a následně je zavřel. Sasuke si ho přitáhl blíž ke svému tělu. Když už se přibližoval k jeho rtům, zazvonilo. Sasuke se odtáhl. Naruto cítil jeho teplý dech ještě dlouho po té, co se rozešli do vyučovacích hodin.
………………………………………………………………………………………………….byl to zvláštní sen. Sasuke se posadil jinak, aby dokázal přečkat tu změnu…………………………………..

Jak bych si to přál!(13.část)

13. dubna 2011 v 16:04 | Konduto |  Jak bych si to přál!
Po dvou hodinách, co se Winry dostala ven s toho hrůzostrašně hezkého baráku, přiběhla zpět do svého pokoje na centrále. Se skoro všemi svými věcmi se rozvalila na posteli. Něco pod jejím tělem zašustělo. Dívka se podivila a zvedla se. Nadzvedla peřinu, a co nevidí. Dopis s její jmenovkou. Na okamžik zaváhala a rozhlédla se po místnosti. Když si byla jistá svým bezpečím, šáhla pro tvrdý list papíru. Rozbalila ho a nestačila se divit, kdo jí to píše. Tenhle rukopis!
Drahá slečno Winry,
Je mi opravdu líto, že o to musím žádat zrovna vás, ale není zbití. Nejdříve vám vysvětlím naší skutečnou situaci. Dostal sem úkol zjistit, kdo zde páchá vraždy vysokých úředníků. Aby, jste rozuměla: Věděli jsme, kdo to dělá, ale velitel těch akcí nám stále unikal. Proto se rozhodli vyslat mě jako návnadu. Vaší a Edwardovu účast sem nepředpokládal a osobně se vám omluvím za způsobené problémy.
Zjistil jsem potřebné informace k zadržení Hlavního Generála, který tu provozoval dlouhá léta jatka se svými kumpány…..ve svůj osobní prospěch. Tyto usvědčující důkazy jsem schoval na tajném místě, kde je dokážete najít jen vy. Vzpomeňte si, kam sem vás poslal po našem rozhovoru…….
Až je najdete, převlíkněte se a vydávejte se za naší právní zástupkyní. Papíry o ověření totožnosti jsou pod vaším polštářem. Aby, jste se nelekla: Asi tak za půl hodiny začne náš soud v hlavní zasedačce. Pokuste se neopozdit.
Roy Mustang

Sotva to dívka dočetla, vystřelila jako raketa. Popadla nejbližší malou tašku, nacpala do ní dopis i pod polštářem schovaný průkaz domnělé zástupkyně práva a zabouchla rázně dveře od svého pokoje!

Kapitola 16:Tohle je můj přítel

12. dubna 2011 v 16:56 | Kated |  Práce ve vile
Ohky....tak jo trvalo mi to dva týdny...vím vím omluvy neexistují. Už jsem myslela že to dnes taky nedodám páč mi včera máma zavirovala PC a tak jsem ji řekla ať spustí antivirák.....no udělala to našlo to něco a dala to do truhli ovšem teď malinká perlička ....Nějak se jí povedlo že mi nejde vůbec antivirák tudíš nechci být moc na netu. No nic těch pět minut mě nezabije :-) Užijte si ho :-)
Zbytek pod perixem

SVĚT V TEMNOTĚ-HORŠÍ NEŽ SMRT

11. dubna 2011 v 15:34 | Konduto |  Svět v Temnotě
12. Kapitola
HORŠÍ NEŽ SMRT
Měl jsem strašně málo energie. Nejedl jsem a ještě k tomu sem dost krvácel. Proto sem se rozhodl radikálně zasáhnout. V Michaelově náručí jsem se zmenšil. Tím mám na mysli, že jsem si ubral léta ze své tělesné schránky. Michael se na mě podíval a nedokázal se neusmát mé stávající roztomilosti. Jeho tváře trochu zrudly stejně jako ty mé…..
"Ani slovo!"řekl jsem dětským jemným hláskem. Hrůza! Michael se přidušeně zasmál.
"Jak si přeješ."řekl a přitulil si mé malé lidské osmileté zakrvácené tělíčko blíž k sobě.

Roses OVA (9.část)

7. dubna 2011 v 16:05 | Konduto |  Roses
Mladý zabiják šel s klidem šelmy dlouhou prázdnou chodbou. Nevnímal fakt, že si ho všichni prohlížejí a hlavně ženy nad jeho vzhledem vzdychají. On k jejich smůle toužil po jediném dechu…….
Sasukemu byla stávající situace jasná. Madara stále netušil, že si on, jeho nejoblíbenější zabiják, změnil stranu. Proto si tak jednoduše na kráčel do sršního hnízda a nebál se žihadla. Byl přece taky sršeň! Bez jediného zaváhání přešel kus budovy a bez klepání vpadl do Madarovi kanceláře.
"Ale, ale. Sasuke se nám vrátil."řekl Madara a vypadal spokojeně. Itachi seděl nehybně na sedačce a nehodlal se otočit k příchozímu čelem.
"Tss….."řekl jen Sasuke a posadil se do druhého křesla. Madara si ho chvíli prohlížel, než povýšenecky vzdychl.
"Ó, Itachi byl bys tak laskav a udělal mi kávu."jmenovaný se zvedl a uklonil se. Pak šel provést to, co mu bylo nakázáno, i když to tak nevyznělo. Sasuke se ušklíbl.
"Nevěděl jsem, že máte novou sekretářku,………….pane."řekl a lusknul prsty ve znamení, že si taky něco dá. Madara byl potěšen tímto celým srdcem zkaženým člověkem. Itachi se pohrdavě otočil a se svými přivřenými oči svého mladšího bratříčka nenáviděl.
V hlavě mu vyrostla jediná otázka: "Jak si mohl vybrat tebe?"

Spřízněná paralela 8.díl

6. dubna 2011 v 18:26 | Kated |  Spřízněná paralera
Autor:Miky
Žánr:Yaoi, romantica, mystery
Tak jsem zpět po té pauze. Pořád jsem si říkala, že bych měla něco novýho napsat ale nápad pořád nikde a najednou bum! a už vim děj až do konce :) Snad se bude tahle kapitolka líbit. Nemůžu si pomoct ale připadá mi, že jak z Kaenona, tak z Nobuty dělam strašný citlivky :D
Zbytek pod perixem

SVĚT V TEMNOTĚ-ZVLÁŠTNÍ TŘÍDA

1. dubna 2011 v 20:00 | Konduto |  Svět v Temnotě
11. Kapitola
ZVLÁŠTNÍ TŘÍDA
Dýka, kterou jsem ráno zastavila v letu pouhou myslí, teď ležela na stole v kuchyni. Popravdě ani nevím, jak sem to dokázala. Jen sem nechtěla, aby se Tomasovi něco stalo! A v tom byl asi celý kámen úrazu.
Probrala jsem se asi za dvě hodiny a šíleně mě bolela hlava. Položili moje bezvládné tělo na gauč a čekali. Proto teď všichni stáli kolem mě a se strachem v očích pozorovali mé probuzení. Jakmile mí kluci zahlédli, že sem otevřela oči, rozzářili se jim ty jejich.
"Vítej zpět, šípková Růženko."řekl mi Tomas a já se na něj pousmála. Matt seděl pode mnou a díval se na mě s toho nejzvláštnějšího úhlu. Lekla sem se jeho zelených očí a posadila se. To sem ale dělat neměla………..zatočil se semnou svět a já spadla zpět do polštářů. Matt se mi zasmál a poplácal mě po ruce.
"Klid, šéfová. Musíš pomalu."řekl a já s nafouklými růžovými tvářemi přikývla. Alex se mému obličeji také zasmála a pak si ke mně přisedla.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania