Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Březen 2011

Roses OVA (8.část)

31. března 2011 v 19:06 | Konduto |  Roses
Na okrasné dubové dveře někdo zaklepal. Muž sedící ve vypolstrovaném křesle se pohnul. Zvedl hlavu od důležitých dokumentů a zaměřil se jen na stěnu před sebou.
"Vstupte." vyzval neznámého známého. Itachi ani nezdravil, posadil se naproti Madarovi a vypadal, že v sobě něco dusí. Jeho pán měl tušení, ale nechal ho, aby mu to sám vysvětlil.
"Mám dobrou a špatnou zprávu, pane."
"Ta dobrá?"řekl Madara s prozatímním klidem.
"Naruto uprchl podle svědků sám. Pamatují si totiž jen na něj."řekl Itachi informaci, kterou zjistil při výslechu osob s přímým kontaktem.
"A ta špatná?"
"Nevíme, kam šel. Stopa se ztratila, pane."odpověděl trochu rozpačitě Itachi.
"Chceš mi tím říct, že si ztratil MOU nejlepší hračku!"Itachi polkl a připravil se na nejhorší.
"Laicky řečeno, ano, Pane."řekl přidušeně. Madara si povzdechl a usadil se pohodlněji do svého křesla. Podíval se po svém velkém stole a pak svoje zraky stočil na Itachiho. Ten na nic nečekal a přemístil se na zem. S hlubokou poklonou sečkal na svůj trest. Když zaslechl tichý smích, nechápavě zvedl hlavu.
"No tak, Itachi, zvedni se s té země."jmenovaný poslechl. Vrátil se zpět tam, kde seděl. Madara ho chvíli pobaveně sledoval, než se mu rozhodl říci svou myšlenku.
"Pane?"
"Žádné strachy, klid. Naruto se sám vrátí…"
"Proč by to dělal?"optal se Itachi a stále nebyl v obraze. Madara zakroutil hlavou a ukázal do jedné rohové vitríny. Tam………
"Ona ho zavolá,…….tím si buď jistý."

Kapitola 15: Na co ještě čekáš??

30. března 2011 v 19:12 | Kated |  Práce ve vile
Tak hoj.....Už jsem konečně sepsala další část. No jo to mi to trvalo.....cca půl hodky jsem opravovala chyby XD....jujky dneska jsem byla v tom divadle......bylo to....no....z toho vseho co sem videla to bylo tak asi prumer....vtipy zazneli, nejaky ty grimasy posunky atd taky takze v poho :-) No nic to vas stejne nezajima co....tak se dejde to čtení :-)
Zbytek pod perixem

Omamorishimasu, dokomademo rozcestník

29. března 2011 v 19:20 | Kated |  Omamorishimasu, dokomademo roz

Název: Omamorishimasu, dokomademo

Typ: Manga

Žánr: Akce, komedie, shounen-ai

Autor: Junko

Vyšlo: 2011 - 2012

Stav: dokončeno

Překlad: dokončen

Volume: 1 (6 dílů + extra)

Děj: Příbeh začíná v momentě, kdy se hlavní postava Akira (kluk z vesnice, který se přestěhoval do Tokya za prací) dozvídá o tom, že jeho práce zkrachovala a místo kde má bydlet zavřeli. I přes tak smolný den se na Akiru přeci jen usměje štěstí v podobě Chihira. Kdo je Chihiro? Pomůže Akirovi?

Díly On-line:
1.díl

New SB Akiko-chan

27. března 2011 v 16:32 | Kated |  mím spřáteleným:-)
Tak jo.....je to už hodně hodně dlouho co jsme se tak nějak sezámili XD...už si ani nepamatuju jak, ale před cca týdnem jsem narazila na její blog a ona mě měla mezi spřátelákama.....no ukázalo se že jsem se s ní chtěla spřtelit, ale během týdne jsem na to úplně zamoněla....ale to se mi nestává....no jo tady jde vuidět jaká jsem někdy pipina XD. Za to se jí taky omlouvám :-) Tak teď kk věci určoitě všichni chcete vědět kde byste se s ní mohli setkat Xd....takže její blog je zde-->http://akiko-san.blog.cz/
Taktéž sem dávám i diplomek pro mě od Akiko :-)
Zbytek pod perixem

SVĚT V TEMNOTĚ-ZKLAMAL JSI A JÁ TAKY

25. března 2011 v 16:49 | Konduto |  Svět v Temnotě
10. Kapitola
ZKLAMAL JSI A JÁ TAKY
Už nějakou chvíli tu sedím na břehu velkého jezera a zasněně hledím na modrou hladinu. Je tu docela příjemně. První sluneční paprsky se dotýkají mého těla a zahřívají ho. Ptáci a jiná havěť poletují nebo běhají sem a tam a vyluzují divné zvuky. Po určité chvíli vám to začne lézt na nervy a vy si řeknete: Zabiju je, nezabiju je? A pak se začnete nudit.
Dal jsem svému děcku tři dny na to, aby se naučila ovládnout základ svojí moci. Nebude to pro ní lehké…….Není to pro ní lehké. Její mysl je stále tak zmatená, i když před hodinou se ji povedlo zastavit Alexinu dýku v letu. No jo, je to člověk a ten nerad vidí smrt……….Aaaaaa, protáhl sem se a rozhlédl se po těch uřvaných zvířatech. Mám docela hlad…….Není se čemu divit, naposledy sem jedl, když na nás zaútočili Bohové se Sisi v čele. Já toho kluka tak nesnášel! No nic, Daniele to bude ještě nějakou dobu trvat, takže nebude vadit, když si odskočím pro zákusek. Vznesl sem se do výšky a prozkoumával krajinu druhým zrakem. Zrakem lovce! Moje rudé oči našly, co hledaly. Usmál sem se a prohrábl si svoje teď už rudé krátké vlasy. Vyrazil jsem za kořistí!

Kapitola 14:Hádka

22. března 2011 v 17:01 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo....konečně jsem se to odhodlala napst a měla k tomu dokonce i možnost. Jen co jsem přišla tak jsem zasedla k PC a psala a psala a psala XD.....Tak doufám že si tento díleček užijete. Věnuji ho těm kteří zůstali a nechavrhli tuhle povídku díky častýmu zpoždění kapiotolek....

Miky, Teressa, segguchimikki, ChrisTea, Doshiko, Mio, Kineko, Lampgirl, Widlicka, DeeDee, eSmy a Haru(snad si dostatečně užiješ Angliji XD :-) )
Zbytek pod perixem

Kdy bude další díl práce ve vilce....

21. března 2011 v 20:28 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Tak jo.....tenhle týden jsem si uvědomila že je to už skoro měsícco jsem nic nenapsala....a to jsem chtěla psát vždy po víkendu....asi si budu muset pořídit někoho kdo mě bude popohánět XD.
Jinak možná je to kvůli tomu že minulý týden jsem byla na plesu....a v neděli jsem musela dohánět domácí práce a tenhle víkend jsme slavili v sobotu dědovi narozky a v neděli jsme jeli na orlík a pak rovnou k babče do duchcova.....no když si vezmete že bydlíme v teplickym kraji tak jsme to měli na celý den XD...pak jsem se ani neměla chuť učit.
jej ale musim říct že takovej dobrej desert co udělala jsem už neměla dlouho \(^o^)/
Tak jo teď už k věci.........další dílek bude....no.....plánuju že ho dopíšu ZÍTRA :-) protože přijedu v půl třetí a konečně (i před středeční dvě písemky) budu mít čas :-)
No doufám že ještě do zítřka počkáte :-)

Spřízněná paralela 7.díl

15. března 2011 v 16:52 | Kated |  Spřízněná paralera
Autorka:Miky
Žánr:Yaoi, romantica, mystery
Tak lidičky, je tu další dílek. Vím, jak strašně se vám líbí mé konce, takže jsem nemohla odolat a udělat vám "radost" :)
Zbytek pod perixem

the women who still want to marry

15. března 2011 v 16:44 | Kated |  the women who still want to marry
The Woman Who Still Wants to Marry

Také jako: 아직도 결혼 하고 싶은 여자 / Ajikdo Gyeolhonhago Shipeun Yeoja / Women Who Still Want To Get Married /City Lovers / Still, Marry Me
Žánr: Romantika
Epizod: 16
Režie: Kim Min Sik , Go Dong Sun
Scénář: Kim In Young
Vysílací sítě: MBC
Překládají: Miky a Wenda
Dorama líčí osudy tří žen, které zavírají jednu kapitolu svého života a vstupují do další. Lee Shin Young (Park Jin Hee), Jung Da Jung (Uhm Ji Won) a Kim Ki Boo (Wang Bit Na) jsou tři ženy, jejichž romantické vztahy se zadrhly kvůli jejich ambicím. Život jim ale dá šanci začít znova.
Titulky pod perixem

VIDEIKA na páry NaruHina a SasuSaku

15. března 2011 v 6:00 | Konduto
KATY PERRY - FIREWORK

Roses OVA (7.část)

13. března 2011 v 18:20 | Konduto |  Roses
Jak Madara předpokládal, Naruto ve svém pokoji nebyl. Itachi s toho nebyl dvakrát nadšený a dával to mnoha gesty najevo. Začali zjišťovat, kdo tu byl nebo nebyl. Itachi se začal vyptávat pracujících.
"Tak co?"zeptal se Madara po pár hodinách, když se k němu do kanceláře nahrnul Itachi.
"Nic moc. Ti, co hlídali u brány, byli střídáni a sekretářka s tohoto sektoru také. Jsou doma."
"A?"
"Pane?"
"Na co čekáš, Itachi?"jeho poddaný pochopil, uklonil se a zmizel. Měl lítání.

Boarding House of Hunk

13. března 2011 v 15:30 | Kated |  moje "krásný" kresbicky
Takže....tento týden jsem nějak neměla fuť na psaní.....ale na kreslení tudíš jsem se dala do toho. No není to sice nic moc, ale snažila jsem se XD
je to z korejský manwha která se jmenuje Boarding House of Hunk. Nejdřív jsem si říkala že udělám něco z high school debut, ale nějak jsem to v hlavě zamítla a vrhla se na toto.......

Věnovaní...........všem co se to líbí \(*^o^*)/


Roses OVA (6.část)

9. března 2011 v 20:58 | Konduto |  Roses
"Jsme tu, Pane."řekl Itachi a zastavil u řadového domu.
"Všiml sem si."řekl Madara a vystoupil s bílého BMW. Itachi ho následoval až ke dveřím domu.
"Můžu mít dotaz, co tu potřebujete?"
"V tuhle chvíli se už nejspíš zbavuje Sasuke Orochimara."
"Jistě a?"
"Jsi tak naivní, Itachi."to jmenovaným otřáslo. Co mu ušlo?
"Nechápu, Pane."
"Opravdu si myslíš, že najdeš Naruta tam, kde si ho nechal?"teď jeho podřízený pochopil. Otočil se a šel rychlými kroky zpět k autu. Otevřel dveře……..
"Stůj."řekl v klidu Madara a sledoval překvapený obličej.
"Ale, Pane! Jestli utekl………"
"Nic o útěku sem neříkal, Itachi."řekl a dál pozoroval jeho tvář. Pak se usmál.
"Myslíte? Sasuke?"řekl nevěřícně jmenovaný.
"Ještě si tím nejsem jistý, ale bude lepší s tím počítat…………A teď, pojď."řekl a Itachi ho neochotně následoval do domu, který byl nachlup stejný jako ty ostatní v téhle ulici.

Spřízněná paralela 6.díl

8. března 2011 v 14:46 | Miky |  Spřízněná paralera
Autor:Miky
Žánr:Yaoi, romantica, mystery
Jsem strašně ráda, že se to alespoň někomu líbí. Snad se bude líbit i tenhle díl.
Děkuju za komenty :)
Zbytek pod perixem

best PARODIE

7. března 2011 v 16:49 | Konduto |  Videa-naruto
TAK TOHLE JE TA NEJLEPŠÍ SCÉNKA (PARODIE), KTEROU SEM KDY VIDĚLA.NO POSUĎTE SAMI.

Oh nový spisovatel je na světě :-)

6. března 2011 v 22:40 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."

Ahojky lidičky :-) to jsem já XD....no takže další dílek Práce ve vilce...ehm no sand ho napíšu do úterý.....což by snad měl být týden. Zatím mám hrubí náčrtek v hlavě, jen to hodit do internetovy podoby a už to půjde. Kvůli tomu potřebujuaby nebyli rodiče doma což mi umožňuje jedině úterý.....dostanu se totiž domu ve dvě....huráááá Xd
Zítra mi držte palce...píšu písemky a tak nějak jsem se nestihla naučit Xd.....to víte četla jsem si povídky a taky tím pádem narazila na někoho kdo moc hezky píše a bylo by fajn kdyby ste si to šli taky přečíst a řekli mu svůj názor :-)
Jak jistě víte eSmynka píše yaoi povídky (ano ano moc hezký :-) chvála patří i jí XD) ale já chci podpořit začínajícího spisovatele kterej moc moc hezky píše shonen-ai/yaoi ................takže aby jste byli v obraze. Jmenuje se Maruki a jeho povídka vychází na eSmynky blogu...takže hurá na její blog a můžete si počíst. Zatím jeho povídka má dva díly takže tím pádem můžete v napětí čekat společně se mnou na pokráčka :-)

Kam vede osud 1.díl:

Kam vede osud 2.díl:

Doporučuji přečíst a taky napsat co si o tom myslíte :-)

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania