Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Listopad 2010

Kapitola 6:Únos??

30. listopadu 2010 v 17:09 | Kated |  Práce ve vile
Olá lidičky....Jo, jo zase sem nesplnila slib...., K. se mi za to zjevila večer u postele a strašila....no jo zalekla jsem se a v pondělí něco sepsala. Hihi jedinej problém byl v tom že máma měla blbou náladu a nepustila me na PC....takže to sem dávám až teď.....
Věnuju to všem kdo mě ještě neodkopli kvůli mým nedodržovaným slibům *´.´*
Zbytek pod perixem

21. GUNS: Nomi (6.část)

29. listopadu 2010 v 16:32 | Konduto |  21 Guns:Nomi
(+18)
"Takže?"optal se podruhé Sasuke.
"Jestli čekáš, že začnu mluvit, tak si na omylu!"řekla Sakura a přehodila svoje nohy. Usmála se a pohodila svými dlouhými vlasy. Sasukeho to popudilo a vytáhl obě své zbraně. Žena sebou trochu škubla.
"Kvůli takovým jako si ty jsme tu museli zavést jedno pravidlo."
"Jaké pravidlo?"zeptala se Sakura. Sasuke se pousmál. Přesně takhle jí chtěl vystrašit. Prohlídl si dlouze černou barvu svých pistolí.
"Když máš chuť někoho zastřelit, polož svojí hračku na stůl."řekl Sasuke a hned na to odložil své pistole před Sakuru na stůl. Ta polkla. Když pak položil na stůl svou zbraň i Itachi, začala mýt strach. Naruto znechuceně vytáhl tu svou a usmál se, když jí pokládal na stůl.
"Dělají si s tebe srandu. Na to si za pár hodin zvykneš."Sakura ho pozorovala. Z jejího bývalého spolužáka vyrostl ohromně přitažlivý mladý muž. Trochu se proto začervenala, když na ní promluvil.
"Ty taky musíš zkazit všechnu legraci."řekl mu Sasuke.
"Vždyť začala být zelená kvůli těm tvým blbým poznámkám!"řekl Naruto a Sasuke v tom cítil výčitku. Nechápal proč se o ní jeho milovaný tak zajímá.
"No a?"
"Sasuke!"
"Co?!"

Kapitola 5:Aka-Neko

17. listopadu 2010 v 17:12 | Kated |  Práce ve vile
Ojky jo, jo hlavně mě neukamenujte. Zase pozdě, zase pozdě....tentokrát o týden pozdějc...Nožínku jsem neponaučitelná :-( ....buu...no jo nevěděla jsem co napsat a ani se mi moc nechtělo....moc se omlouvám....tady je už hotovej další dílek doufám že se aspoň bude líbit :-)
Zbytek pod perixem


Jak bych si to přál!(9.část)

13. listopadu 2010 v 22:36 | Konduto |  Jak bych si to přál!
V zapadlé úzké uličce na kraji města. Tam byl sraz k probrání důležitých věcí současnosti. Ed měl spoustu špatných zpráv. Alespoň si to myslel. Zašel dál do tmavé, špinavé a dlouhé uličky. Prohlížel si staré ale bytelné stěny dvou cihlových domů, které nestály příliš daleko od sebe. Dva metry, víc ne! Cihly ještě stále měly tu červenou, kterou cihly mívají. Bylo divné, že jsou jako nové. Vůbec se do těchto míst nehodily. Přímo zanikaly v tom hnusu! Hnus? Strašně to tam páchlo, popelnice byli přecpané a většina obsahu se válela na zemi. Hnus? Zbytky jídla, použité tampóny, špinavý zubní kartáček, roztrhané hadry, které bývaly výstavními kusy oblečení, zvratky neznámého nebo dokonce lidské výkaly. Byl to hnus! Hnus?
"To je hnus."poznamenal Ed pro sebe. Hnus to byl, bohužel to bylo i místo setkání. Jeho nadřízený, nyní uprchlík před zákonem, neměl smysl pro lidské podmínky. Ed se znova rozhlédl po tom hnusu. Ne určitě neměl!
To, co ho žralo víc, byl fakt, že si s jeho generálem vyměnili role v příběhu. Od kdy je Ed ten, co pronásleduje a Mustang pronásledovaný? Všechno bylo divné! Vražda, falešné obvinění i tato role, kterou Ed v současné situaci měl. Jediné, co nebylo divné, byl vývoj jejich vztahu v posledních dnech. To bylo, jak už pochopil, zcela přirozené.

The summit volume 1 chapter 2

9. listopadu 2010 v 19:57 | Kated |  Manga česky-the summit
cover
Hihi.....zase omluva za nenaspanou povídku v podobě přeložené mangy.....teprve druhá chapter

Jak bych si to přál!(8.část)

7. listopadu 2010 v 3:00 | Konduto |  Jak bych si to přál!
(+17)
Požár! V severní části centrály! Na ubytovně v jednom pokoji. Je náhoda, že byl Edův a Mustangův? Hned po tom, co mu voják předal zprávu, se Ed rychlými kroky přemisťoval do místa požáru. Po cestě potkal zmatenou Winry.
"Kde si byla?!"obořil se na ní Ed.
"Nevím, jestli ti to můžu říct."řekla a nafoukla své jemné tváře.
"Dobře, promiň. Mám poplach, hoří tu."
"Hoří?! Kde přesně?"
"V severní části, v jednom pokoji ubytovny."
"Nemyslíš snad…………?"začala vyděšeně.
"To zjistíme. Pojď!"jak to dořekl, společně vyrazili dál k ohni. Když přišli na patro a pohlédli na místo, odkud jde kouř……..přispěchal k nim podřízený.

21. GUNS: Nomi (5.část)

3. listopadu 2010 v 3:00 | Konduto |  21 Guns:Nomi

V jednom prosvětleném pokoji seděl mladý muž. Vše mu vycházelo, proto popíjel nějakou irskou whisky. Ozval se menší zvuk a on pohlédl na přístroj, který ho udělal. Fax. Přišla mu zpráva. Položil skleničku s vynikajícím obsahem na stůl a zvedl se. Přešel k faxu a vyndal z něj zprávu.
"Policie má informace o Orochimarovi. Jedou ho zatknout. Operaci velí Hatake Kakashi. Sakura Haruno byla chycena v obchodním domě Itachim Uchihou a Kisamem Hoshizakem. Vezou ji k Narutovi a Sasukemu. Ti mezitím předali informace třem zástupcům policie. Shikamaru Nara, Choji Akimichi, Kiba Inuzuka. Vědí o vás i o plánu skoro vše,…………..jak jste chtěl."
"Výborně. Teď, aby to ta nána nepodělala."řekl si pro sebe Madara a vrátil se ke stolu s pitím. Posadil se a sáhl po zapalovači. Cvakl! S otvoru vyšel plamen a Madara ho přiložil k papíru. Chytl! Informace shořely. Madara se usmál. "Těším se. Moc se těším."napil se whisky a spokojeně zamlaskal. "Až uvidím, ten jeho obličej."

Kapitola 4:Po škole???

2. listopadu 2010 v 18:15 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo kapitola měla vyjít už včera ale nějak jsem to enstihla. Jako omluvu jsem vám přeložila manga the summit 1 kapitolu (1 booku)....hihi je to yaoi tak doufám že vás to potěší.
Zbytek pod perixem

The summit volume 1 chapter 1

2. listopadu 2010 v 15:39 | Kated |  Manga česky-the summit
Tak jo poprvý jsem se něco snažila přeložit a dopadlo to tak jak to dopadlo. Tato manga je jako omluva za to, že nestíhám povídky v řečených termínech T.T...ohky ale já mám hodně práce víte Xd. No dneska napíšu další dílek vilky no :-)
PS:omlouvám se za překlad. Přeci jenom je to moje prvně přeložená manga a tak nedoufám, že to bude dokonalý.

Jo a ještě něco je to manwha takže čtěte takhle-->The summit rozcestník

2. listopadu 2010 v 15:34 | Kated |  The summit
Název:The Summit

Typ:Manwha (koreiská manga)

Žánr:Akce, komedie, drama, YAOI

Stav: vychází

Dílů:53 + speciál

Autor:Lee Young Hui

Vydavatelství:Soul Munhwasa

Serializované:v časopise Wink


Děj:
Han Sae Lee je vysoký, pohledný, tmavovlasý kluk. Prostě ten typ o kterém všechny holky sní. On o tom samozřejmě ví.
Moto je narozdíl od Han Sea blonďák, menší postavy s modrýma očima.
Hned v první kapitole se naše dvě hlavní postavy sejdou v metru. A to tak, že Moto záměrně stadne na Han a ukradne mu peněženku. Han se to dozvý bohužel až když Moto vystoupí a dveře se zavřou.
Han kvůli své peněžence vystoupí na další zastávce a běží si pro ni.

Tekhle nějak Moto vstoupil do Hanova života. Han a Moto spolu po čase budou bydlet a také se sblíží. Když to už dospěje k části, že by se mohli víc sblížit než pouze býti kamarádi, nastoupí na scénu další postava z Motoova života Lee Tan.......

-->DÍLY (komenty)<--

Z důvodů zavedení nového zákona jsem byla nucena díly online smazat.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania