Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Listopad 2010

My new SB Aji-san *´.´*

30. listopadu 2010 v 17:57 | Kated |  mím spřáteleným:-)
Ojky tak jsem se spřátelovala XD....no jo a zese sem slíbila že diploek udělám o soboto-neděli a nic z toho.....já se z tšch slibů jednou zbláznim. Raději bych nic neměla splˇ'novat. No tak jsem diplomek udělala až dnes :-) Můžu vám představit Aji-san a její blog. Aji-san chtěla na diplomek buď Hitsugayu nebo uraharu....no já mám hitsugayu radši a tudéš jsem zvolila jeho XD.

Taky vám chci iznámit že některý...(zatím nevím kolik jich bude....podle toho jestli se jí budou chtít dělat :-)).....recenze mi vytvoří právě Aji....ako asi jediná se mi nabídla a já ji za to mooooooooooooc děkuju :-).....ty jaký udělá tak tam to taky napíšu :-)
a ještě dáreček/diplomek od ní :-)
Obrázek pod perixem

Kapitola 6:Únos??

30. listopadu 2010 v 17:09 | Kated |  Práce ve vile
Olá lidičky....Jo, jo zase sem nesplnila slib...., K. se mi za to zjevila večer u postele a strašila....no jo zalekla jsem se a v pondělí něco sepsala. Hihi jedinej problém byl v tom že máma měla blbou náladu a nepustila me na PC....takže to sem dávám až teď.....
Věnuju to všem kdo mě ještě neodkopli kvůli mým nedodržovaným slibům *´.´*
Zbytek pod perixem

21. GUNS: Nomi (6.část)

29. listopadu 2010 v 16:32 | Konduto |  21 Guns:Nomi
(+18)
"Takže?"optal se podruhé Sasuke.
"Jestli čekáš, že začnu mluvit, tak si na omylu!"řekla Sakura a přehodila svoje nohy. Usmála se a pohodila svými dlouhými vlasy. Sasukeho to popudilo a vytáhl obě své zbraně. Žena sebou trochu škubla.
"Kvůli takovým jako si ty jsme tu museli zavést jedno pravidlo."
"Jaké pravidlo?"zeptala se Sakura. Sasuke se pousmál. Přesně takhle jí chtěl vystrašit. Prohlídl si dlouze černou barvu svých pistolí.
"Když máš chuť někoho zastřelit, polož svojí hračku na stůl."řekl Sasuke a hned na to odložil své pistole před Sakuru na stůl. Ta polkla. Když pak položil na stůl svou zbraň i Itachi, začala mýt strach. Naruto znechuceně vytáhl tu svou a usmál se, když jí pokládal na stůl.
"Dělají si s tebe srandu. Na to si za pár hodin zvykneš."Sakura ho pozorovala. Z jejího bývalého spolužáka vyrostl ohromně přitažlivý mladý muž. Trochu se proto začervenala, když na ní promluvil.
"Ty taky musíš zkazit všechnu legraci."řekl mu Sasuke.
"Vždyť začala být zelená kvůli těm tvým blbým poznámkám!"řekl Naruto a Sasuke v tom cítil výčitku. Nechápal proč se o ní jeho milovaný tak zajímá.
"No a?"
"Sasuke!"
"Co?!"

Gomen-cha

25. listopadu 2010 v 21:01 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Sorry sorry so sorry.......Zase a furt. Jo, jo jsem furt stejná a neměním se. No jo a zase důvody...hmmm tak jo nějak jsem neměla v pondělí a v úterý svůj den. Když už jsem se konečně chtěla ve středu odhodlat tak jsem se dom vrátila v devět večer a ještě se musela naučit cca 15 stránek prográmka a ještě matiku.
No tak doufám že progámko dopadlo dobře a matika tak z tý jsme nepsali. Taky důvod proč jsem byla tak dlouho pryč je prostý. Jeli jsme totiž do Prahy na 2 výstavy....do Rudolfinum a do Doxu a pak jsme rovnou jela k babče protože měla svátek což mi připomíná že já ho mám dneska XD.
No nic, já to napíšu do konce týdne....jo :-)

~ The Nindo of my Sensei ~ (Naruto VS Pain)

21. listopadu 2010 v 17:45 | Konduto |  Videa-naruto
SUPER VIDEO I PÍSNIČKA

Kapitola 5:Aka-Neko

17. listopadu 2010 v 17:12 | Kated |  Práce ve vile
Ojky jo, jo hlavně mě neukamenujte. Zase pozdě, zase pozdě....tentokrát o týden pozdějc...Nožínku jsem neponaučitelná :-( ....buu...no jo nevěděla jsem co napsat a ani se mi moc nechtělo....moc se omlouvám....tady je už hotovej další dílek doufám že se aspoň bude líbit :-)
Zbytek pod perixem

The summit volume 1 chapter 3

17. listopadu 2010 v 17:12 | Kated |  Manga česky-the summit
Zbytek pod perixem

Anime boys

17. listopadu 2010 v 13:09 | Kated |  Anime kluci (Boys)
Zbytek pod perixem

anime boys and shounen-ai (+12)

17. listopadu 2010 v 13:05 | Kated |  Anime kluci (Boys)
Boys
Zbytek pod perixem

new things + alternatiooooooooon XD

16. listopadu 2010 v 21:37 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."


Tak jo posuneme se o kousek dále JO Xd....já vím dlouho jsem sem nic nepřidala...nebojte se neumřela sem XD....no takže teď k věci.

Další dílek Práce ve vile by snad měla vyjít do zítřka. Pokusim se to napsat ještě dnes, ale nic neslibuju :-), dále pak mám přelouženou další kapitolu The Summit tak doufám že si jí přečtete.
Aaaaaaaaaa taky tenhle vzhled blogu se změní. Kámoška TokyoHaru mi udělala lay a tak ho sem rovnou šoupnu :-)...ale až tu bude ta kapča a manga XD

Jak bych si to přál!(9.část)

13. listopadu 2010 v 22:36 | Konduto |  Jak bych si to přál!
V zapadlé úzké uličce na kraji města. Tam byl sraz k probrání důležitých věcí současnosti. Ed měl spoustu špatných zpráv. Alespoň si to myslel. Zašel dál do tmavé, špinavé a dlouhé uličky. Prohlížel si staré ale bytelné stěny dvou cihlových domů, které nestály příliš daleko od sebe. Dva metry, víc ne! Cihly ještě stále měly tu červenou, kterou cihly mívají. Bylo divné, že jsou jako nové. Vůbec se do těchto míst nehodily. Přímo zanikaly v tom hnusu! Hnus? Strašně to tam páchlo, popelnice byli přecpané a většina obsahu se válela na zemi. Hnus? Zbytky jídla, použité tampóny, špinavý zubní kartáček, roztrhané hadry, které bývaly výstavními kusy oblečení, zvratky neznámého nebo dokonce lidské výkaly. Byl to hnus! Hnus?
"To je hnus."poznamenal Ed pro sebe. Hnus to byl, bohužel to bylo i místo setkání. Jeho nadřízený, nyní uprchlík před zákonem, neměl smysl pro lidské podmínky. Ed se znova rozhlédl po tom hnusu. Ne určitě neměl!
To, co ho žralo víc, byl fakt, že si s jeho generálem vyměnili role v příběhu. Od kdy je Ed ten, co pronásleduje a Mustang pronásledovaný? Všechno bylo divné! Vražda, falešné obvinění i tato role, kterou Ed v současné situaci měl. Jediné, co nebylo divné, byl vývoj jejich vztahu v posledních dnech. To bylo, jak už pochopil, zcela přirozené.

The summit volume 1 chapter 2

9. listopadu 2010 v 19:57 | Kated |  Manga česky-the summit
Hihi.....zase omluva za nenaspanou povídku v podobě přeložené mangy.....teprve druhá chapter
Zbytek pod perixem

Pomůže mi někdo???

7. listopadu 2010 v 17:03 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
ojky lidičky jak se máte??? No dneska povídku nenapíšu...no co týdení lhůta vyprší až v úterý ne XD. Zítra píšu z fyziky, chemie, programka, ajiny zkouší a doufám že se ještě něco neoběvý.
Chtěla jsem se vás zeptat. Nevíte co bych mohla udělat na blogu??? Nějaký vylepšení. Hihi trochu se inspiruju Kiku-chan páč u ní bude taky rekonstrukce.
Jediný co vim že tady moc není tak to jsou recenze.....Buu nechcete mi nekdo pomoct??? Dala bych tam i vase jmeno :-) Jestli se někdo najde tak napište.....já vám kdyžtak dám e-mail a mohli byjste to tam poslat :-)jen ten text o čem to anime je a třeba váš názor. Já k tomu klído najdu informace o tom kdo to zreziroval kolik je episod a tak..

New SB Kiku-chan (a Baka Tyki Mikk)

7. listopadu 2010 v 9:13 | Kated |  mím spřáteleným:-)
Láliho lidičky. Chci vám říct, že mám novou SB.....no jsou to vlastně dvě osoby, ale to neva ne XD.
Její stránka Anime-povidecky je moc pěkná. Jsou tam povídky...hi na téma shounen ai/yaoi takže hurá do čtení XD.
Zrovna svůj blog chtějí překopat tak už se těším co z toho vyleze. No Kiku-chan je jednou z autorek tohoto blogu. To ona mi sem napsala a tak jsem ten diplomek věnovala jí. Doufám že se nebude Baka Tyki Mikk zlobit.
Diplomek není nic moc.....nemám žádnej program s vrstvama a tak to šlo horkotěžko ToT.....ja ci fotoshop.....ale platit za nej rozhodne nechci Xd...........no snažila jsem se.

Jak bych si to přál!(8.část)

7. listopadu 2010 v 3:00 | Konduto |  Jak bych si to přál!
(+17)
Požár! V severní části centrály! Na ubytovně v jednom pokoji. Je náhoda, že byl Edův a Mustangův? Hned po tom, co mu voják předal zprávu, se Ed rychlými kroky přemisťoval do místa požáru. Po cestě potkal zmatenou Winry.
"Kde si byla?!"obořil se na ní Ed.
"Nevím, jestli ti to můžu říct."řekla a nafoukla své jemné tváře.
"Dobře, promiň. Mám poplach, hoří tu."
"Hoří?! Kde přesně?"
"V severní části, v jednom pokoji ubytovny."
"Nemyslíš snad…………?"začala vyděšeně.
"To zjistíme. Pojď!"jak to dořekl, společně vyrazili dál k ohni. Když přišli na patro a pohlédli na místo, odkud jde kouř……..přispěchal k nim podřízený.

21. GUNS: Nomi (5.část)

3. listopadu 2010 v 3:00 | Konduto |  21 Guns:Nomi

V jednom prosvětleném pokoji seděl mladý muž. Vše mu vycházelo, proto popíjel nějakou irskou whisky. Ozval se menší zvuk a on pohlédl na přístroj, který ho udělal. Fax. Přišla mu zpráva. Položil skleničku s vynikajícím obsahem na stůl a zvedl se. Přešel k faxu a vyndal z něj zprávu.
"Policie má informace o Orochimarovi. Jedou ho zatknout. Operaci velí Hatake Kakashi. Sakura Haruno byla chycena v obchodním domě Itachim Uchihou a Kisamem Hoshizakem. Vezou ji k Narutovi a Sasukemu. Ti mezitím předali informace třem zástupcům policie. Shikamaru Nara, Choji Akimichi, Kiba Inuzuka. Vědí o vás i o plánu skoro vše,…………..jak jste chtěl."
"Výborně. Teď, aby to ta nána nepodělala."řekl si pro sebe Madara a vrátil se ke stolu s pitím. Posadil se a sáhl po zapalovači. Cvakl! S otvoru vyšel plamen a Madara ho přiložil k papíru. Chytl! Informace shořely. Madara se usmál. "Těším se. Moc se těším."napil se whisky a spokojeně zamlaskal. "Až uvidím, ten jeho obličej."

Kapitola 4:Po škole???

2. listopadu 2010 v 18:15 | Kated |  Práce ve vile
Tak jo kapitola měla vyjít už včera ale nějak jsem to enstihla. Jako omluvu jsem vám přeložila manga the summit 1 kapitolu (1 booku)....hihi je to yaoi tak doufám že vás to potěší.
Zbytek pod perixem

The summit volume 1 chapter 1

2. listopadu 2010 v 15:39 | Kated |  Manga česky-the summit
Tak jo poprvý jsem se něco snažila přeložit a dopadlo to tak jak to dopadlo. Tato manga je jako omluva za to, že nestíhám povídky v řečených termínech T.T...ohky ale já mám hodně práce víte Xd. No dneska napíšu další dílek vilky no :-)
PS:omlouvám se za překlad. Přeci jenom je to moje prvně přeložená manga a tak nedoufám, že to bude dokonalý.

Jo a ještě něco je to manwha takže čtěte takhle-->
credits
Zbytek pod perixem

The summit rozcestník

2. listopadu 2010 v 15:34 | Kated |  The summit
Název:The Summit

Typ:Manwha (koreiská manga)

Žánr:Akce, komedie, drama, YAOI

Stav: vychází

Autor:Lee Young Hui

Vydavatelství:Soul Munhwasa

Serializované:v časopise Wink


Děj:
Han Sae Lee je vysoký, pohledný, tmavovlasý kluk. Prostě ten typ o kterém všechny holky sní. On o tom samozřejmě ví.
Moto je narozdíl od Han Sea blonďák, menší postavy s modrýma očima.
Hned v první kapitole se naše dvě hlavní postavy sejdou v metru. A to tak, že Moto záměrně stadne na Han a ukradne mu peněženku. Han se to dozvý bohužel až když Moto vystoupí a dveře se zavřou.
Han kvůli své peněžence vystoupí na další zastávce a běží si pro ni.

Tekhle nějak Moto vstoupil do Hanova života. Han a Moto spolu po čase budou bydlet a také se sblíží. Když to už dospěje k části, že by se mohli víc sblížit než pouze býti kamarádi, nastoupí na scénu další postava z Motoova života Lee Tan.......


Díly on-line:

1.Volume:2.Volume:3.Volume:4.Volume:5.Volume:6.Volume:7.Volume:8.Volume:
15.díl21.díl28.díl36.díl44.díl53.díl
16-17.díl22.díl29.díl37.díl45.díl53.5 SPECIÁL
23.díl30.díl38.díl46.díl.
11.díl19.díl24.díl31.díl39.díl47.díl.
20.díl25.díl32.díl40.díl48.díl.
.26.díl33.díl41.díl49.díl.
7.díl14.díl.27.díl34.díl42.díl50.díl.
.....
......52.díl.

Díly download:

Tak zatím můžu přidat jen ty co jsou okorekturovaný :D takže prvních 10 dílečků a nejspíše vždy poslední díleček tu zatím nebude..... zbytek tedy postupně doplním :) :D
The summit 1.dílHESLO:TS1..The summit 21.dílHESLO:TS21
The summit 2.dílHESLO:TS2The summit 11.dílHESLO:TS11The summit 22.dílHESLO:TS22
The summit 3.dílHESLO:TS3The summit 12.dílHESLO:TS12HESLO:TS23
The summit 4.dílHESLO:TS4The summit 13.dílHESLO:TS13The summit 24.dílHESLO:TS24
The summit 5.dílHESLO:TS5The summit 14.dílHESLO:TS14The summit 25.dílHESLO:TS25
The summit 6.dílHESLO:TS6The summit 15.dílHESLO:TS15The summit 26.dílHESLO:TS26
The summit 7.dílHESLO:TS7The summit 16-17.dílHESLO:TS1617The summit 27.dílHESLO:TS27
The summit 8.dílHESLO:TS8The summit 18.dílHESLO:TS18The summit 28.dílHESLO:TS28
The summit 9.dílHESLO:TS9The summit 19.dílHESLO:TS19The summit 29.dílHESLO:TS29
The summit 10.dílHESLO:TS10The summit 20.dílHESLO:TS20The summit 30.dílHESLO:TS30

Shounen

1. listopadu 2010 v 18:44 | Kated |  Anime kluci (Boys)
Zbytek pod perixem

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania