Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Srpen 2010

novinky banzai XD

31. srpna 2010 v 17:41 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Lidiiiiiiiiiiiii...mám pr vás (mě XD) dobrou zprávu. Můj PC už funguje. Máma ho dnes vzala tam k tomu chlapovy u kteryho byl v oprave a jemu se normálně rozeběhl. No a tak sem ho ...tentokrat ja...zapojila a on fachá. Aby jste rozuměli předtím ho zapojila máma a furt se tam ukazovalo
 boot disk failure, insert system and press enter (si to pamatuju XD).

♥Takže vám chci jenom říct že další díl Kazuki Café se budu snažit dopsat v nejbližší době.

♥Všimla sem si že klesla sledovanost XD...s tim se bude muset něco udělat XD.

♥Taky vám chci popřát hodně štěstí do dalšího školního roku XD...já ho budu potřebovat XD.

oznam + & -

28. srpna 2010 v 23:10 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Ahojky lidičky...promiňte že jsem nenapsala dřív. Celý tento týden jsem byla společně se ségrou v Ústí nad Labem u babči a tetky a nějak sem zapomněla oznámit že tu nebudu.

Mám pro vás(mě) 1. špatnou zprávu:
8)Dnes, hned po mím příjezdu jsem šla na PC a zjistila že je rozbitej. Ehm...je to divný páč ho máma dávala před necelýma dvěma dny do opravny. V pondělí se těch chlappů zeptá na příčinu a pak budemvědět. Říkám to protože svoje povídky píšu vždy na svém PC. Teď momentálně jsem na ségry notebooku.
Ale taky dvě dobrý
8) Tím co sem doposud napsala chci říct, že další díl Kazuki Café vyjde až bude PC v cajku XD. a to snad bude od pondělí do středy...teda doufám.

8)A ta dobrá která snad nemá chyby. Ségra se činila a psala další díli svých povídek. Vše co napsala má už v elektronický podobě a tak nevidím důvod nedodání dalšího dílu :-)

Junjou Romantica+Egoist Videa

19. srpna 2010 v 20:52 | Kated |  Junjou Romantica-videa
Junjou Romantica:Misaki x Usagi
Zbytek pod perixem

21. GUNS: Nomi (1.část)

16. srpna 2010 v 23:00 | Konduto |  21 Guns:Nomi
"Miluju bývalého nájemného vraha. Miluju ho celou svou duší už od první chvíle, co jsem ho potkal. A vždycky budu! Nikdy se nevytratí moje city k němu…….NIKDY! Dokud budu živ tak nezapomenu. Na jeho sladká slova, na jeho tělo, kterému sem oddaný a taky na jeho božská ústa, která mě dostanou až do nebe. Moje láska je silnější než cokoliv jiného. Zemřel bych pro ni………Zemřel bych pro něj."

"Možná se blížíme ke konci našeho problému s………..s kým vlastně? Nejdřív to byli Akatsuki a policie a teď?! Člověk, kterého jsme měli za spojence! Orochimaru, jo právě ten si s námi celou dobu hrál! To si odskáče,…….se všemi, co mu pomáhají proti nám, si to vyřídím! K tomu všemu se začali dít zvláštní věci. Itachi a Kisame se s námi spojili. Takže spolu trávíme dost času. To nevypadá jako běh na krátkou trať. To nám dá pořádně zabrat, obzvlášť mě."

"Itachi mi jednou řekl, že nejsme nepřátelé. My dva? Zasmál jsem se tomu ale,……..pak sem se zamyslel. Spali jsme spolu, a přesto jsem mu to nijak zvlášť nevyčítal. Naplánoval to na mě, a……na svého bratra ale přesto, ………moje srdce ho nedokázalo obvinit, jednoduše jsem mu odpustil. Dlouho jsem si myslel, že neznám důvod této reakce. Bohužel……….opak byl pravdou. Teď už jsem si jistý…………Itachi měl pravdu, nejsme nepřátelé. Jak bych mohl považovat za nepřítele někoho, ke komu cítím upřímnou náklonnost."

Kapitola 14: Chtěl bych se sejít

15. srpna 2010 v 15:03 | Kated |  Kazuki Café
 Takže lidičky....konečně jsem napsala další díl. No abych pravdu řekla nic se tam neděje. Potřebovala jsem tam ale něco dát abych se mohla dostat tam kam sem chtěla. A to do posledních asi 10 řádků XD. Tenhle díl se mi psal špatně páč sem ho psala v textáku a tak sem z hoto byla trochu vydeptaná. Hlavně z toho že sem nevěděla kolik A4 to vlastně je. Nakonec to sou 4...takže sem spokojená. Dále se chci omluvit za pžípadné chyby. Texták mi je totiž neukazuje.
PS:Tento díl bych chtěla věnovat všem kteží trpělivě čekala a vydrželi to se mnou.
Zybtek pod perixem

Jak bych si to přál!(6.část)

14. srpna 2010 v 15:02 | Konduto |  Jak bych si to přál!
V zrcadle se odrážela postava krásné dívky. Modrá uniforma jí padla jakoby se pro tuto profesy narodila. Proto se také dlouho prohlížela. Nemohla se nabažit své krásy. Winry se postavila do pozoru a usoudila, že i při tom vypadá skvěle. Vzala si hřeben, který ležel vedle zrcadla, a rozčesala si dlouhé blonďaté vlasy. Upravila si je a upevnila skřipcem. Věděla, že jí nesmí překážet.
"Hotovo."řekla si pro sebe a vyšla ze šatny. Na chodbě potkávala spoustu tváří…….každý na ní mohl oči nechat a proto, když měla nějakou otázku bylo jí bleskem odpovězeno.
"Prosím, nevíte, jestli je Edward vzhůru?"zeptala se jednoho muže.
"Myslíte Edwada Elrica?"Winry přikývla. "Generál u něj před dvěma hodinami byl a tvrdil, že je v pořádku……Jen musí odpočívat."
"Aha. Na jakém pokoji leží?"zeptala se Winry a naklonila se k vojákovi. Ten se rozhlédl po chodbě.
"Pokoj 203, slečno."řekl muž a mrknul na ní. Winry se usmála.
"Díky."řekla a odešla směr Edův pokoj.

FMA together wallpapers

14. srpna 2010 v 14:48 | Kated |  FMA-->Obrázky
by:Calaya


by:Sweet L
Zbytek pod perixem

FMA Movie wallpapers

14. srpna 2010 v 9:15 | Kated |  FMA-->Obrázky
by:Calaya


by:yina
Zbytek pod perixem

Kuroshitsuji 2

13. srpna 2010 v 16:45 | Kated |  Kuroshitsuji-videa
Jo tak o tomhle mi říkala Haruiiiii asi pře půl rokem. Kuroshitsuji 2 série....božínku když jsem se dozvěděla že tam budou 2 jiný hlavní postavy tak jsem si říkala že tím to akorát skazej. Ale dnes jsem si na to vzpomněla a koukla se na trailery...no a tady v tom jsou i sebastian a ciel :-) hihi takze se tam taky objeví XD (ale nechápu jak když by měl bejt Ciel mrtvej)...jo je tam v nějakým kufru (sebastian si ho asi nosi sebou XD)...ale taky tam byl normálně živej...hmm nechám se překvapit :-)
Víte co...třeba obživne (no nebo to jsou jenom vzpomínku :-().....já mám ráda happyendy....u konce kuroshitsuji 1 sem bulela tak se to třeba nějak zvrátí...hmm asi ne, ale můžu v to věřit :-)

Ak chceš byť milovaný, miluj!- 2.kapitola

13. srpna 2010 v 14:22 | Kated |  Ak chceš byť milovaný, miluj!
Autor:MiK
Žánr:Shounen-ai/Yaoi

***pri mne***
Počujem ako niekto klope na dvere
"Ďalej" zakričím a do izby vojdú Sebastian Daniel a meno toho tretieho ani nepoznám.
"Rodičia nás sem milo vypakovali, nechcú biť rušený" zasmial sa Daniel
"A čo ja s tým mam?"
"No si jediný v tejto rodine čo je voľný" začal sa smiať ten neznámi
"Čože?"
Zbytek pod perixem

Pokračování povídek (kdy vyjdou)

13. srpna 2010 v 9:51 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
A už mě to štve! Dnes (po celým týdnu mé nepřítomnosti) word prostě taky nejde. Tý joho a to ho mám koupenej za prachy!

MiK povídka dnes na 100 % vyjde. Přetáhnu si jí na ségry PC a pak ji sem hodim.
♥ A má povídka Kazuki Café.......rozhodla sem se že ji napíšu v textovým dokumentu...takže 
   tam bude chyb jak já nevim čeho XD.....ale aspoň vyjde :-)
♥ V dohlednu je taky další díl Jak bych si to přál....a taky další série 21 guns:nomi

potíž+ možný řešení

7. srpna 2010 v 19:16 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."

Ojky lidičky....MiK mi už dala oprávnění k tomu abych sem dala další díl její povídky. No, ale můj ´úžasnej´počítač si dělá co chce a nechce mi vůbec otevřít microsoft....normálně, úplně zuřim!!! Zrovna jsem chtěla něco napsat a ono se stane tohle!!!! No jestli to nepůjde ani zejtra atak s tim budu muset něco udělat. No nejlepší bude když tu MiKiinu povídku stáhnu na ségry notebook a tam odsad to zverejnim .....no tak přinejhoršim to tak udělám :-)

kaichou wa maid-sama ikons

6. srpna 2010 v 17:02 | Kated |  Kaichou wa Maid-sama-obrázky
Icons by kakapum:

mini oznámek

1. srpna 2010 v 20:16 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Ojky.....ahoojky lidičky.
Tak jsem se dneska ve 2 hodiny rano vrátila ze slovenska. No řeknu vám...krása XD. Počasí sme měli skvělí (ironicky myšleno páč furt lilo Xd)....ale mě děšť nevadí :-) aspoň že sme se nepařili v autě :-)....to místo kde sme byli......no byla to chata jednoho tátovo kamaráda....a bylo to v takovy zapadlí vesnicy...řeknu vám nebyl tam žádnej signál. Ta vesnice se jmenovala mám dojem Osturňa...a byla něco okolo 8 km dlouhá. tomu říkám vesnice XD. Ty sousedi co byli kolem nás ...tak byli věčně nalitý XD...a vždycky se zastavovali u našeho baráku a povídali si s náma. Byla tam sranda no XD. Hned první věc který jsem si všimla byli ovce a krávy XD....vidíš Haru (a v mikulove nemme kravy :-p)...no ani sejin nedivym kdyz sem videla ty louky...ale uprime asi by mě celej den nebavilo nahánět zvěř XD.

Jinak města byli samozřejmě civilizovaný (juj a to říká holka z vesnice XD)..no vipadali normálně. Města sou stále města. Taky se mi tam líbilo tričko...no a máma mi řekla že je drahý že stojí 350 kč....booože já to přepočítala a bylo to 125 Kč....no a samo sebou sem si ho nekoupila :-( ....PS:z toho plyne....nikdy nevěřte mámám XD.

Taky sme zkoumali ceny...reknu vám mají to tam dražší než u nás. Dokonce i za vstup do kostela se platí (no to mi bylo v celku jedno páč sem atéjista XD)
ňám...teď si du dát brinzu (hnaaa ze slovenska sem ji jeste nemela)...kdyz jsme jeli nazoatek do cech tam sme videli samej ovci syr Xd.

předposlední věc kkterou vám chci říct......koupila sem si tam úplně krásnou, plyšovou roztomilou krávu XD.....MiK pocta pro tvýho mikiho Xd....páč se menuje Miki XD....ale ona je roztomila :-) ...je to taková koule a mái ocásek XD.


A konečně poslední věc......další díl Kazuki Café (KC) ...nevím kdy vyjde. zatím vím co se tam stane, ale musím to dostat na papír. No a to nebude tak snadný...páč já zítra odjíždím na chatu. Takže nevím....no možá když přesvědšíte MiK....TAK VÁM SEM DÁM DALŠÍ DÍL :-)

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania