Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Srpen 2010

21. GUNS: Nomi (1.část)

16. srpna 2010 v 23:00 | Konduto |  21 Guns:Nomi
"Miluju bývalého nájemného vraha. Miluju ho celou svou duší už od první chvíle, co jsem ho potkal. A vždycky budu! Nikdy se nevytratí moje city k němu…….NIKDY! Dokud budu živ tak nezapomenu. Na jeho sladká slova, na jeho tělo, kterému sem oddaný a taky na jeho božská ústa, která mě dostanou až do nebe. Moje láska je silnější než cokoliv jiného. Zemřel bych pro ni………Zemřel bych pro něj."

"Možná se blížíme ke konci našeho problému s………..s kým vlastně? Nejdřív to byli Akatsuki a policie a teď?! Člověk, kterého jsme měli za spojence! Orochimaru, jo právě ten si s námi celou dobu hrál! To si odskáče,…….se všemi, co mu pomáhají proti nám, si to vyřídím! K tomu všemu se začali dít zvláštní věci. Itachi a Kisame se s námi spojili. Takže spolu trávíme dost času. To nevypadá jako běh na krátkou trať. To nám dá pořádně zabrat, obzvlášť mě."

"Itachi mi jednou řekl, že nejsme nepřátelé. My dva? Zasmál jsem se tomu ale,……..pak sem se zamyslel. Spali jsme spolu, a přesto jsem mu to nijak zvlášť nevyčítal. Naplánoval to na mě, a……na svého bratra ale přesto, ………moje srdce ho nedokázalo obvinit, jednoduše jsem mu odpustil. Dlouho jsem si myslel, že neznám důvod této reakce. Bohužel……….opak byl pravdou. Teď už jsem si jistý…………Itachi měl pravdu, nejsme nepřátelé. Jak bych mohl považovat za nepřítele někoho, ke komu cítím upřímnou náklonnost."

Kapitola 14: Chtěl bych se sejít

15. srpna 2010 v 15:03 | Kated |  Kazuki Café
 Takže lidičky....konečně jsem napsala další díl. No abych pravdu řekla nic se tam neděje. Potřebovala jsem tam ale něco dát abych se mohla dostat tam kam sem chtěla. A to do posledních asi 10 řádků XD. Tenhle díl se mi psal špatně páč sem ho psala v textáku a tak sem z hoto byla trochu vydeptaná. Hlavně z toho že sem nevěděla kolik A4 to vlastně je. Nakonec to sou 4...takže sem spokojená. Dále se chci omluvit za pžípadné chyby. Texták mi je totiž neukazuje.
PS:Tento díl bych chtěla věnovat všem kteží trpělivě čekala a vydrželi to se mnou.
Zybtek pod perixem

Jak bych si to přál!(6.část)

14. srpna 2010 v 15:02 | Konduto |  Jak bych si to přál!
V zrcadle se odrážela postava krásné dívky. Modrá uniforma jí padla jakoby se pro tuto profesy narodila. Proto se také dlouho prohlížela. Nemohla se nabažit své krásy. Winry se postavila do pozoru a usoudila, že i při tom vypadá skvěle. Vzala si hřeben, který ležel vedle zrcadla, a rozčesala si dlouhé blonďaté vlasy. Upravila si je a upevnila skřipcem. Věděla, že jí nesmí překážet.
"Hotovo."řekla si pro sebe a vyšla ze šatny. Na chodbě potkávala spoustu tváří…….každý na ní mohl oči nechat a proto, když měla nějakou otázku bylo jí bleskem odpovězeno.
"Prosím, nevíte, jestli je Edward vzhůru?"zeptala se jednoho muže.
"Myslíte Edwada Elrica?"Winry přikývla. "Generál u něj před dvěma hodinami byl a tvrdil, že je v pořádku……Jen musí odpočívat."
"Aha. Na jakém pokoji leží?"zeptala se Winry a naklonila se k vojákovi. Ten se rozhlédl po chodbě.
"Pokoj 203, slečno."řekl muž a mrknul na ní. Winry se usmála.
"Díky."řekla a odešla směr Edův pokoj.

Ak chceš byť milovaný, miluj!- 2.kapitola

13. srpna 2010 v 14:22 | Kated |  Ak chceš byť milovaný, miluj!
Autor:MiK
Žánr:Shounen-ai/Yaoi

***pri mne***
Počujem ako niekto klope na dvere
"Ďalej" zakričím a do izby vojdú Sebastian Daniel a meno toho tretieho ani nepoznám.
"Rodičia nás sem milo vypakovali, nechcú biť rušený" zasmial sa Daniel
"A čo ja s tým mam?"
"No si jediný v tejto rodine čo je voľný" začal sa smiať ten neznámi
"Čože?"
Zbytek pod perixem

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania