Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Červenec 2010

Jak bych si to přál!(5.část)

27. července 2010 v 8:00 | Konduto |  Jak bych si to přál!
"Dobrý den, slečno."řekl muž a zavřel za sebou dveře. Eve k němu přiskočila a objala ho. Winry to celé pozorovala a přemýšlela, proč má ten muž masku.
"Promiň, že jsem ti neřekla, že budeme mít návštěvu. Nějak sem to neplánovala."
"To nevadí, ten večírek mě stejnak nudil."řekl muž a sundal si masku i plášť. Byl to středně vysoký výrostek se zelenými delšími vlasy. Jeho hnědé oči pohlédly na Winry.
"Drahoušku, tohle je slečna Winry. Přijela se svým přítelem na centrálu."řekla Eve a sledovala spokojený pohled svého druha. Muž se tak divně usmál a přistoupil k Winry. Podal jí ruku, ona přijala.
"Těší mě, pane……..?"

Ak chceš byť milovaný, miluj! - 1.kapitola

26. července 2010 v 10:00 | Kated |  Ak chceš byť milovaný, miluj!
Autor:MiK
Žánr:Shounen-ai/Yaoi

Ahoj no tak na začiatok by som sa vám mal predstaviť no volám sa Michael Svon, mám čerstvých sedemnásť , mám dlhšie tmavo hnedé vlasy (jak Jae v The Way u are ale v hnedom prevedení) som chudý a som nižšieho vzrast no asi tak 168 cm čo je na chlapca trochu malo ale už s tým nič nenarobím .Žijem iba zo svojou mamou a staršími sestrami , otec sa zabil pri autonehode keď som mal 5 rokov. Akurát teraz nestíham do školy a má prísť nový žiak tak sa rútim rovno do riaditeľne ,keďže som najlepší žiak a predseda školskej rady musím ho po škole previesť a zo všetkým oboznámiť.
Zbytek pod perixem

MiK

26. července 2010 v 8:00 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Takže vám chci představit novou povídku od úplně nový autorky tohoto blogu. Je jí MiK. MiK je slovenka a tudíš její povídka je napsána slovensky. Tím chci naznačit, že slováci si jí určitě musí přečíst :-) Mě osobně se mooooc líbí. A češi taky nemaj problém páč slovenština je skoro stejná XD. Takže hurá do čtení :-) 
Jinak....., její povídka se jmenuje "Ak chceš byť milovaný, miluj!" a je to žánrově shounen-ai/Yaoi jo. 
Hňňá říkala mi, že čekala na další díl (teď nevím jestli mojí a nebo ségry) povídky. a tak moc se nudila, že taky něco napsala. No a nakonec z ní vylezetohle....taková krása :-) A MiK vůbec se za to nemusíš stydět XD.
Tak dala bych to sem i dřív, dokonce jsem to už měla povolený. Ale chyběl tomu název. A tak jsem čekala a nakonec se ho dozvěděla. Zrovna včera jsem se ho dozvěděla. Říkla mi o dvou názvech co vymyslela. Mě osobně se víc k tomuhle příběhu líbil tenhle a tak se asi zařídila podle mě XD.

Jinak vám chci říct že je MiK v pohodě...určitě milá (teda jeví se mi tak XD) a dobře se s ní povídá. Takže když kdokoliv bude mít chuť tak jí napište XD...třeba na anime-manga a nebo na e-mail který vám MOŽNÁ dá XD.

PS:Dnes je to poprvý co jedu do slovenska...budu tam celý týden, takže se neuvidíme :-) Aby jste nebyly smutní XD....tak vám sem dám i ségry povídku...ehm mám dojem, že říkala FMA. To vijde hned po dnešku (mám dojem že to zveřejnila v úterý...)

Kapitola 13:Vzhůru do obchoďáku

25. července 2010 v 15:48 | Kated |  Kazuki Café
Ehm, ehm za tuhle kapitolku byste měli nejspíš poděkovat mojí mamě XD. No jo srandu si nedělám. Poprvý co mě vyhodila v 10 večer od počítače mi to nevadilo. No tky se chci omluvit za taaaak dlouhé zdržení. Uhm no bylo to vlastně kvůli Haruiine její slova jsem si vzala k srdci Xd a přestala si věřit XD. No jo taky můžu mít slabí chvilky XD. Jinak jsem se mezitím koukala na D.Gray mana a tak sem byla do toho zažraná že prostě nešlo dělat nic jinýho než koukat a koukat.
Tenhle díl se odehrává celej v obchodáku....to víme Akirovi chyběj hadry a tak si je musí jít koupit. Na konci týhle kapitolky měl nejdřív přijít někdo úplně jiný, ale říkala sem si co by tam dělal(ehm ten o kom mluvím je jedním z takový tý smetánky XD).

Jinak díl je po všechny co mě podporujou svými dobrými i špatnými Xd komentíky. Sem za ně moc ráda a beru všechny na vědomí :-)

Kaichou wa maid-sama videa

23. července 2010 v 20:54 | Kated |  Kaichou wa Maid-sama-videa
i love you
Zbytek pod perixem

Jak bych si to přál!(4.část)

21. července 2010 v 7:30 | Konduto |  Jak bych si to přál!
Stmívalo se. Tajemná žena vedla Winry uličkami, na které pomalu nebylo vidět. Bála se! Ženu vůbec neznala, i když jí tvrdila, že jí jen pomůže. Nevěděla, jak jí hodlá pomoci, ale musela si přiznat, že oceňovala tuhle zvrácenou podobu snahy.
"Hm,………..promiňte? Kam mě to vedete?"
"Ještě chvilku, zlato. Už tam skoro jsme."odpověděla žena a strhla jí sebou do nějakých zrezivělých dveří. Našla vypínač a rozsvítila. Winry se nestačila divit. Stála v menší hale, kde na rozkládacích stolech ležely různé druhy ručních zbraní.
"Na co to………? Kde to jsme?"řekla Winry neklidně. A polekaně se vymanila ze sevření ženiny ruky.
"To patří mému příteli, zlato."řekla žena a hodila po Winry povýšenecký obličej.
"Vy?! Podvedla jste mě!"
"Ne. Chci ti pomoci získat toho mladého muže, o kterém zdá se zatím jen sníš."Winry byla zmatená. Proč by jí tato žena, zadaná a šťastná žena, měla pomáhat?

o*.*o oooomluva

20. července 2010 v 19:31 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Hihi chci se omluvit, že sem sem dneska nedala a ani nedám další díl Kazuki Café. Jo jako mám to tak nějak v hlavě, ale právě jsem se zažrala do D.Gray mana a musim videt dalsi a dalsi dili XD. Uz jsem na 61...ojky...no jetse jich mam hodne pred sebou. Zitra to sem asi taky nedam (pac to nemam jeste napsany XD)...a taky protoze jedu do teplic...musim si koupit boty. jujky snad najdu nejaky co se mi budou libit XD.

Jinak by mel dneska pribyt dalsi dil yaoi FMA...ehm Jak bych si to přál......snad to segra dopise jeste dnes XD.

Dáreček pro Haru 3.C SŠ

19. července 2010 v 13:43 | Kated |  moje "krásný" kresbicky
Ojky celej výkend jsem byla pryč a tak jsem neměla možnost něco sem dát. Je docela klika, že jsem tu dnes, páč jsem měla být ještě na chatě a zbírat borůvky Xd. Ale jsem tu.

Tou nejdůležitější věcí co sem dneska chtěla udělat je právě tato......chci popřát Harui k jejím 18 narozeninám.

ehm básně psát neumím a tak ti asopň tradičně popřeju XD.

Hodně štěstí při písemkách
Hodně zdravých zubů....ehm víš jak to myslim (ty a zubař XD)
Hodně LÁSKY......kterou se nesmíš bát rozdávat. Určitě by se ten kluk chytl kdyby si se s nim začala víc bavit.
Hodně kamarádů.........ehm ani 100000000000000 jich nechtačí XD
A hodně peněz XD...aby sis mohla kupovat věci který chceš a nepřipadala sis na mizině XD.

Tak a tady jsem ti odělala ten obrázek...ehm říkalas když jsem ho měla načrtlej že je hezkej, ale měla bych ho obtáhnout v PC.....no tak není to obtáhlí v pc, pouze je to dělaný ručně, ale doufám že se ti aspoň bude trochu líbit.


Jak bych si to přál!(3.část)

17. července 2010 v 0:16 | Konduto |  Jak bych si to přál!
Zavřely se dveře. Winry se o ně opřela a ještě malou chvíli poslouchala zvuk chaosu a nepokoje. Byla překvapena, co dokáže jedna vražda vykonaná jedním mužem. Zaslechla Mustanga, jak mluví s někým drsným a pak jak odchází vojáci a nahrazují je uklízeči. Neměla strach ale špatný pocit. Nikdo nevěděl, po čem ten vrah skutečně jde, ani Ed to nevěděl. To jí možná trápilo nejvíc. Vzdychla a odešla ode dveří. Prošla se ne čině dvakrát po pokoji a pak se posadila na postel. Co když se něco stane Edovi? Zakroutila hlavou! Nechtěla na to myslet!
"Jak toho hlupáka znám snaží se přijít na pravdu."řekla si a položila hlavu do peřin. Vždycky, když na něj pomyslela, rozbušilo se jí srdce. Její tváře mírně zrudly a její krásné modré oči se přivřely. Tento pocit zkazila jen vzpomínka na muže, který je tu navíc. Roy Mustang. Ze srdce ho nesnášela, ale nemohla nic dělat. Ed mu věřil, i když to tak skoro nikdy nevypadalo. Opět zakroutila hlavou a zvedla se. Přešla ke stolu a sedla si na židli. Vzala kousek papíru a začala na něj cosi čmárat.

Lovely Complex obrázky

16. července 2010 v 13:35 | Kated |  Lovely Complex-obrázky
Risa and Otani
Zbytek pod perixem

Loveless obrázky

15. července 2010 v 18:39 | Kated |  Loveless-obrázky
Ritsuka
Zbytek pod perixem

Ed and Roy fanart 3.C SŠ

14. července 2010 v 22:03 | Kated |  moje "krásný" kresbicky
Takže tenhle obrázek jsem kreslila z 2 fanartů. Roye sem musela trošku pozměnit protože měl úplně divný vlasy XD teď je má sice stále divný, ale aspoň vipadaj líp XD. A Ed ten byl z obrázku v kterým byl zaklíněnej do Roye...tudíš jsem si ho musela z části domyslet.

Shounen-ai (+16)

14. července 2010 v 10:30 | Kated |  Anime kluci (Boys)
Zbytek pod perixem

Chat

13. července 2010 v 22:03 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."

Chat

Takže vím, že an něj stejně nebudete chodit, ale já ho sem prostě dala XD. A když na něj někdo konečně začne chodit, tak to bude nejmíň za rok. To se víc jakoby spřátelíme a spřátelíte. Může taky sloužit por ty co nemají icq nebo skype.....ehm třeba např. já mám icq no ale kámška má skype. já už skype nemám pač jsem tam vůbec nechodila. sice na icq taky už nechodím, ale někdy tam třeba zajdu. Tak doufám, že se aspoň někdo najde a přijde tam. Ze začátku se třeba můžeme nějak domluvit na určitou dobu XD.

Kapitola 12:Jednou úchyl, vždycky úchyl

13. července 2010 v 16:20 | Kated |  Kazuki Café
Takže, je to znovu týden co jsem něco napsala.....nevím proč, ale stále mě nenapadá jak se dosat k tomu k čemu chci. Tak nějak mě vždy napadne jenom kousíček a to povědšinou když spím (a to si nepamatuju) a nebo když píšu.
Tak ehm k tomuhle dílu neusím nic říkat. Název mluví za vše XD.
Zbytek pod perixem

Yaoi fan

13. července 2010 v 13:59 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
sdgsdg
3. Aki
10.LoLo
12.eSmy
15.Tara
16.arya
33.Mika
39.Mio
47.Zifa
53.Haf
54.inis
57.Rin
68.Mia
81.SHinata
83.Kirra

68.Tákže je tady unikátní zápis Yaoi fandů XD. Našla jsem ho na stránce T!na-chan. Doufám, že se někdo zapíše. Jestli budete chtít tak si ho dejte taky na blog ať rozšíříme naší komunitu. Budu ráda když se zapíšete (ehm ke mě a dáte mi vždycky vědět)
PS:kdyby jste si ho dali na blog tak k němu přihoďte i tuto ikonu (kde se koná zápis ju :-)
yaoi fan


Koisuru Boukun Screen

12. července 2010 v 20:54 | Kated |  Koisuru boukun-obrázky
Zbytek pod perixem


Koisuru Boukun obrázky

12. července 2010 v 11:22 | Kated |  Koisuru boukun-obrázky
Obrázek:

Zbytek pod perxem

Koisuru boukun video

12. července 2010 v 10:53 | Kated |  Koisuru boukun-videa

Kousuru boukun Toxic:

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania