Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Červenec 2010

Jak bych si to přál!(5.část)

27. července 2010 v 8:00 | Konduto |  Jak bych si to přál!
"Dobrý den, slečno."řekl muž a zavřel za sebou dveře. Eve k němu přiskočila a objala ho. Winry to celé pozorovala a přemýšlela, proč má ten muž masku.
"Promiň, že jsem ti neřekla, že budeme mít návštěvu. Nějak sem to neplánovala."
"To nevadí, ten večírek mě stejnak nudil."řekl muž a sundal si masku i plášť. Byl to středně vysoký výrostek se zelenými delšími vlasy. Jeho hnědé oči pohlédly na Winry.
"Drahoušku, tohle je slečna Winry. Přijela se svým přítelem na centrálu."řekla Eve a sledovala spokojený pohled svého druha. Muž se tak divně usmál a přistoupil k Winry. Podal jí ruku, ona přijala.
"Těší mě, pane……..?"

Ak chceš byť milovaný, miluj! - 1.kapitola

26. července 2010 v 10:00 | Kated |  Ak chceš byť milovaný, miluj!
Autor:MiK
Žánr:Shounen-ai/Yaoi

Ahoj no tak na začiatok by som sa vám mal predstaviť no volám sa Michael Svon, mám čerstvých sedemnásť , mám dlhšie tmavo hnedé vlasy (jak Jae v The Way u are ale v hnedom prevedení) som chudý a som nižšieho vzrast no asi tak 168 cm čo je na chlapca trochu malo ale už s tým nič nenarobím .Žijem iba zo svojou mamou a staršími sestrami , otec sa zabil pri autonehode keď som mal 5 rokov. Akurát teraz nestíham do školy a má prísť nový žiak tak sa rútim rovno do riaditeľne ,keďže som najlepší žiak a predseda školskej rady musím ho po škole previesť a zo všetkým oboznámiť.
Zbytek pod perixem

Kapitola 13:Vzhůru do obchoďáku

25. července 2010 v 15:48 | Kated |  Kazuki Café
Ehm, ehm za tuhle kapitolku byste měli nejspíš poděkovat mojí mamě XD. No jo srandu si nedělám. Poprvý co mě vyhodila v 10 večer od počítače mi to nevadilo. No tky se chci omluvit za taaaak dlouhé zdržení. Uhm no bylo to vlastně kvůli Haruiine její slova jsem si vzala k srdci Xd a přestala si věřit XD. No jo taky můžu mít slabí chvilky XD. Jinak jsem se mezitím koukala na D.Gray mana a tak sem byla do toho zažraná že prostě nešlo dělat nic jinýho než koukat a koukat.
Tenhle díl se odehrává celej v obchodáku....to víme Akirovi chyběj hadry a tak si je musí jít koupit. Na konci týhle kapitolky měl nejdřív přijít někdo úplně jiný, ale říkala sem si co by tam dělal(ehm ten o kom mluvím je jedním z takový tý smetánky XD).

Jinak díl je po všechny co mě podporujou svými dobrými i špatnými Xd komentíky. Sem za ně moc ráda a beru všechny na vědomí :-)

Jak bych si to přál!(4.část)

21. července 2010 v 7:30 | Konduto |  Jak bych si to přál!
Stmívalo se. Tajemná žena vedla Winry uličkami, na které pomalu nebylo vidět. Bála se! Ženu vůbec neznala, i když jí tvrdila, že jí jen pomůže. Nevěděla, jak jí hodlá pomoci, ale musela si přiznat, že oceňovala tuhle zvrácenou podobu snahy.
"Hm,………..promiňte? Kam mě to vedete?"
"Ještě chvilku, zlato. Už tam skoro jsme."odpověděla žena a strhla jí sebou do nějakých zrezivělých dveří. Našla vypínač a rozsvítila. Winry se nestačila divit. Stála v menší hale, kde na rozkládacích stolech ležely různé druhy ručních zbraní.
"Na co to………? Kde to jsme?"řekla Winry neklidně. A polekaně se vymanila ze sevření ženiny ruky.
"To patří mému příteli, zlato."řekla žena a hodila po Winry povýšenecký obličej.
"Vy?! Podvedla jste mě!"
"Ne. Chci ti pomoci získat toho mladého muže, o kterém zdá se zatím jen sníš."Winry byla zmatená. Proč by jí tato žena, zadaná a šťastná žena, měla pomáhat?

Dáreček pro Haru 3.C SŠ

19. července 2010 v 13:43 | Kated |  moje "krásný" kresbicky
Ojky celej výkend jsem byla pryč a tak jsem neměla možnost něco sem dát. Je docela klika, že jsem tu dnes, páč jsem měla být ještě na chatě a zbírat borůvky Xd. Ale jsem tu.

Tou nejdůležitější věcí co sem dneska chtěla udělat je právě tato......chci popřát Harui k jejím 18 narozeninám.

ehm básně psát neumím a tak ti asopň tradičně popřeju XD.

Hodně štěstí při písemkách
Hodně zdravých zubů....ehm víš jak to myslim (ty a zubař XD)
Hodně LÁSKY......kterou se nesmíš bát rozdávat. Určitě by se ten kluk chytl kdyby si se s nim začala víc bavit.
Hodně kamarádů.........ehm ani 100000000000000 jich nechtačí XD
A hodně peněz XD...aby sis mohla kupovat věci který chceš a nepřipadala sis na mizině XD.

Tak a tady jsem ti odělala ten obrázek...ehm říkalas když jsem ho měla načrtlej že je hezkej, ale měla bych ho obtáhnout v PC.....no tak není to obtáhlí v pc, pouze je to dělaný ručně, ale doufám že se ti aspoň bude trochu líbit.


Jak bych si to přál!(3.část)

17. července 2010 v 0:16 | Konduto |  Jak bych si to přál!
Zavřely se dveře. Winry se o ně opřela a ještě malou chvíli poslouchala zvuk chaosu a nepokoje. Byla překvapena, co dokáže jedna vražda vykonaná jedním mužem. Zaslechla Mustanga, jak mluví s někým drsným a pak jak odchází vojáci a nahrazují je uklízeči. Neměla strach ale špatný pocit. Nikdo nevěděl, po čem ten vrah skutečně jde, ani Ed to nevěděl. To jí možná trápilo nejvíc. Vzdychla a odešla ode dveří. Prošla se ne čině dvakrát po pokoji a pak se posadila na postel. Co když se něco stane Edovi? Zakroutila hlavou! Nechtěla na to myslet!
"Jak toho hlupáka znám snaží se přijít na pravdu."řekla si a položila hlavu do peřin. Vždycky, když na něj pomyslela, rozbušilo se jí srdce. Její tváře mírně zrudly a její krásné modré oči se přivřely. Tento pocit zkazila jen vzpomínka na muže, který je tu navíc. Roy Mustang. Ze srdce ho nesnášela, ale nemohla nic dělat. Ed mu věřil, i když to tak skoro nikdy nevypadalo. Opět zakroutila hlavou a zvedla se. Přešla ke stolu a sedla si na židli. Vzala kousek papíru a začala na něj cosi čmárat.

Ed and Roy fanart 3.C SŠ

14. července 2010 v 22:03 | Kated |  moje "krásný" kresbicky
Takže tenhle obrázek jsem kreslila z 2 fanartů. Roye sem musela trošku pozměnit protože měl úplně divný vlasy XD teď je má sice stále divný, ale aspoň vipadaj líp XD. A Ed ten byl z obrázku v kterým byl zaklíněnej do Roye...tudíš jsem si ho musela z části domyslet.

Kapitola 12:Jednou úchyl, vždycky úchyl

13. července 2010 v 16:20 | Kated |  Kazuki Café
Takže, je to znovu týden co jsem něco napsala.....nevím proč, ale stále mě nenapadá jak se dosat k tomu k čemu chci. Tak nějak mě vždy napadne jenom kousíček a to povědšinou když spím (a to si nepamatuju) a nebo když píšu.
Tak ehm k tomuhle dílu neusím nic říkat. Název mluví za vše XD.
Zbytek pod perixem

Yaoi fan

13. července 2010 v 13:59 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz…
3. Aki
10.LoLo
12.eSmy
15.Tara
16.arya
33.Mika
39.Mio
47.Zifa
53.Haf
54.inis
57.Rin
68.Mia
81.SHinata
83.Kirra

68.Tákže je tady unikátní zápis Yaoi fandů XD. Našla jsem ho na stránce T!na-chan. Doufám, že se někdo zapíše. Jestli budete chtít tak si ho dejte taky na blog ať rozšíříme naší komunitu. Budu ráda když se zapíšete (ehm ke mě a dáte mi vždycky vědět)
PS:kdyby jste si ho dali na blog tak k němu přihoďte i tuto ikonu (kde se koná zápis ju :-)


Manga (rozcestník)

11. července 2010 v 21:51 | Kated |  Manga rozcestník

Má přeložená Manga/Manwha

The Summit je má překladatelská prvotina a mé první děťátko :3 takže je dost možný, že tam najdete nejvíc neokorekturovanách chybiček na které se časem mrknu :)
Jinak seznam přeložených manga je od mých prvotin až po mé stávající překlady :)

Název:
-->
(yaoi, komedie,drama,manwa)
-->Toshishita no ryuugi(yaoi, komedie,drama,manga)
-->
-->
-->
-->
-->
-->
-->
-->
-->
(yaoi, komedie, romantika, manga)
(shounen-ai, romantika, školní, manga)
(yaoi, komedie, sportovní, manga, romantica)
(yaoi, romantika, komedie, drama, školní, manga)
(yaoi, komedie, mangaka, home, manga)
(shounen-ai, komedie, manga)
(yaoi, drama, manga) - mnou nedokončená!
(yaoi, drama, herecké prostředí, manga)
(yaoi, drama, romatika)

Naděje ukrytá ve Víře kapitola 2

9. července 2010 v 11:20 | Kated |  Naděje ukrytá ve víře
Autor : TokyoHaru
Žánr : Romance,drama,humor
Délka : 2/?
Rated : PG-13 zatím
Párování : Jaejin ♥ Joonho,Minki ♥ Yungwoo
Obsah : Pět mladých středoškoláků z různého území Jižní Koreje se zřekli svého normálního života a rozhodli se dále rozvíjet svůj talent, aby jednoho si dne mohli splnit svůj sen stát se hvězdami. Po těžké dřině se jim to podařilo, vstoupili do ACE společnosti, která zanedlouho kluky spojila dohromady a stala se z nich skupina s názvem D.B.Boyz. Kluci se spolu rychle skamarádili a slíbili si Together Forever. Po 5/6 letech, se ale něco zvrtlo, jejich slib začíná slábnout…
 Zbytek pod perixem

Nic, jen slova!

9. července 2010 v 10:58 | Konduto |  Jednorázovky
Chlapec je odsouzen k smrti. Udělá s tím někdo něco?
Šípy byly připraveny. Stačilo jen vystřelit na chlapcovo srdce. Udělali to! Chlapec zavřel oči. Klepal se. Měl strach. Věděl to? Teď už jo. Vždycky měl strach ze smrti. Vždycky se bál jen sám o sebe. "Jsem sobec!"projela mu hlavou myšlenka. Jen on věřil, že není sobec. Usmál se. On? On jediný.
Ozvala se rána. Chlapec necítil žádnou bolest. Otevřel oči, vzhlédl. On? Co to zase dělá? Proč? Předním stál muž. Odvrátil útok. "Vždycky budeš stát přede mnou, co?"neusmál se, jen konstatoval. Hloupá myšlenka.
"Vážně chceš umřít?"zeptal se muž. Chlapec si ho zmateně prohlížel. "Umřít?"ta myšlenka ho děsila. Věděl pravdu, ale neměl odvahu mu ji říci. Nikdy ji neměl. "Jsem zbabělec!"pravdivá myšlenka. Díval se na muže. Jen ty si mi řekl, že sem odvážný. Jen ty si říkal, že budu nejsilnější. Proč vlastně? "Ty si a budeš vždycky ten jediný, co mi kdy rozuměl." Myšlenky jsou tak krásné ale tak těžko se vyslovují. "Chci mu říci,…..VŠE!"Pravda? On chtěl vždycky ode všech slyšet pravdu. "Ne….."myšlenky se proměňují ve slova.


Kapitola 11: Dej Tu věc někam!!!!

6. července 2010 v 20:28 | Kated |  Kazuki Café
Tákže konečně jsme jsem překonala ty hloupé 3 stránky a napsala 4.5 stránky. Jupsky dneska je to přesně týden....tákže jsem to prostě musela napsat.

V téhle kapitole se to bude furt motat kolem R. a A. páč jsou vlastně skoro celej díl spolu doma a nebo v Kazuki. Na konci dílu vás poctí jedna již zmiňovaná osoba svojí přítomností....no tak doufám že se vám to bude líbit. PS: Jedna kámoška (Haru) mi předtím vytkla měnu...no a taky to, že se první desert jmenoval česky a to Míša...no já ho ale ten den měla...sice byl smetanovej a nebyli na něm jahody ale byl dobrej. No to nic ...tak jsem už začala psát s jeny. No a tak jsem si musela zjistit kolik je jeden jen na český kč. tý jo jeny jsou fakt tak malí XD. (1jen= 0.2343 KČ XD)...no tak jsem to sem napsala trochu líp no a to z českých na jeny.
1 KČ=4.268032437 jenů
Zbytek pod perixem

21. GUNS: Guity (7.část-závěr páté řady)

5. července 2010 v 23:00 | Konduto |  21 Guns: Guity
Kabuto seděl na plánované schůzi vedle svého pána. Poslouchal každé slovo, které by se mu mohlo v budoucnu hodit. Orochimaru hovořil s jedním ze svých spojenců z vedlejšího města. Už celou hodinu mluvili o jednom stejném problému. Tím problémem byla láska Naruta a Sasukeho. Zástupce vedlejšího města navrhoval, aby se objekty oddělili a pozorovali samostatně. Orochimaru nesouhlasil, měl lepší plán.
"Co je podle vás lepší?"řekl jeden ze zástupců. Orochimaru se na něj pousmál.
"Příteli, je mnoho způsobů jak lásku těch dvou využít."
"Například?"řekl druhý.
"Proč je rozdělovat, když můžou pozorovat utrpení toho druhého."odpověděl Orochimaru a usmál se od ucha k uchu. Jako had, kterému vychází polapení myši. I jeho společníci neměli s tohoto pohledu dobrý pocit.
"Dobrá. Ale co přesně……………?"Ťuk, ťuk, ťuk! Ozvalo se zaklepání na dveře. Bylo to zvláštní, nikdo nečekal návštěvu. Kabuto se zvedl a otevřel dveře, připraven zaútočit. Naskytl se mu zajímavý pohled na zraněného Zetsua. Usmál se, ale nic na to neřekl. Ustoupil, aby jejich špeh mohl projít.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania