Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Prolog

13. června 2010 v 10:14 | Kated |  Naděje ukrytá ve víře
Autor : TokyoHaru/Hanahanoiday
Žánr : Romance, drama, humor
Délka : Úvod/?
Rated : PG-13 zatím
Párování : Jaejin ♥ Joonho, Minki ♥ Yungwoo
Obsah : Pět mladých středoškoláků z různého území Jižní Koreje se zřekli svého normálního života a rozhodli se dále rozvíjet svůj talent, aby si jednoho dne mohli splnit svůj sen a stát se hvězdami. Po těžké dřině se jim to podařilo, vstoupili do SofP společnosti, která zanedlouho kluky spojila dohromady a stala se z nich skupina s názvem D.B.Boyz. Kluci se spolu rychle skamarádili a slíbili si Together Forever. Po 5/6 letech, se ale něco zvrtlo, jejich slib začíná slábnout…
Zbytek pod perixem

Poznámka : Tato fikce vznikla na základě mých pocitů k dané skupině DBSK/TVXQ/Tohoshinki v současné době, řeší problém s jejich agenturou, a proto mi dali inspiraci toto napsat.

Seznámení s postavami:

Kim Yung Woo : 22 let, všechny ho znají jako roztomilého kluka, který se rád baví. Má nevinnou tvářičku a také se někdy chová jako malé dítě, však i on ví, kdy končí zábava.

Park MinKi : 22 let, vtipný, své dětství strávil v Americe, po konkurzu ho znovu převezli do Koreje, kde si musel znovu zvyknout na prostředí, jeho prvním kamarádem po příjezdu se stal právě Yungwoo.

Kim JaeJin : 23 let - nejstarší člen, ukecaný, někdy i nemotorný. Vypadá sice hodně chladně, ale uvnitř je hodně citlivý. Skupinu považuje jako za jednu rodinu, až na jednoho, ke kterému má bližší vztah než kdy tušil.

Shim ChangHyun : 21 let, nejmladší člen, docela často bývá škádlen od svých starších členů, je to těžké být nejmladší. Málokdy říká svůj vlastní názor a radši se spoléhá na druhé, ale tentokrát se to změní.

Jung JoonHo : 23 let - vůdce skupiny, který se o všechny stará, aby skupina byla v pořádku, situace se avšak změnila, a on to už nezvládá, ale přeci nechce zranit své členy obzvlášť toho, na kom mu nejvíc zaleží.

A další…

Start Prologu:

Jako malé děti jste určitě měli dost ztřeštěných nápadů jak trávit volný čas. Pobíhat sem a tam byla oblíbená aktivita. Děti mají bujnou fantazii a každý den překvapují své rodiče, čím se stanou, až vyrostou. Kosmonaut, super hrdina, kouzelník, rytíř, nebo snad i prezident? Spousta dětí takto uvažují, ale jak čas běží, změní názor a zvolí si obyčejné zaměstnání. Na světě je mnoho lidí a také mezi nimi jsou výjimky. Není jich mnoho. Právě ti vyvolení už od narození stojí za splněním svého snu za každou cenu.
Hong Kong - China nacházíme se ve velké aréně obklopené světly reflektory, kamerami…V sále stojí kolem 40-ti tisíc lidí jen kvůli tomu, aby shlédli show svých oblíbených umělců. Mezi ty výjimky patří 5 mužů, kteří vynaložili úsilí jít za snem, o kterém tolik toužili. Tato cesta za slávou, není až tak jednoduchá jak se zdá. Vždy můžete šlápnout vedle do propasti a spadnout znovu na začátek. Tímto chci započíst tento příběh…

"Děkujeme mnohokrát!" řekli 5 mužů stojící na jevišti společně do davu. Po 3h vystoupení v Číně se koncert pomalu blížil ke konci. Zbývala jen rozlučná píseň. Jako ryba ve vodě, ptáci na obloze, hraboši pod zemí tak i oni, považují podium za své určité území, kde se cítí jako doma. Přes vyčerpání a pot, který jim stéká po obličejích, pokračují dál s velkou radostí u srdce. Žijeme si svůj živý sen. Snad se nikdy neprobudíme.

"Díky, moc vám všem děkujeme, byli jste skvělý!" prohlásil vůdce skupiny do mikrofonu, když dozpívali píseň. Poté masa lidí začala vykřikovat jméno skupiny a žádali o další song.
Pohybovali společně ladným rytmem červenými světélky, které obdrželi. Pohled z podia dolů do haly byl okouzlující. Všechna ta světélka připomínala hvězdy na obloze, jen v červené barvě.

"Jsme vaše Shooting star a vy jste jejich důležité body. Společně jsme jeden oceán." Křičeli fanoušci ke svým idolům v korejštině. Členové skupiny museli zadržet slzy dojetím.

"Opravdu si toho moc vážíme, děkujeme moc! Nashledanou v příštím setkání. Dnes je to od nás vše. Dobrou noc, přejí D.B.Boyz!" chytili se za ruce a naposledy se uklonili. Poté zmizeli.

"Woo dneska jsme váleli!" jásal nejmladší člen Changhyun. Ostatní se usmívali a šli směrem do šatny se převléknout. Ručníky obalené kolem krku zmáčené potem hodili do rohu.

"Fuj smrdím jako cikán XD." Řekl Yungwoo s odporem při pohledu na své upocené tričko.
"Cože jak kdo?" divil se Minki.
"Já nevim, teď mě to napadlo. Sprchoo už běžím drahoušku!" řekl roztomile a cupital si to poskokem k umyvárně. Minki se celou dobu koukal na jeho kroutící se zadek. Svůdně si skousl spodní ret a šel za ním.

"Proč jen já musím být mezi dvouma cucákama?" stěžoval si Changhyun
"Jak si nás to oslovil? Joon, myslím, že náš synáček chce poplácat po zadečku." Řekl Jaejin s šibalským úsměvem. Joonho se na něj zpětně usmál a napružoval svůj ručník na menší výprask.
"Sundej mu kalhoty!" rozkázal Joonho. Než, ale začal něco dělat, přišel jejich manažer.

"Kluci, ehm jsem rád, že se dobře bavíte. Tento koncert byl dobrý, chválím vás, ale je čas vyrazit zpátky do Soulu." Prohlásil vážně

"Nee, to nám neříkejte. Jsme už vyčerpaní na cesty, pojedem až zítra." Řekli všichni naráz kňouravě.

"Obávám se, že to nepůjde, máte další důležitý program." Dořekl a odešel bez dalšího píp. Všichni tři si vzdychli, rychle dokončili svou hygienu a vyrazili.


Během letu Jaejin nemohl usnout, začal mít pochyby. Vedle něj seděl Joonho, který už dávno pochrupoval.
"Joonho-ah, vzbuď se chci ti něco říct." Poklepával mírně jeho ramenem šeptavým hlasem.
Joonho, pootevřel jedno oko ospale.
"Dneska ne Boo, jsem na to moc unavený, až zítra yu." Zavřel oko a spal dál. Jaejin se na něj podíval nevěřícně.
"Tss, kdo si myslí, že jsem úchylák jeden." Pak se usmál na spící osobu a políbil ho na tvář.SEOUL 3:42 AM, 5 hvězdičkový hotel, 5 dospívajících mužů se vrací z náročného turné a každý z nich zaujme pokoj po dvou v hotelu. Sláva jim dává pěkně zabrat, padnou do postele a hned usnou až na jednoho, který ještě dlouho přemýšlí.
"Tohle nemůže dál pokračovat" říká si v duchu.
Jaejina už dlouho trápí jeden vážný problém, který se snaží přehlížet. Byl už unaven z celého dne, brzy na to taky usnul.
5:52 AM se ozývá silný hluk z chodby, do dveří vrazí muž středního věku oblečený do tmavého saka. Jedná se o pana Lee - manažer D.B.Boyz.
"Kluci vstávat!" řekl nadšeně
Přistoupil k oknu a roztáhl rolety, celé město bylo zahaleno tmavou barvou, jediný svit šel z lamp a vysokých budov jako obvykle.
"Toto máme, ale pěkný den" vzdychne si manažer
Vidí, jak dvě postavy stále leží ve svých postelích a žádné reakce se od nich nedozvídá. Postarší muž přistoupí k postelím a odkryje jejich teplé deky pryč ani to nepomůže, mladí muži se ho snaží ignorovat.
"Promiňte kluci, ale nedáváte mi na vybranou."
Muž odešel z pokoje, kluci si oddechli a mohli spát dál. Radovali se předčasně, daný postrach všech krásných snů se vrátil a tentokrát si sebou vzal celý svůj průvod. Byli to kuchaři z hotelu a měli při sobě pánvičky s nářadím. Z celého hotelu se ozývali rány typu Boom, prásk, bang…
Kluci i nadále byli silní a randál přehlíželi s hlavami pod polštářem. Ne nadlouho je zasáhl proud studené vody a to už nedokázali vydržet, okamžitě vyskočili z postele.
"Aish! A to hned po ránu!"vykřikl Minki rozzuřeně
"Pánové já vás varoval!" řekl manažer
"Ne to nevaroval!" řekli oba nevrlým hlasem
"To je jedno, hlavně, že jste už vzhůru, rychle máme zpoždění, dávám 25 min na přípravu, musíme odjet!" dodal rozkazem a odešel
Potom vtrhl do pokoje další mladík se stejně zhrozeným výrazem, on však nebyl politý vodou nýbrž nějakou lepkavou hmotou.
"No vidím, že jste na tom podobně."řekl otráveně Yungwoo
"Mě to vážně už nebaví!" Jaejin vztekem nemohl popadnout dech
Oba další kluci se na sebe podívali a nevěděli co na to říct, brzy se pak jeden druhému začali smát.
"Vážně tady není nic k smíchu, já na to kašlu, odvolávám se z tohoto bláznovství! "
"Co tím myslíš?" zeptali se oba Jaejina
"Ale nic, jen to, že podávám žalobu na tuhle agenturu!" řekl vážně
Oba mladíci se na něj podívali s otevřenou pusou.
"No co? Jdete se mnou? "
Yungwoo a Minki se na chvilku zamysleli.
"Yo hyung jdeme s tebou!" řekli s odhodláním

******

Hihi heheh, tak co jak se vám to líbilo, XDD asi trochu zmatek co? Nebojte příště se to trochu zlepší snad doufám. Budu se snažit pro vaše blaho.
Jako malá jsem se taky chtěla stát zpěvačkou, ale už jsem z toho vyrostla, byla jsem naivní XD. Teď mám nový cíl, chtěla bych se stát designérka, cvičím si to na tvorbě anime wallpaperu. Je to docela dřina, protože lidi bývají v dnešní době pěkně kritičtí, ale já aspoň budu vědět v čem se dál mám zlepšovat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kated Kated | Web | 13. června 2010 v 10:17 | Reagovat

tak a už to tady máš......to jsem zvědavá jak se bude líbit. :-) .....jinak lidi nebojte další kapitoly jsou delší a to o dost XD

2 MiK MiK | 13. června 2010 v 11:26 | Reagovat

je to pekne ^_^ užasne waaa len zak ďalej
a inak oni už neriešia problem z agenturov už ju zmenili a DBSK pokračuje ďalej ako skupina ale už je 5 členná ale už iba ako 3 členna ;(

3 Sakura Uchiha and Hinata Uzumaki Sakura Uchiha and Hinata Uzumaki | Web | 13. června 2010 v 17:30 | Reagovat

krásný layout

4 Hirotana Naoto Hirotana Naoto | 19. června 2010 v 10:21 | Reagovat

samozřejmě že se těším...na nic na tomhle blogu se nedá netěšit... :-D

5 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 6. ledna 2011 v 17:38 | Reagovat

:(

6 kated kated | Web | 9. ledna 2011 v 14:45 | Reagovat

[5]: co to má znamenat ten smajl??? to jako že se ti to nelíbí a nebo něco z dějem bylo smutnýho???

7 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 20. ledna 2011 v 18:12 | Reagovat

Hodně dobré

8 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 1. září 2011 v 17:22 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania