Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

21. GUNS: Guity (6.část)

29. června 2010 v 18:02 | Konduto |  21 Guns: Guity
Vedle mrtvého těla Hidana seděl Kakashi a kontroloval stav oběti. Prohledával mu kapsy a díval se na stav zbraně. Byla vynikající, perfektní práce. A její střelba byla unikátní. Kolem něj pobíhali zbylí policisté a prohlíželi ostatní lidská těla. Těla padlých vrahů, kteří byli najati Akatsuki. Kakashi vzdychl nad touto situací. Dozvěděli se toho hodně. Dokonce si říkal, že až moc………..
"Pane?"řekl Shikamaru a podrbal se na hlavě. Kakashi se postavil a plně ho vnímal.
"Co se děje?"
"U nás se situace uklidnila, ale na zbylých frontách se pořád válčí. Umírají lidé, pane."Kakashi přikývl a zahleděl se směrem, odkud stoupalo několik sloupů kouře.
"Rozumím. Nedávají nám tedy na výběr."
"Myslíte to opravdu vášně? Madam Tsunade říkala, že ta zbraň je ještě v plenkách."otázal se Shikamaru a čekal na reakci. Kakashi byl ale klidný jako vždy. Otočil se na svého podřízeného s vážným obličejem.
"Myslím to smrtelně vážně, Shikamaru!"jmenovaný se postavil zpříma a poslušně se optal.
"Vaše rozkazy, Pane?"velitel si ho prohlédl a opět pohlédl na zkázu města.

"Připravte zbraň TETRA999 alias T9! Chci jí do dvou hodin!"
"Ano, Pane!"jakmile jeho podřízený odešel, všechno kolem něj se dalo do ještě většího chaosu. Věděl, že zbraň, kterou chce použít, není ještě schválena ale je ochoten udělat cokoliv na záchranu lidských životů. Teď jen poslat varování a zkoordinovat zbylé muže. Kolem proběhl velký bílý pes, to bylo znamení, že tu je ten, kterého Kakashi potřeboval.
"Kibo?"
"Ano, Pane?"řekl a než se Kakashi stačil otočit, stál vedle něj hnědovlasý mladík.
"Mám pro tebe úkol."
"Poslouchám, Pane!"řekl Kiba a jeho věrný pes Akamaru zaštěkal.
"Zkontaktuj se se všemi budovami Správ ve městě a sděl jim situaci u nás! Pak jim řekni, že jsme se rozhodli použít zbraň T9, abychom jim pomohli! Budou vědět, co mají dělat."
"Rozumím, Pane! Provedu!"Kiba se otočil na podpatku a uháněl k jedné skupince policistů. Kakashi sledoval, jak rozdal úkoly, a všichni se dali do práce. Ozval se zvuk otvírajících se dveří! Kakashi se ohlédl! Za ním se otvíral tajný vchod do podzemní haly, kde byla ukrytá zakázaná zbraň. Najednou mu hlavou prolétla vzpomínka na první zkoušky s tímto přístrojem. Několikrát se jim to nepovedlo, a když to náhodou vyšlo, nemělo to žádný efekt. Zato ty poslední zkoušky…………..bylo to fascinující. I jeho samotného uchvátila jeho síla, i když ji ze začátku odsuzoval a měl strach kvůli zneužití. Zavřel oči.
"Nedoufal si, že jí ještě někdy uvidíš, co?"řekl Jiraya a pousmál se. Kakashi si ho teprve teď všiml.
"Měl sem za to, že tenkrát to bylo naposledy."řekl
Kakashi a pohlédl zpět na tu zbraň.
"Vše je vždy jinak, než se zdá a než čekáme, Kakashi."
"To ano……………..Proč jste opustil budovu?"změnil Kakashi. Bylo naprosto jasné, že ho Jiraya nepřišel jen pokárat. Starý muž se pousmál.
"Chytrý jako vždy. No, jak bych měl začít?"chvilku se zamyslel a pak se plácl do čela. "No jo. Prý si slyšel něco o špezích v Akatsuki?"
"To ano. Byli čtyři, ale teď zbývají dva."Kakashi přivřel oči.
"To má teď Itachi dost velký problém."zakřenil se Jiraya a pohlédl na město.
"Ani bych neřekl. Ten parchant stále žije."Jiraya si ho změřil a pak vypadal, že si vzpomněl na něco důležitějšího. Když se otočil, vypadal jinak.
"Jo a co Naruto a Sasuke? Víme o nich něco?"
"Poslední zprávy od našich zvědů vypovídají o tom, že se pohádali."
"To není zrovna dobré, nemyslíš?"řekl Jiraya a poprvé se zatvářil starostlivě.
"Ne to není, ale………."zaváhal Kakashi a pohlédl svému nadřízenému do očí.
"Ale?"
"Věřím, že ho Sasuke nenechá samotného. V téhle situaci……….."ukázal na zničené město. "……určitě ne!"

Kisame střílel o něco rychleji než jeho soupeři, proto si mohl dovolit vytáhnout svou obrovskou zbraň o chvilku později. Pein a Zetsu se schovali za části nábytku a stříleli přesnými střelami tam, kde byl schovaný Kisame! Na zemi bylo sklo a roztrhané polštáře! A přestřelka na a ne ustat!
" Až budete mít dost, tak mi to řekněte, hoši!"řekl Kisame a zasmál se. Bude to těžké je sejmout oba, když je tu sám. Ale on to zvládne. Střelba pokračovala, na zem přistávaly úlomky všeho možného. Kisame si toho nevšímal…………..Za gaučem, kde seděli Sasuke a Naruto začalo být těsno. Sasuke si přestřelku dovedl představit. Rozhodl se zariskovat! Naklonil se k Narutově uchu.
"Bude to trvat věky, než je oba dostane ale, když mu trochu píchnu."šeptal. Naruto protestoval.
"A co pak? Zastřelí i nás!"
"Nezastřelí, to vím jistě. Najdi kus něčeho těžkého, ale dej pozor!"Naruto kývl na souhlas a sebral ze zemně kousek zdiva. Sasuke něco načmáral na kus papíru a zabalil zdivo v něm. Pak ho hodil tam, kde byl schovaný Kisame………….Vedle Kisameho nohy něco přistálo. Poznal to, byl to vzkaz. Rozbalil ho! To písmo dost dobře znal! "Když je navedu na sebe, ukončíš to?"bylo napsáno. Otočil se na místo, kde seděl Sasuke a kývl na něj. Sasuke mu to oplatil, začal odpočítávat. Tři prsty, dva prsty,……..jeden prst………TEĎ!.............Sasuke vylezl!
"Nazdar, hoši!"řekl a ve stejnou chvíli kdy se Pein a Zetsu otočili na něj, se objevil Kisame a každého z nich střelil! Pein dopadl s kulkou v hrudi na zem a Zetsu s prostřeleným ramenem na nic nečekal a vyskočil z okna! Kisame zaklel a následoval ho! Sasuke přešel rychlým krokem k Peinově tělu a namířil na něj. Pein se usmíval a z koutků úst mu tekla krev.
"Ješš….tě není koko…..nec, haj….zle."zašeptal. Sasuke zkroutil obličej a hodil na něj obličej, který už několik let nepoužil. Najednou nad Peinem stál zabiják, který neměl slitování. Arogantně se pousmál!
"Ale je!"než mohl Pein něco říct tak do něj Sasuke ještě párkrát střelil. Byl si jistý smrtí, ale radši ještě zkontroloval tep. Žádný neměl, v pořádku. Pak se už klidnějším výrazem podíval na Naruta.
"Jak si věděl, že tě nezabije?"řekl Naruto.
"S toho, co jsme slyšeli, usuzuji, že máme stejného nepřítele."Naruto se zamračil a dal ruce v pěst.
"Teď to dává smysl."řekl Naruto a Sasuke si ho nechápavě prohlížel. Jeho miláček zřejmě věděl něco co on ne.
"Co dává smysl?"Naruto se na něj provinile podíval.
"Možná sem ti to měl říct dřív, ale nezdálo se mi to důležité."Sasuke přivřel oči a tvářil se přísně.
"V našem případě je všechno důležité, Naruto."
"Dobře. Pamatuješ, jak jsem ti říkal, že sem potkal tvého bratra?"
"Jo, no a?"řekl Sasuke nedbale.
"On mi řekl něco o tom, že v Akatsuki má špeha nebo špehy. Co když zjistil kdo konkrétně to je a řekl to Kisamemu?"
"A ten pak začal jednat………….To smysl dává."dořekl Sasuke a Naruto přikývl.
"Jo a ještě mi řekl, že mu namluvili, že to mi na ně nasadili špehy. Ale vzápětí řekl, že teď už tomu nevěří."
"To je jasné, proto za tebou přišel, aby si to ověřil…………vyvstává tu ale otázka."řekl Sasuke a zamyslel se. Naruto ho sledoval a lámal si hlavu, co tím myslel.
"Jaká?"
"Kdo je ta třetí strana?"řekl Sasuke a v jeho hlase byla znát obava. Otočil se a šel do kuchyně. Naruto ho chvilku sledoval a pak vzdychl.
"Třetí strana? Nikdo takový mě nenapadá."
"Opravdu, Naruto?"ozval se známí hlas za jeho zády. Než stačil cokoliv udělat, měl zbraň u hlavy a Itachiho tělo těsně u svého.
"Co tu děláš?"řekl šeptem Naruto a trochu zrudl, když cítil, že mu druhá Itachiho ruka přejížděla po těle. Itachi se usmál.
"Počkáme s rozhovorem na Sasukeho, ano. Zavoláš ho, prosím?"Naruto s hlavní u hlavy vzdychl. Neměl na vybranou než splnit to co Itachi říká.
"Sasuke?"řekl nahlas. V kuchyni se něco hnulo a pak se objevil jmenovaný.
"Co je?"řekl a poprvé se podíval do místnosti. To co viděl, se mu vůbec nelíbilo! Zamračil se a držel svůj vztek na uzdě.
"Rád tě vidím, bratříčku."
"Co chceš?!"řekl z ostra Sasuke. Itachi schválně pohladil Naruta na tváři a díval se, co to dělá se Sasukem. Zuřil, to bylo očividné.
"Polož svoje zbraně na stůl a posaď se, Sasuke."řekl Itachi. Jmenovaný udělal, co mu nařídil. Pak se Itachi podíval na Naruta a přivoněl si k jeho vlasům. "Jsi na řadě, Naruto."jeho rukojmí vzdychla a položila svou rudou zbraň vedle těch černých. Iatchi ho pustil, aby si oba mohli sednout. Pak i svou zbraň zajistil a položil ji pomalu k těm ostatním. Všichni byli napnutí jako drát a čekali.
"Takže?"řekli naráz Sasuke a Naruto. Ani jednoho to nepřekvapilo. Itachi se pousmál.
"Jak jsem slyšel, něco už víte. Do Akatsuki byli nasazeni čtyři špehové. Konan zabil jeden z vrahů, Kakutsu sešel mou rukou. A jak vidím……."ukázal na mrtvolu v rohu místnosti. "Tak Kisame dostal Peina………Zetsu mu podle všeho utekl."dodal Itachi a pozoroval obličeje kolem sebe. Sasuke věděl, že má něco v plánu. Něco co by normálně neudělal. Proto byl obezřetný a všímavý. Ale i kvůli tomu, že Itachi seděl vedle Naruta.
"Tahle válka byla kvůli nám! Co od nás chceš?!"řekl neočekávaně Naruto. Oba bratři se na něj podívali.
"Od koho to víš, že to byla kamufláž, abychom se lépe dostali k vám?"zeptal se Itachi. Naruto se mu koukal do očí a věděl, že teď nelže ani jeden. Tak proč by měl on……..
"Od Orochimara."Itachi se přestal usmívat a zatvářil se přísně.
"Jak jinak. Říkal vám dvou všechno, aby si získal vaší důvěru. A pak….."řekl Iatchi a podíval se po obou s obavami. Naruto i Sasuke zrudli v obličeji. Naruto polkl.
"A pak co?"zeptal se Sasuke. Vůbec se mu tahle situace nelíbila.
"Nevím co, přesně s vámi zamýšlí. Ale…… nic hezkého to nebude."řekl, jako by je káral. Naruto ale nepochyboval o vážnosti jeho slov. Ani Sasuke nevykazoval známky toho, že svému staršímu bratrovi nevěří. Díval se střídavě z Naruta na Itachiho a jejich reakce. Ani na jedné straně nezahlédl nápad, který napadl jeho.
"Nerad to navrhuju zrovna já ale…………"Itachi se na něj podíval. Jak to tak vypadalo, tak ho Sasuke předběhl. Nepřišlo mu to vtipné a navíc to bylo proti jejich srsti, ale neměli na výběr.
"Ale?"
"Navrhuji dočasně se spojit proti společnému nepříteli."řekl Sasuke a čekal na odezvu. Od rozmlácených dveří se ozvalo zaskřípaní a pak dupání.
"Co myslíš, Itachi? Přijmeme to?"řekl Kisame a hodil svou zbraň přes rameno.
"Proč ne. Je to logické řešení pro tuhle chvíli."Sasuke kývl a podíval se na Naruta. I na jeho odpovědi záleželo, hlavně jemu.
"Já proti tomu nic nemám, jestli se mě chceš zeptat."řekl bez zaváhání. Sasuke se pousmál jen na krátkou chvíli. Později se zase tvářil vážně. Stoupl si a ostatní ho napodobili. Stáli tam okolo stolu se zbraněmi a hleděli si zpříma do očí.
"Uzavřeno!"řekl Sasuke a všichni to po něm zopakovali.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Konduto Konduto | Web | 30. června 2010 v 11:27 | Reagovat

Já vím, teď čekáte, že příjdu s nějakou výmluvou 8-O ale pravdou je, že to žádná výmluva není.........Prostě se chci omluvit za to, že mi to nešlo tak rychle a že tento díl nebyl dřív :-( mám hold spisovatelskou nemoc zvanou lenost :-D  :-P

2 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 30. června 2010 v 16:22 | Reagovat

Tak to znám, ale snad tě brzo něco napadne a přibude tu nový dílek :-D

3 eSmy tvoje lovujuce SBcko eSmy tvoje lovujuce SBcko | Web | 30. června 2010 v 17:56 | Reagovat

noo....to tiez poznam..ani mne sa niekedy nechce pisat...aae no...teraz k poviedke..super....tu sa ani neda co dodat...proste...sa tesiim co bude dalej...je to cim dalej tym zaujimavejsie:D

4 Mia-san Mia-san | 30. června 2010 v 20:16 | Reagovat

Závislost na téhle povídce neustále roste... Nádherně zpracovaný děj, který člověka nutí ho hltat očima... takže si pospěš s pokračováním :-D

5 Konduto Konduto | 2. července 2010 v 15:45 | Reagovat

:-Dno problem :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania