Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

21. GUNS: Guity (4.část)

15. června 2010 v 15:59 | Konduto |  21 Guns: Guity
Před největší Správou policie byl klid. Sem tam něco hořelo a všude byly střepy z rozbitých oken. Auta byla zdemolována a omítka budovy nesla následky ostřelování. Bylo ticho…………Hidan tuto scénu dlouho sledoval, než mu došlo, že přišel pozdě. Nasadil výraz zklamání a přitom se podrbal na hlavě.
"To si za mě děláte prdel?"řekl a kleknul si. Nudila ho i představa, že sem šel zbytečně. Pak ho ale něco napadlo. Rozhlédl se. Nikde neviděl policii,………..ale ani zbylé muže dvou čet, které sem jeho šéf poslal. "To je divné."usoudil a postavil se. Nebyl nervózní, jen se mu na tomto místě něco nezdálo. Byl stále ostražitější a obezřetnější. Jeho instinktům nesmělo nic ujít. Odjistil, jen pro případ, kdyby…………….

"Čekáte tu na mě dlouho, pane?"ozval se hlas za jeho zády. Hidan se otočil a rovnou na tmavovlasého muže zamířil. Ten dal rychle ruce nad hlavu. "Jen klid. Já jsem váš."
"Takhle mě neděs, do hajzlu!"řekl Hidan naštvaně a pomalu sklopil zbraň.
"Přišel jste zkontrolovat postup?"optal se muž a odvážil se dát ruce k pasu. Hidan ho nespouštěl z očí. Přimhouřil je a následně se ušklíbl.
"Jo, jasně…….Ale vidím, že jsme hotovi. Ty jsi zbyl jediný?"
"Ne, pane. Ze 40 mužů nám zbylo 20."
"A jich?"řekl Hidan a kývl k rozpadlé budově Správy. Tmavovlasý muž se usmál.
"Zbyla jen rada a pár těch lepších, pane."To, zdá se zlepšilo Hidanovi náladu. Pousmál se.
"Takže přece jen si zaskotačím."řekl Hidan a pomalu se přesouval k budově. Tmavovlasý muž se usmál a luskl prsty.
"To bohužel asi ne."jak to dořekl, obstoupilo Hidana 19 zbylých mužů s odjištěnými zbraněmi. Hidan se chviličku divil, ale pak se začal nahlas smát. To vrahy zmátlo………Hysterický smích upozornil ještě jinou skupinu bojovníků….Hidan se přestal smát a přiložil svou zbraň ke své vlastní hlavě. Tmavovlasý muž mu hleděl zmateně do očí. Fanatické oči! Pořád se usmívaly stejně jako jeho ústa.
"Jak sem řekl, hoši. Přece jen si zaskotačím!"na nic nečekal a začal kolem sebe střílet hlava nehlava. A s takovou přesností.

Kakashi a pár přeživších pozorovali scénu vlastizrady ze svého úkrytu. Bylo zřejmé, že se všichni účastníci střelby navzájem zabijí, ale přesto byli v pohotovosti. Dávali si znamení a přesouvali se pomalu a opatrně blíž k cíly. Radu nechali pro všechny případy v budově, aby měli nějakou zálohu. Kakashi stále pozoroval Hidanovo umění se zbraní. Bylo o něm známé, že střílí s rozmyslem, i když se to na první pohled nezdálo. Soustředil se na jeho pohyby a snažil najít byť jen jednu slabinu. V tom ustala střelba. Kolem Hidana leželo 19 mrtvol a jedna polomrtvou. Sklonil se k ní a přinutil ji, aby se posadila. Byl to tmavovlasý muž, který se teď už nesmál. Zato Hidan měl úsměv od ucha k uchu. Přitisknul muži hlaveň své zbraně k jeho čelu. Kakashi a jeho muži byli blízko, takže bylo slyšet.
"Kdo ti tohle nařídil, parchante!"
"Já……ne…,..hmm nevím."vypravil ze sebe zoufale muž. Hidan se usmál.
"Takže ty nevíš?"Hidan sklonil zbraň níž a vystřelil. Tmavovlasý muž zařval bolestí, z místa rozkroku unikala krev. Pak mu na hlavě znovu přistála hlaveň. "Zeptám se ještě jednou. Kdo prosím?"Muž si odplivl a skučel.
"Do…….,mm dobře, jen klid…………Když nás jednadvacet bylo v hospodě, mluvilo se o zradě. Ale neměli jsme k tomu potřebné informace a pak,……..mm,……."
"Pak?"Hidan ťukl netrpělivě do čela své oběti. Kakashi a ostatní bedlivě poslouchali.
"Pak přišel ten mladší chlap a navrhl nám,…..mm…..že nám informace dá, jen když odstraníme určité členy Akatsuki."to Hidana zajímalo. Nebyl jediný.
"Jaké určité členy?"
"Špehy. Ty čtyři zrádce, které do Akatsuki nasadil jeho,……..mm……"muž si odkašlal a na zem spadla další kapka krve. Hidan do něj strčil.
"Kdo byl ten muž a jak věděl o tom, že má Akatsuki tenhle druh problému?!"
"Nevím, pro koho ten muž pracuje,……….mm…. ale jeho pán nasadil do Akatsuki špehy, aby jí zničil. Ten jeho pán neví, že se jich zbavuje. Kvůli osobním důvodům, tajně zrazuje svého pána."Hidan nebyl zrovna jeden z nejchytřejších ale pochopil, co se děje a to moc dobře. Přimhouřil oči.
"Poslední otázka, jak se ten muž jmenoval?"
"Jeden………mm,…..jeden z nás mu říkal,……….mm…….říkal Kabuto."Víc Hidan nepotřeboval vědět. Usmál se a zmačkl spoušť. Ozvala se rána a zvuk dopadajícího těla na zem.
"Díky."rozhlédl se kolem a vzdychl. "Tohle se šéfovi líbit nebude."zajistil zbraň a schoval ji zpět do pouzdra. Pak vyhrabal z kapsy mobil a vytočil číslo. Kakashi neslyšel hlas na druhé straně, ale bylo celkem jasné, komu volá. Tahle informace Itachiho rozladí ještě víc. Chvíli čekal až si Hidan bude všímat jen rozhovoru se svým šéfem. Pak jako neřízená střela nabyl svou zbraň a vylezl se svými nejlepšími z úkrytu! Teď měli šanci!

Rány na dveře se stupňovaly! Ani jeden nevěděl, kdo se k nim dobývá dokud se neozval známí hlas.
"Kůzlátka? Otevřete vrátka."Bylo jasné, kdo jediný takhle mluví. Už dávno oba milenci svírali v rukou své zbraně, teď jen čekali.
"Oni poslali Kisameho?"zeptal se šeptem Naruto. Sasuke přikývl. Oba byli schovaní za sedačkou.
"Jsou tu ještě další dva."zašeptal Sasuke. Naruto polkl. Už je to dlouho, co střílel. Byl nervózní s toho, že to pokazí. Klepala se mu ruka! V tom ji chytila druhá, ta klidnější. Naruto pohlédl Sasukemu do očí a začervenal se. Sasuke stiskl jeho ruku.
"Nic mi není, fakt, jen…………"začal šeptem Naruto. Neodvažoval se podívat jinam než do těch černých očí. Sasuke nehnul ani brvou.
"Jen co? Bojíš se, že se něco podělá kvůli tomu, že……"
"Nedokážu strefit cíl. Ano Sasuke!"řekl trochu ostřeji Naruto. Sasuke pohlédl na jejich spojené ruce a usmál se.
"Nikdy nebudeš zbytečný nebo na obtíž, jasný?........A teď,…."pohlédl zpět do modrých očí a dodal: "….se soustřeď, ano?!"Naruto kývl na souhlas a pustil jeho ruku. V tu chvíli někdo vyrazil dveře!

Po tom, co Hidan zabil tmavovlasého muže, bylo zase ticho. Věděl, co teď musí udělat, i když se mu do toho vůbec nechtělo. Vyndal telefon a zavolal.
"Čau šéfe."
"Co sakra chceš?"ozval se podrážděně Itachi.
"Máme docela problém."
"Cože?! Mluv!"
"No víte, jak bych začal?"
"Prostě začni, ty idiote!"Hidan se nadechl a předal veškeré informace, které zjistil. Na druhé straně bylo po celou tu dobu hrobové ticho. Až to Hidana na konci jeho monologu začalo štvát.
"Jste tam vůbec?"
"To, co jsi mi právě řekl, by znamenalo, že Konan zabil velitel 21 čety. A také to, že věrný služebník Orochimara není zase tak věrný?"
"Ano, třetí strana je na světě. Zcela určitě."
"Mluvil si o čtyřech zrádcích, kteří měli být zlikvidováni. Znáš jejich jména?"Hidan se zamyslel. Jedno jméno bylo jisté.
"První byla Konan. Ta nás ale už nemusí zajímat."
"To znamená, že zbývají tři."
"Ano pane. Nemám ale ponětí, kdo……………"nedořekl to, protože na něj někdo vystřelil. Telefon mu upadl a on se odkutálel za vrak jednoho policejního vozu.
"Vzdej se! Jsi obklíčen!"ozvalo se před ním a nějaké zvuky slyšel za sebou.
"Sakra! Přeživší chlupatí!"vytáhl svou zbraň a odjistil. "Ještě bude legrace."řekl a zazubil se.
"Na to nevsázej!"řekl hlas za ním. Než se však dokázal Hidan otočit a střelit ozvala se rána. On vystřelil do prázdna. Jeho protivní ale ne! Zasmál se a pustil svou zbraň na zem. Kakashi si ho prohlížel a nepřestával na něj mířit. Za chvíli se kolem Hidana shromáždilo několik policistů se zbraněmi.
"To se ti povedlo."pochválil Hidan Kakashiho.
"Taky bych řekl. Tohle je konec, půjdeš s námi!"řekl Kakashi. Byl však překvapen Hidanovou reakcí.
"Na to nevsázej!"Hidan v sekundě zase držel svoji zbraň a párkrát z ní dokázal vystřelit, než dostal od Kakashiho zásah do hlavy. Jeho tělo s úšklebkem ve tváři dopadlo do zelené trávy obarvené krví. Pár policistů ho napodobilo.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Konduto Konduto | Web | 15. června 2010 v 16:04 | Reagovat

Další část e tu :-P já vím dlouho mi to trvá, co :-D omluvuju se ;-)

2 eSmy tvoje lovujuce SBcko:D eSmy tvoje lovujuce SBcko:D | Web | 15. června 2010 v 17:19 | Reagovat

akoze uplne super:d....uz sa tesim na dalsiu cast...a mimochodom kedy aspon priblizne bude?...ak sa smiem spytat?:D

3 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 15. června 2010 v 20:58 | Reagovat

Kyré!!!!
Tahle povídka mě dostává čím dál tím víc ;-)  :-D

4 Mia-san Mia-san | 16. června 2010 v 18:16 | Reagovat

Jáj, tahle kapitolovka je čím dál tím napínavější... Skvostné... Doufám v brzké pokráčko, páč mám obrovskou závislost na tomhle dokonalém díle;o))

5 Konduto Konduto | Web | 16. června 2010 v 19:28 | Reagovat

sem ráda, že se vám příběh líbí :-P i když sem překvapena závislostí některých jedinců 8-O ale co, další díl bude přibližně, no nevím :-P asi vás nechám zase chvilku trápit :-D  :-) možná si to rozmyslím........

6 Konduto Konduto | Web | 16. června 2010 v 19:30 | Reagovat

...........jjo už to mám :-D další dílek bude hotov po víkendu :-P

7 Miky Miky | 16. června 2010 v 19:52 | Reagovat

jééé, tak to už se těšim :)

8 eSmy tvoje lovujuce SBcko:D eSmy tvoje lovujuce SBcko:D | Web | 18. června 2010 v 16:09 | Reagovat

supeer..tesiim sa...aa inak obieham SB jak se vede?:D

9 Christine Christine | Web | 10. ledna 2012 v 20:54 | Reagovat

Hidánek ^^ Super!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania