Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Červen 2010

21. GUNS: Guity (6.část)

29. června 2010 v 18:02 | Konduto |  21 Guns: Guity
Vedle mrtvého těla Hidana seděl Kakashi a kontroloval stav oběti. Prohledával mu kapsy a díval se na stav zbraně. Byla vynikající, perfektní práce. A její střelba byla unikátní. Kolem něj pobíhali zbylí policisté a prohlíželi ostatní lidská těla. Těla padlých vrahů, kteří byli najati Akatsuki. Kakashi vzdychl nad touto situací. Dozvěděli se toho hodně. Dokonce si říkal, že až moc………..
"Pane?"řekl Shikamaru a podrbal se na hlavě. Kakashi se postavil a plně ho vnímal.
"Co se děje?"
"U nás se situace uklidnila, ale na zbylých frontách se pořád válčí. Umírají lidé, pane."Kakashi přikývl a zahleděl se směrem, odkud stoupalo několik sloupů kouře.
"Rozumím. Nedávají nám tedy na výběr."
"Myslíte to opravdu vášně? Madam Tsunade říkala, že ta zbraň je ještě v plenkách."otázal se Shikamaru a čekal na reakci. Kakashi byl ale klidný jako vždy. Otočil se na svého podřízeného s vážným obličejem.
"Myslím to smrtelně vážně, Shikamaru!"jmenovaný se postavil zpříma a poslušně se optal.
"Vaše rozkazy, Pane?"velitel si ho prohlédl a opět pohlédl na zkázu města.

Kapitola 10: Akira=kriminálník

29. června 2010 v 17:59 | Kated |  Kazuki Café
No tak dobře slíbila jsem v sobotu a zese sjem to nedodržela Bůůůů.....no jo. Já vím. Ale snad to tolik nevadí. Dnes jsem napsala další kapču. No v týhle kapilole už to trochu vipadá nadějně. Akira se v návalu emocí řekne Ryuuovi jaké city k němu chvová....ehm ne aby jste čekali nějakou romanci xd. Přeci jenom je to Akira XD.
Zbytek pod perixem

Kapitola 9:To jsem to podělal

24. června 2010 v 15:57 | Kated |  Kazuki Café
Mezi Akiru a Ruua se dostal Hiroki. Jaks se s tím Akira vypořádá? V týhle kapče bude ehm...no když vám to řeknu tak to nebude překvápko....prostě Ryuu se už přestane kontrolovat....a zbytek si domyslete.

PS: NO jo tahle kapitola se jmenuje tak jak bych to řekla sama o sobě "to jsem to teda podělala".....Konečně mi šel word a tak jsem to poupravila a dopsala hirokiho část. NO je toho sice málo, ale další díl ....doufejme bude v sobotu a nebo v neděli. Podle toho kdy mi zase půjde.
Zbytek pod perixem


Kaichou wa Maid-sama videa

23. června 2010 v 19:50 | Kated |  Kaichou wa Maid-sama-videa

Goodbye // Misa[ki] :new design

23. června 2010 v 17:21 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Tak jo aspoň si změním dess. Tenhle design jsem tentokrát nedělala já, ale moje kámoška Haru. No nevipadá to hezky.....prej že se mi to asi líbit nebude. No....aspoň že jsem ji přesvědčila, že nechci malinký písmo co nejde tolik přečíst......prej je to moderní XD.

Naděje ukrytá ve Víře kapitola 1

22. června 2010 v 17:09 | Kated |  Naděje ukrytá ve víře
Autor : TokyoHaru
Žánr : Romance,drama,humor
Délka : 1/?
Rated : PG-13 zatím
Párování : Jaejin ♥ Joonho,Minki ♥ Yungwoo
Obsah : Pět mladých středoškoláků z různého území Jižní Koreje se zřekli svého normálního života a rozhodli se dále rozvíjet svůj talent,aby si jednoho dne mohli splnit svůj sen a stát se hvězdami.Po těžké dřině se jim to podařilo,vstoupili do SofP společnosti,která zanedlouho kluky spojila dohromady a stala se z nich skupina s názvem D.B.Boyz. Kluci se spolu rychle skamarádili a slíbili si Together Forever. Po 5/6 letech,se ale něco zvrtlo a jejich slib začíná slábnout…


21. GUNS: Guity (5.část)

22. června 2010 v 9:00 | Konduto |  21 Guns: Guity
Itachiho štvalo to, co se dozvěděl! A ještě víc to, že zaslechl v telefonu střelbu. Hidan je mrtví to bylo jisté! Znamenalo to ale i, že Akatsuki mají už jen pět členů. A jestli je pravda, že tři členové jsou na Orochimarově straně tak………….Jsou proti nim v přesile! Itachi se rozhlédl po místnosti. Kakutsu se posadil do jednoho křesla a spokojeně si četl noviny. Telefonát ho vůbec nezajímal. Nebo to tak alespoň vypadalo. Itachimu bylo jasné, kdo je s ním a Kakutsu to rozhodně nebyl.
"Špatné zprávy."oznámil Itachi a sledoval reakci svého společníka.
"Jaké?"řekl Kakutsu a vzhlédl od novin. Itachi pozoroval každý jeho pohyb.
"Policisté zabili toho idiota Hidana."chvilku se nic nedělo. Ani jeden neprojevil nic neobvyklého. Kakutsu odložil noviny.
"Co uděláme? Zbavují se nás jako otravného hmyzu."Kakutsu hleděl na Itachiho a čekal na odpověď. Něco mu ale říkalo, že jí nedostane. Něco v Itachiho pohledu bylo jiné než před tím telefonátem. Dozvěděl se pravdu?

Porucha+omluva

21. června 2010 v 19:55 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."

Omlouvám se lidičky. Nějak mi dneska blbne microsoft a nevím co s tím mám dělat. Cokoliv tam napíšu se mi neuloží.  Zjistila jsem to tak, že jsem chtěla přepsat jednu větu, páč nedávala smysl......ehm *spadli na zem.....aaaaaaaa najednou ryuu stojí a natahuje k Akirovi ruku* fakt pekna blbost XD....Bože snad to zítra bude v pohodě. Díl už mám ručně napsaný....hihi chcete někdo rukopis XD. Né snad to zítra bude fachčit XD a budu moct v poho přepsat Kazuki Café do PC.

Jak bych si to přál!(2.část)

21. června 2010 v 12:29 | Konduto |  Jak bych si to přál!
Druhý den, ráno. Mustang se samozřejmě probudil jako první a chvíli pozoroval spícího mladíka. Pak se s nechutí zvedl a šel provést ranní hygienu. Ani se nesnažil svého podřízeného budit a rovnou se vydal na snídani do společenské haly. Tam si vzal jedny dnešní noviny a svou porci snídaně. Usadil se k jednomu stolu a četl si.
"Vy jste ale ranní ptáče, pane Generále."řekla Winry, když vešla do poloprázdné haly. Vzala si také tác s jídlem a pomalými kroky šla ke stolu, kde seděl muž, kterého dobře znala. Generál složil noviny a postavil se.
"Dobré ráno, slečno. Také brzo?"
"Jsme si podobní. Smím přisednout?"řekla Winry a usmála se tím zvláštním obličejem. Mustang si toho všiml. Pousmál se také.
"Ale jistě, prosím."řekl a ukázal na jednu z prázdných židlí. Dívka se sebevědomě usadila vedle něj a napila se. Mustang si ji nenápadně prohlížel. Byla to hezká dívka, ale jemu se nelíbila. A navíc mu něco říkalo, že mu bude dělat problémy.

Death Note wallpapers

19. června 2010 v 21:28 | Kated |  Obrázky-dn
by:SoyMilkShou


by:llilliathari
Zbytek pod perixem

21. GUNS: Guity (4.část)

15. června 2010 v 15:59 | Konduto |  21 Guns: Guity
Před největší Správou policie byl klid. Sem tam něco hořelo a všude byly střepy z rozbitých oken. Auta byla zdemolována a omítka budovy nesla následky ostřelování. Bylo ticho…………Hidan tuto scénu dlouho sledoval, než mu došlo, že přišel pozdě. Nasadil výraz zklamání a přitom se podrbal na hlavě.
"To si za mě děláte prdel?"řekl a kleknul si. Nudila ho i představa, že sem šel zbytečně. Pak ho ale něco napadlo. Rozhlédl se. Nikde neviděl policii,………..ale ani zbylé muže dvou čet, které sem jeho šéf poslal. "To je divné."usoudil a postavil se. Nebyl nervózní, jen se mu na tomto místě něco nezdálo. Byl stále ostražitější a obezřetnější. Jeho instinktům nesmělo nic ujít. Odjistil, jen pro případ, kdyby…………….

Prolog

13. června 2010 v 10:14 | Kated |  Naděje ukrytá ve víře
Autor : TokyoHaru/Hanahanoiday
Žánr : Romance, drama, humor
Délka : Úvod/?
Rated : PG-13 zatím
Párování : Jaejin ♥ Joonho, Minki ♥ Yungwoo
Obsah : Pět mladých středoškoláků z různého území Jižní Koreje se zřekli svého normálního života a rozhodli se dále rozvíjet svůj talent, aby si jednoho dne mohli splnit svůj sen a stát se hvězdami. Po těžké dřině se jim to podařilo, vstoupili do SofP společnosti, která zanedlouho kluky spojila dohromady a stala se z nich skupina s názvem D.B.Boyz. Kluci se spolu rychle skamarádili a slíbili si Together Forever. Po 5/6 letech, se ale něco zvrtlo, jejich slib začíná slábnout…
Zbytek pod perixem

Kapitola 8:Ozdravovací kůra

10. června 2010 v 19:33 | Kated |  Kazuki Café
Akira nemá kde bydlet. Ryuu mu nabídl svůj byt. Jeho sexuální harašení však nenechává nijak na uzdě. Na konci této kapitoly přide nová postava. Kdo to bude a jak se s ní Ryuu vypořádá se dozvíte.
PS: jako omluvu jsem napsala o stránku víc takže místo 4 jsou to 5 a čtvrt.
Zbytek pod perixem

New autor povídek

9. června 2010 v 14:50 | Kated |  Naděje ukrytá ve víře
Zdravím vás lidičky ^^
Jistě máte rádi povídky od sester Kated a Konduto. Nechtěli byste, aby se k nim přidal další človíček na palubu? Ooh~ slyším kladné odpovědi z vaší strany. Domluveno. S radostí vám oznamuji, že na tomto blogu se bude vyskytovat i něco málo ode mě.
Něco krátce o mě můj nick : TokyoHaru - můžete mě oslovovat Haru, nebo Hana jak chcete XD, ale přeci na jméno Haru jsem si už zvykla.
Se psaním jsem začala minulý rok, kdy jsme se s Kated domluvili s doushinji, ale bohužel nám to nevyšlo tak jak jsme chtěli, já jsem příběh sice dokončila, ale nebyl zcela ideální to někam zveřejňovat.
Slohové práce na téma vypravování, jsem vždy ráda psala (gramatické chyby o tom se radši nebudu vyjadřovat). Na základní škole mě učitelka často chválila za mé nápady na příběhy. Říkala jsem si, že to není nic extra v čem bych vynikala. Pak roky ubíhali a já nastoupila na střední školu s Kated, a tam už jsem začala mít větší cit ke psaní.
Tím vám představuji mé dílo zvané Naděje ukrytá ve víře. Já patřím k lidem, kteří věří v lepší zítřek a nikdy neztratí naději něco dokázat. Z velké části tato fikce vznikla z koreiské skupiny jménem DBSK. Hodně pro mě znamenají a dali mi inspiraci toto napsat. Možná budete zmatení ve jménech a mích slovních spojení atd. Já snad doufám, že to aspoň trochu zaujme a zanechá dobrý dojem. Jako většina otaku holek i já patřím mezi příznivce yaoi, ale stále nevím jak se příběh bude vyvíjet dál tak se připravte na cokoliv.
Uhm my si s Kated vždy kritizujeme díla, a protože mě tolik lovuje řekla mi, že se to číst dá, i když bych mohla být lepší :D, budu se těšit na vaše názory spoluobčané , ačkoli to nemusí být vždy kladné.
Loučím se vaše Haru Haru.

Blood+ obrázky

8. června 2010 v 19:00 | Kated |  Obrázky-blood+
Zbytek pod perixem

Omluvaaaaaaaaa

8. června 2010 v 18:42 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Ohky zase se jdu omluvit. No jo. Už je to tady. Nenapsla jsem další díl Kazuki Café.....ehm a to minulej vyšel před mám dojem týdnem a někomika dny. Já vím, jsem strašná.

Moje výmluvy........čekáte co si dokážu ještě vymyslet co XD. Né pravda je taková, že v pátek jsem přijela v 16:00 domů a pak přišla kámoška a řekla, že půjdeme ven. Domů jsme se vrátili okolo 20:00....já vím, měla jsem pak možnost psát. Já si ale řekla. Ale zítra je taky den.....To stihnu. V soboto jsem přemlouvala mámu aby mě pustila na lázeňský s kamoškama. Jo nakonec svolila, ale ráno jsem musela umejt okna a dělat vše jak ona pískne. Hned po obědě jsme vyrazili a pak jsme se rozpojili. S kámoškama tam byla ale sranda to vám povím. Marťa byla na lázeňských poprvý a vzala si podpadky......později toho litovala XD.
 Když jsme se vrátili PC už jsem nemohla zapnout a tak jsem se šla umýt a spát. Druhý den ráno jsem si zapla PC no a máma zase že chce abych udělala to, a ono......její úkoly jsem dělala až do poledne. Odpoledne odešla a já měla možnost jít na PC. ale teď nastal zlom. Vzpomněla jsem si na FYZIKU A NEDOKÁZALA NIC NAPSAT. To víte měla jsem to nahnutý a musela jsem dostat dobrý známky. Tak jsem se od tý doby co máma odešla učila....ehm a žehlila dohromady.

Dnes jsem konečně zjistila co jsem z toho testu dostala .....jup  jsem dobrá a dostala jsem 2,2 (teorie, příklady)........uplně mi to zlepšilo průměr a dnes jsem se konečně mohla dát do psaní. Zatím jsem napsala 1 stránku (ehm za půl hoďky......nevěděla jsem co napsat) no a teď jsem se zasekla na jedný větě. Snad to napíšu. NEJPOZDĚJI POZÍTŘÍ VÁM SEM DÁM DALŠÍ KAPČU JUP!

*´o´*


21. GUNS: Guity (3.část)

8. června 2010 v 12:42 | Konduto |  21 Guns: Guity
Podle posledních zpráv, které Itachi dostal, šlo vše podle plánu.
Jednotlivé budovy Správ se hroutily a policisté umírali při jejich obraně. Přesto mu tu něco nesedělo. Dokonce dvojnásobné něco! Policie nejvyšší Správy sice stále odolává útokům, ale nevykazuje známky protiútoku. Mají snad nějaký plán? A proč už tu není Konan?! Měla se u Itachiho hlásit před hodinou.
V šeru místnosti, kde Itachi seděl, nebylo nic k vidění. Ve stínech, kterých bylo dost, se ukrývali jeho společníci. Nevěřil jim! Teď už ne! Mezi nimi je zrádce, který se brzo sám prozradí. Itachi se usmál. Těšil se, až tomu drzounovi ustřelí palici.
"Ta ženská! Trvá jí to!"přerušil ticho Kisame a dál se věnoval leštěním své mohutné zbraně.
"Ty toho na kecáš, rybičko."řekl posměšně Hidan. Oba dva se zřejmě hodně nudili, protože si nevšimli pohledu, který si vyměnila dvojce Kakutsu a Zetsu. Itachi ale tak nepozorný nebyl.
"Nějaké nové zprávy? Nebo vás znepokojuje něco jiného?"řekl jejich směrem. Hidan a Kisame ztichli. Zetsu věděl, že není správná doba na likvidaci zbylých zástupců Akatsuki. Pořád to bylo tři na dva. To znamená moc riskantní! Vzdychl a zavřel oči.

Jak bych si to přál!(1.část)

2. června 2010 v 20:19 | Konduto |  Jak bych si to přál!
Jako každý den vstal voják, oddaný armádě, z postele. Ne, že by se mu dvakrát chtělo, ale něco ho prostě probudilo. Pohlédl ven z okna. Zahleděl se do probouzejícího města a vzdychl. Oči zůstaly zavřené. Pootevřel je! Spánek na něm pořád visel. Neměl ale na výběr. Oblékl se do modré uniformy, svázal dlouhé blond vlasy do culíku a navlékl bílé rukavice. Pohled do zrcadla mu náladu jen zhoršilo. Seběhl dolů po schodech a minul při tom kuchyň.
"Ty nebudeš zase jíst?"otázal se jeho mladší bratr. Voják se usmál a pokračoval k hlavním dveřím.
"Nemám hlad."řekl a dveře se za ním zavřely. Starostlivý výraz jeho bratra už nespatřil. Kráčel ulicí a hleděl zamyšleně před sebe.
Vojáci. Armádní psi! Tak se jim říkalo. Byli to lidé, kteří měli bránit vlast a přitom bránili jen své cíle.
Spravedlnost? Loajalita? Ta slova znali jen ze slovníku. Přesto mladík, voják kráčel k centrále. Byl jedním z nejmladších státních alchymistů. Zkoušky složil už ve svých 12 letech. Sám veliký vůdce si ho vážil. Také si ho hlídal muž, Brigádní Generál Roy Mustang, jeho nadřízený, pod kterým pracoval. On a Mustang se neměli moc v lásce. Přesto byl jedním z mála, kterému se v okruzích armády dalo na 100% věřit. Mladík to věděl. V jistém ohledu na něj v mnoha věcech spoléhal. Toto přesvědčení bylo oboustranné.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania