Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Květen 2010

Kapitola 7:Večer pod psa

30. května 2010 v 13:21 | Kated |  Kazuki Café
Jak budou probíhat dny kdy je Akira sám doma? Stanese neštěstí. Jak se s tím Akira vypořádá? Jak by se zachoval Ryuu kdyby našel Akiru mezi odpadky????
Zbytek pod perixem

21. GUNS: Guity (1.část)

27. května 2010 v 12:21 | Konduto |  21 Guns: Guity
NAZDÁREK SEM TU ZPĚT S NEW DÍLKEM. ZAČALA VÁLKA! NARUTO A SASUKE SE DOZVÍDAJÍ PRAVDU! JAKÝ BUDE JEJICH OSUD?
"Čety byly na místě! Stačilo jen poslat signál a všichni najatí vrazi a zabijáci by na můj rozkaz zaútočili na Správu. Nikdo nepochyboval, že nám něco nevyjde. Já měl však pochyby! Žraly můj klid a pořád měly větší hlad. Nikdo s Akatsuki nevěděl, co mi běhá hlavou a to bylo dobře. Vše bylo připraveno! Já však stále vyčkával. Proč? To opravdu nevím…………………"

Kakashi šel dlouhou chodbou. Už od dnešního rána tu byl zmatek. Lidi, policisté lítali sem a tam! Nosili sebou haldy papírů nebo jen seděli za stolem a zvedali jeden telefon za druhým. Proč? To bylo jednoduché………..Dneska ráno poslal Naruto dopis. Jeho obsah dostal všechny přítomné! A není se čemu divit, jejich člověk, kterého s této věci schválně vynechávali, je upozorňuje na útok na Správu. Kakashi si to stále pročítal do kola. Nedokázal pochopit, jak Naruto ví, co Akatsuki zamýšlí? A taky jak Akatsuki svůj vojenský útok na Správu uskutečnili tak rychle? Co bylo……….nebo je jejich hlavní prioritou? Jsou to opravdu oni, policisté? Nebo tento jejich útok má odvrátit pozornost od něčeho horšího? Anebo se pletl?! Akatsuki jim jenom chtějí zamotat hlavu a ženou se za pomstou, aby ukázali svou sílu?........................Moc otázek na jednu hlavu! Tohle nezvládne sám. Musí se poradit s radou starších!
"Pane?"řekl jeden s členů policie. Měl delší vyčesané vlasy svázané v culíku. Nesl nějaký papíry jako všichni ostatní. On jediný se však netvářil tak vylekaně.
"Co se děje, Shikamaru?"mladík se podrbal na hlavě a rozhlédl se. Pak se naklonil blíž ke svému veliteli.
"Víte, máme tu menší problém."
"Jaký?"
"Ten útok, o kterém nás Naruto informoval, ………….jak to jen říct?"zase se podrbal na hlavě. Nevypadal na to, že ho to nějak zvlášť trápí. Kakashi to na něm nesnášel. Byl chytrý ale ta jeho nechuť!
"Co je s ním, řekni to!"rozkázal a Shikamru na něj pohlédl s vážným výrazem.
"Právě začal, Pane!"Z čista jasna se ozval výbuch! Přišel otřes a tlaková vlna! Ta rozbila všechna nejbližší okna. Levé křídlo budovy Nejvyšší policejní Správy bylo zasaženo!

Kapitola 6:Ryuu žárlí

25. května 2010 v 20:05 | Kated |  Kazuki Café
Tokiko přijde do Kazuki Café. Jak na ní zareaguje Ryuu? Jak už Akira ví, Ryuu žárlí na všechno co se objevý v jeho přítonosti. Jak tedy zkousne Totkiko?
PS:Jako omuvu jsem napsala o 1 stránku víc. Možná, že to nejde poznat, ale je to fakt! XD
Zbytek pod perixem

Cinderella Plot - rozcestník

24. května 2010 v 16:01 | Kated |  Cinderella Plot
Název: Cinderella Plot

Autor: Minase Masara

Typ: Manga

Žánr: Yaoi, drama, romantika, herecké prostředí

Počet volume: 3

Počet kapitol: 15

Stav: dokončeno

Stav překladu: DOKONČEN

Děj: Celá tato manga se točí kolem mladého herce Ao Sakakibary, který právě získal hlavní roli v drama, jež napsal jeho oblíbený scénárista Higashihara. O tomto Ao vždy snil a tak byl také velice nadšený, když mu to jeho agentůra oznámila. Co by se ale stalo, kdyby se Ao dozvěděl, že člověk, kterého považoval za úžasného je někým jiným? A co se stane až na "scénu" dorazí také krásný a okouzlující herec Wakatabe? Zamiluje se Ao do jednoho z nich a nebo jej nakonec uchvátí někdo jiný?

-->Díly (komenty)<--

Z důvodů zavedení nového zákona jsem byla nucena díly online smazat.

SVĚT V TEMNOTĚ-SÍLA ZTRACENÉ LÁSKY

24. května 2010 v 9:52 | Konduto |  Svět v Temnotě
9. Kapitola
SÍLA ZTRACENÉ LÁSKY

Nevěděla jsem, co mám dělat. Nevěděla jsem vůbec nic!
Vyšla jsem ven. Ve vnitř sem hold nemohla dýchat. Myšlenky jsem měla rozházené. Poprvé v životě sem byla opravdu zmatená. Založila jsem ruce na prsou, jak mě ovanul studený vítr a rozcuchal mi vlasy. Nepřemýšlela jsem, odkud se vzal. Na ničem mi nezáleželo. Nevnímala jsem chlad. Nevnímala jsem bolest nohy, kterou mi včera večer při napadení poranil jeden démon. Dokonce jsem nevnímala ani své srdce, které jednu chvíli uhánělo jako šílené. Věděla jsem, co to znamená. Tím jediným jsem si totiž byla jistá.
"Nemám ponětí, co se v takovýchhle situacích říká, ale……"
"Ale?"otočila jsem se k němu čelem. Snažil se, opravdu se snažil. Koukal na mě a já na něj. Poprvé jsem ho viděla jak se červená. Trochu mě to potěšilo.
"Ale rozhodně se nechodí do zimy jenom v tričku."řekl a podal mi mikinu. Já si ji vzala. Přiznávám, že trochu už mi zima byla. Když sem se do ní zabalila, usmál se na mě. On zřejmě problémy s tělesnou teplotou neměl.

Kapitola 5:Tokiko

16. května 2010 v 17:42 | Kated |  Kazuki Café
Jak bude probíhat Akirův 1 den samoty??? Kdo je Tokiko? Co dělá mezitím Ryuu? V předchozím díle se trochu opil. Jak bude vypadat jeho další den. Saburo má pro Ryuua jednu novinu...jakou?
Zbytek pod perixem

Kapitola 4: Služební cesta

10. května 2010 v 19:12 | Kated |  Kazuki Café
Jaké budou Akirovi reakce? Co se stane potom? Co znamená ten název kapitoly?? Žeby se Ryuu a Akira vydali na služebku???
PS:Omlouvám se ...tahle kaopitola je trochu kratší než jsem myslela. Vešla se mi pouze na 3 A4 ....stále však douvám, že se bude líbit.
Zbytek pod perixem

Kapitola 3:Svatba

2. května 2010 v 19:07 | Kated |  Kazuki Café
Svatba....Takashi a Mizuki se mají brát. Proběhne však obřad podle jejich gusta? Jak dopadne Akirovo a Ryuuovo společný den? Láska a alkohol=nebezpečná kombinace.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania