Na tomto blogu se mohou vyskytovat články určené lidem od 18 let

Květen 2010

Kapitola 7:Večer pod psa

30. května 2010 v 13:21 | Kated |  Kazuki Café
Jak budou probíhat dny kdy je Akira sám doma? Stanese neštěstí. Jak se s tím Akira vypořádá? Jak by se zachoval Ryuu kdyby našel Akiru mezi odpadky????
Zbytek pod perixem

21. GUNS: Guity (1.část)

27. května 2010 v 12:21 | Konduto |  21 Guns: Guity
NAZDÁREK SEM TU ZPĚT S NEW DÍLKEM. ZAČALA VÁLKA! NARUTO A SASUKE SE DOZVÍDAJÍ PRAVDU! JAKÝ BUDE JEJICH OSUD?
"Čety byly na místě! Stačilo jen poslat signál a všichni najatí vrazi a zabijáci by na můj rozkaz zaútočili na Správu. Nikdo nepochyboval, že nám něco nevyjde. Já měl však pochyby! Žraly můj klid a pořád měly větší hlad. Nikdo s Akatsuki nevěděl, co mi běhá hlavou a to bylo dobře. Vše bylo připraveno! Já však stále vyčkával. Proč? To opravdu nevím…………………"

Kakashi šel dlouhou chodbou. Už od dnešního rána tu byl zmatek. Lidi, policisté lítali sem a tam! Nosili sebou haldy papírů nebo jen seděli za stolem a zvedali jeden telefon za druhým. Proč? To bylo jednoduché………..Dneska ráno poslal Naruto dopis. Jeho obsah dostal všechny přítomné! A není se čemu divit, jejich člověk, kterého s této věci schválně vynechávali, je upozorňuje na útok na Správu. Kakashi si to stále pročítal do kola. Nedokázal pochopit, jak Naruto ví, co Akatsuki zamýšlí? A taky jak Akatsuki svůj vojenský útok na Správu uskutečnili tak rychle? Co bylo……….nebo je jejich hlavní prioritou? Jsou to opravdu oni, policisté? Nebo tento jejich útok má odvrátit pozornost od něčeho horšího? Anebo se pletl?! Akatsuki jim jenom chtějí zamotat hlavu a ženou se za pomstou, aby ukázali svou sílu?........................Moc otázek na jednu hlavu! Tohle nezvládne sám. Musí se poradit s radou starších!
"Pane?"řekl jeden s členů policie. Měl delší vyčesané vlasy svázané v culíku. Nesl nějaký papíry jako všichni ostatní. On jediný se však netvářil tak vylekaně.
"Co se děje, Shikamaru?"mladík se podrbal na hlavě a rozhlédl se. Pak se naklonil blíž ke svému veliteli.
"Víte, máme tu menší problém."
"Jaký?"
"Ten útok, o kterém nás Naruto informoval, ………….jak to jen říct?"zase se podrbal na hlavě. Nevypadal na to, že ho to nějak zvlášť trápí. Kakashi to na něm nesnášel. Byl chytrý ale ta jeho nechuť!
"Co je s ním, řekni to!"rozkázal a Shikamru na něj pohlédl s vážným výrazem.
"Právě začal, Pane!"Z čista jasna se ozval výbuch! Přišel otřes a tlaková vlna! Ta rozbila všechna nejbližší okna. Levé křídlo budovy Nejvyšší policejní Správy bylo zasaženo!

Kapitola 6:Ryuu žárlí

25. května 2010 v 20:05 | Kated |  Kazuki Café
Tokiko přijde do Kazuki Café. Jak na ní zareaguje Ryuu? Jak už Akira ví, Ryuu žárlí na všechno co se objevý v jeho přítonosti. Jak tedy zkousne Totkiko?
PS:Jako omuvu jsem napsala o 1 stránku víc. Možná, že to nejde poznat, ale je to fakt! XD
Zbytek pod perixem

Cinderella Plot - rozcestník

24. května 2010 v 16:01 | Kated |  Cinderella Plot
Název: Cinderella Plot

Autor: Minase Masara

Typ: Manga

Žánr: Yaoi, drama, romantika, herecké prostředí

Počet volume: 3

Počet kapitol: 15

Stav: dokončeno

Stav překladu: DOKONČEN

Děj: Celá tato manga se točí kolem mladého herce Ao Sakakibary, který právě získal hlavní roli v drama, jež napsal jeho oblíbený scénárista Higashihara. O tomto Ao vždy snil a tak byl také velice nadšený, když mu to jeho agentůra oznámila. Co by se ale stalo, kdyby se Ao dozvěděl, že člověk, kterého považoval za úžasného je někým jiným? A co se stane až na "scénu" dorazí také krásný a okouzlující herec Wakatabe? Zamiluje se Ao do jednoho z nich a nebo jej nakonec uchvátí někdo jiný?

Díly Online:


SVĚT V TEMNOTĚ-SÍLA ZTRACENÉ LÁSKY

24. května 2010 v 9:52 | Konduto |  Svět v Temnotě
9. Kapitola
SÍLA ZTRACENÉ LÁSKY

Nevěděla jsem, co mám dělat. Nevěděla jsem vůbec nic!
Vyšla jsem ven. Ve vnitř sem hold nemohla dýchat. Myšlenky jsem měla rozházené. Poprvé v životě sem byla opravdu zmatená. Založila jsem ruce na prsou, jak mě ovanul studený vítr a rozcuchal mi vlasy. Nepřemýšlela jsem, odkud se vzal. Na ničem mi nezáleželo. Nevnímala jsem chlad. Nevnímala jsem bolest nohy, kterou mi včera večer při napadení poranil jeden démon. Dokonce jsem nevnímala ani své srdce, které jednu chvíli uhánělo jako šílené. Věděla jsem, co to znamená. Tím jediným jsem si totiž byla jistá.
"Nemám ponětí, co se v takovýchhle situacích říká, ale……"
"Ale?"otočila jsem se k němu čelem. Snažil se, opravdu se snažil. Koukal na mě a já na něj. Poprvé jsem ho viděla jak se červená. Trochu mě to potěšilo.
"Ale rozhodně se nechodí do zimy jenom v tričku."řekl a podal mi mikinu. Já si ji vzala. Přiznávám, že trochu už mi zima byla. Když sem se do ní zabalila, usmál se na mě. On zřejmě problémy s tělesnou teplotou neměl.

D.Gray man avatars

20. května 2010 v 17:28 | Kated |  D.Gray man-obrázky


Zbytek pod perixem

Zpráva od Kated

18. května 2010 v 15:30 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."

Jup zpráva od Kated
Hihi s velkým úspěchem vám zděluju že Kondutina přestávkakončí dnešním dnem. Přesně 4.května totiž psala omluvný článek o dvoutýdenním odpočinkem na maturitu. Takže teď už se nemůže na maturitu vymluvit a může směle psát XD......Doufám že jí podpoříte.

Kapitola 5:Tokiko

16. května 2010 v 17:42 | Kated |  Kazuki Café
Jak bude probíhat Akirův 1 den samoty??? Kdo je Tokiko? Co dělá mezitím Ryuu? V předchozím díle se trochu opil. Jak bude vypadat jeho další den. Saburo má pro Ryuua jednu novinu...jakou?
Zbytek pod perixem

Rozšíření+další dílek KC

15. května 2010 v 13:10 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
Láliho lidi.
Tak a zase se chci na něco vymluvit.....né dělám si srandu. Svoji yaoi povídku Kazuki Café budu mít hotovou dnes nebo zítra tak se nebojte. Teda myslím další díl. Dále jsem se chtěla cobyste chtěli abych sem dala....Já ani nevim. Vím že mysuím dodělat všechny recenze, ale mě nebaví psát recenze T-T nechcete je za mě někdo napsat???? Ehm asi ne co.

Říkám si jestli sem nemám dát třeba odkazy na písničky (+ kapely samo sebou..) ehm myslím tím na japonský, korejský.....prostě asijský. Nebo třeba downloady na anime .....tím spíš na díli s anglickými titulkami + titulky český. To se k tomu pak jenom přiloží. Je to lehký. Nebo si řekněte vy co byste chtěli. Chtěla jsem zkusit sem dát chat ale nevim zda by tam někdo chodil.

A ještě jedna věc ....rubrika povídky se v budousnu rozšíří o ´Povídky od vás´takže kdokoliv bude chtít tak mu jí tu můžu zveřejnet :-). Rozhodla jsem se tak, protože jsem přemluvila kámošku aby něco napsala. Zatím má 4 kapitoly, ale ještě je bude upravovat.

Kdyby jste teda někdo chtěl zveřejnit své dílo tak mi napište buď sem na blog a nebo na mail Kata.clover@seznam.cz a když na mail tak mi napište přezdívku pod kterou to chcete zveřejnit. Až udělám tu rubriku tak to ještě tam napíšu.

D.Gray man shounen-ai

14. května 2010 v 18:10 | Kated |  D.Gray man-obrázky
Zbytek pod perixem

D.Gray man walls

12. května 2010 v 18:13 | Kated |  D.Gray man-obrázky
by:LunaInverse


by:yann0

Kapitola 4: Služební cesta

10. května 2010 v 19:12 | Kated |  Kazuki Café
Jaké budou Akirovi reakce? Co se stane potom? Co znamená ten název kapitoly?? Žeby se Ryuu a Akira vydali na služebku???
PS:Omlouvám se ...tahle kaopitola je trochu kratší než jsem myslela. Vešla se mi pouze na 3 A4 ....stále však douvám, že se bude líbit.
Zbytek pod perixem

Oznam

8. května 2010 v 11:19 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
.......
Ahojky lidi.
Nevím jak dlouho mi bude trvat napsat další kaitola Kazuki Café....protože včera jsme jeli za babčou do nemocnice a když jsme se vrátili tak sem po koupely odpadla. A dneska chtějí rodiče někam jet......ted po obede vyrazime. Píšu vám ze ségry laptopu......tím chci říct že u ségry prostě povídky nepíšu. Ani nevím kdy se vrátíme. Dneska určitě jo XD, ale jestli to bude okolo 8:00 tak by mě máma hnala kdybych si chtěla zapnout PC. Snad to stihnu napsat zítra. Ale zase tak moc to neslibuju, protože v pondělí píšu z VV, F, N a možná z Zemáku  a ZSV :-(
Když to zítra celý nenapíšu tak to dopíšu v pondělí jo.

Jinak ségra vám snad pokračování napíše. Jenom ji stačí překecat. Stejnak je furt na PC tak ať aspoň dělá něco užitečnýho XD.

OMLUVA od Konduto

4. května 2010 v 18:49 | Konduto |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
MILÍ ČTENÁŘI.

CHCI SE PŘEDEM OMLUVIT, ŽE NÁSLEDUJÍCÍ DVA TÝDNY SEM PRAVDĚPODOBNĚ NIC NEDÁM. JÁ TOTIŽ LETOS MATUTUJU.........I KDYŽ SE UČÍM, STEJNAK MÁM POCIT, ŽE NIC NEUMÍM ALE SEM V KLIDU NEMĚJTE STRACH. MĚ JEN TAK NĚCO NEROZHÁZÍ! DOKONCE NEJSEM ANI NERVÓZNÍ............ TAKŽE DOUFÁM, ŽE VÁM ZATÍM BUDOU STAČIT POVÍDKY OD MÉ MLADŠÍ SESTRY.
Držte mi palce! PLS..........

ZDRAVÍ VÁŠ KONDUTO.

Kapitola 3:Svatba

2. května 2010 v 19:07 | Kated |  Kazuki Café
Svatba....Takashi a Mizuki se mají brát. Proběhne však obřad podle jejich gusta? Jak dopadne Akirovo a Ryuuovo společný den? Láska a alkohol=nebezpečná kombinace.

No jo zase já a výmluvy.

1. května 2010 v 9:36 | Kated |  PS:"Po pípnutí zanechávám vzkaz......pííííííp..."
........
Ehm.......No tak jo dobře přiznávám, že jsem řekla, že další díl Kazuki Café napíšu rychle, protože už nejsem ve stádiu "co dál". No, ale mezitím  mi tenhle tejden kámoška dala korejský+ japonský filmy. No a já samo sebou je chtěla vidět. Takže jsem zase nic nenapsala. No opravdu nemám ani čárku! Takže to napíšu buď dneska a nebo zítra jo. Sice dneska přijede návštěva, ale něco napíšu.....Taky se kvůli tomu nepoštve že jo.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania