Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Únor 2010

Mé představy

26. února 2010 v 18:51 | Kated |  Neříkej mi Yuu-chan
Tak jsem se rozhodla vám sem dát moje přibližné představy ohledně Natsukiho a Yuu-chana. Ségra říkala že je to blbej nápad, ale mě to stejnak nedalo.
Obrázky+ malý schrnutí je pod perixem

SVĚT V TEMNOTĚ-MOC, SVĚŘENÁ ČLOVĚKU

25. února 2010 v 18:40 | Konduto |  Svět v Temnotě
7. Kapitola
MOC, SVĚŘENÁ ČLOVĚKU

Ten prevít! Chtěla sem mu dát pusu a on si zmizí a vzbudí mě. Udělal to určitě schválně. Koukla sem se na hodiny.
"Deset hodin dopoledne."k tomu všemu mu ještě neřekl jednu věc. Co znamenalo to, když říkal, že sem ve svých klucích vyvolala jejich schopnosti? Jak bych to asi dokázala?! Já žádnou zvláštní schopnost nemám! Bouchla sem zlostí do peřin. Máš co vysvětlovat, ty můj démone!
Po sprše sem vešla do společenské místnosti. Alex, Matt a Tomas seděli ležérně na velkém gauči. Eda a Kev se opírali ve stoje o stěnu. Nezaujatě hleděli na Andyho, který se na zemi hrabal v notebooku. Nathaniel seděl v jednom křesle. Jak mě zpozoroval, usmál se. To mě vytočilo.
"Bavíš se?!"
"Jen trochu."odpověděl mi stroze. Ten jeho úsměv vítězství mě štval. Otočila sem naštvaně hlavu. Moje tváře zrudly. Pořád se na mě díval.

9.Kapitola:Hurá do vany

23. února 2010 v 19:14 | Kated |  Neříkej mi Yuu-chan
Jak zareaguje Yuuri na Natsukiho náhlí polibek? Bude opětovat Natsukiho pocity?
Yuuri a vana.... Opravdu má všechno co si s sebou chtěl vzít?
Natsukiho mu dá to co postrádal, ale chce odměnu.
zbytek pod perixem

Guns is Roses: Nomi (7.část-závěr třetí řady)

21. února 2010 v 0:07 | Konduto |  Guns is roses:Nomi
O TŘI DNY POZDĚJI:
Zubožené tělo už neleželo v koutě. Osoba se konečně dokázala postavit. Sluneční světlo vnímala jen lehce. Přešla pomalými kroky do koupelny. Pohled do zrcadla ji zdrtil. Naruto si opláchl obličej a vlezl do sprchy. Odřená místa začala po kontaktu s vodou pálit. Sykl a objal sám sebe. Jeho tělo se opět začalo klepat. Při vzpomínce na to……………………….
"Sakra!"bouchl do stěny pře sebou. Stále ho bolely ruce a pozadí. Otlučené tělo nevyjímaje. Odmítal ale znovu brečet. "Tři dny……."zašeptal. Ten čas jen brečel a choulil se do klubíčka. Klepal se při každém zvuku, který zaslechl. A přitom už byl dlouho sám. Vydechl a pořádně se umyl. Krev, sperma a špína nashromážděná za ty tři dny. Když skončil, ošetřil si rány. Ty, které šly! Pak se oblékl, vzal rudou zbraň a polštář a vyběhl před dům. Otevřel dveře od služebního vozu. Zaváhal! Hodil na sedačku polštář a sedl si. Sykl! "Stejnak to bolí………"řekl si a nastartoval. Dveře se zavřely. Auto odjelo.

Guns is Roses: Nomi (6.část)

17. února 2010 v 18:22 | Konduto |  Guns is roses:Nomi
(+20)
Po probrání všech možností a kombinací se rady policistů rozešla. Naruto dostal na zbytek dnu volno a tak se rozhodl, po vzpomínce na včerejší noc, vrátit domů. Cesta mu trvala jen chvíli, a přesto mu to přišlo jako věčnost. Než zastavil, všiml si černého Audi. Sasuke byl doma! Zaparkoval vedle něj a vystoupil. Ztrápeně hleděl ke dveřím. Nedalo mu to! Chce vědět, co se děje! Ráznými kroky vešel do domu.

Kapitola 8 :Sladké vaření

16. února 2010 v 17:03 | Kated |  Neříkej mi Yuu-chan
Co je Yuuriho podmínka? Vaření... Jak jim to společně půjde? Bude se to vůbec dát jíst? Co se bude dít dál? Nudný odpoledne, nebo procházka?
Zbytek pod perixem

Guns is Roses: Nomi (5.část)

14. února 2010 v 20:17 | Konduto |  Guns is roses:Nomi
(+18)
O hodinu později před hotelem zastavilo černé Audi. Byla tma přesto, světla zhasla. Sasuke zůstal sedět na zadku. Nevěděl, co má dělat ani co říkat. Lhal člověku, kterého miluje. To tak většinou bývá. Ale také je časté to, že to druhá strana chápe jako zradu. To odmítal! Chytl kliku od dveří. Musí mu to vysvětlit! Nevzdá se ho jen tak! Když bude muset, použije násilí! ……A…………ruka mu sjela do klína.
"Ale to přeci nejde……….."jak by mohl ublížit něčemu tak drahému. To neznamená, že se v rodině Uchihů rodí všichni se sobectvím a touhou po věcech co nemohou mít, že je stejný! Nebo ano? Zatnul ruku v pěst a vystoupil. Pevně hleděl na hotelový vstup. Výdech, nádech.
"Jdu na to."vyšel ráznými kroky schody a vešel dovnitř. Rozhlédl se a přistoupil k recepční.
"Přejete si?"
"Ano, hledám svého přítele, prý se tu ubytoval."
"Jste ohlášen?"
"Jistě, je to obchodní."naklonil se blíž a mrknul na ní. Mladá slečna zrudla.

Valentýn Ed a Al 2.C SŠ

14. února 2010 v 12:08 | Kated |  moje "krásný" kresbicky
Dnes je Valentýn....No pro mě je to den jako každý jiný, ale pro některý znamená hodně. Kvůli tomu sem se rozhodla něco znovu nakreslit. tentokrát podle předlohy. Je to Ed a Al a podle mýho jsou Cuty-cute
Jinak věnování je všem mým SB, všem kamarádům a taky těm co se rádi vrací na můj blog.

SVĚT V TEMNOTĚ-PRAVDA SKRYTÁ V MINULOSTI

13. února 2010 v 21:12 | Konduto |  Svět v Temnotě
6. Kapitola
PRAVDA SKRYTÁ V MINULOSTI

Boj byl tu! Zatímco Alex mrazila Dominika, Edward si vyměňoval vodní útoky s Vincentem. Matt byl na tom hůř. Bojoval totiž se ženskou. Jen s té představy mi přeběhl mráz po zádech. Na mě bohužel zbyla Sisi! Pro ty nechápavý to byl ten malej hajzlík, co si hraje na dospělého. Bylo tak jednoduché ho naštvat! Líbil se mi výraz v jeho tváři. Za celou dobu mě ani jednou netrefil. Už v mém mládí byl levej jak šavle! Holt se nic nezměnilo. A pak že čas všechno zpraví! To je jen kec!
Led byl všude! Alex to rozjela fakt ve velkém! Její útoky byli přesné a smrtící. Divil sem se, že je ten její protivník ještě naživu. Já už bych to měl spočítaný! Rozhlédl sem se a viděl jsem jasné vítězství. Měli jsme navrch!
Simon to zdá se poznal také, protože odvolal své posluhovače.
"Vyhrál sem! Znovu!"řekl sem a podíval se kolem. Krajina byla pěkně zničená. Farma už neexistovala. Žádný kámen nezůstal na svém místě. Prostě zpustošená země. Když sem pohlédl zpět na Simona, něco se mi nezdálo. Usmíval se!
"Vždycky sem věděl, že máš slabinu, ale nikdy nebyla tak zřejmá!"jeho slova ve mně vzbudila něco, co sem už dlouho necítil. Obava! Obava o to děcko! Myšlenky mi vířily. Došlo mi, že v tom jede i Michael. To znamená, že na to nasadil svoje lidi.
"Poslal si Nikolase pro to děcko?"
"Já ne! To Michael chtěl, aby jeho četa přivedla to dítě. My jsme měli jen zabavit tvojí bandu ztroskotanců!"celou dobu………..ten hajzl to měl naplánovaný. Sakra a já myslel, že to bude snadný! Rozběhl sem se pryč. Alex a ostatní mě následovali! Věděl sem, že mě Simon a jeho četa nebudou pronásledovat. Na co taky! Už jí dávno museli mýt, protože sem je poslal na jedno místo do Oklahomy! Zavrčel sem a uháněl dál!

Guns is Roses: Nomi (4.část)

11. února 2010 v 21:36 | Konduto |  Guns is roses:Nomi
Informací bylo dost. Jaký ale měli plán tihle dva? To nikdo netušil, nebo jo?
"Ten Orachimaru bude asi velké zvíře, jestli dřív dělal pro Akatsuki!"řekl Jiraya a hleděl zamyšleně před sebe.
"To jistě ano. Třeba je to nějaký druh jeho pomsty za to, že ho vykopli!"řekl Kakashi.
"V tom případě, proč do toho zatahuje nás?"optal se Naruto. "Nikdy sem mu nic neudělal!"
"Ale Sasuke možná ano."řekl Jiraya. To Naruta štvalo! Co když mu něco udělal Sasuke? Mohl si to jen namlouvat. Pravdu mu mohl říci jen on. Ale kde vůbec je?
"Zavolám mu. Už je pryč moc dlouho!"Zvedl mobil ze stolu. Jiraya mu ho sebral.
"Ne!…….S tohohle ne!"opravil se, když viděl Narutův obličej. Ukázal na pevnou linku na stole.
"Chcete ho vystopovat přes síť?"
"Napadá tě něco lepšího?......... Nevíš, kde je! Kdyby ti náhodou lhal, poznáme to."řekl Kakashi.
"On by mi nelhal!"
"Takže nemáš, co ztratit, ne?"Naruto vydechl. Zavřel oči a kývl. Vytočil číslo!

Hrála jsem si 2.C SŠ

10. února 2010 v 20:14 | Kated |  moje "krásný" kresbicky
Tak tady je moje váplň fantazie......nakreslila jsem ehm no spíš bych řekla pokoušela se nakreslit eda a ala jako moje chibi. No je to hrozny ale pro srandu udělám cokoliv. Kreslila jsem to o češtinu a učitelka na to stejně nepřišla :-)

7. Kapitola: Asogi

9. února 2010 v 18:40 | Kated |  Neříkej mi Yuu-chan
Kdo je již jmenovaný Asogi? Bude se dělat oběd. Yuuri umí vařit? Asogi si hraje s ohněm. Copak neví že se spálí? Člověče nezlob se x Risk?
Zbytek pod perixem

SVĚT V TEMNOTĚ-PLATONICKÁ LÁSKA

5. února 2010 v 19:28 | Konduto |  Svět v Temnotě
5. Kapitola
PLATONICKÁ LÁSKA

Když mi zmizel s očí, přejela sem konečky prstů svá ústa. Byl tak jemný a milý. Nechtěl mi ublížit. Věděla sem to hned od začátku, proto sem se nebála. Musela sem o něm vědět víc. Chápat ho víc! Toužila sem po tom, proto jsem řekla, aby se mi ukázal. Byl v tom i strach ale co?! Najednou mi byla zima. Kraťasy a krátká mikina se mi vymstily. Vítr mi rozfoukal vlasy. Svoboda je tak příjemná. Vím to! A on také. Přesto……………….
Sklopila jsem hlavu. Co bude dál? Tomas měl pravdu. Ať ho miluju, jak chci, nikdy to nezmění to, čím je. Ale sny tu budou věčně. Usmála sem se. Naše společné sny. Nic víc nám není dovoleno.
Chytla sem své srdce. Bylo tak rychle! Těšila sem se! Dnešní noc. Pohlédnu pravdě do očí! Konečně poznám démona, kterého miluji!

6.Kapitola:Minulost

2. února 2010 v 13:33 | Kated |  Neříkej mi Yuu-chan
Co skrývá Natsukiho minulost? Proč mu rodiče půjčili tak drahý auto a nic nenamítali?
Chata, Natsuki, Yuuri a ........nezvaná návštěva?????
Zbytek pod perixem

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania